|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 11:47:50   
Arual
Ojla.
No moje user posted image  še vedno ni, testi pa negativni. Tako da zdaj počakamo še malo, drug teden pa kliček k g, da pridem na pregled in vrjetno bom zopet dobila tablete za menstruacijo. Imam občutek da bo zaopet tak, da če je na desnem ovulacija je user posted image  točna kot urca, če pa je na levem ovulacija pol je pa ni in ni. user posted image Ma nič zato, sem zelo vesela danes, ker je moja sestrična dobila pupo Tiaro.user posted image user posted image user posted image
Drugače pa se me je lotil en virus, smo pri bajti vsi bolani.

Držim pesti za vse, nas.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 12:03:12   
giotti
Ja, vse ste spregledale, da je Dini napisala, da je zanjo tisti dan poseben dan, ki ni povezan z user posted image . Nobena ni vprašala, zakaj je poseben, ker vse čakamo samo novičke o user posted image , na ostalo pa nsimo tako pozorne user posted image

Danes pa imam lahko monologe, ker vidim, da ni nobene gor, jaz pa sem "pridna" v službi. Mi je prav škoda vzet dopust za tako super in mrzel dan kot je 31.12. Sredi poletja ga stokrat raje vzamem in seveda je moj dopust skopnel že sepembra. Pa nič hudega, mi tukajle v pisarni prav nič ne manjka, ker lahko zračim, kolikor me je volja in poslušam glasbo brez slušalk, skratka uživam sama v veliki pisarni.

Nea_tei_, objemček user posted image

Tane, tebi pa en velik koš optimizma, moči in volje za naslednje očitno malo bolj strme korake na tvoji poti. user posted image

Imejte se radi.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 12:12:59   
giotti
user posted image user posted image
       
                                 
     user posted image   oz.  user posted image       pričakujemo DECEMBRA
                                     
 
 
  
xx.12.
- M1987 (10.krog) - user posted image srečka nosečka   user posted image  user posted image  user posted image                
xx.12. - strumf user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje 
xx.12. - spelka12
xx.12. - Flora2
xx.12 - nena1978user posted image srečka nosečka  user posted image  user posted image  user posted image     
xx.12 - pravoda
user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje  
xx.12 - lunika v nove boje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
02.12. - dini
03.12. - S* (5.krog)user posted image    user posted image  user posted image  user posted image   v nove boje
04.12. - Žaži
05.12. - pikapolonica 24 (3.krog)  user posted image  user posted image user posted image user posted image
05.12. - nhaya
05.12. - Sulfinija - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                    
06.12. - a.jrad
06.12. - lucy86 - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image user posted image                
06.12. - zvezdica1980 
07.12. - kalypso (3. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
09.12. - sams - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
09.12. - Matejčika (4.krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje 
10.12. - živa1
11.12. - larilu  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
12.12. - charlyka srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
12.12. - eva Ana srečka nosečkauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image
12.12. - Tejchy25 ( 7. krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image nove boje
12.12. - Muca83 
srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image            
13.12. - Bojana82  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
13.12. - aprilčica07 srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image        
14.12. - baby1978 (3. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
15.12. - Tanisha   user posted image  user posted image user posted image user posted image      v nove boje
15.12. - Živa25 srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

17.12. - Vitaebella
19.12. - SMELIKA
20.12. - giotti (6. krog) user posted image    user posted image user posted image user posted image      v nove boje
20.12. - nincika (2. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image   v nove boje
20.12. - METULJ1 (3.kroguser posted image  
user posted image user posted image user posted image      v nove boj
20.12. - Tanchy ( 2.krog ) srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
21.12. - evolinca user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
21.12. - Anya22 (12.krog)  user posted image user posted image user posted image user posted image       v nove boje
22.12. - pikicaa25 (12.krog )   user posted image  user posted image user posted image user posted image      v nove boje 
22.12. - misk2 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.12. - cori   user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
22.12. - sonček Lara
22.12. - tropical (8.krog) 
user posted image   user posted image user posted image user posted image   v nove boje  
23.12. - beety ( 9.krog )   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    
23.12. - bubika86 ( 5.krog )
23.12. - Inana user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.12. - little angel ( 11.krog )
24.12. - Arual ( 14. krog )
25.12. - VilaMaLina srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    
25.12. - hel32 user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
26.12. - punčka10 user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
26.12. - kalaxy user posted image user posted image user posted image    v nove boje
27.12. - anonimna Vita user posted image user posted image user posted image user posted image        v nove boje  
27.12. - BEBIII  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
28.12. - Nea_teja_ user posted image user posted image user posted image    v nove boje

28.12. - crvicek user posted image   user posted image user posted image user posted image
    v nove boje  
28.12. - katka11 user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje
29.12. - *TaMiKaaa* (2. krog) user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
29.12. - Anuša*
 user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje  
30.12. - Tiki55 (17.krog)  
user posted image   user posted image user posted image user posted image       v nove boje      
31.12. - murkica
31.12. - ROmama
31.12. - tane
31.12. - miklarom
  

Decemberk  nas je 64 od tega že 16 srečk 

modrih: 30  

roza:  16
skupaj za izračun procentov: 46
 
 
čakajoče:    18
skupaj:        64




user posted image

  
 
user posted image user posted image user posted image
     
 
Dragi Miklavž!
 
veliko nam prinesi,
kar skozi dimnik nam jih raztresi!


 

user posted image NAVIJAČICEuser posted image


* ursa30
* Sonček85
user posted image
* pikicao
*spps
user posted image
*anya22
*aqua77
* Inčika

**csaje*
*larilu
*DannyS
*Me to you
* bambincauser posted image                                    
user posted image user posted image user posted image



HIMNA (by BEYBA)

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
 DECEMBRSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  

JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................28,1% srečk nosečk
DECEMBER................................trenutno 34,8% srečk nosečk
 
 
Pozor pozor: podiramo rekorde!!!! Poglejte %

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 12:16:22   
sonček85
SREČNO, ZDRAVO, VESELO, POLNO OTROŠKEGA SMEHA, NASMEJANO, SEKSUALNO NABITO, USPEŠNO, FENOMENALNO in NEPONOVLJIVO LETO 2009!!!!! user posted image

 VSEM ŽELIM SREČNO V LETU 2009 IN DA BI VSE KMALU POSTALE SREČKE IN NATO PONOSNE MAMICE SVOJIM OTROČKOMuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 12:18:32   
tane
                   user posted image Do sreče je en sam korak,
en sam nasmeh,
ena sama beseda.
Vsem vam želim vesele praznike, obilo zdravja, sreče, lepih trenutkov v letu, ki prihaja...in pa seveda tisto kar nam je vsem skupnega da KONČNO zagledamo user posted image ali user posted image !



user posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 12:20:46   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: tane

                 user posted image
Do sreče je en sam korak,
en sam nasmeh,
ena sama beseda.
Vsem vam želim vesele praznike, obilo zdravja, sreče, lepih trenutkov v letu, ki prihaja...in pa seveda tisto kar nam je vsem skupnega da KONČNO zagledamo user posted image ali user posted image !
Pa da ne pozabim, tistim, ki še nosite user posted image v trebuščku, naj se vse srečno konča in da postanete najbooljše mamice!


user posted image



< Sporočilo je popravil tane -- 31.12.2008 12:21:09 >

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 13:25:25   
Arual
Sreča je čudežni prah,
ki ga narava iz svojih
angleskih rok strese v naše
naročje, da ga čuvamo in
negujemo z medsebojno toplino
in razumevanjem, s prijateljsko iskrenostjo
in pomočjo.
Želim VAM mnogo čudežnega prahu,
zdravja in izpolnitev želja v letu 2009.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 16:09:59   
Barbk
Drage punce,
 
vsem vam želim v letu 2009 obilo sreče, ljubezni, zadovoljstva in zdravja. Naj bo to leto še prav posebej čudovito in naj vam prinese pozitvni testek in za pikico na i zdravih otročkov. Resnično vsaki prav posebej iz srca privoščim to prav posebno občutenje ko v tebi raste novo bitjece in ko prvič po 9 mesecih k sebi stisneš ta čudež življenja.

Navijam za vas!

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 16:35:50   
sonček85
barbk:a veš da gledam tvoj tikerček in vidm da boste imeli dva user posted image to je pa res veselje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: II pričakujemo decembra :)
31.12.2008 23:14:13   
dini
user posted image

Vsem srečno!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 0:42:36   
dini
1.1.2009 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 9:16:23   
Nea_teja_
Pnce moje srečno v novem letu vsem user posted image čim bolj mirno nosečnost,nam ,ki pa na njo še čakamo pa da jo čimprej dočakamo in da si prihodnje leto voščimo že z malimi razgrajačiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 10:06:43   
sonček85
jeeeee letos bo pa nosečk ,vam rečem

snegec je pojdimo na snegecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 11:43:06   
hel32
Srečno vsem puncam,
in da vas tudi čimprej obišče srečauser posted image user posted image user posted image ,da boste vse letosuser posted image
Vam rečem leto 2009 je še bolj plodno.
lep pozdrav

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 11:51:09   
Sulfinija
2009 naj bo za vas katere še niste ugledale user posted image  eno najbolj plodnih let!Pa srečno vsem mojim virtualnim prijateljicam!
 
LP Mojcauser posted image 7t6dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 14:34:49   
zana21
Evo tudi mene z magicnim +,30.12 se je prikazal.JUPI.
user posted image  
Upam da bomo čvekale na september 2009.
Vsem ostalim pa magicne pluske v januarju.


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 15:04:48   
ROmama
Najprej želim vsem SREČNO, ZDRAVO, VESELO, DEBELO NOVO LETO. Čestitke tudi vsem nosečkam, zavidam vam, sem vesela za vas, čim manj nosečniških tegob in veliko metuljčkov v trebuščku, no čez kak mesecuser posted image

Za mano je nori december - v službi noro. Selitev na novo lokacijo, pakiranje dokumentacije, vsak dan sem delala po 10 ur, groza. Posledično sem bila tako utrujena, da na žalost ni bilo časa delat na user posted image . Od nič pa itak da ni nič. 26. me je za nameček še križ zagrabil, da me je moral user posted image  peljat v dežurno po enekcijo. Naslednji dan pa mi je moj 13 mesečnik padel iz postelje. Dvakrat sem ga morala peljati na urgenco, ker se nikakor ni mogel plaziti, no in drugič so ugotovili, da ima nalomljeno rokico nad zapestjemuser posted image . Zdaj ima od rame do prstkov longeto, se je že navadil, da se plazi z njo, hodi pa tako še ne. Danes mi je pa še mož zbolel. Upam, da bo v tem letu kaj bolje z našim zdravjem, pa da bom še letos pestovala user posted image . Bomo v januraju bolj pridni, upam.

Jaz se od vas poslavljam in se grem pofočkat k janurakam. SREČNO

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 15:06:58   
Anonimen
zana čestitkeuser posted image user posted image
no kako ste preživele najdaljšo noč v letu?
jaz sm jo tko k mislim da jo še noben ni,mali je zapanču ob 8 zvečer mojga je pa tud ob 23. že skup vlekel tko da je šel spat no jaz sm do konca pogledala Harry Potter-ja prosim lepo k ni blo nč kej druzga po tv-ju tko da ko je odbila polnoč sm si jaz v kopalnici zobe umivala pa gledala čez okn ognjemete mislim kaj češ lepšgauser posted image


(odgovor članu zana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 15:19:56   
Barbk
Zana21 iskrene čestitke in mirno nosečnost, ter zdravega, lepega otročka. user posted image

Sonček hvala. user posted image Ja pod mojim srčkom rasteta dve pikici. In srečna sem ja....želim si, da avgusta 09 stisnem v prvi objem oba zdrava čmrleka.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 15:53:22   
giotti
Larilu, zame 31.12. tudi ni prav v nič posebnega. Dan kot vsak drug. Je pa zdaj ful posebno, ker smo 4 dni frej, jeeej user posted image

Sicer pa sem prišla sem gor pokukat, ker me grozno zanima, kako je s Tane? A je potem prišla tečka smetka al ni?????????????

Lep dan še naprej, na snegu zunaj tako lepo škripa user posted image


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 17:48:45   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: zana21

Evo tudi mene z magicnim +,30.12 se je prikazal.JUPI.
user posted image  
Upam da bomo čvekale na september 2009.
Vsem ostalim pa magicne pluske v januarju.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupi in zdravo in predvsem lepo nosečnost
romama:joj to pa res ni dobro ,naj vam bo leto 09 bolj naklonjeno in naj vam prinese user posted image
giotka:navijamo zate tudi v mesecu Januarjuuser posted image user posted image user posted image user posted image
barbk:joj kako sem vesela in naj lepo rastetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.1.2009 20:58:39   
S*
Zana user posted image  user posted image  user posted image Čestitke! user posted image  user posted image  user posted image

Tane javi se, mene tudi "firbec matra"user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: II pričakujemo decembra :)
2.1.2009 9:01:56   
aprilčica07
Drage moje, malo z zamaudo, ma vseeno iz srca, VSE DOBRO V NOVEM LETU, PA ČIM VEČ ZDRAVIH DOJENČKOV VAM ŽELIM!

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: II pričakujemo decembra :)
2.1.2009 9:41:42   
tane
ja, mene se je pa ta mesec user posted image spet lotila na svoj grdi način...zamuja, no ker pa sem test delala pred 3 dnevi itak nimam nobenega hudega upanja, ker me spet samo zafrkava...


Zana21...najlepše darilo si dobila, si bila zgeleda to leto RES pridna, vse najlepše in cim manj slabosti.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: II pričakujemo decembra :)
2.1.2009 10:03:20   
S*
Tane user posted image , sicer pa dokler se user posted image ne prikaže je še vedno upanje. Jaz bom vseeno stiskala pesti. Kako si drugače, si se nažurala za novo leto. Jaz ga še vedno po malem, v ponedeljek pa bo čas, da se vrnem v realnost user posted image .

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 110 [111] 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?