|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mlada starša
29.10.2008 19:36:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Lepše videt mlado mamico kot pa mamico okoli mene.


Tega pa ne razumem.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mlada starša
29.10.2008 20:49:42   
jakaracman
Jaz v sanjah pri 18 ne bi imela otroka.Takrat sem se ravno vpisala na faks, potovala po svetu.
Ti pa imaš najbrž drugačne sanje in pričakovanja in prav je, da si jih držiš.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mlada starša
29.10.2008 21:33:24   
Miška2006
Mamico v menopavzi (v meni, mena.....) upam, da je bolj razumljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mlada starša
29.10.2008 22:48:04   
Anonimen
Kdaj je pravi čas za otročka, je vajina odločitev in okolice čisto nič ne briga. Bodi ponosna, da boš mlada mamica, kar ima zagotovo svoje prednosti kar se tiče vzgoje otročka. Meni je prav luštno videti kak mlad parček, ko ima punca tak fleten trebušček. Če te kdo pogleda postrani, pa tako kot so ti napisale - ponosno pobožaj svoj trebušček.

Uživaj v nosečnosti!

Lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mlada starša
29.10.2008 22:49:25   
Anonimen
Kdaj je pravi čas za otročka, je vajina odločitev in okolice čisto nič ne briga.


Ja, eni so zreli v najstniskih letih, eni pa nikoli.

Ti samo uzivaj in se lepo pripravi na otrocka :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mlada starša
30.10.2008 9:58:27   
dreamhorse
Čestitke, ti samo pogumno naprej. Za druge se pa ne oziraj. Glavno je, da se imate vi radi in se veselite prihoda novega člana.
Še enkrat čestitke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mlada starša
30.10.2008 10:00:12   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Osebno sem mnenja, da sta se za otroka odločila prezgodaj oz. da si ti za to, da boš postala mamica še premlada. mislim, da mora človek najprej osebno dozoreti in se šele potem lahko posveti starševstvu.
Govorim na splošno. Ne poznam ne tebe, niti tvojega fanta.
Sklepam lahko samo na osnovi svoje mladosti in mladosti tistih, ki jih poznam. In mi enostavno pri 18 nismo bili pripravljeni na ta korak.


se podpisem. veliko mojih pritaljic se zdaj okoli 30 ni pripravljnih na otroka. user posted image  leta so vcasih relativen pojem.

po drugi strani pa naj dodam, da je moja mami postala mami pri 16 in brez problema dokoncala gimnazijo in medicinsko fakulteto - gimnazijo z odliko, faks druga v  letniku. Med faksom je rodila se drugo hcerko. Oce ji je pri 16 rekel samo eno - da ima pri njih zmeraj dom in podporo, da naj se pa zaveda, da se je poslovila od brezskrbne mladosti. Mislim, da je bil njegov komentar zelo na mestu.
Noben pa nima pravice sodit vajine odlocitve. Samo na tebi pa je, kako bos naprej peljala svoje zivljenje. Osebno bi se potrudila za solo, ce sta se odlocila za otrocka, pa ne dvomim, da bos super mamica, ne glede na leta. Kaj drugi mislijo pa cez eno uho not, drugega ven.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mlada starša
30.10.2008 10:15:50   
Zvezdica
anonimna, najprej čestitke.

Jast sem imela prvega otroka pri 26ih, pa sem ga hotla bistveno prej. Samo ga žal nisem mogla imeti. In zdaj drugega smo spet čakali 4 leta, tako, da bodi vesela, da vama je uspelo, ko sta si ga zaželela in da je vse ok.

Je pa moja sestra rodila pri 20ih in je super mami. Ima hčero staro 13 let, ona je pa 33. In se super razumeta in se pogovarjata, kot malokatera najstniška hči in mati.

Imam pa po drugi strani prijatelje, ki sta prvega otroka dobila pri 37ih in ne bi zgubljala beseduser posted image -

Uživaj, se crkljaj, na druge se pa požvižgaj, ker jim niti malo ne sme biti mar kdaj si se ti odločila za otroka.

Pa še ena je pisala, da jo je med. sestra nadrla...mislim...kva si ap dovol packa nemarna. Me zanima, če bi taka slučajno dobila vnučka, pol bi pa katera prišla rodit pri 43ih, če bi jo nadrla, da je zdaj čas za vnuke in ne za otroke. Packe!!!!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mlada starša
30.10.2008 10:52:24   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Res je vseeno kaj si mislijo drugi...sem pa iz tvojega pisanja dobila občutek, da si še malo zmedena in v bistvu sama nisi prepričana kaj sploh želiš.

Če bi tebe vsi postrani gledali bi bila verjetno tudi zmedena, ali ne ? Razen če si izjemno samozavestna.



Ja to bo to. Ti boš že vedela.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mlada starša
30.10.2008 11:05:06   
petrap
najprej čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image ....nism brala vseh komentarjev, lahko pa povem, da starost ni niti malo merilo za zrelost!!!! tako, da ne se ozirat na ostale, uživajta v svoji sreči...bosta videla, kako hitro letijo meseci v nosečnosti...

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
30.10.2008 12:47:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrap)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mlada starša
30.10.2008 13:08:55   
anchika
Ne se sekirat za druge. Pač si jim dala eno temo za opravljanje saj ljudeje sam toiščejo. Naše mamice in babice so v večini vse bile mlade. Raje prezgodaj ko t prepozno. Ene pač želijo kariero in se pri 30 -35 odločijo za otroka. Jaz sem  prvega otroka imela pri 25 letih, zdaj sem v drugo noseča in bom imela 27 let ko bom rodila. Če bi imela že prej tega  fanta kot ga imam zdaj mi imela že prej otroka. Ampak prej sem hodila 4 leta z 11 let starejšim fantom in bi pričakoval da bi on dal kako pobudo za otroka a v glavi je bil 15 let star. Ni čudno da je še vedno sam pa ima zdaj 37 let.
Važno da se imata rada in da držita skupej, ne poslušat drugih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mlada starša
30.10.2008 13:25:52   
khurde
Čestitke!

Moj dober prijatelj je bil star 17, ko je dobil otroka in je letos, pri 25-ih, diplomiral. Tako, da se da, če se hoče in če imaš dovolj podpore družine.

Sicer je pa tako, jaz sem stara 25 in bom pri teh letih tudi počasi rodila, pa še mene včasih kdo malo čudno gleda user posted image , ko so vsi navajeni mamic okoli 30 let, čeprav bi, če bi prej imela pogoje in uresničene določene želje, verjetno zanosila bolj zgodaj. Tako da si niti ne predstavljam, kako kdo tebe gleda.

Eh, ne sekiraj se, pomembni ste vi trije, ne drugi!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mlada starša
2.11.2008 10:01:23   
Anonimen
saj sva vesela da bova postala starša in se sploh ne ozirava na to kar si mislijo drugi....
smo pa zdaj ugotovili da ne pričakujemo samo enega družinskega člana temveč dva, da dvojčka pričakujeva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mlada starša
2.11.2008 10:39:06   
Anonimen
Bravo! Zdaj bodo pa res imeli kaj za govorit! user posted image  Vidva pa kar lepo pazita na svoja sončka, pa uživajte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mlada starša
2.11.2008 12:09:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

saj sva vesela da bova postala starša in se sploh ne ozirava na to kar si mislijo drugi....
smo pa zdaj ugotovili da ne pričakujemo samo enega družinskega člana temveč dva, da dvojčka pričakujeva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mlada starša
2.11.2008 13:17:34   
loveforever
če je bila ajina želja, vama čestitam da vama je uspelouser posted image

zakaj se obremenjuješ z drugimi- saj nobenega nič ne briga-važna je vajina sreča

res si mlada in bi lahko še kaj lepega doživela ampak moje mnenje- za vse je še čas, boš pa pri 30-tih imela svoj mir, in boš brez skrbi lahko šla kam nalepše!!

sicer pa --ali je sploh lahko še kaj lepšega kot otrok????? ni važno kdaj, kje ali kako, važno da je spočet z ljubeznijo!!
 
velikooooooooooooo užitkov in sreče!!!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mlada starša
2.11.2008 14:00:12   
Čebel@
no najprej čestitke za user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sama sem stara 23 in bom postala mami,izgledam jih pa 17 zato me ljudje gledajo postrani.....ampak pa kaj-jaz ponosno pokažem bušija!!!
sem se pa v nosečnosti spravila dokončati šolo in vem da mi bo ob podpori moža uspelo!!
ne sikerajta se za druga mnenja in cartita vajina sončka!!!
lepo nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mlada starša
2.11.2008 14:33:21   
girly
Pomembno je samo to kar mislita ti in tvoj partner!!! Ne oziraj se na druge ljudi, ker je to vajino življenje! Nekateri so pripravljeni na otroka pri 18., drugi pri 30., nekateri pa pač nikoli. Ljudje smo pač različni in prav je tako! Tako, da vso srečo!!!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mlada starša
2.11.2008 16:03:55   
Pacota
Hi, hi, hi, tudi jaz rada pogledam za mladimi noseckami ali mamicami!

Zato, ker vas obcudujem in ker ste tako zelo lepe, pogumnem prave frajerke!!!

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mlada starša
2.11.2008 17:46:00   
klavdiy4
user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO ZA DVOJČKA (user posted image user posted image )....

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mlada starša
2.11.2008 17:54:16   
ada2
user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: mlada starša
2.11.2008 19:15:34   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kdaj je pravi čas za otročka, je vajina odločitev in okolice čisto nič ne briga.


Ja, eni so zreli v najstniskih letih, eni pa nikoli.

Ti samo uzivaj in se lepo pripravi na otrocka :).


Se popolnoma strinjam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  veliko sreče z novim člnom.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: mlada starša
2.11.2008 19:20:56   
T.A.T
uuuu tudi jaz se pridružujem čestitkam zauser posted image  in to celo 2!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako kot jih je že nešteto prej napisalo: ne se ozirat na druge...važno je samo da bo otrok imel vajino ljubezen in podporo pa ni važno kolko sta stara!!
Jaz sem stara 25 in noseča prvič in ti povem, dami je danes žal da nisem tega božanskega občutka začutila že prej...vsak ima svojo usodo-vajina je glede vsaj prvega user posted image  je sedaj...in celo dve sreči vama je namenil Bog!!!
Želim vama vse bp!!!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: mlada starša
2.11.2008 19:49:25   
trdozimc
Čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?