|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost in depresija
16.2.2009 17:56:18   
glej
pozdravljena/e, zadnjič sem napisala, da ne poznam nobene knjege, ki bi pomagala na temo depresije, anksioznosti ipd.. sem pa zasledila na internetni strani anksioznost.net, ki jo je napisal človek z lastnimi izkušnjami na tem področju veliko zanimivega in koristnega, vključno s praktičnimi nasveti. mogoče bo pa kateri prišlo kaj prav.lp vsem

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nosečnost in depresija
17.2.2009 22:41:15   
Miam
Pozdravljam to temo - da se o tem govori.
Takole - imam prijateljico, ki jemlje AD. Rada bi se odločila za naraščaj. Ko prekine z AD, jih mora kaj kmalu začet ponovno jemat; tako da verjetno čisto brez ne bo šlo čez nosečnost.  S svojim psihiatrom ni najbolj zadovoljna - tako, da bi ji zelo rada pomagala najti nekoga s priporočili.

A bi katera priporočila kakšnega dobrega psihiatra, za to pred-nosečniško oz. nosečniško obdobje?
kjerkoli iz slo - sicer najboljše štajerska, tudi ljubljana... kjerkoli.

(odgovor članu glej)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nosečnost in depresija
17.2.2009 22:45:49   
Miam

predvsem v tem smislu, da čimboljše predstavi možne alternative v nosečnosti, pa da bi ji  (če bo potrebno) predpisal take AD, pri katerih je najmanjša verjetnost, da bi škodovali plodu;......

lahko tudi na zs!
H V A L A

(odgovor članu Miam)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nosečnost in depresija
18.2.2009 13:32:11   
Miam
sem mal neučakana user posted image  - bom odprla posebej temo.

(odgovor članu Miam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nosečnost in depresija
3.3.2009 18:47:55   
melisaaa
Super tema. Tudi jaz se spopadam z depresijo. Sem v 12. tednu nosečnosti. Takoj, ko sem izvedela za nosečnost sem padla v depresijo. Pojavilo se mi je cel kup skrbi. Psihiater mi je sicer predpisal tablete Prozac ampak še nisem pričela z jemanjem. Nekako si ne upam. Bojim se, da bo potem še z otrokom kaj narobe, če bom pristala na tabletah. Sploh ne vem kaj naj naredim. Je mogoče katera jedla AD celo nosečnost ali večji del nosečnosti.

(odgovor članu Miam)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nosečnost in depresija
3.3.2009 20:58:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: melisaaa
Super tema. Tudi jaz se spopadam z depresijo. Sem v 12. tednu nosečnosti. Takoj, ko sem izvedela za nosečnost sem padla v depresijo. Pojavilo se mi je cel kup skrbi. Psihiater mi je sicer predpisal tablete Prozac ampak še nisem pričela z jemanjem. Nekako si ne upam. Bojim se, da bo potem še z otrokom kaj narobe, če bom pristala na tabletah. Sploh ne vem kaj naj naredim. Je mogoče katera jedla AD celo nosečnost ali večji del nosečnosti.


Izgleda, da je pri tebi vse skupaj še v začetku, v zametkih....Ne berem namreč, da bi da bi ti bilo tako zelo hudo, da bi morala jemati AD. Poskušaj se rešit brez tablet (nekateri psihiatri jih namreč predpisujejo brez posebnega poglabljanjauser posted image ). Poskusi najt izvor tesnobe in rešit težavo, sigurno ti uspe! Pa še za otročka bo tako bolje. Srečno! user posted image Lahko me tudi kontaktiraš, če želiš...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu melisaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nosečnost in depresija
3.2.2016 20:46:57   
Chabiiii
Pozdravljene.
sem v 8 tednu nosečnosti in se soočam z neizmerno stisko. Otroka sem si zelo želela, ko pa sem zagledala user posted image ... pa so s epojavii mešani občutki. prvi občutek je bil strah, šok, kako bom zmogla... partner je skakal od navdušenja in me kmalu sprvil v dobro voljo. vendar se situacija ni zboljšala, soočam se s vsakodnevno utrujenostjo in slabostjo, nimam več interesa za nič kar me je prej veselilo. posledično sem zoprna in zadirčna in se umikam od staršev in od partnerja. zavedam se da mi hočejo pomagati, vendar vsakuič ko kaj slišim o otrocih postanem histerična. Iz dneva v dan sem slabša in sem si umes celo zaželela, da bi bilo vsaj že vsega konec in da se neb branila ss.... user posted image seveda sem se potem začela tepst po glavi kaj meni ni jasno da tako sloh razmisljam !!! user posted image prvi pšregled imam cez 10 dni in ne vem ali naj ginekologu zaupam težave ali ne? zaupala sem se samo prijateljici, ki je edina ki me spravi pokonci in mi za nekaj časa razkadi oblake ter pokaže sonce. Prosim ne me obsojati ampak ne vem kaj se dogaja zn menoj user posted image z otroci delam vse življenje, še vzgojiteljica sem pon izobrazbi.... tako da resnično ne razumem kaj se je premaknilo v meni. obupana sem !! user posted image naj poišem pomoč psihiatra?? ampak se bojim, da me bodo želeli nafilati s tableti... nočem pa škodovati otroku user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nosečnost in depresija
4.2.2016 20:36:24   
Bigmamma
Pozdravljena, glede na to, da pravis da je bil otrok zazeljen, mislim, da so to tvoje razmisljanje sprozili podivjani hormoni!user posted image Vsako zensko je vsaj malo strah in se sprasuje, ali bo dobra mama, bo zmogla in se nesteto drugih vprasanj..zato pa imas 9 mesecev casa, da se na vse psihicno pripravis. V nosecnosti predvsem uzivaj, se posveti sebi in svojim obcutkom, ko bos zacutila otrocka, bozaj trebuscek in se pogovarjaj z njimuser posted image Verjemi, ko bos prvic zagledala malo bitje in slisala njegov srcek, bos na vse to pozabila ;)

(odgovor članu Chabiiii)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nosečnost in depresija
23.7.2017 14:48:14   
Anonimen
A je še katera user posted image tukaj ki se bori z depresijo oz.anksioznostjo v nosečnosti? Nebi rada odpirala nove teme. Javi se, bi se rada pogovorila.

(odgovor članu Bigmamma)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?