|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:23:17   
VANILI
mama06, veš okoli mene folk bolan, viroze, driskalno bruhalni dnevi - jaz pa taf vomen. ker dojimuser posted image . pa ne mislim še nehat. živa se je odstavila v eni noči pri 21 mesecih. Do takrat pa nama je obema pasalo. Vidim, da teotku tudi tok šepaše.  Pa tudi, ko se crklja. Pa zakaj pa ne, konc koncev. Po moje se je prav fajn zabubit v jošk - si na toplem, mehkem, pa še hrana ti teče po grlu... mislim, da je ta stik toooook važen.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:23:35   
mama06
VANILI, lane31 in ostali bolančki. Eno user posted image za čimprejšnje okrevanje.

kopalnica - no, da še midva pristaviva svoj piskrček. WC pokrit ni ovira, saj z eno roko dvigne pokrov, z drugo pa ven jemlje dišavo, ki je not. Zadnjič pa je not vrgel svojo dudouser posted image . Če pa se mu smejiš in se igraš, pa skoraj zlze v pralni stroj. Pri pranju zob, ko ima dovolj, pa zobno ščetko vrže v bano, ali pa kakšno perilo,...

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:25:11   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica
Zgleda, da wc-ji res rulajo pri naših malčkih user posted image  user posted image
Zala tut rada rola wc papir VANILI user posted image in wc krtača je zakon user posted image samo tut imamo vedno dekl od wc-ja dol zaprt user posted image


dA JE POKROV ZAPRT NE POMAGA, (sorry črke), ga pa dvigne -  a je to problem ... ni ovir za julijo!

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:27:18   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae



Mene pa zanima, kako pri vas izgleda večerno umivanje/nega/kar-pač-imate. Danes so bile pri nas take drame okoli striženja nohtkov na nogici, da sem uspela postrič le en (! user posted image ) noht, pol je pa hitro nogice k sebi vzel, jih objemal in gledal, da mu ja nisem odstrigla česa pomemebnega user posted image . Za crknit user posted image . Itak, zvečer je že fertik in komaj še gleda pa je volja temu primerna. Je pri vas tudi tako?


Natočim vodo v bano, dam igrače, da se igra, na koncu se namiliva, umijeva in ven.

striženje nohtov - med spanjem roke in noge, pač sezujem zokne, postrižen nohte in ga nazaj obujem. Mali se sploh ne zbudi

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:27:35   
Alina_alin
Pandica, zs

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:28:04   
Pandica
VANILI   jaz sem pa se prej tak napokala špaget, da bom hin user posted image Sem pojedla 2 krožnika in zdaj niti pomislit več ne smem na hrano. No, zaenkrat ne user posted image čakaj, da mine pol ure user posted image


Sanwebdra   za srečanje v soboto še ne morem nič rečt, ker še ne vem kako bo z časom. Če bo mi šlo skozi pridem, itak, ker se full veselim, da bi se spet malo vidle po dolgem času user posted image
Sem pa bila včeraj na srečanju z Mariborčankami, smo se tut imele full fajn user posted image



2ursae   jaz Zali ponavadi strižem nohte dopoldne in kar lepo pusti. Pač jo malo animiram zmes, ampak ni neke panike. Ker zvečer ne vem kako bi ratalo, ko so res že tako utrujeni.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:28:10   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra
Pa še enkrat ŠTAJERKE;
srečanje, v soboto 08.11.2008 ob 09.30, kraj ???
prijavljene:
1. sanwebdra
2. teka

3. vedra


KAJ ZDAJ ŠTAJERKE, SEM NA IGNORE, ALI KAJ????user posted image


Vidim, da sem res!user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:28:51   
micla
Samo na hitro javim našo situacijo.

user posted image user posted image user posted image  Po 4 dnevih visoke vročine (39 in čez) in stalnem zbijanju s svečkami, smo bli danes prvi dan brez vročine in sm bla že vsa happy, zdej ko jo grem štimat za spat, pa zagledam rdeče pikice po ličkih, dve na glavi in nekja po ritki. In itak da se je moj sum utemeljil-torej imamo koze.

Smo ble včeri pri P in je vse pogledla (grlo, uha, nos, trebuh...) in ni nobenih znakov za karkoli. sva dale kri in vodo, če bi lahko blo vnetje sečil in danes sem klicala za izvid in je rekla, da so sicer mali povišani levkociti na vodi in v krvi, ma nič alarmantnega, pa še danes je brez vročine, tko da gre na bolje. 
Nič, jutri imamo kontrolo in mislim, da bo samo potrdila koze.
Sej bom itak vidla že zjutraj, če bo moja princesa vsa v mehurčkih.v
Samo je blo pa kar hudo od petka s to visoko vročino. Cele noči se je zbujala in ječala od bolečin in meni se je že mešalo, k nisem vedla kaj in kako. Itak da sm mislila, da so zobki, ma 4 dni je vseeno malo preveč, tudi za najbolj velikanske štirice.  Paracetamol je držal točno 3 urce in še to ni zbil popolnoma, tko da sm pol po navodilih P iz dežurne dala voltaren.

Res upam, da bo danes vsaj malo bolje spala in jst z njo, k sm prou izčrpana.

Pozdravček od mame koze in njenega kozlička. user posted image


_____________________________

micla

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:28:57   
VANILI
lane31, ja tudi meni se zdi, da bo ževedel, kdaj ima dost. po moje ravno mi otroku pokvarimo čut za to, da ve, koliko rabi. Vsaj jaz. s siljenjem, pa teženjem... ko mi je hudo, e nič ne je... namesto da bi to SPREJELA - in zaupala teotku, da on že ve zase. pa hvalauser posted image

bio gaia - sem jih danes kupila, probala pa šene. Jasna - mi je rekla lekarnarica, da 5 kapljic ne glede na starost. kok pa ti daš??

2ursae - jaz te dni, ko sem samohranilka, kar oba dam v bano in jima natčim kakih 5cm vode, pol pa tuširam, prva gre ven Živa, ji še zobe operem, medtem mali čofota in meče kramo iz banje, potem še njega. Nohte pa strižem po potrebi - ko vidim, da si dolgi, ga probam zainteresirat, mu kažem, zravn spuščam razne vibracije v skladu s striženjem, ala cccccck, ccccck, glej glej no glej, pa ni več nohtka!! včasih pali, včasih pakot ti - en noht ali recmo na eni okončini še, pol pa čau miki se sliki. mene pa ful moti, ko je n pol postriženuser posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:29:07   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

mama06, veš okoli mene folk bolan, viroze, driskalno bruhalni dnevi - jaz pa taf vomen. ker dojimuser posted image . pa ne mislim še nehat. živa se je odstavila v eni noči pri 21 mesecih. Do takrat pa nama je obema pasalo. Vidim, da teotku tudi tok šepaše.  Pa tudi, ko se crklja. Pa zakaj pa ne, konc koncev. Po moje se je prav fajn zabubit v jošk - si na toplem, mehkem, pa še hrana ti teče po grlu... mislim, da je ta stik toooook važen.


Saj do dveh let še je Ok, samo potem pa je počasi treba nehat

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:30:38   
živa
Hoj!

Bolezni: čvergi dela z noskom mehurčke, ampak vročine HB nima; moj razbojnik pa ima rdeče grlo in poln nos, voda in ušesa in sploh ostalo BP, je pa tudi danes brez vročine. Na srečo torej nič hujšega user posted image , čeprav je zoprno; ravno se navadi na vrtec, pa spet jovo na novo. Tudi ostalim bolančkom user posted image . 2ursae, hvala za SMS; nisem pa še prišla do lekarne, ker nisem hotela razbojnika jemat iz avta v dežju.

Prvi koraki: sem pozabila user posted image  Urbanu in Juliji. Pri nas še čakamo in čakamo in čakamo user posted image ; se pa kdaj pa kdaj spusti in nekaj sekund stoji brez opore.

Klaudia, a tvoja sestra je že rodila? Je vse ok? Pa za seznam: v nedeljo sem zatipala, da je že kar nekaj zunaj tudi zgornje desne štirice (9. zobek).

Kasija user posted image ; Elian je izviren otrok. Moj tudi user posted image . Pleza na stole in mize in trip trape; zleze na kavč in nato na računalniško mizo in zlezel bi tudi na printer, če ga ne bi vedno do sedaj ujela in povlekla dol. Itak je jok do nebes user posted image , je užaljen kot za stavo, če ne izpelje, kar si zamisli user posted image . Potem se mi pa kdaj pa kdaj zazdi, da se sploh ne igram kaj dosti z njim in da ga premalo crkljam user posted image , ker sem pač v službi in še razbojnik mi leze v naročje in popoldne je včasih treba še kaj narediti ...

kinnie, kaj je s tabo? Si doma? Jaz razmišljam, če ne bi šla jutri za kake tri dni k mami, ker imamo tu v kleti - sploh v kuhinji, kjer mala spita - res vlažno; mi je splesnela celo torba pod posteljo user posted image user posted image  in ker sta prehlajena ... Če grem, te pokličem.

Služba: crkuje mi računalnik - ko imam največ dela, seveda user posted image

Homeopatska zdravila: jaz dajem razbojniku kuglice proti zaprtju in obema proti prehladu, kadar je treba. Če pomaga, ne vem, škoduje zagotovo ne.

Otroci in TV: me je prejle totalno razkurilo user posted image . Jaz grem dat čvergija spat in poprosim taščo, če je lahko razbojnik pri njej, ker je popoldne 3 ure spal in še ni bil zaspan. Pridem gor, vsi v kuhinji (tašča, tast, moj mož in še drugo sorodstvo na obisku), moj razbojnik sam v dnevni. Sem vprašala, če gleda risanke, in mi tast odvrne, da dnevnik in da se izobražuje user posted image , tašča pa, da se igra ob TV. Sem vljudno rekla, da itak gleda preveč TV in da tega mu pa res ni treba gledat. In seveda sem bila jaz tečna user posted image . To me res moti!!! Zadnjič je tašča morila svojo hčer, naj prideta njena dva otroka za čez noč k nam, ko so počitnice, in potem so naslednji dan otroci (z mojim večjim vred) do 12h gledali TV - risanke, španske limonade, reklame user posted image user posted image user posted image  - dokler jih nisem jaz popokala in jih peljala na sprehod, vse 4. Vzela sem s sabo mandarine, ampak ne, moja tašča jim je uturila še politanke user posted image .

Pa jaz res ne vem, kje piše, da morajo otoci VSAK DAN gledati TV in jesti sladkarije. Ko doćivim kaj takega, mi je res žal, da nisem dala čvergija v vrtec, ker potem se kar naprej sprašujem, če ima moj mali enoletnik tudi po cel dopoldan prižgano TV in vsak dan dobi čokolado in druge sladkosti, poleg seveda sladkih sokov in kakava za pit namesto mleka in kakava na polenti in sladkorja v kompotu ipd. 

Ok, dovolj razburjanja user posted image . Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 4.11.2008 21:36:39 >

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:31:56   
VANILI
mama06, ja pol maš pa še časaaaaa, dan manj kot eno leto šeuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:35:19   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

mama06, ja pol maš pa še časaaaaa, dan manj kot eno leto šeuser posted image


..in vsaj toliko bolj ali manj slabo prespanih noči,saj spi direkt na meni, da slučajno ne bi skrila zizeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:36:17   
mama06
sanwebdra pri meni sigurno nisi na ignore, samo nisem v MBuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:37:05   
VANILI
živa, tole s taščo te totalno štekam. Moja je nora na eno špansko ob šestih in takrat zanjo svet ne obstaja. Se je že zgodilo, da je moral bit teo tam, pa seje revež po svoje igral, ona pa bulkala tv.. mislim, res za ****...user posted image  pa enkrat sem zasačila Živo namazano s čokolado, mi je buferje vn vrglo in jasno, da sem jaz bila grda...

amapk je moj postavil mejo: če hoče pazit najina otroka, bo delala po najino.
tvpa mi skor ne gledamo, smo pa bli včeraj na obisku pri prijateljicci, majo 5 in 2,5 let stari punči, večja je živo zvlekla k računalniku in sta igrali igrice - pri nas teh ifric pač ni gor... tamala je pa sedela skor v televizorju in gledala telebumbarje...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:38:46   
VANILI
mama06 - veš kaj je meni pri vsej stvari edino hudo in bom nostalgična?? pojavil se bo sindrom praznih vrečkuser posted image ... ooo, kje so moje male pokončne joške - zdaj so to dva vimena, joška kot pri kaki stari mami, jeeeeeejuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:39:42   
VANILI
micla, a kar voltaren si dala majceni??? celo svečko?? pa eno user posted image  tudi zanjo!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:40:12   
VANILI
ok, švigem pospravljat, kmalu bo haus. vas še bolj potem preberem.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:40:33   
živa
Vanili, ironija je, da je težila za otroka, potem je pa cel dan kuhala kosilo, ker je imela RD in fuuuuul dela in otroci so bili cel dopoldne bolj ali manj sami v dnevni pred TV.

Še kar sem jezna, se vidi, kaj?

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:42:18   
VANILI
živa, kar iztipkaj jezo, ti bo lažje. vedi, da v taščinskih zadevah nisi samauser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:42:42   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pandica, zs



Ti tut user posted image



micla  ojoj, boga Elena user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


Ko smo že ravno toliko danes pri dojenju vam bom zdaj pokazala 2 filmčka za pogledat samo, da jih gor naložim user posted image

Aja, pa Julija in Urban čestitke za prve korake user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:42:55   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

micla, a kar voltaren si dala majceni??? celo svečko?? pa eno user posted image  tudi zanjo!!!!!!!!!!!!!!


Tudi nam je P dal voltaren za Jerneja, ko je tako fejst kuhal in mu nič druga ni prijelo. Problem je bila samo njegova teža, ker nima niti 8kg. Po voltarenu pa je spal od pol dveh ponoči do desetih zjutraj kot ubit. Še ko sem ga preoblačila in previjala, se ni zbudil.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:43:34   
Pandica
Ojoj, alarm user posted image , šibam

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:43:40   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Vanili, ironija je, da je težila za otroka, potem je pa cel dan kuhala kosilo, ker je imela RD in fuuuuul dela in otroci so bili cel dopoldne bolj ali manj sami v dnevni pred TV.

Še kar sem jezna, se vidi, kaj?


upravičeno

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Desetke007
4.11.2008 21:45:04   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Vanili, ironija je, da je težila za otroka, potem je pa cel dan kuhala kosilo, ker je imela RD in fuuuuul dela in otroci so bili cel dopoldne bolj ali manj sami v dnevni pred TV.

Še kar sem jezna, se vidi, kaj?


upravičeno



Hvala user posted image .

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?