|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberski malčki 2007
6.11.2008 21:40:38   
scubadiver
Ojla,

Tanayya mi je že dopoldne poslala SMS, da je še vedno brez interneta, da pa vse novembrke s Tajem častita tortico in šampanjec.
Se opravičujem vsem, da sem vam to prenesla tako pozno, ampak dopoldne itak ni fajn šampanjca pit user posted image

Tudi naše uvajanje je zaenkrat super. Danes je bla Lana sama dobre pol urce in ni baje niti trznila. Sem se lepo poslovila, jo polupčkala in šla. Pa ni nič zajokala. Upam , da tudi ne bo. Jutri jo pripeljem na zajtrk in takoj grem. Pridem jo pa potem iskat okoli 10h.

oranža nisem te dala na ignore, do danes do vrtca itak nisem vedla kako bom, zdej vidim da bi lahko, sam se še vedno tako slabo počutim da je groza. Danes me matra še želodec. Upam, da je samo psiha, ker me je klicala prijateljca s katero sem bila v torek zvečer, da je zbolela za trebušno gripo, ki baje razsaja. OD takrat me šraufa, boli me želodec, skratka nisem ok..


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novemberski malčki 2007
6.11.2008 21:42:47   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Mama v otroških očeh


Otrok pri štirih letih: "Moja mami lahko naredi v s e !''

Osemletnik: "Moja mami z e l o v e l i k o ve!''

Dvanajstletnik : " Moja mami pa m o g o č e le ne ve vsega ! ''

Štirinajstletnik: " Normalno, moja mami ne zna niti to."

Šestnajst let: " Mama? Ona n i m a p o j m a o ničemer ! "

Osemnajst let : "Tastara je brezvezna!"

Petindvajset let: "Mami bi mogoče vedela kaj o tem."

Petintrideset let: "Preden se odločim, bom vprašal mami za mnenje."

Z 45 leti večina misli : "Rad bi vedel, kaj bi mami rekla o tem .."

Z 65 leti bi dali vse, da bi lahko z mamo še enkrat govorili !





Dajica tole je pa tako resnično. SO mi prav solzice stopile v oči. Predvsem glede na to, da pri 35-ih ne bom mogla vprašat mamice za mnenje in da zame žal velja stavek za 65 letnika user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novemberski malčki 2007
6.11.2008 21:54:13   
ajtak
Dober vecer, ravno sem mozu zlikala 9 user posted image  srajc in seveda se 3 stroje ostale robe sedaj pa malo pocivam...

Ja za sluzbo je pac moralo tko bit. A zakaj majo tko trapast urnik, pojma nimam sam tko pac je... s tem da v decembru se pa te turnusi itak prelevijo v 9-12 urni delovnik neglede na smeno user posted image .

Nemrak a pr vas kaj rabite?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 7:58:10   
mklks
dobro jutro!

en velik user posted image za vse zaspančke in zaspanke!

pr nas smo že od šestih pokonci ampak vsaj ponoči je spala:)
je pa spet tko jokala zjutri, ko sem jo oddala, ne vem, al je to kaka zapoznela reakcija?user posted image user posted image user posted image

nič, fajn se mejte na za deževen dan....moram it pod tuš potem pa delat:)

ajdi


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 8:25:20   
ajtak
Dobro jutro, Tjas je ze v vrtcu jaz pa se komi skup sestavljam, me boli uho, kasljam k en jetik pr 70ih iz nosa mi lije zeleno, skratka user posted image

Upam, da ste ostale boljse, vsem zelim en lep dan!

Mklks, hvala za kavico.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 10:30:49   
naraščaj
Ajtak, ti maš pa res smolo s temle zdravjem, te kr neki baše zadnje čase.

Sej tut mene boli grlo od včer, pa neki pokašlujem. Upam, da se ne razvije kej, da ne bom rabla jemat bolniške preden pridem delat.user posted image

T panča, jaz pa grem kosilo hit nrdit, ker pol šibava v Rogaško, še zadnjič sem se tko odločla, da pol ne grem več PA KAR BO PA BO.
Ups, vlke črke.

Sem pa včer nrdila do konca vabila za RD in sem jih naprintala pa si naštimala na pisalno in ko so dans pršli na kavo (mami, ati in sestra) so itak, da to vidl, tko, da sem jih pol kr redčasno dala, čeprav sem jih hotla poslat. Mah, važn je namen user posted image

Se pol kajjavim



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 11:45:52   
barika
Dan.
Ajtakuser posted image , za službo. Kar se trgovine tiče, počakaj do januarja, drugače boš gagnala za pultom. (sej vem, lahko je rečit. Ko sem delala v DM-u v decembru, sem bila potem 2 meseca bolna, ker vsi kašljajo v tebe, nepreluftan zrak, bacilov milijon ..bljah, komaj sem k sebi prišla).

Kar se pa Martinovega RD ja tiče...verjetno ga sploh ne bomo praznoval... ker v malo stanovanje okoli 30 ljudi spravit je tumač.  Pa cel kup mularije, pa starci, pa kar nekaj jih kadi, pa meni ne paše, da mi stikajo po stanovanju (kar nekateri delajo, pa so stari 30+), pa moški po strani od mojga ne znajo v školjko lulatuser posted image user posted image  (ja prasci so). in jaz tega ne mislim čistit, pa potem še par dni ribat po tleh in prat in pripravljat, pa se ukvarjat z njimi (no sej pri taki masi ljudi se ne moreš vsakega am vzet). Moj pa sploh slišat noče, da bi v kakšni gostilni pripravila kosilo, ali pa ločeno naredla.
mah, se morem mal izkašljat, ker če mojmu samo še 1x omenim  vso stvar bom pop**izdla. user posted image user posted image user posted image user posted image


VSEM, KI STE PRAZNOVALI IN BOSTE PRAZNOVALI PA ISKRENE ČESTITKE!!!user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil barika -- 7.11.2008 11:46:21 >

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 12:59:15   
ajtak
Barika, tocno s tem se tolazim, da bom v januarju lazje dobla pa se ne bo took stresno ze na zacetku, pa spar ne bo vec ob nedeljah do 17h...

Za roj. dan te pa tud stekam k mamo isti problem, mal placa, mal dnarja... tko da ne vem tocno, ziher bo tortica za babice in dedke pa tete in strice. Pa po vsej verjetnosti bomo pol v soboto povabl ene tri familije k smo mal bolj krizem pa ne mislim full neki delat, tortica kaki smokiji, sok, pa pivo za atije user posted image .
Tko da so nasi prvotni plani cist v vodo padl, pac je treba mal sparat.

Kok se pozna tule, da ste vse v sluzbi, je tko kot lani tak cajt k vas je ze pol rodilo user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 13:25:11   
barika
Ajtak, jaz bi kr kakšne kanapeje naredila, pa slane zadeve in torto (čim manj dela). pa pazi to, boli me, kaj si bodo mislal, ampak jaz niti nimam tolk krožnikov in kozarcev, tak da bo plastika lavfala 100 na uro.user posted image  piknik varianta.
Pa mojga se sploh ne da prestavit, niti za milimeter, da bi vsaj 2x naredil.  ko bo pa zadeve konec, bo pa rekel...ja, sam bi blo boljš,če bi tole mal drugače naredila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 15:47:47   
ajtak
user posted image user posted image , moški pac, sej ne ves a je za smejat al za zjokat!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 17:59:18   
nicolina
Čer,
no pa je končno prišel petek, moram priznati, da sem kar utrujena. Sem imela kar veliko dela ta teden, priprave za napisat, uredit dokumentacijo... in še en kup projektov je na šoli, ampak bo že. Šolsko leto je še dolgo. user posted image

TAJ TRISTAN VSE NAJBOLŠE ZA 1. SVEČKO
user posted image user posted image za tebe, ajtak, čimprej se pozdravi.

user posted image user posted image  Lana za uvajanje...

Dajica, tisto kar si napisala, je pa zelo resnično.... Scuba verjamem, da ti je hudo...user posted image user posted image

Mi bomo imeli tudi veliko povabljenih in ker ji nimamo kam vse dat, smo najeli en prostor, kjer bo v soboto slavje za otročke in prijatelje, v nedeljo pa doma.
Bo še kar pestro...user posted image user posted image
 
Naraščaj, a bi mi hotla na mail poslat vabilo, da vidim kako si ga naredila, da dobim kakšno idejo, lepo prosim user posted image

Tin je priden, uživa pri babici, me sploh nič ne pogreša, niti ne joka. Sej je prav tako. user posted image

Ja, se vidi da nas je veliko po službah in na uvajanjih in je kar zatišje, samo da se mal ulafamo, pa bomo spet več pisale. user posted image

Lep vikend....pa pa

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 19:27:53   
mklks
dober večer!  samo na hitro, ker sem tko slaba, si grem en čajček skuhat pol  pa v posteljo:(

fajn se mejte, preživite lep večer in vikend:)
se tipkamo jutriuser posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 20:09:36   
tintin
Jutri pihamo 1. svečko. Že dane z Vasjo častiva za jutri, ker bom cel dan bizi. Vse naj naj Timončku za 11 m:)

Naredila sem 2 torti: eno okroglo in pa enega metuljčka. Vizualno sta kar ok. Po okusu bomo pa vidl. Ena je borovničeva, ena pa čokoladna z višnjami.

Darila: midva sva mu kupila set rostfrej otroških posod, ker naš otrok zadnje čase fuuuuuul kuha:) Od mojih bo dobil poganjalca, od tašče je že dobil 2m nazaj bundo. Sva mu mislna dat še ene kocke (lesene), ampak sva se odločila, da to dobi za Miklavža...


Praznovanje: naše stanovanje je 36m2. Jutri bomo praznovali v 2 etapah. Ob 10h dopoldan imamo 2 družinici kolegov na obloženih kruhkih in torti. Ob 14h pa familijo (samo obe babici, enega dedka in prijatelja od ene babice) na chilliju con carne in torti št.2. V nedeljo pride še en dedek s prijateljico na torto.


A bi šla v torek katera na kafe?? Oranža, Gruška, Scuba??? Mi2 imava posvetovalnico pri 1.letu ob 8.30, ampak pomoje ne bo cepljen, ker je ta teden jemal antibiotike....pol ga mislm peljat v vrtec, ker se mi ga ne zdi imet doma, glede na to da mi za missing day odštejejo samo 1 evrouser posted image Ga grem raje prej iskat potem....

vasja se je vrtca super navadil. Nič ne joka, ko ga gledam skoz okno se ima ful fajn. Tudi sicer blazno napreduje in je noro bister.user posted image


lp vsem



(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 21:18:20   
potepinka
Čer

Z Markom sva bila pri P mu je kri vzela malo ima rdeče grlo,tak da je viroza.Vročina 38,2.Od danes sem na bolniški.
Če bo tak šlo naprej ne vem kaj bom naredila da bom 1 teden v službi pa spet bolniška.

Vsem ki praznujete čestitke.

Tudi mi bomo imeli praznovanje v dveh delih.Vponedeljek ne bo nič,ker je Mark bolan,bo pa sobota in nedelja.Tak da bo kar pestro.
Lepo se imejte in lep vikend


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 21:35:06   
ajtak
Hej,
sem ravno od dezurnega, mam virozo in sum na sinuisitis, zato mam 5dni hiconcila in nasonex pa lekadol po potrebi (za vrocino in uho).

to je torej moje trenutno stanje, tjas je ok in upam da tako ostane!!

Lahko noc

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 22:09:28   
naraščaj
Čer,

ma sem tut jst neki čudna, me v grlu praska in žgečka pa v ušesu, pa mal pokašljujem, sam to je pa vse

Ajtak, čimprej okrevaj.

Nicolina pošlji mi mail na  ZS, pa ti ga pošljem. Ni pa nč posebnga, ker nisem jaki mojster user posted image

mklks, tut ti se hitr pozdravi

Jutr gremo na "martinovanje", sej ne, to je v bistvu druženje zdej že familij, ki se poznamo iz študentskih dni, včas smo pa res martinoval tko kot se reče tut s krstom in tko. Zdej bo pa bolj klepet ob kosilu in ...

Nč gremspat, dokler je še kaj od "tišine"

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 23:13:24   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Nč gremspat, dokler je še kaj od "tišine"


Si tko fajn napisala, da se kr podpišem v upanju, da bo tišina trajala čim dlje, po možnosti do jutrauser posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novemberski malčki 2007
7.11.2008 23:15:41   
mamuška
Če mi bo uspelo, en daljši raport po dolgem času.

1. DOminik hodi. Tko, ornk hodi, sam vstane, brez da bi se za kaj vlekel,  sam sede in šiba. Od včeraj tudi prestopi oviro in zavije okoli vogala. Glede na to, da je star po pravem 11 mes, so v RA čist navdušeni, posebej, ker nima lsabih vzorcev. Hkrati pa zleze na kavč in dol oz. vsepovsod, če le lahko.

2. Dobiva zobe v paketih. 2 noči nazaj je dobil 3 štirice hkrati, zdaj mu rijejo ven trojke in je čist zmahan, jaz pa tudi, ker vse noči cvili.

3. Danes nekaj kihuri in je še malo bolj tečkast, kot že tko, samo molim, da ni SPETuser posted image kaj v prirpavi.

4. Ta velik je dal skozi metaholinski test, ki je astmo izključil, š evedno ostaja uganka, zakaj mu gre vsaka viroza v plučnico???? Po mesecu in pol gre v pon upa da spet v vrtec.

5. Sama sem doma, mož dela in prejle se je D sporžil baby sense. Seveda sem bila sveto prepričana, da je spet lažni alarm, pa ni bil. V bistvu ne vem, kaj točno je bilo, ampak ni se zbudil ob piskanju in tudi takoj ni zadihal, ves je bil zarit v povšter in medvedka in je šele v naročju spet zadihal. Čist sem posrana ins koz hodim gledat in poslušat. user posted image user posted image

6. Mi Rd sploh še nismo praznovali, ker si samo podajajmo bolezen tudi po širši familiji, bolni so pri sestrični, bolni so bili ta stari, zdaj sva z možem rekla, da bom praznovali na dan, ko bi se moral rodit, 24.11. oz. za tist vikend. ČE bomo lsučajno zdraviuser posted image

7. Drugače imam tak ubijalski tempo, da si sploh ne predstavljam,  še v službo hodit zraven. Alergije nič kaj ne izzvenevajo, še zmer so fleki po vsaki kršitvi, še zmer sem na dieti in črpam mleko, doma skušam držat tok, da ne skačemo  čez kupe, kuham na 2 konca vsak dan, fizioterpaija a D. logoped in spec. ped. za K, 2x na teden  letam v LJ, vmes skušam iz dnevov kaj potegnit, da vsak nekaj dobita, čeprav me tamali živo poje, v glavenm, občutek imam, da od dneva ne istane popolnoma nič. SPim na obroke, tamamu se zbuja, zadnjo noč na 2 minuser posted image user posted image , tko da .... po eni strani imam poln kufr porodniške, po drugi me je groza, kako bo po njej. SLužbo iščem, pa ni popolnoma ničesar, tko da ... kar zaspala bi tko, za  ene 3, 4 letauser posted image NA RR sploh ne pridem več, al tamau neki hoče al ta velk neki hoče, zvečer pa samo odvegetiram do zadnjega črpanja in adijo.



_____________________________

Dva sončka svetita v naši galaksiji!

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 8:50:36   
Oranža
Dobro jutro,
 
Najprej zaželiva Vasji vse naj naj naj za 1. svečkouser posted image
user posted image
 
Pa še mi2 častiva eno user posted image  s piškotkom, ker praznujemo 11 mesecevuser posted image user posted image .
 
Zdej pa šibam, ker ima moj tavelik sine rokometno tekmouser posted image user posted image
 
Lep dan,
 
Čao


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 9:15:31   
mklks
dobro jutro!!

user posted image
VASJA...VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJO PRVO SVEČKO!!
 
mamuška, zate pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdravite, in zdravi tudi ostanete
 
jst že delam, danes samo do 12H, pol pa šibam k moji piki, da se malo poigrava, ker popoldne že letiva k enim prijatlom, na rojstni dan, tko da....danes sva leteče...
 
sva pa včeri v vrtcu dobile za domov njihovo maskoto- enga zekota in zdej morva celi vikend lepo slikat, dokumentirat, kaj vse svo počeli skupaj...in potem to malo pokomentirat pod slikami...se mi zdi ful fajnuser posted image
 
pa vsak petek imajo knjižnjico in tako vsak otroček v posebni torbici dobi za čez vikend eno knjigico za prebrat...user posted image
 
nič...letim kej delatuser posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 9:29:27   
Dajica
user posted image
 
Timon-vse najboljse za 11 mesecev user posted image user posted image

user posted image

Vasja-vse naj naj za 1.svecko!!!
user posted image

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 16:32:01   
kanarka
Alo alo
Da se še jst oglasim. Me ni blo par dni gor, pa mi k sreči niste dale veliko dela z branjem.

Vsem praznujočim H A P P Y    B I R T H D A Y ! ! !

Ajtak...naša je glih prebolela sinusitis. Zdej ima vsako jutro zamašen nosek. Pojma nimam, al je to normalno, ali pa je to tisto podedovano, ko nikoli več ne izgine. Ta prava služba te pa še čaka!

Mamuška user posted image user posted image user posted image  tebe pa življenje res testira. In seveda zelo uspešno ta test prestajaš! Kapo dol.

Scuba...super za uspešne prve dneve.

Naraščaj...včasih tudi naše "spanje" zgleda tako. Sukanje, jokanje, stokanje, govorjenje, hočem dudo, nočem dude...vmes še parkrat na polno useka v posteljo, da mene boli, kaj šele njo in smo spet pri stokanju in jokanju.

Nimava še karte, ampak zdaj prihajava v Slo 21.11. za 2 tedna. Karto lahko rezerviram šele drug teden v petek. Če je pa slučajno ne bo več, potem bova pa morali naknadno iskati linijo za Dunaj. Drugo nedeljo pa praznujemo!!! Komaj čakam. Prvo gremo mi 3-je v en tak ogromen park, kjer imajo kite in delfine in parke...ni da ni in potem praznujemo s prijatelji.
Tebe Barika pa tut razumem. Sej res ni treba zganjat cirkusa okoli rojstnega dneva, če ti do tega pač ni. In to "scanje" mim školjke tut mene ob živce spravi. Pa vsi so glih.user posted image  

Evo, šibam dalje.
Baj baj

_____________________________

Making the decision to have a child - It's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 17:18:20   
nicolina
Dan,
VASJA VSE NAJBOLŠE ZA 1. SVEČKO IN TIMONU ZA 11 MESECEV.
 
Mamuška user posted image user posted image user posted image ... vas se pa res smpla drži, upam da bo kmalu bolje.
 
Ajtak pozdravi se. user posted image user posted image user posted image  Jaz sem tudi imela enkrat siusitis in sem mislila, da bom kar umrla, sem se komaj pozdravila in to sred poletja.
 
Naraščaj imaš ZS, glede spanja pa tud pri nam ni kaj boljše. Včeraj je tulil in danes ugotovim,da sta 2 zobka prišla ven.
 
Ajtak 2 zobka nam pripiši.
 
Zdej grem pa mal za službo delat... pa pa

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 19:16:31   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

user posted image
 
Timon-vse najboljse za 11 mesecev user posted image user posted image



Vasja-vse naj naj za 1.svecko!!!
user posted image



se kr podpišem!!!user posted image user posted image user posted image

Mamuška user posted image user posted image user posted image


Ajtak, mi smo potem še eno stvar pozabili kupit, in sem dala malega kr v nakupovalni voziček in se je ona stvar ko otroc not sedijo zlomila. Mali se je ful ustrašil, udaril in jokal, men je bilo pa ful bad. potem se je pa še moj nekaj usajal nad menojuser posted image . Tak da punce, dejte najprej voz pogledat, če je OK, da ne bo še kateri se to naredilo.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novemberski malčki 2007
8.11.2008 19:48:04   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Ajtak, mi smo potem še eno stvar pozabili kupit, in sem dala malega kr v nakupovalni voziček in se je ona stvar ko otroc not sedijo zlomila. Mali se je ful ustrašil, udaril in jokal, men je bilo pa ful bad. potem se je pa še moj nekaj usajal nad menojuser posted image . Tak da punce, dejte najprej voz pogledat, če je OK, da ne bo še kateri se to naredilo.


omg user posted image  to je pa ses sranje...

bom pozorna. Same "krasne" novice o teh vozickih, sin od kolegice je zadnjic ven padel user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?