|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
6.7.2009 22:29:55   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

če je bila katera danes slučajno na MŠ v stari P in ima razpored... a lahko sporoči, kdaj je predvideno predavanje anestezista? v juniju je namreč odpadlo...


prosi katero punco k ma ta teden dekompresijo da pogleda, jaz bom na tistem koncu sele danes teden - prej ti zal ne morem pomagat

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 0:16:34   
obayifo
katrinka, hvala
saj moram jaz tudi poklicat za dekompresijo, zdaj smo dopolnili 32 tednov in upam, da bom kmalu dobila termin, pa bom hkrati še vprašala, če mi bojo hoteli povedat za predavanje, da ne zamudim..
pa vseeno - če katera ve, naj mi sporoči
LP

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 11:55:55   
Blueeyes
ja dobro jutro... kje pa ste spet vse.... že tok zasedene, pa sploh bebik še ni na svetu... kaj bo šele pol.. user posted image  

kako ste kej... men mori tale vreme... sicer se mal sonček kaža, pa kljub temu dežuje... prej smo mel že eno malo ploho s točo... user posted image  dons spet ne bomo vozičkal...

je že kakšna nova rodila?? sinskaT  in tnatoraja?? kje sta???  vidve sta na vrsti user posted image  če ne bo kera prehitevala iz ozadja user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 11:56:06   
Blueeyes
                                                  Ljubljanske nosečke
=============================================================
        Nick(starost)                    PDP                 Št.         Št.         Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)                  8.7.2009            2 user posted image        1  user posted image             ?            user posted image
user posted image   tanatoraja (28 let)            15.7.2009          1 user posted image        0  user posted image             ?             user posted image
user posted image   tina69 (24 let)                   24.7.2009          2 user posted image       1  user posted image              ?             user posted image
user posted image   andmoj (29 let)                  25.7.2009          2 user posted image       1 user posted image          10.7.2009   user posted image
user posted image   polgara (28 let)                 26.7.2009          1 user posted image       0  user posted image              ?             user posted image
user posted image   katrinka (26 let)                 27.7.2009          1  user posted image       0 user posted image         7.7.2009     user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)               29.7.2009          1  user posted image       0 user posted image          15.7.2009    user posted image
user posted image  vim (29 let)                         30.7.2009          1 user posted image        0 user posted image              ?            user posted image
user posted image   Sisy                                    1.8.2009            2 user posted image       1 user posted image              ?             user posted image
user posted image   šivilja (32 let)                     1.8.2009            4 user posted image      2 user posted image               ?            user posted image
user posted image   M1987                               12.8.2009          1 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)                 13.8.2009          2 user posted image       1 user posted image                ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)                    20.8.2009          2 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image  anonimna                            26.8.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?             user posted image
user posted image   indy0024                           13.9.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   majica (29 let)                    16.9.2009         2 user posted image        1 user posted image              ?             user posted image
user posted image    larilu (23 let)                      20.9.2009         3 user posted image       1 user posted image        30.7.2009      user posted image
user posted image   palegia30 (30 let)              17.10.2009        1 user posted image       0 user posted image             ?              user posted image
user posted image   Gorenka (32 let)                 25.10.2009        2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image   murkica (24 let)                  1.11.2009          2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image    lupinca                                6.11.2009         2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image     LaMay (34 let)                    3.3.2010           3 user posted image        2 user posted image              ?           user posted image
============================================================

user posted image     8

user posted image     4

user posted image    10

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA            SPOL          IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                   3.1.2009           user posted image             Lejla            
user posted image   naia                  10.2.2009           user posted image             Lia
user posted image   grahec              26.2.2009           user posted image             Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania                  8.3.2009           user posted image             Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa             24.3.2009         user posted image              Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7                27.3.2009         user posted image              Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani                   30.3.2009        user posted image               Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA                3.4.2009        user posted image               Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag                  7.4.2009          user posted image              Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito             14.4.2009         user posted image              Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM              14.4.2009        user posted image              Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab          27.4.2009        user posted image              Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
              3.5.2009        user posted image              Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74                   4.5.2009        user posted image              Andrej            54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka               5.5.2009         user posted image              Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg                 7.5.2009        user posted image               Luka              53 cm         4590 g
user posted image   k.tja                    11.5.2009        user posted image               Urban            52 cm         3530 g 
user posted image   knutek                 18.5.2009       user posted image                Nik               47 cm         2690 g
user posted image   Tanja_                 27.5.2009       user posted image                Hana           49 cm         3280 g
user posted image   Hindi                    27.5.2009       user posted image                Ian Patrik      50 cm       2840 g
user posted image   PapuaNG              28.5.2009      user posted image                Svit                52 cm        3650 g
user posted image   Mony25                 5.6.2009       user posted image                Aleks              49 cm        2810 g
user posted image   Majana79              5.6.2009       user posted image                Jure                50 cm        2920 g
 user posted image   Španka                  5.6.2009       user posted image                Erik                 54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a                   15.6.2009       user posted image                Taj                  50 cm       3410 g
user posted image    Svet                     18.6.2009       user posted image                Ana                48 cm        2670 g
user posted image    linaema                25.6.2009      user posted image                Zoja                51 cm       3080 g
user posted image   bjondi                   27.6.2009      user posted image                Žiga                51 cm       3140 g
user posted image   Lsica                     29.6.2009      user posted image                 Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    ana**                   1.7.2009        user posted image                  Val                 52 cm         3940 g
user posted image    anci banci             2.7.2009       user posted image                 Svit                 51 cm       3150 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 11:56:07   
Blueeyes
user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image   Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image   Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks
user posted image  Ana & Val

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 7.7.2009 11:57:45 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 11:56:08   
Blueeyes
user posted image
 
 
 
 
JANUAR
 
ana** 11.1.
 
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
larilu 1.2.
wani 5.2.
Majana79 24.2.
 
 
MAREC
 
anci banci 14.3.
angelito 28.3.
Pupa7 31.3.
 
 
APRIL
 
NinaMM 9.4.
MONY25 14.4.
sinskaT 30.4.
 
 
MAJ
 
Katrinka 2.5.
živa25 15.5.
 
 
JUNIJ
 
BOOMER 3.6.
PapuaNG 5.6.
šivilja 27.6.
 
 
JULIJ
 
UT_2008 14.7.
palegia30 22.7.
pat74 23.7.
 
 
AVGUST
 
andmoj 2.8.
HINDI 6.8.
knutek 25.8.
LaMay 28.8.
M1987 30.8.
 
 
SEPTEMBER
 
majica 28.9.
 
OKTOBER
 
vim 7.10.
tanatoraja 22.10.
 
 
NOVEMBER
 
nmag 15.11.
bjondi 30.11.
 
 
DECEMBER
 
simonaa 19.12.
nborazem 21.12.
murkica 21.12.
Svet 21.12.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 12:25:36   
bjondi
Evo da se javim,če me kej ne zmoti user posted image ...



Moja porodna zgodba;


V petek 2sem še čvakala prav na veliko iz žabarkami ,no potem je pa bliskat pa treskat začelo pa sem potegnila vse iz štroma...ura je bila ene 19,ko se mi je zaželela tortica in ker je bil moj ravno v bližini zvezde je vzel dva koščka in prišel domov.Jaz sem ležala na kavču nakar začutim nekaj mal bl mokrega tam doli ob 20-ih,nakar mu povem in pravi ah ja a misliš...sem rekla ja seveda sej vem kako to zgleda sej mi je tud v prvo voda odtekla valda da vem kako to zgleda user posted image ...nč pol sva počakala eno uro da je zadeva začela bolj tečt nakar v avto okol 21-ih in počasi v P...no vmes mi je še ene parkrat pomalo steklo -med nogami sem itak imela brisačo.Ob pol desetih sva bla v sprejemni pisarni ,nato klistir in 23.15 sva bila v porodni...tam so me priklopili na ctg za eno uro do 0.15 da so vidl kje smo,svoje popadke sem imela na 9 in kasnej na 6 min...kar pa je bilo babici premalo,ker je rekla da je že vse priprvljen tam spodaj,dodala mi je umetne popadke in predno so prijeli je šla še ena ura okol 1.15...tako da sploh nisem bila pripravljena na sam iztis,ker je bilo vse tako hitro in praktično imela sem res ene pet tahudih popadkov in Žiga je bil že v naročju...sploh nisem mogla dojet ko je rekla naj pritisnem...mal sem jo debel pogledala kaj bi rada da to pa zihr še ni za rodituser posted image ...ja nič in tako so mi v naročje položili malega škratka,ki pa je bil okol trebuha kar ene trikrat zavit iz popkovino ga je odvila k rulado user posted image -jao mal je grozn zgledal...ampak je blo vse v redu...rodila 2.17 ponoči...rezali me niso ,se je pa pretrgal presredek in so ga zašili-boli nič...so me in me še malo bolijo medenične kosti-ja ni kej emšo dela svoje...

Recimo da sem kar v redu mal me izčrpava samo dojenje ...in če se le da počivam takrat ko Žiga...tko da slikca še pride...


Lep pozdrav čvekice...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 12:32:20   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

ja dobro jutro... kje pa ste spet vse.... že tok zasedene, pa sploh bebik še ni na svetu... kaj bo šele pol.. user posted image  

kako ste kej... men mori tale vreme... sicer se mal sonček kaža, pa kljub temu dežuje... prej smo mel že eno malo ploho s točo... user posted image  dons spet ne bomo vozičkal...

je že kakšna nova rodila?? sinskaT  in tnatoraja?? kje sta???  vidve sta na vrsti user posted image  če ne bo kera prehitevala iz ozadja user posted image


Js sem še tukaj 2v1 user posted image nč bat, bom obvezno sporočila, ko bo kaj. No jutri je pa moj PDP in zaenkrat nič ne kaže - pa sem bila kr nekako prepričana, da bom danes rodila ampak se super počutim, nobenih popadkov. Tko da, če želi katera it v rim pred mano, izvolite. Vseeno si še vedno želim, da bi se tokrat začelo spontano, pa tud če 2tedna po roku.

Bjondi super porodna zgodba, prav rabim zdaj take pozitivke user posted image tnx!


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 13:13:35   
Blueeyes
bjondi dobra porodna zgodba.. vidim da je super vse potekalo user posted image user posted image  komi čakam na slikce

sinskaT držimo pesti da bo jutri na pdp ta tvoj dan

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 13:30:11   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

katrinka, hvala
saj moram jaz tudi poklicat za dekompresijo, zdaj smo dopolnili 32 tednov in upam, da bom kmalu dobila termin, pa bom hkrati še vprašala, če mi bojo hoteli povedat za predavanje, da ne zamudim..
pa vseeno - če katera ve, naj mi sporoči
LP



no, ce bos sla pred ponedeljekom imas na oglasni deski razpored, loh ti ga pa tud babice dajo - al pa k bos klicala za dekompresijo jih se to vprasiuser posted image

bjondi - super porodna, se strinjam s sinskoT da prabmo takeuser posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 13:32:14   
Blueeyes
katrinka kaj je s tabo, si se zdej že dokončno preselila al še kar garaš?? a mislš kr rodit med prekladanjem - tvoj rok ni več deleč.. še 20 dni user posted image  user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 16:06:58   
Blueeyes
ja kje ste, a štrajkate?? sej ni kej za delat k je tako vreme :(

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 17:47:24   
vim
Uf bjondi jaz bi tudi tako iz tortic na porodno posteljouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Spontano in gas. Res je lepo slišat take lepe zgodbe.

Blueyese kako pa kaj Gaja prenaša kadar ni vremena za vozičkanje, kaj takrat počneta?

Jaz sem čisto izgubljena ne vem ali naj že spakiram torbo z v P, ker itak te stvari še rabim (foto, mobi, MK). Edino toaletno torbico bi bilo fino spakirat. Sem pa pri julijkah brala, da nastavke za bredavičke a to rabim, nisem nameravala kupit.

Zdaj pa šibam najdet mojega moža, ga že 10 dni videvam po 2 min na dan pa še 15 dni bo tako, pa da mu vsaj voščim za RD. Kupila pa mu nisem NIČ, ker ne vem kaj ima vse...... kakšna ideja?



_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 17:47:48   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Evo da se javim,če me kej ne zmoti user posted image ...



Moja porodna zgodba;


V petek 2sem še čvakala prav na veliko iz žabarkami ,no potem je pa bliskat pa treskat začelo pa sem potegnila vse iz štroma...ura je bila ene 19,ko se mi je zaželela tortica in ker je bil moj ravno v bližini zvezde je vzel dva koščka in prišel domov.Jaz sem ležala na kavču nakar začutim nekaj mal bl mokrega tam doli ob 20-ih,nakar mu povem in pravi ah ja a misliš...sem rekla ja seveda sej vem kako to zgleda sej mi je tud v prvo voda odtekla valda da vem kako to zgleda user posted image ...nč pol sva počakala eno uro da je zadeva začela bolj tečt nakar v avto okol 21-ih in počasi v P...no vmes mi je še ene parkrat pomalo steklo -med nogami sem itak imela brisačo.Ob pol desetih sva bla v sprejemni pisarni ,nato klistir in 23.15 sva bila v porodni...tam so me priklopili na ctg za eno uro do 0.15 da so vidl kje smo,svoje popadke sem imela na 9 in kasnej na 6 min...kar pa je bilo babici premalo,ker je rekla da je že vse priprvljen tam spodaj,dodala mi je umetne popadke in predno so prijeli je šla še ena ura okol 1.15...tako da sploh nisem bila pripravljena na sam iztis,ker je bilo vse tako hitro in praktično imela sem res ene pet tahudih popadkov in Žiga je bil že v naročju...sploh nisem mogla dojet ko je rekla naj pritisnem...mal sem jo debel pogledala kaj bi rada da to pa zihr še ni za rodituser posted image ...ja nič in tako so mi v naročje položili malega škratka,ki pa je bil okol trebuha kar ene trikrat zavit iz popkovino ga je odvila k rulado user posted image -jao mal je grozn zgledal...ampak je blo vse v redu...rodila 2.17 ponoči...rezali me niso ,se je pa pretrgal presredek in so ga zašili-boli nič...so me in me še malo bolijo medenične kosti-ja ni kej emšo dela svoje...

Recimo da sem kar v redu mal me izčrpava samo dojenje ...in če se le da počivam takrat ko Žiga...tko da slikca še pride...


Lep pozdrav čvekice...



Aja morm povedat ,da tortice nisem pojedla,ker je moj reku da jo je škoda ,če me bojo klistirali user posted image ...tko da sem bla po končani zadevi kar precej lačna...

Se pa definitivno pozna ,da sem drugorodka,ker je vse potekalo spročeno napram prvemu rojstvu...ni primerjave,bolj sodeluješ,ker pač veš kako zadeva poteka ,tako da se ne da primerjat prve in druge izkušnje -čeprav sta bili obe morm rečt BP,sicer je prva trajala nekoliko dlje pa vseeno...Punce v drugo boste razturale vse in spravljale svoje škratke z lahkoto na svet...sam čim manj komplicirat...midva sva šla kljub odtekli vodi prav na izi v P ,ker sva vedela ,da zadeva ne bo en dva tri opravljena,kljub temu da sem bila tri dni prej že 4 cm odprta...me je pa presenetilo v drugo kljub odtekli vodi ,kako priporočajo ležat jaz pa sem do porodne sobe hodila vse od doma pa pol tam v sprejemni pa klistir pa do porodne...v prvi N sem ležala od doma do porodne...je pa res da mi je zdaj počila zadeva ob enem dokaj dobrem popadku-je popadek navil do konca pol je pa sam pok nardil...

Siniška držim pesti pa mal navijam...no ampak dajmo času čas tako kot praviš...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 17:49:52   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Jaz sem čisto izgubljena ne vem ali naj že spakiram torbo z v P, ker itak te stvari še rabim (foto, mobi, MK). Edino toaletno torbico bi bilo fino spakirat. Sem pa pri julijkah brala, da nastavke za bredavičke a to rabim, nisem nameravala kupit.






Če vidiš da imaš vdrte bradavice si jih nabavi...moji cimri so ga sicer posodili sam so mel zadnje dokler jih ni mož prinesel...

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 20:29:26   
katrinka


user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image   Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image   Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks
user posted image  Ana & Val
user posted image Anci banci & Svit

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 20:36:23   
katrinka
o cvekeuser posted image

sem dodala slikco Svita - kok so tile lublanski otroc cukerckiuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

katrinka kaj je s tabo, si se zdej že dokončno preselila al še kar garaš?? a mislš kr rodit med prekladanjem - tvoj rok ni več deleč.. še 20 dni  


sploh ne govor - ja preselila sem se cisto, no ce odstejem miljon stvari se pri moji mamici ampak za te se nic ne mudi, sam ves napaka v mojem karakterju je da ne morm bit pri miru 5 sekund - in po mojem nisi dalec od tega da bom rodila kar doma med pucanjem bog vedi cesauser posted image ja rok se priblizuje, je pa danasnji ctg pokazu ravno crto tko da ta teden nic ne pricakujem - no, sej to govorim ze skoz - da morm se malo stvari zrihtat pol pa dete loh prideuser posted image naceloma vecino stvari imam, jutri grem se po zadnje cunce za user posted image , pa cakam paket od recinko, to je to, no ce se ne bom spet kej spomnilauser posted image

sem pa celo torbo za P spakirala, za vikend bom pa se za dojencka in zase za iz Puser posted image



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 20:50:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

je pa danasnji ctg pokazu ravno crto tko da ta teden nic ne pricakujem



ali pa?

čakam na nove novorojenčke!

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 21:12:52   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: vim
Blueyese kako pa kaj Gaja prenaša kadar ni vremena za vozičkanje, kaj takrat počneta?

Jaz sem čisto izgubljena ne vem ali naj že spakiram torbo z v P, ker itak te stvari še rabim (foto, mobi, MK). Edino toaletno torbico bi bilo fino spakirat. Sem pa pri julijkah brala, da nastavke za bredavičke a to rabim, nisem nameravala kupit.

nč, doma se pogovarjava, pa smejiva, pa dojiva in spiva user posted image  user posted image  user posted image  sej mam okna odprta, kljub mrazu, tko da ma občutek kot da je zunaj, in pol spi

ja jz na tvojmu mestu glede na to da maš še 23 dni bi že mela vse spakirano.. nikol ne veš kdaj te preseneti... takrat k te zagrabi pa samo še mobitel in fotiča vržeš not.. pa ne pozabi polnilca in baterij user posted image

nastavke pa zaenkrat še ne kupit,.. jih ne rabijo vse... jz sem jih pol naknadno kupila nekje po 1 tednu k sem vidla da me bradavice bolijo...

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: vim
Jaz sem čisto izgubljena ne vem ali naj že spakiram torbo z v P, ker itak te stvari še rabim (foto, mobi, MK). Edino toaletno torbico bi bilo fino spakirat. Sem pa pri julijkah brala, da nastavke za bredavičke a to rabim, nisem nameravala kupit.

Če vidiš da imaš vdrte bradavice si jih nabavi...moji cimri so ga sicer posodili sam so mel zadnje dokler jih ni mož prinesel...

ja če pa si mislila za nastavke glede vdrtih bradavic, pol jih je pa fino met

ooo imamo novo slikico ad anci banci.. simpatičen frajer tale Svit


(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Ljubljanske nosečke
7.7.2009 21:47:16   
Blueeyes
ana** pogrešana si... a ti daje Val tok dela?? glej da boš pridno fotografirala tega lepotca, da bom Gaji sproti kazala slikce, VELJA???

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Ljubljanske nosečke
8.7.2009 5:03:44   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

je pa danasnji ctg pokazu ravno crto tko da ta teden nic ne pricakujem



ali pa?

čakam na nove novorojenčke!


a se tkole zmenive - mislim da v roku tedna bom imela vse stvari pripravljene in potem grem loh mirno rodituser posted image samo ne vem kaj bo na najin plan reklo moje dete - vcasih se mi zdi, da je cisto po ociju in me ze zdaj absolutno nic ne ubogauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Ljubljanske nosečke
8.7.2009 5:04:14   
katrinka


user posted image
 
 
 
 
JANUAR
 
ana** 11.1.
 
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
larilu 1.2.
wani 5.2.
Majana79 24.2.
 
 
MAREC
 
anci banci 14.3.
angelito 28.3.
Pupa7 31.3.
 
 
APRIL
 
NinaMM 9.4.
MONY25 14.4.
sinskaT 30.4.
 
 
MAJ
 
Katrinka 2.5.
živa25 15.5.
 
 
JUNIJ
 
BOOMER 3.6.
PapuaNG 5.6.
šivilja 27.6.
 
 
JULIJ
 
UT_2008 14.7.
palegia30 22.7.
pat74 23.7.
 
 
AVGUST
 
andmoj 2.8.
HINDI 6.8.
knutek 25.8.
LaMay 28.8.
M1987 30.8.
 
 
SEPTEMBER
 
majica 28.9.
 
OKTOBER
 
vim 7.10.
tanatoraja 22.10.
 
 
NOVEMBER
 
nmag 15.11.
bjondi 30.11.
 
 
DECEMBER
 
simonaa 19.12.
nborazem 21.12.
murkica 21.12.
Svet 21.12.



(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Ljubljanske nosečke
8.7.2009 5:08:29   
katrinka

                                                  Ljubljanske nosečke
=============================================================
        Nick(starost)                    PDP                 Št.         Št.         Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)                  8.7.2009            2 user posted image        1  user posted image     10.7.2009      user posted image
user posted image   tanatoraja (28 let)            15.7.2009          1 user posted image        0  user posted image             ?             user posted image
user posted image   tina69 (24 let)                   24.7.2009          2 user posted image       1  user posted image      13.7.2009      user posted image
user posted image   andmoj (29 let)                  25.7.2009          2 user posted image       1 user posted image      10.7.2009       user posted image
user posted image   polgara (28 let)                 26.7.2009          1 user posted image       0  user posted image              ?             user posted image
user posted image   katrinka (26 let)                 27.7.2009          1  user posted image       0 user posted image    13.7.2009       user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)               29.7.2009          1  user posted image       0 user posted image     15.7.2009       user posted image
user posted image  vim (29 let)                         30.7.2009          1 user posted image        0 user posted image              ?            user posted image
user posted image   Sisy                                    1.8.2009            2 user posted image       1 user posted image              ?             user posted image
user posted image   šivilja (32 let)                     1.8.2009            4 user posted image      2 user posted image               ?            user posted image
user posted image   M1987                               12.8.2009          1 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)                 13.8.2009          2 user posted image       1 user posted image                ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)                    20.8.2009          2 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image  anonimna                            26.8.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?             user posted image
user posted image   indy0024                           13.9.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   majica (29 let)                    16.9.2009         2 user posted image        1 user posted image              ?             user posted image
user posted image    larilu (23 let)                      20.9.2009         3 user posted image       1 user posted image        30.7.2009      user posted image
user posted image   palegia30 (30 let)              17.10.2009        1 user posted image       0 user posted image             ?              user posted image
user posted image   Gorenka (32 let)                 25.10.2009        2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image   murkica (24 let)                  1.11.2009          2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image    lupinca                                6.11.2009         2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image     LaMay (34 let)                    3.3.2010           3 user posted image        2 user posted image              ?           user posted image
============================================================

user posted image     8

user posted image     4

user posted image    10

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA            SPOL          IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                   3.1.2009           user posted image             Lejla            
user posted image   naia                  10.2.2009           user posted image             Lia
user posted image   grahec              26.2.2009           user posted image             Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania                  8.3.2009           user posted image             Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa             24.3.2009         user posted image              Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7                27.3.2009         user posted image              Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani                   30.3.2009        user posted image               Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA                3.4.2009        user posted image               Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag                  7.4.2009          user posted image              Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito             14.4.2009         user posted image              Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM              14.4.2009        user posted image              Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab          27.4.2009        user posted image              Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
              3.5.2009        user posted image              Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74                   4.5.2009        user posted image              Andrej            54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka               5.5.2009         user posted image              Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg                 7.5.2009        user posted image               Luka              53 cm         4590 g
user posted image   k.tja                    11.5.2009        user posted image               Urban            52 cm         3530 g 
user posted image   knutek                 18.5.2009       user posted image                Nik               47 cm          2690 g
user posted image   Tanja_                 27.5.2009       user posted image                Hana           49 cm          3280 g
user posted image   Hindi                    27.5.2009       user posted image                Ian Patrik      50 cm        2840 g
user posted image   PapuaNG              28.5.2009      user posted image                Svit                52 cm        3650 g
user posted image   Mony25                 5.6.2009       user posted image                Aleks              49 cm        2810 g
user posted image   Majana79              5.6.2009       user posted image                Jure                50 cm        2920 g
 user posted image   Španka                  5.6.2009       user posted image                Erik                 54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a                   15.6.2009       user posted image                Taj                  50 cm       3410 g
user posted image    Svet                     18.6.2009       user posted image                Ana                48 cm        2670 g
user posted image    linaema                25.6.2009      user posted image                Zoja                51 cm       3080 g
user posted image   bjondi                   27.6.2009      user posted image                Žiga                51 cm        3140 g
user posted image   Lsica                     29.6.2009      user posted image                 Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    ana**                   1.7.2009        user posted image                  Val                52 cm       3940 g
user posted image    anci banci             2.7.2009       user posted image                 Svit                 51 cm       3150 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Ljubljanske nosečke
8.7.2009 5:53:38   
katrinka
uffffffff...gledam tale nas seznam pa sem ugotovila da sem 6 po vrsti...hm
spomnim se ko sem bila na repu seznama in prvega mittinga v city parku - oh, kok sm nostalgicnauser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Ljubljanske nosečke
8.7.2009 9:14:51   
Vixen
Evo, Katrinka, da ne boš več šesta. user posted image  Jaz vas redno berem, čeprav se javljam bolj pri julijkah.

Če me boste dodale na seznam - prvič noseča, PDP 18.7., naj bi bil fant, pregled 17.7. (če bom še v enem kosu user posted image ).

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Spalni položaj
Admin

Kako date svojega dojenčka spat?

Na trebuh. (17%)

Na hrbet. (67%)

Na en bok. (0%)

Na oba boka menjaje. (17%)


Število vseh glasov: 6

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!