|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:14:41   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

jaz sem pri Niku naribala jabolko, z vilicami pretlačila banano in zmešala. Kasneje, ko pa je pojedel že malo več, pa sem začela miksat. Itak ni imel problemov s napenjanjem.


A surovo jabolko si mu dala?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:17:25   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

IZVIRNO SPOROČILO: valla.

jaz sem pri Niku naribala jabolko, z vilicami pretlačila banano in zmešala. Kasneje, ko pa je pojedel že malo več, pa sem začela miksat. Itak ni imel problemov s napenjanjem.


A surovo jabolko si mu dala?



jolly jaz sem metki že dala surovo naribano jabokouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 13:21:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4878
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 13:24:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:30:02   
iraira
IZVIRNO SPOROČILO: suzy124





iraira
moj user posted image je imel tud mozolčke in rdeče kjer je bila plenica in sma prvo uporabljala navadne pampers, potem sma zamenjala za vijolčne in je bilo malo boljše, potem pa mi  je P svetovala ekološke plenice,ki so brez klora in nekaterih kemikalij in je zdaj vse okuser posted image user posted image .Te se pa imenujejo Moltex








Suzy 124 moja nima mozoljčkov ampak take flekce rdeče???? Sva pa naročeni ob 16.10 danes pri P: tako da upam da ni nič, da samo brezveze paniko naganjam.
Mi je mora kadar mora k P. ker se meni zdi ena navadna skomercializirana user posted image . A katera še hodi v Kranj k dr. Bartoniček? Izkušnje prosim

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:33:03   
iraira
Suzy kje kupiš te pleničke?

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:40:40   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

Pa malo vadiva obrat s trebuščka na hrbet. Mislim, da mu bo do večera že uspelo. Huh, grem nazaj k srajcam.


kako pa? a to ravno obratno kot iz hrbta na trebuh? ce jaz user posted image pokrcim nogico ko pase kravice nekak ne dojame....user posted image user posted image user posted image lahko malo opises??? kolkokrat ga pa potem obracas, ko pravis da vadita?user posted image user posted image
no, držim pesti, da bo do vecera res uspelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:41:59   
suzy124
Saj je imel našuser posted image tud rdeče fleke oziroma je potem imel že cel predel pod plenico rdeč, potem pa so se mu še pojavli mozolčki.
Saj fajn da vidi tud P kaj je pa ti mogoče da kako kremico tud.
Najcenejše so v Mullerju, so pa malo manj vpojne kot Pampers.

Navadno mi je do jutra prmočla, potem sem pa zdaj kupla številko večje za ponoč (4) in zdaj je super in ne premoči več.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:52:41   
Pšemek
Tako, kosilo je skuhano in pojedli smo tudi že. Nejka je jedla takoj za nama in zaspala. Ati je šel nazaj delat, jaz pa sem imela čas, da sem še preostalo nadoknadila.

iraira - naša je imela gljivice. Po ritki. Od česa, nimam pojma, je pa kar pogost pojav, kolikor sem takrat brala o tem. Nam je P dala recept za mazilo - Daktarin - in je bilo v nekaj dneh vredu.

čebelka77 - imaš čisto prav, da smo vse ženske iste. No, precej podobnosti se najde.

Lucka1 - za Bežigradom so moji starši, sem prej tam živela. Zdej sem pa na Viču in mamo tudi P tukaj. So pa moji pri ministrstvu za obrambo.

Jolly - prejšnji post sem pisala, da ni nič narobe, če Tajko ne je, če je bolan, zdej sem pa prebrala, da pravzaprav že normalno je, tako da user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 13:56:32   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1
Pozneje si ne bi želela - tud jaz ko sem bila mala, sem hodila spat ko so si zajčki umili zobe user posted image user posted image user posted image ...se še spomnite tega pred poročili?


Jaz se neki bežno spomnim. So bili trije zajčki, ki so si umili zobke in potem skočili v postelje, ane? Nekje v zadnjem delu možganov mam to pospravljeno user posted image . Naši otroci bodo pa po risanki slišali: "Lahko noč umiti zobki!" in jih bomo spravili spat. user posted image  

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:04:14   
janja 27
evo bekbe raport po kosiluuser posted image user posted image user posted image user posted image
krompir + korenček =  njamiuser posted image user posted image user posted image user posted image je tko jedla......gre v rito, mislim da tud pri zelenjavi ne bo problemauser posted image user posted image user posted image
sedaj pa grem po manco v vrtec in na kosilouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:06:59   
jolly123
Naš je tudi jedec danes, do enih 510 ml tekočine user posted image

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:14:33   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123
Naš je tudi jedec danes, do enih 510 ml tekočine user posted image


jolly123 - super za Taja....user posted image user posted image user posted image toliko še naš ni uspel spit danes. Pa tudi sicer popije tam okol 700ml, tako da če je res potreba 120-150ml na kg na dan, kot je ena napisala, potem je naš user posted image daaaaaaleč za tem (ima prbl 7300g).

janja27 - pa vse naj naj, če praznujete "imendan" pri vas. Pa hvala za pogostitev...mljask je bila

PA SEVEDA VSE NAJ NAJ DANAŠNJIMA PETMESEČNIKOMA user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:15:58   
iraira
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Taja Jolly.....vidiš da bo počasi, zgleda da se že bolje počutiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:17:41   
Pšemek
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Nejki je pa zdele ratalo dat dudo nazaj v usta in to pravilno. Do sedaj jo je vedno za cucelj držala in ročaj tlačila v usta. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:18:28   
iraira
Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Metko

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:19:11   
iraira
Sorry za Nejko....sem že čisto zmešana s temi imeni........sorry

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:19:38   
iraira
NEJKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:20:50   
iraira
A ste videle babnice:DOBILA SEM ŠE ENO ZVEZDICO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:24:04   
Pšemek
A pol moramo še user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  zate iraira, za novo zvezdico user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:26:15   
jolly123
No pa dejmo user posted image  user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image Mater smo zmešane user posted image

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 14:28:59   
iraira
Malo moramo biti zmešane, saj drugače ne zdržišuser posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 15:16:01   
gogabojan
  Mi je mora kadar mora k P. ker se meni zdi ena navadna skomercializirana user posted image . A katera še hodi v Kranj k dr. Bartoniček? Izkušnje prosim
[/quote]

Mi na vrhniki smo imeli tudi pediatrinjo dr. Bartoniček. Če je ista, se mi kar smilišuser posted image user posted image user posted image . Je imela mojega starej sina.

Katastrofa od katastrofe. Saj niti slovensko ni znala pravilno govoriti z otrokom. Ko pa je moj prišel domov, me je vedno vprašal, zakaj ta teta tako čudno govori. A je iz afrike? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 15:16:50   
gogabojan
ups. ni bilo citiranja pravega. IRA IRA to je bilo zate mišljeno.


(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: oktoberski lumpiji 08
2.3.2009 15:28:38   
*talcy*
ma ne ne jolly ko mu malček dam na žlico bilo kaj sladkega takoj zagrabi ma ne cele žlice...user posted image

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?