|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 10:57:13   
janja 27
ojla

afnica mala ja po tej mali sloveniji vsak pediater oz. patronažna drugač uči...jaz jo mažem z riboderminom enkrat na dan po umivanju po sklepih za uhci vratom, popoku, pregibih kože...ćisto malo...na obrveh pa sem jo včeraj večkrat namazala pa nima več suhe kože danes..ne vem vsak po svoje uči...eni mažejo z oljem...no v glavnem jaz sem pri manci prakticirala ribodermin in ga bom tud pri metki...

mi smo pa daens spali od 22 h do pol treh je pojedla in do pol osmihuser posted image ..mal je bla budna smo se mal pogovarjale je jedla in spet spi..upam da se bo zbudila ker mi iz joške mleko kr teče ven.....sem menjala že dve blazinici.....no sicer pa sem pospravljalauser posted image user posted image user posted image manca je v vrtecu..moj dela cel dan....sedaj mi je mama pinesla mal stvari iz trgovine....nč čakam da se metka zbudi in sem vas prišla pogledatuser posted image user posted image user posted image
joj stunfek..tole so pa norije...jaz sem misla da bom tud z manco imela podobne probleme ampak imam srečo da je naša full navezana bolj na atija...tko da mene pusti na miru dvakrat na dan se pride mal pocartat..vpraša kako je metka ji da ljubčka...čakam tud jaz kak naval ljubosumja....čeprav svsem razlaga da je metka samo njenauser posted image user posted image user posted image user posted image ..

jolly potem nisi šibala na jeseince..mals e potolaži s tem da si na pol poti do treh mesecev......mogoče se bo tebi takrat stanje umirilo.....ma se bo boš videla.....




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 11:00:50   
janja 27
JUTRI PRAZNUJE SVOJ  



user posted image user posted image user posted image user posted image     PRVI  MESEC    user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


NACE od mamice TIMNALA


 TIJAN od mamice "TALCY"




user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 12:02:54   
mbd0411
Jolly123,zakaj pa v lekarni kupuješ sojino mleko ki je precej dražje?Pojdi v DM ali Spar,Tuš....
Afnica...,tudi moj Nik ima take izpuščaje z malo belo pikico..Samo namažem s hladilnim mazilom.Sem pa po nogicah namazala tudi z bepantenom,ker jih je bilo več pa so zginile.
Tejčika29,ali je v redu ta čaj za dojenje?Iz Koroških lekarn?Jaz ga pijem od Alette in Hipp.Malo menjam.Pa pivouser posted image .
A šse še kateri zgodi,da kdaj za kak obrok zmanjka mleka??user posted image user posted image user posted image Meni ga!
Pijem kot žolna,tudi jem kot treba,pa nobenega haska..user posted image Aja,pa črpam kar ne spije,potem pa rabi,da se nabere...Mislim...no?
Ali katera že da kaj čaja user posted image ?



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 13:50:21   
Barbara33
Tudi naša ima po obrazku mazoljčke z belo pikico na vrhu, pa je rekla patronažna, da dokler je bela kapica je vse o.k. saj so hormonski in se malo selijo, bodo pa sami izginili.

Tako jo jaz posebej ne mažem, olje dodam le v vodo, v kateri jo kopam - po nasvetu patronažne.

Drugače pa je Zala kar dosti budna - niti slučajno ne spi več po 3 ali 4 ure, kot na začetku, a mi ni problem, ker, če jo imam ob sebi in jo crkljam, ne joka - to pa mi veliko pomeni. Komaj pa čakam, da dobim nosilno ruto, tako bo še malo lažje.

Jolly, nisem zasledila, a se vidva dojita ali kombiniraš? Sem ugotovila, da Zali full paše, če skupaj leživa - tako, da se kao leže dojiva - ampak seveda bolj malo cuza, je pa takrat čisto pomirjena, jaz pa tudi lahko malo  zadremam. Nebi ti želela pametvat, saj vem, da si sprobala vse kar se da, no pa kljub temu ...

Drugače pa tudi medve kombinirava pri hrani, saj se le z dojenjem ne naje, kljub temu, da imam mleka dovolj - full zagnano namreč sesa ali le nekaj minut in to je to - tako si čez dan vzamem čas in jo kakšno uro ali uro in pol dojim običajno, potem si mleko črpam (dragi mi je kupil od Aventa električno črpalko in je zakon - matr, res je draga, ampak od ročne bi mi kmalu roka zablokirala), ponoči pa je dodajava Novalac.

Kar se nohtkov tiče, je meni patronažna rekla, da pri enem mesecu:) - ja res vsak drugače pove - bomo vidli, kakšne nasvete bomo dobili v ponedeljek, ko imamo prvi pregled.

Držite se.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 15:27:40   
*talcy*
o pozdravljene ....
jolly123 naš pončo (tko mu pravim ljubkovalnouser posted image ) ne kaka prav rad in mu vsaki dan pomagam s palčko pa kremco pa se pokaka kar precej pol tko da deluje... najprej gre bolj na trdo ker pač ne dojimo ker ni mlekca in baje po teh umetnih mlekih so bolj zaprti ..sam povem pa da pomaga da ga malo podražim ....

glede mozoljčkov jih ima tudi moj in so mi rekli v posvetovalnici da nič čistit to se samo čisti in izgine po 1-2 mesecih naj bi bila zgodnja puberteticauser posted image  ...
nohtke pa sem mu učeraj jaz strigla ker se je popraskal po noseku do krvi ....

drugač pa tud mi spadamo v skupino ko skoraj nič ne tečnarimo .. jemo, mal pojokamo se mal pocartamo in nazaj spimo aja pa seveda previjemo .. problem je sam ker mi ne more na enkrat pojest 100ml ampak v roku ene urce ... ma se bomo tud to potrudili da bo uspelo ..... drugač pa krčkov nima nič glede na to da ne kaka prav dosti je to super ... je pa res da stalno prdamouser posted image

drugač smo bili danes zunaj z vozičkom kar 4 ure ... je tuki na ajdovskem tako lepooooo vreme in zeloooo vroče da je greh če ne bi šli ven .... pa tko so bobnali tevi vremenarji da bodo nevihte in bla bla .....

(odgovor članu Barbara33)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 16:24:03   
smeja2
Koroške kapljice se naroči po telefonu 02/875 07 02 pa ti jih po pošti pošljejo in plačaš po povzetju.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 17:44:06   
PikicaStonoga
Živjo po dveh dneh!

Pa da malo povem, kaj se je dogajalo od PON naprej ...

Pridobivanje teže - V PON je bila pri nas patronažna in zvagala našo miško ...v 6 dneh je pridobila 250g!!! - kar je dobrih 40 g na dan. Daleč nad povprečjem. Ena je spraševala koliko bi se naj poredili malčki, patronađna pravi, da je povprečje 25-30g na dan.

Prvič ven - Potem sem jo vprašala, kdaj lahko gremo v pupo ven, pa je rekla, ja poglej ga sončka, nič čakat, ker potem bo dež in en boste mogli nikamor - no in takos torkonvno prepričala mojga mođa, da ni treba čakat na 14 dni al pa še dlje ;) in smo res šli na enourno sprehod! user posted image  Sem bla najsrečnejša ...AMPAK ker od kar imamo svoje sončke preveč mislimo na njih in premalo nase, sem njo super fajn oblekla, sebe pa premalo! (me je premamilo sonce) in sem imela le en dolg rokav ...NO domov sem se vrnila v glavobolom, včeraj pa fasala še vročino, tako sem dva dni prespala in pila čajeka v lekadolom! PUNCE pazite nase in naj vas ne zavede, da se DOBRO oz. celo SUPER počutite, očitno se ne zavedamo, da smo po porodu res zelo občutljive ...pravijo, da imaš 6 tednov po porodu smrt pod posteljo ...bo že nekaj na tem ...

Nohtki  - je rekla da se strižejo po enem mesecu. Prej se itak sami odcepijo al pa se jih pogrize user posted image


Čez dan v jajčki - Naša Tijana še vedno pridna - je na 2-3 ure, ponoči 4-5 in spi. Vedno več pa ima tudi obdobij budnosti. Takrat jo dava v jajčko (lupinico) in gleda okoli, mal se pogovarjamo pa tko ...potem pa tud zaspi. Je rekla patronažna, da lahko čez dan tud v njej spi in nama pokazala, kako se jo podloži. O tem smo se tudi že pogovarjale, pa mislim, da ni nobena še pripela slikic ...jaz sem poslikala, ju3 se bom pa potrdudila in slikice pripela v album, da vidite, akko podložit z brisačo in plenicami, da otrok lepo aja notr ...


(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 17:52:28   
PikicaStonoga
Mozoljčki - naša ima tud mozoljčke pa  kako liso po obrazu, razne pikice, enkrta tu, drugič tam ...jaz nč posebej ne mažem ...mažem samo suho kožo v pregibih z oljem, pa še to enkrat namažen nekaj drugič nekaj drugega ...čim manj kemije, koža se pač čisti ...

Zdravstevno zavarovanje - meje je patronažna vprašala, po kom bo zavarovana in je rekla, da bo ona uredila za prvih 6 tednov, kako pa potem, jo morm pe še vprašat user posted image

Jolly  - kako kaj? Si uspela kaj ori zdravnikih? Tud jaz ti predlsgam, da si vztrajna in da greš naJesenice na en temeljit pregled ...pa tud jaz sem za kak sprehod al pa kavico, da kakšno rečemo ...nas je že kr nekaj pa bi se lahko mal skupi dobile vse naenkrat ;)

Pediater  - grem zdej mal po netu iskat kakega dobrega pediatra v Domžalah ...kakšen predlog?

Pa lep večer še naprej ...


PIKICASTONOGA

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 18:13:23   
afnica mala
PikicaStonoga- jaz imam kar dr.Tršinarja v Domžalah. Včeraj smo bili prvič pri njemu. Kar hitro pokliči in se naroči- sem klicala še iz porodnišnice, da se naročimo, pa je bila dr. Klemenčičeva že zasedena, drugega sem pa klicala Tršinarja. Drugače pravijo da je Pretnarjeva uredu. Tršinar pa hitro da otroka naprej na pregled, posvet, preiskave. Npr. sem mu rekla, da njeno blato ful smrdiuser posted image , pa smo dali vzorec v laboratorij. Pa je vse ok. user posted image  Nečak tudi hodi k njemu, sestra je čisto zadovoljna. pa saj veš kako je, kakor kdaj- pa za kogarkoli to velja.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 19:35:28   
vianne
Oooo me ni par dni in smo že na starševskem klepetu user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas je kar pestro. Se dojimo, pa zopet malo štrajka s sesanjem. Včasih si tudi ščrpam.... upam, da bo kmalu steklo tole dojenje. Sem pa imela na začetku ogroooomno mleka... še zmrzovala sem ga. Sedaj pa ga imam vedno manj. Pa se trudim: veliko pijem, počivam, jem, dodatno se črpam.... na začetku sem se kar sekirala glede mleka sedaj pa pravim: kar bo pa bo. Tudi jaz sem zrasla na umetnem pa bo tudi Tibor če bo treba. Srčno pa upam, da bo moja mlekarna še kar nekaj časa odprta!!!

Drugače smo pa že tri dni več ali manj budni in non stop na rokah saj nočemo spati. Tile krčki so user posted image . Pa saj se ne joka veliko vendar ga toliko martrajo, da ne more zaspati in se non stop zvija in napenja, jamra, stoca...

Nohtke smo pa mi tudi že postrigli saj nam je pediatrinja dovolila. In sedaj so tudi že veliki kremplači in bodo za postriči. No tudi pediatrinje niso enotne user posted image .

Danes smo imeli posvetovalnico in nas je zdravnica zelo pohvalila saj smo kar lepo pridobili na teži. Ja upam, da bo tudi naprej tako. Do sedaj sem si črpala in ga hranila po flaški, sedaj se pa dojimo in je to kar velik proces... traja tudi uro preden pojemo dovolj...

Drugače pa če bo kateri od vaših user posted image imel vneto ritko zelo priporočam kremo Penaten. Nam je zelo pomagala saj je bil na začetku non stop pokakan in je bila zaradi tega vneta rita.

Tako se grem sedaj malo spočiti.

Se vam še kaj javim!!!




(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 19:46:54   
PikicaStonoga
Mene pa zanima, mamice, kako veste, kolk mleka imate? Pravite, da ste ga imele na začetku veliko, pa ga imate zdaj manj al pa obratno ...? Kako to sploh veste? Jaz od začetka dojim in ko pikica neha jesti, si položim gor blazinco in to je to ...niti ne razmišljam al ga mam malo al veliko, dokler se redi, si nimam namena črpati al kaj podobnega ...sej sploh ne bi znala user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 20:38:58   
Dream
Stunfek ste pa res imeli "komedijo". Napisala si prav tako, da bi se človek fino nasmejal, vendar če se sama postaivm v tvojo kožo, bi se mi verjetno od besa kadilo iz ušes...

Barbara33 danes zjutrtaj se je pokakal, vendar se je ob napenjanju tako jokal, da se je še meni srce trgtalo. Precej trdo je bilo, ampak upam, da se je odprlo. Si bom pa vseeno zapomnila recept, čeprav ravno nisem pristaš tega, da ga bašem s sladkorjem. No, v skrajni sili bo tudi to moralo biti. Sem pa poskusila z vatirano paličico, vendar ni delovalo.

Afnica mala mozoljčke mu čistim samo z vodo in nič ne mažem, ker se hitro posušijo in izginejo.

TinaV* meni se zdi, da mi čaj prav tako ne pomaga, danes sem si kupila od Teekane, pa bomo videli, če je kaj boljši kot Galexov. Mi pa ni jasno, kako mi mleko teče ven, če se ne dojiva točno po 3 urah, ampak ga na noben način ni dovolj za cel obrok user posted image

Lucka1 kakor je meni znano, je potrebno samo delodajalcu oddati rojstni list, kjer potem izpolnijo obrazec M-DČ in ga pošljejo na ZZZS, tam pa naredijo prijavo in potem naj bi otrok dobil svojo zdravstveno kartico. Dodatno zavarovanje za otroka ni potrebno, ker je tako ali tako zavarovan po tebi (ti pa si verjetno plačuješ). Za Vzajemno ti sama ne morem povedat nič pametnega, ker sem na Triglavu, saj nam plačuje podjetje.

*talcy* jaz sem ugotovila, da je bolje, če med hranjenjem podremo kupčka ali dva in potem lažje je. Naenkrat 100 ml niti naš Matic ne poje.

Midva sva ga pa danes prvič dala v varstvo, ker sem si morala nujno it kupit ene hlače. Pa ne boste verjele: hlač nisem dobila, ker imam sedaj tako bedasto postavo in bom očitno še pozimi strašila s poletnimi hlačami. Razen, če ne jem nič, dokler ne izgubim še vsaj nekaj kg... Sva pa nabavila precej cunjic za našega malega pikeca user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 20:51:39   
PikicaStonoga
Še eno vprašanje: kako je s seksom po porodu? Kdaj prvič ...user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
5.11.2008 21:06:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 22:13:48   
PikicaStonoga
Kar se tiče handlinga, obstaja nek DVD, ki ga prodaja Vzajemna, naslov pa je Vadba za dojenčka in mamico. Ga po forumu zelo hvalijo, sem ga naročila, povem svoje mnenje, ko ga dobim ;)

Slikce od lupince bom pripopala ju3, upam, da bom znala ...mi imamo Pegperegovo.

Zdej pa upam, da se miška čim prej zbudi, da se najemo in previjomo za noč, ker jaz že komej gledam ...pa srčno upam, da bo HITRO zaspala user posted image

MIRNO NOČ!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktoberski lumpiji 08
5.11.2008 23:19:31   
*talcy*
dream ... če ne poje 90-100ml tako ponoči koliko pa spi?? ... zto ker čez dan mi moj poje enega al dva obroka 90ml pa pol spi dlje časa .. tako pa ponoči poje 60 ml in se zbujamo na uro in pol saj sicer poje in takoj zaspi ni problema sam ne vem kako doseči da bi spal dlje časa zdaj ga basat s tem mlekom pa tud ne če noče ... zdaj recimo je pojedel 120ml sicer je rabu celo uro bomo videli koliko pa pančkal ....

pa tud mene zanima kako s user posted image  po porodu?? mene tam kamor so rezali še kar malček lesketa ne boli sam še vedno je tak čuden občutek

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 7:36:30   
PikicaStonoga
Valla drugače se pa midve lahko za kak sprehod zmeniva, sem tud jaz iz Medvod ;) Moj možek je doma do konca naslednjega tedna, to bi rada še izkoristila, da smo skupaj, po 17. NOV sva pa midve svobodni kot ptička na veji pa se lahko kej zmenimo ...

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
6.11.2008 8:28:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 8:55:42   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Še eno vprašanje: kako je s seksom po porodu? Kdaj prvič ...user posted image



Jaz sploh ne vem če bo kaj časa pri takem tempu kot ga imamo. Bo verjetno prišlo na vrsto kasneje user posted image

Včeraj smo imeli pomoje vrhunec, ker ne vem kaj bi lahko bilo še hujšega. Začeli smo ob petih zjutraj, končali ob devetih zvečer. Vmes je clo 1 uro spal, pol ure zjutraj v mojem naročju, pol ure v vozičku popoldne ko je šel z možem na sprehod. Tako sem bila izmozgana, da ko je moj prišel sem mu ga dala samo v roke in sem šla ven jest, pol sem se še ustavila na kavici, srečala par ljudi, se mal dol usedla in poklepetala ( in ves ta čas mi je v ušesih delalo ueee, ueeee, ueeee user posted image ), so me na kavici malo potalažili da njihovi otročki so tudi jokali 18 ur na dan in da ja, je minilo in da si potem tako vesel ko so tiho  user posted image   user posted image

Sem prišla domov, sem ga nafutrala, skopala, hotla dat spat, pa je bil itak tako zdrman od vsega,da še zaspat ni mogel. jaz sem padla dol v posteljo in sploh ne vem kdaj in kako ga je mož uspaval, nisem slišala nič. Zaspala sem v kavbojkah, puloverju in štumfih in se tko zbudila ob pol enih ko je jokal za lakoto. No pa smo pojedli, pa je spal do pol treh, pol pa spet štale. Ma čist zamašen nos in jaz mu z unim čudom ne spravim nič ven, on pa noče spat je ves tečen zarad tega in pol ga moram držat v takem položaju da lahko diha, ampak v takem položaju jaz seveda ne morem spat, no važno da on.
Okrog petih zjutraj so se pa spet prdci začel in standarno zvijanje, tko da sem ob 6-ih popokala in ga peljala k babici. Jaz pa prišla domov DA GREM SPAT!!!


(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 8:58:12   
jolly123
Aja na Jesenice nismo šli, sem klicala patronažno in mi je rekla, da če kaka zeleno pomeni da ga zvija in bolj zeleno  je bolj ga zvija, hrano pa naj bi odklanjal zato, ker ga ful zvija. No sej pol včeraj mi je vsaj lepo jedel spet, pa tudi pokakal se je spet normalno, edino skoz bolj smrdi ta hudič user posted image  user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 9:23:50   
stunfek
jaz imam od chicco-ta lupinico - in je v bistvu ze podlozena z enim takim mehkim vlozkom za novorojenca...a mogoce katera ve, ce je to dovolj, ali bi mogla s kaj podlagati?

moj je dobil pod vratom pikce...mislim, da morda od mleka ki vcasih stece iz ust pod vrat pa da ga nisem dovolj dobro umivala? A ma se katera kaj takega? tukaj potem posipajo z bejbi pudrom...kaj pa pri nas? tukaj je seveda tako kot poletje in tudi svica pa tko...morda je to tak vrocinski izpuscaj? ma katera kaj izkusenj? :)


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 9:37:02   
mbd0411
Jolly123,a dojiš al dodajaš??
Nisem čisto sigurna,da vem...user posted image
Stunfek,verjetno je od tega,ker mu je vroče.Joj,kako fajn,da imate toplo.Pa saj imamo mi tudi še kar,le ta dež in veter.user posted image
user posted image ,po porodu šele po 6 tednih oz.po pregledu pri G


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 9:51:03   
Dream
Ponoči spi minimalno 3 ure, če se zvečer precej utrudi, potem tudi do 6,5 ur tako kot danes ponoči. Sicer pa nisem mislila, da ne poje toliko, temveč, da ne poje v enem kosu - jaz ga moram vmes buditi, najlažje s tem, da podreva kupček, ker se potem vsaj malce predrami in je spet "lačen". Na flaško običajno napol v spanju je.

Glede user posted image  so nam v šoli za starše rekli, da je prvih 6 tednov to prepovedano. Potem pa kr v akcijo, če se boste počutile v redu in če vas ne bo nič več bolelo. Do takrat pa malo potrpite ali pa se znajdite drugače user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
6.11.2008 10:14:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktoberski lumpiji 08
6.11.2008 10:50:54   
Tejčika29
Lučka1 - zdravstveno kompletno zavaruješ otroka po sebi (obvezno in dodatno) tako, da v službi oddaš rojstni list- kopijo in ti naredijo zavarovanje po tebi ali partnerju kakor hočeš. V 8 dneh dobiš kartico zdr. zavarovanja na dom priporočeno in to je to - pokrivo vso zavarovanje.

JE BILA KATERA PREREZANA IN POTEM ŠIVANA PRI PORODU IN JI JE POTEM KAJ POČILO??? MENI SE JE ZADNJIČ MALO PRETRGALO, KO SEM SE V AVTO USEDLA. IMA KATERA KAK RECEPT KAKO POMAGATI DA SE PREJ ZACELI??? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?