|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:16:27   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tana7

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Oj!

Cel vikend je minil ko šus in ve ste spet naklofale tolikooooooo, da ne morem prebrati. Sem za ustanovitev kluba 10 + user posted image

Potrebujem vašo pomoč; vsako jutro se zbudim z groznimi bolečinami v križu zaradi nepravilnega povštra, ki se ves stisne da nastane ena kepa in starega jogija, zato se morava z dragim podati v nakup novega jogija in novih povštrov, ampak tu nastane problem, ker nevem kakšne kupiti. Ali mi lahko pomagate z znamkami, izkušnjami, katere imate ve doma, kako spite????



najin jogi ti z veseljem priporočam - imava ga že kake 4 leta in je še vedno kot nov - ravno prav trd
kupia sva ga v Harvey Normanu
bi morala pa v spalnico, ampak je ravno Brina zadremala
vzglavnik je še kako leto starejši in tudi še vedno kot nov... tega nama je pa "tašča" kupila in sem zelo zadovoljna
če te zanima, lahko kasneje ali jutri napišem proizvajalca, al karkol piše na njih



Jaz imam tudi probleme s povštri in bom morala res v nabavo po kaj bolj udobnega

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:17:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  

Lej kaj je kazen za grešniceuser posted image

Špilferderberka user posted image


Pa to sem jaz  se prej...predno zem se tok zredila....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne smes mojih fotk gor limat..to je samo za oci mojega moza...user posted image


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:18:08   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Potrebujem vašo pomoč; vsako jutro se zbudim z groznimi bolečinami v križu zaradi nepravilnega povštra, ki se ves stisne da nastane ena kepa in starega jogija, zato se morava z dragim podati v nakup novega jogija in novih povštrov, ampak tu nastane problem, ker nevem kakšne kupiti. Ali mi lahko pomagate z znamkami, izkušnjami, katere imate ve doma, kako spite????


Mi2 z user posted image sva kupila Dormeo memory in morem reč da men je super. Na začetku je mal hecn, spat a se hitro navadiš. Prej sva mela en jogi k je bil ves bogi in na njem k je bil še nov se ni tko fajn spalo k zdej ( bil je poceni), pa sva se odločila, da dava mal več za jogije ( za dober spanec je treba malce več € odštet), ( včasih pa tud to ne). Tko, da sva naročila 2 jogija za najino postejo http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&c=4129&pid=23266&info=cat_4129_other + za Vidkavo posteljco  http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&c=4228&pid=70628&info=cat_4228_other, mislm, da je ta.



a MAŠ KAKE DOBRE POVŠTRE??????

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:21:02   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  

Lej kaj je kazen za grešniceuser posted image

Špilferderberka user posted image


Pa to sem jaz  se prej...predno zem se tok zredila....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne smes mojih fotk gor limat..to je samo za oci mojega moza...user posted image




****, moram priznat, da ta boljš zgleda, kot jaz trenutno v kopalkahuser posted image Sad but true

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:22:18   
Estrella*
barbaw: kje siiii,???????? še 11 strani imamo za obdelat, tebe pa od nikoder
 
tally: dead line je jutri zvečer

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:23:27   
tana7
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tana7




****
, fancy tole
verjetno je pa kar veliko Kairčanov,s ploh pa drugih Egipčanov, ki v takih centrih nimajo kaj početi, ne morejo početi user posted image
pa plačevanje zdravnikov - kapitalizem brez socialnih korekcij jeuser posted image user posted image No, to velja itak za vse države, ki niso socialne
verjamem pa, da se mate luštno tam user posted image



Dober dan...

Sicer mal pozno amak na tole sem zelela odgovorit ze 3 dni nazaj pa itak nimam cajta za racunalnik...user posted image

Ta bolnica ki sem jo nalimala ni najboljsa ali kaj podobnega, nalimala sem jo samo zato ker mi je najblizja in ker sem hodim jaz imamo v Kairu se veliko boljse bolnice in seveda ,ker so v privatni lasti so za placilo in imamo tudi bolnice ,ki so v drzavni lasti,kjer je vse zastonj.

Tako da tudi tisti ki nimajo nic denarja lahko dobijo vso oskrbo brezplacno. Je pa res da so tiste brezplacene - drzavne bolnice v veliko slabsem stanju in tudi oskrba je slabsa... tako kot parvi Kasso Nevroloska v Ljubljani...Tisto sem videla pred leti in ze takrat je bila katastrofa...

Glede tistega shoping ventra pa sem izbrskala da je naajvecji nakupovalni center na svetu in da so ga gradili  Emirati ne Egipcani...
Tam pa vemo kako se gradi...samo ce pogledamo Dubaj.user posted image

Tana kar se tice mer in grafov sem bila kar presenecema ko sem na mizi Pediatrinje videla graf in zgoraj na veliko pise Egiption boys / girls.
Seveda sem vprasala ali se razlikuje od Europskih standardov in pravi da ja...

Sedaj ko to pisem itak ne vem na kateri strani sploh ze ste morda ze na 5 delu... jaz sem odprla na 120 user posted image user posted image  Da pac odgovorim na tole...

Sedaj pa da vidim kam me bo vrglo user posted image user posted image


Aja se to sem pozabila:

Tisto z bolnico sem nalimala predvsem zato ker dostikrat tukaj na forumu berem : Joj v Egipt pa jaz ne bi sla z otrokom al pa noseca al pa ne vem kaj..kot da zivimo v sotorih in nimamo ne zdravnikov ne lekarn ma kaj sele bolnice....

Me tok razpalijo taki komentarji in to ponavadi od ljudi ki so zaplankani da bolj ne morejo bit in niso naredili niti koraka iz Slovenije ma kaj Slovenije iz lastne vasi..in pol komentirajo na podlagi tiste " dobre" propagande ki jo nudi TV in razni dokumentarci o arabskem svetu....

Evo sem mogla se to dopisat...user posted image user posted image


ja, veliko grafov se najde, ki so za določeno državo
ko sem zadnjič brskala po netu, sem jih največ videla za Kitajsko
sem najprej pomislila, da jih njihov komunistični režim želi vse nardit po "kitajskem JUSu" user posted image potem sem se pa spomnila, da jih je vendarle ful velik, pa je verjetno zato toliko njihovih grafov na netuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:24:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally




Midva bi tut rabila mal časa zase sam kaj ko malo nikjer ne moreva pustit. Pa ni razlog da ne bi imeli pri kom, tašča bi je rade volje čuvala, sam kaj ko ona noče bit pri njih samo joka. Jaz je pa ne morem pustit in it nekam na lepše in vedet da joka user posted image user posted image user posted image . Sej ne bi mogla uživat. Edina možnost je, da bi pri njh prespali in šla midva vn zvečer ko ona zaspi.



Eh, ja to pa tud jaz ne bi mogla pustit otroka pri nekomu da se dere.... Jaz imam mamo ki zivi pri nas in ji 100 zaupam...ceprav za vzgojo  ona ni  ampak za tko mal pomirkat zvecer he pa super...user posted image

Pa veckrat probaj pri tasci pustit za cist mal casa...da se navadi.

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:26:15   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tally: mogoče bi jo pa morala pustiti, saj bi se verjetno unesla. Večkrat bi morala ponoviti vajo, pol pa še domov ne bi hotla večuser posted image  Še info: še 19 postov do user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sej si vsakič rečem da jo bom pustila pa nimam srca ko slišim kako joka ko smo mi  kaj bi šele bilo ko nas ne bi bilo tam. Vem pa jo bom enkrat mogla pustit tudi če bo jokalauser posted image .

Ah teh 19 bom naklofala tudi če bom imela samogovore.user posted image



_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:31:02   
Estrella*
user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:33:05   
Estrella*
****: a si se danes zavzela, da me pihneš v postih????user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:35:05   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image


Dej še zame enega najdi.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:37:35   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

****: a si se danes zavzela, da me pihneš v postih????user posted image


Pol si je pa dala enga dela.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:38:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

****: a si se danes zavzela, da me pihneš v postih????user posted image


Eh... za stevilo postev me pa kar zaboli....ampak ...user posted image  Ne vem ce mi bo ratal vse prebrat....sem ze cist blizu.. sam mali tecnarjo bo treba jih rihtat za spat.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:41:51   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image


Dej še zame enega najdi.



user posted image Tally, uživačicauser posted image user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Majski hroščki - 4.del
16.11.2008 18:43:11   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: tana7


kako so naši čmrlji različni!!!
mi se še 100% dojimo in papa podnevi na 4 ure!!!!- če ne še bolj redko kak dan
je jedla ob 10, potem ob 14.10 in potem šele glihkar (18.00)!!
mi ni to čisto jasno - pa saj nimam menda neko posebej hranljivo mleko - če bi ga imela, bi me verjetno že NASA kontaktirala, ker oni nucajo za odprave v vesolje ful hranljive zadeve v majhnih količinahuser posted image
poleg tega je Brina ful aktivna, skoraj nič ne spi čez dan, in skos miga, plazi, se dviguje, igra,... verjetno kar nekaj energije ponuca
pa kako da ne rabi bolj pogosto jest?!?!
je pa res, da je ful kratka, majhna, pa tudi težka ni nevemkoliko

zadnje dni se postavlja na dlani in na stopala, rit visoko v zrak, kot črka A - kam to vodi? kaj bo naslednje? kaj iz tega izpeljejo?
sedet pa še zdaj ne more brez opore, se kar ful naprej nagne, z glavo k stopalom, ne more sedeti pokonci



Glede na koliko Brina papa je še kr težka. Za primerjavo Emilija je podnevi na 3 ure ponoči pa enkrat pa ima 7520g. Poje pa max 130ml na obrok. Kaj pa Gh a že kaj papcate?  Če se dobro spomnim si pisala da ima Brina 7300g.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:43:59   
sesil
čer pupe

vidim da ste spet pri kguser posted image . jaz sem trenutno v kategoriji +13. napredekuser posted image
liposukcijauser posted image , dej ne seri estrella, sam v red se spravi, pa pusti une čoko poko coco al kaj jaz vem s čim se futraš, pa bo.
una mi je bla pa dobra, da bomo pozimi mi k njej štancale. ma imam boljši predlog, estrella bo prisankala po hribu dol, spila coffee, pol pa z aljo na sankah nazaj gor. rekreacija, da boš šla lahko naslednje leto v egipt e endomy. zdej bi ti pa še unga okostnjaka prilimala, ma imam to smotano mozilo.
veste kaj, jaz pa komaj čakam sneg, naša je itak tako rada venih, da to ne bo problema. komaj čakam da ji pokažem sneguser posted image .
sicer pa se tudi poletja in morja ne branim. ma vse mi paše, sam da ne ščije kot na sodni dan. 

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:47:51   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image


Dej še zame enega najdi.



user posted image Tally, uživačicauser posted image user posted image


Ja tale bo tapravi user posted image user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:48:54   
MARTINA25
**** user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:48:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Men je pa dolgčas. Sem mislila, da bi šla kar malo spat, pa se mi še to ne dauser posted image

A to  bi šla nabirat moči za maratonuser posted image ?
 
****: kje maš pa otroke, da si lahko na compu???



Ja za maraton, samo ni dovolj kandidatk. Rbimo vsaj 5 hudih čvek, da kam prilezemouser posted image


Ah sej bo, zvečer se bodo že zbudile, če ne bo kakih hudih masaž user posted image user posted image user posted image



jaz sem danes ZAuser posted image user posted image



A res, sem mislila, da bo danes masaža ziz padlauser posted image


Ziza je zrihtana, končno. Sem kr vročino fasala, bolelo je pa kot pri norcih. Mala mi je ni mogla pozizat, spumpat tiste bule nisem mogla, dragecu tudi ni usppelo, tako da se me je Anja usmilila in v šusu vse zrihtalauser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:50:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image


Dej še zame enega najdi.



user posted image Tally, uživačicauser posted image user posted image


for meuser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:50:51   
Anonimen
Evo... na hitro sem vse pogledala... zdej grem pa mal pospravit dnevno sobo pa otroke za spat rihtat.

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:53:28   
Aurea
Hej, Martina25, a si bla ti v petek okrog 17h v Mercatorju?

_____________________________

Si sapis sis apis.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 18:59:19   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image  Evo smajli za "Ta sončno"
 
 
user posted image ta bo kar mojuser posted image user posted image user posted image


Dej še zame enega najdi.



user posted image Tally, uživačicauser posted image user posted image


for meuser posted image user posted image



ma ku dobri smajli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:02:04   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: kje siiii,???????? še 11 strani imamo za obdelat, tebe pa od nikoder
 
tally: dead line je jutri zvečer


NI cajta!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 19:03:14   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tally: mogoče bi jo pa morala pustiti, saj bi se verjetno unesla. Večkrat bi morala ponoviti vajo, pol pa še domov ne bi hotla večuser posted image  Še info: še 19 postov do user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma sej si vsakič rečem da jo bom pustila pa nimam srca ko slišim kako joka ko smo mi  kaj bi šele bilo ko nas ne bi bilo tam. Vem pa jo bom enkrat mogla pustit tudi če bo jokalauser posted image .

Ah teh 19 bom naklofala tudi če bom imela samogovore.user posted image




Kaj pa, če pride tašča k tebi? A tudi joka?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?