|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:00:11   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


Da se še pohvalim. Imamo tretji zobek. user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image

Naty pa user posted image user posted image user posted image user posted image za Žana, ki že tako lepo sedi.

Estrella a zame imaš tudi kakšno slikico? Si pa res prva liga s temi popestritvami.user posted image

Glede smrečice in adventnega venčka - imeli bomo oboje. Moram pa letos nabaviti večjo smrečico, pa malo moram na teren iti pogledat kakšne barve so letos in.user posted image

Edinaos a vi pa ste že kar pri maaaaaaamaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

Ženske - ne pozabit na user posted image pri odpiranju 5.dela.





Pol ga pa kar ti naštimajuser posted image user posted image


Pa ne pozabit 2008. user posted image  Itak pa vemo kako se popravi. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:00:25   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, a že odpiraš 5 del??Tako kot julijke, že 20 strani pred koncemuser posted image


Tako pa se ne gremo. Ko pridemo na 200 odpremo nov del. Ma smo mi bolj fer. A so vsaj napisale do konca 3. del?


Ja , ker jim je tista , ki ga je odprla zagrozila, da nimajo vstopa, dokler ne zaključijo s 3 kouser posted image


user posted image user posted image user posted image  se mi zdi glupo ful prej odpirat naslednji del, ker pade na naslednjo star. Bomo to naredile po "pravilih".


Sploh ne razumem v čem je fora da toliko prej odprejo nov del. A so mislile da se bomo ustrašile user posted image user posted image user posted image



Kaj pa vem, mislim, da tekmujejouser posted image To mi je nekam zeloooo znanouser posted image user posted image


Me pa res nismo tekmovalne. user posted image user posted image user posted image


Neee kje pa. A veš kaj mi je čudno, sedaj ni nobene nikjer, če bi pa prigurale na 5 del, bi se jih pa cel kup pofočkaluser posted image


Jaz jih po eni strani kar razumem, ker vem kako sem se jaz prvič počutila kot mamica. Zdaj pa me skoraj nič več ne preseneča. Pa nekako živim za tole mojo urico. Prvič se ful razdajaš, drugič pa si že malo sebičen. user posted image


In tako je tudi prav. Jaz sem bila pri malemu, samo še ožeta cunja. Psihično čist v k....user posted image


Hvala enako. Zato je tole ful dobrodošlo. Pa lahko pojamram in se jezim na koga in .... pa se takoj boljše počutim. Čez dan je težje čvekat, sploh če ti dva mulca visita okrog vratu.


Kaj šele bo, ko bo Maja dejansko lahko visela za tvojim vratomuser posted image user posted image Si pa ne predstavljam, kako bo izgledal čvek na forumu otrokuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:01:56   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw in tally: moj je res zadnje dni nevzdržen, pa ga bom že v red spravila, nič batuser posted image user posted image user posted image

A je katera imela občutek kaj nosi ko je bilauser posted image ????


Ja, jaz sem vedela in se niti enkrat zmotila. user posted image  Pa ful hitro sem oba začutila. Pri 2mesecih in še malo.

tudi jaz sem že vnaprej čutila kaj bo in zadelauser posted image


A si nazaj z masažeuser posted image user posted image user posted image ?


točnouser posted image user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:01:58   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Pol ga pa kar ti naštimajuser posted image user posted image


Torej moram bit gor do otvoritve 5.delauser posted image

Grem pripravit novo temo.



Pa ne pozabit: aktivna, ne samo binglajt in bratuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:02:31   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, a že odpiraš 5 del??Tako kot julijke, že 20 strani pred koncemuser posted image


Tako pa se ne gremo. Ko pridemo na 200 odpremo nov del. Ma smo mi bolj fer. A so vsaj napisale do konca 3. del?


Ja , ker jim je tista , ki ga je odprla zagrozila, da nimajo vstopa, dokler ne zaključijo s 3 kouser posted image


user posted image user posted image user posted image  se mi zdi glupo ful prej odpirat naslednji del, ker pade na naslednjo star. Bomo to naredile po "pravilih".


Sploh ne razumem v čem je fora da toliko prej odprejo nov del. A so mislile da se bomo ustrašile user posted image user posted image user posted image



Kaj pa vem, mislim, da tekmujejouser posted image To mi je nekam zeloooo znanouser posted image user posted image


Me pa res nismo tekmovalne. user posted image user posted image user posted image


Neee kje pa. A veš kaj mi je čudno, sedaj ni nobene nikjer, če bi pa prigurale na 5 del, bi se jih pa cel kup pofočkaluser posted image


Jaz jih po eni strani kar razumem, ker vem kako sem se jaz prvič počutila kot mamica. Zdaj pa me skoraj nič več ne preseneča. Pa nekako živim za tole mojo urico. Prvič se ful razdajaš, drugič pa si že malo sebičen. user posted image


In tako je tudi prav. Jaz sem bila pri malemu, samo še ožeta cunja. Psihično čist v k....user posted image


Hvala enako. Zato je tole ful dobrodošlo. Pa lahko pojamram in se jezim na koga in .... pa se takoj boljše počutim. Čez dan je težje čvekat, sploh če ti dva mulca visita okrog vratu.


Kaj šele bo, ko bo Maja dejansko lahko visela za tvojim vratomuser posted image user posted image Si pa ne predstavljam, kako bo izgledal čvek na forumu otrokuser posted image


Jaz že zdej dostkrat razmišljam kako bo ko bom imela še enegauser posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:02:31   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw in tally: moj je res zadnje dni nevzdržen, pa ga bom že v red spravila, nič batuser posted image user posted image user posted image

A je katera imela občutek kaj nosi ko je bilauser posted image ????


Ja, jaz sem vedela in se niti enkrat zmotila. user posted image  Pa ful hitro sem oba začutila. Pri 2mesecih in še malo.

tudi jaz sem že vnaprej čutila kaj bo in zadelauser posted image


A si nazaj z masažeuser posted image user posted image user posted image ?


točnouser posted image user posted image


In kako je bilo????Daj nam mal sline pocediuser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:03:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image  Tista, ki bo prva prišla k tebi bo imela en kufer samo zate. user posted image  A lahko sploh hrano neseš na letalo?


Lahko sam moras tja dat k ne gre s tabo na letalo... Tista punca ki je bila zdele v cetrtek pri meni ,ki zivi v Sharmu ima skoz same slovenske dobrote ker ji slovenski turisti nosijo... jaz pa tuki se Slovenskega turista vidla nisem...user posted image user posted image user posted image


Ja kako ji pa rata???Saj v Kairo hodijo Slovenci. user posted image


Ja hodijo sam jaz nimam srece da bi kerga srecala...

Vsi gredo v Sharem al ap Hurghado pol pa samo na enodnevni izlet v Kairo ... Pa se vozijo z busom 6/8 ur v eno stran v Kairu so pa glih 5 ur maximum...

Da bi kater prov samo v Kairo prisel na dopust pa nisem se slisala, ceprav bi imel za pol leta zasedeno da bi si vse pogledal... ampak itak gredo vsi sam do piramid pa v muzej......sej ves, kaj cem govorit.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:04:14   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw in tally: moj je res zadnje dni nevzdržen, pa ga bom že v red spravila, nič batuser posted image user posted image user posted image

A je katera imela občutek kaj nosi ko je bilauser posted image ????


Ja, jaz sem vedela in se niti enkrat zmotila. user posted image  Pa ful hitro sem oba začutila. Pri 2mesecih in še malo.

tudi jaz sem že vnaprej čutila kaj bo in zadelauser posted image


A si nazaj z masažeuser posted image user posted image user posted image ?


točnouser posted image user posted image


In kako je bilo????Daj nam mal sline pocediuser posted image

Boš morala pa svojega bližje spustit.Tilen se je zbudil čao

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:04:43   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Jaz že zdej dostkrat razmišljam kako bo ko bom imela še enegauser posted image



user posted image user posted image user posted image  ti si pa dobra. Men 2 leti na misel ni prišlo kaj takega, razmišljala sem pa samo o tem kako bo faj ko zraste. In res je bilo takouser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:05:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Nic ne bo od taroka a ne? Bomo naklofale prej se dones 5 del...user posted image user posted image


Ti si itak nočna ptica, pomagaj nam naklofat pol pa tarok igrajuser posted image user posted image user posted image



O.k. bom..user posted image

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:05:45   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image  Tista, ki bo prva prišla k tebi bo imela en kufer samo zate. user posted image  A lahko sploh hrano neseš na letalo?


Lahko sam moras tja dat k ne gre s tabo na letalo... Tista punca ki je bila zdele v cetrtek pri meni ,ki zivi v Sharmu ima skoz same slovenske dobrote ker ji slovenski turisti nosijo... jaz pa tuki se Slovenskega turista vidla nisem...user posted image user posted image user posted image


Ja kako ji pa rata???Saj v Kairo hodijo Slovenci. user posted image


Ja hodijo sam jaz nimam srece da bi kerga srecala...

Vsi gredo v Sharem al ap Hurghado pol pa samo na enodnevni izlet v Kairo ... Pa se vozijo z busom 6/8 ur v eno stran v Kairu so pa glih 5 ur maximum...

Da bi kater prov samo v Kairo prisel na dopust pa nisem se slisala, ceprav bi imel za pol leta zasedeno da bi si vse pogledal... ampak itak gredo vsi sam do piramid pa v muzej......sej ves, kaj cem govorit.user posted image


Škoda da si nista kje blizu pa bi še tebi lahko kaj prinesli.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:06:06   
sesil
jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:06:28   
Estrella*
Anitka, kje tićiš, smo rekli aktivna, ne pasivna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:06:49   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Kaj šele bo, ko bo Maja dejansko lahko visela za tvojim vratomuser posted image user posted image Si pa ne predstavljam, kako bo izgledal čvek na forumu otrokuser posted image


Meni se zdi, da ga bolj ne bo. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:07:10   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.


Kaj pa čakaš,,,,,piši riši

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image  Tista, ki bo prva prišla k tebi bo imela en kufer samo zate. user posted image  A lahko sploh hrano neseš na letalo?


Lahko sam moras tja dat k ne gre s tabo na letalo... Tista punca ki je bila zdele v cetrtek pri meni ,ki zivi v Sharmu ima skoz same slovenske dobrote ker ji slovenski turisti nosijo... jaz pa tuki se Slovenskega turista vidla nisem...user posted image user posted image user posted image


Ja kako ji pa rata???Saj v Kairo hodijo Slovenci. user posted image


Ja hodijo sam jaz nimam srece da bi kerga srecala...

Vsi gredo v Sharem al ap Hurghado pol pa samo na enodnevni izlet v Kairo ... Pa se vozijo z busom 6/8 ur v eno stran v Kairu so pa glih 5 ur maximum...

Da bi kater prov samo v Kairo prisel na dopust pa nisem se slisala, ceprav bi imel za pol leta zasedeno da bi si vse pogledal... ampak itak gredo vsi sam do piramid pa v muzej......sej ves, kaj cem govorit.user posted image


Škoda da si nista kje blizu pa bi še tebi lahko kaj prinesli.



Se vecja skoda je da se vraca po 4 letih Egipta v Slovenijo....user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem tok zalostna.

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:08:27   
Anitka
Ej bejbe jaz vas pa danes ne dohajamuser posted image user posted image

Imam pa že vse nared za 5.del


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:08:31   
Anonimen
tally:

A tam na uni strani ki si mi dala klik se moram registrirat pol pa lahko igram?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:08:52   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


user posted image user posted image  Tista, ki bo prva prišla k tebi bo imela en kufer samo zate. user posted image  A lahko sploh hrano neseš na letalo?


Lahko sam moras tja dat k ne gre s tabo na letalo... Tista punca ki je bila zdele v cetrtek pri meni ,ki zivi v Sharmu ima skoz same slovenske dobrote ker ji slovenski turisti nosijo... jaz pa tuki se Slovenskega turista vidla nisem...user posted image user posted image user posted image


Ja kako ji pa rata???Saj v Kairo hodijo Slovenci. user posted image


Ja hodijo sam jaz nimam srece da bi kerga srecala...

Vsi gredo v Sharem al ap Hurghado pol pa samo na enodnevni izlet v Kairo ... Pa se vozijo z busom 6/8 ur v eno stran v Kairu so pa glih 5 ur maximum...

Da bi kater prov samo v Kairo prisel na dopust pa nisem se slisala, ceprav bi imel za pol leta zasedeno da bi si vse pogledal... ampak itak gredo vsi sam do piramid pa v muzej......sej ves, kaj cem govorit.user posted image


Škoda da si nista kje blizu pa bi še tebi lahko kaj prinesli.



Jaz bi dala oglas; iščem prostovoljca, ki bi bil pripravljen za sestradano slovenko v Kairo prinesti;   in potem sledi spisek živiluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:09:26   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

Jaz že zdej dostkrat razmišljam kako bo ko bom imela še enegauser posted image



user posted image user posted image user posted image  ti si pa dobra. Men 2 leti na misel ni prišlo kaj takega, razmišljala sem pa samo o tem kako bo faj ko zraste. In res je bilo takouser posted image


Saj to vse razmišljamo, samo ne upamo povedat na glas. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:09:43   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.


Jaz bi jo vpisala. Tle pri nas nimao nobene možnosti dobit vrtec. V Mengšu gradijo samo stanovanja vrtcev pa neuser posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:09:52   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.


Kaj pa čakaš,,,,,piši riši


sej to bo naslednje leto sploh prvič da bodo tu jasli. do sedaj itak nisem razmišljala o tej varianti, ker bi jo morala peljati drugam ali pa noni uturit. sedaj pa je možnost.
sam kaj ko vem da v jaslih je 1001 bolezen...mah, mam še čas študirat do pomladi.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:10:10   
Anitka
In kaj boste danes še kaj jedle?user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:10:16   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ej bejbe jaz vas pa danes ne dohajamuser posted image user posted image

Imam pa že vse nared za 5.del



Kje pa je, jaz nisem nič videlauser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
16.11.2008 22:10:21   
Anonimen
Hehe... kam pa naj dam ta oglas???

In koga naj pol poslem po tisto hrano,ker jaz sem dalec od sestradane na pogled....user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?