|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:43:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image


mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
4.11.2008 17:45:41   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image


mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image



Brojiš sitnouser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:46:29   
špelin@
tilči, mali je ful lušten user posted image  In tako lepo že sedi user posted image  Koliko časa pa sedi takole? Mislim, preden se prevrne user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
4.11.2008 17:48:39   
Anitka
Naš Gal pa sedaj kar vleče s spanjem - ve, da bo potem lahko šel ne feštico, ker so prijatelji dobili hčerkouser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:48:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image


No mogoce pa bo..in ima samo tako obdobje..user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:49:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image

mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image

Mojemu na krajši razmak sploh nima smisla dajat flaše, ker bi samo bentil... Je pa drugače, jasno, ker ti dojiš. Koliko časa še odštevaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:49:55   
Čmrlika
tilči, mali je ful lušten In tako lepo že sedi Koliko časa pa sedi takole? Mislim, preden se prevrne


se pridružujem, ful je lušn...moja taja je ravnokar v tem položaju in tako uživa jaz pa likam zraven,klepečem z vami in njo inam je vsem lepouser posted image

mi se pa že dolgo ne prevržemo več... v bistvu, se odkar sedi sploh ne prevrača... mora< res konkretno jo nekaj čisto v kontra smeri zmotit, da se na brzino hoče obrnituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
4.11.2008 17:50:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
ker so prijatelji dobili hčerkouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:50:59   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, mali je ful lušten user posted image  In tako lepo že sedi user posted image  Koliko časa pa sedi takole? Mislim, preden se prevrne user posted image

je že kar stabilen,drugače si pa z rokicami pomagauser posted image ,ko pa rata utrujen, se pa uaja.Je pa hud, če ga položim v lupinco v leže, če pa sedi pokonci, je pa čisto zadovoljen.Tudi v stajci v sede se prav fletno igra-trga igrače z igralnega centrauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 4.del
4.11.2008 17:51:25   
Anitka
je že vstaluser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:53:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image

No mogoce pa bo..in ima samo tako obdobje..user posted image

Stiskaj pestke za našega lumpa, takole ga sračka že od četrtka!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:55:31   
tilči
takole pa buljita v Baby tvuser posted image
user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:58:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Mislim, da moramo prosit moderatorja.

nina7, ti zihr veš, kako se to popravi!!!


Sm prepozna ane,je že popravljeno. Sm skočila pod tušuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 17:59:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image


mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image



Kdaj boš pa nehala? A ko bo stara 6 mesecev?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:01:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
je že kar stabilen,drugače si pa z rokicami pomagauser posted image

Torej mali res obvlada user posted image  Komaj čakam, da bo Gregi takole sam sedel, zaenkrat ga kar hitro vrže na stran ali na gobček user posted image  Potem je pa ves besen user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:02:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
mi se pa že dolgo ne prevržemo več... v bistvu, se odkar sedi sploh ne prevrača... mora< res konkretno jo nekaj čisto v kontra smeri zmotit, da se na brzino hoče obrnituser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:03:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image

No mogoce pa bo..in ima samo tako obdobje..user posted image

Stiskaj pestke za našega lumpa, takole ga sračka že od četrtka!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

takole pa buljita v Baby tvuser posted image
user posted image


Sta čist not padla user posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:05:10   
Estrella*
edina: koliko kaže tvoj koledar??? Moj se je že 3x iztekel, pa mala še kar vleče in to se mi zdi , da čedalje večuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:05:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image

mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image

Mojemu na krajši razmak sploh nima smisla dajat flaše, ker bi samo bentil... Je pa drugače, jasno, ker ti dojiš. Koliko časa še odštevaš?


ja 26.22. bom začela z adap. ml. potem pa bomo vidli kako bouser posted image

srčno upam, da mi mala ne bo delala težav z odvajanjem od dojenjauser posted image in da bo znala kako orng dozico spituser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:06:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

edina: koliko kaže tvoj koledar??? Moj se je že 3x iztekel, pa mala še kar vleče in to se mi zdi , da čedalje večuser posted image


još samo malouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:07:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Spelin@: ocitno ti misli berem jaaa.Kak je zdej nas Gregor a je kaj pametnega pojedel dones???

Ej, ob dveh je popil celih 190 ml mleka, sem bila čisto user posted image  Zdajle pa dremlje in me prav zanima, če bo kaj "mlečno" lačen, ko se zbudi, ker bo zihr 4 ure od prejšnjega obroka user posted image

mi se v 4 urah dojimo najmanj 4Xuser posted image , jaz sem kot vojak štejem dneveuser posted image user posted image

Mojemu na krajši razmak sploh nima smisla dajat flaše, ker bi samo bentil... Je pa drugače, jasno, ker ti dojiš. Koliko časa še odštevaš?


ja 26.22. bom začela z adap. ml. potem pa bomo vidli kako bouser posted image

srčno upam, da mi mala ne bo delala težav z odvajanjem od dojenjauser posted image in da bo znala kako orng dozico spituser posted image



škrat 26.11

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:07:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

takole pa buljita v Baby tvuser posted image
user posted image


Joj tilci. Baby Tv.... a jo imate prek hot birda...kok pa stane modem, a je letno za placat ali kako???

Mi smo jo imeli poskusno, sedaj je pa na seznamu placljivih user posted image user posted image  Pa razmisljam da bi vseeno placali, ker je res zakon od tv-ja...

sej govoriva o baby tv tejle  klik  a ne?

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:11:01   
Estrella*
Špelin@:poročaj o popapcanih mluser posted image .

čmrlika: napisala si premalo-prevečuser posted image Naša je danes jedla tako:
-7.30: dojenje
- 9h: 130AM
- 10.30h 160g neke sadne kaše z rižom
-13.30h kosilo: cvetača, koren, krompir: cca120g+ dojenje
- 15.45h 130AM
- 17.45h dojenje

danes bo jedla še žitno kašo in dojenje.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki - 4.del
4.11.2008 18:11:46   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

takole pa buljita v Baby tvuser posted image
user posted image


Joj tilci. Baby Tv.... a jo imate prek hot birda...kok pa stane modem, a je letno za placat ali kako???

Mi smo jo imeli poskusno, sedaj je pa na seznamu placljivih user posted image user posted image  Pa razmisljam da bi vseeno placali, ker je res zakon od tv-ja...

sej govoriva o baby tv tejle  klik  a ne?

točno ta je. mi imamo prek siola, modem je bil brezplačno z vezavo za 24 mesecev,plačujemo edino mesečno naročnino

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?