|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:20:31   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

tiste ki imate punčke: a pri vsakem umivanju ritke tud mal lulo počistite, men je babca rekla: nič lule odpirat da ne zaide kaj v nožnicouser posted image , P pa ja odprite in spucajte, da se kaj ne vname???

In koliko dni ima vaš user posted image isti bodi? Jaz ga na 2 dni menjamuser posted image


Ja luliko ji med vsakim previjanjem sčistim. Na rahlo odprem in potegnem navzdol.
Body je pa čist odvisen, ponavadi tudi na dva dni menjam, ko se koamo. Če pa že prej kej pobruha pa prej.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:21:29   
mishel
TINKA14 user posted image user posted image user posted image za tvojega pridnega zaspančka. David se še vedno zbudi okoli četrte ure in potem spi do sedmih, pa je že bil star 5 mesecev user posted image .

TATLY zdaj jo pa ti poišči in njo razcufaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:23:26   
Erin
sandra - ti svojega kar  user posted image user posted image en štrajk udar..nč kuhat, nč pratuser posted image ... Kazen naj bo vzgojna!user posted image user posted image user posted image

In BRAVO zate da to prenašaš in si tako pridna, močna puncauser posted image user posted image user posted image

Gajka - user posted image dobra slika. Naša dva pa reklame skup gledata user posted image

Zoja Miša - super za mami!!!!!!!!!!!!!!user posted image Je odleglo kajne?user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:25:27   
mishel
ZOJA MIŠA berem, da je bila tvoja mami operirana. Sicer nisem na tekočem kaj je bilo user posted image , vendar sem vseeno resnično vesela, da se je vse dobro izteklo. 

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:26:44   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca
Pa gluten je res šele po 8. mesecu. Ni dolgo nazaj kar so GH premaknili s 4 mesecev na 6 pa se zato podatki tepejo med sabo, ker bolj "ta leni" ne spremljajo redno napotkov in ne popravljajo redno informacij za mamice. Zato se tudi P še niso uskladili med sabo. Pri nas so otroški zdravniki in sestre zelo pridni in me vedno opozorijo da so tisti podatki še tastari in zato tudi na embalažah z otroško hrano prikladno piše narobe, da več prodajo!



Pri moji knjižici piše 4 mesece za GH in 6 mesecev zagluten - izdaja leto 2008.user posted image user posted image user posted image

Sej pravim, ne veš komu verjetuser posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:30:38   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

tiste ki imate punčke: a pri vsakem umivanju ritke tud mal lulo počistite, men je babca rekla: nič lule odpirat da ne zaide kaj v nožnicouser posted image , P pa ja odprite in spucajte, da se kaj ne vname???

In koliko dni ima vaš user posted image isti bodi? Jaz ga na 2 dni menjamuser posted image



skoraj nikoli ne zdrži dva dni, ker poliva. če pa slučajno zdrži, pa seveda še naslednji dan obleče istega. in pižamo ponoči isto.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:35:06   
tinka14
ooo mishel, si še živa? luškan cukrček je tvoj david. in krasen venček si nardila. si vidla par strani nazaj, da mamo tudi mi kavinga? ga je user posted image lani nardil. 

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:35:16   
Vilika
Jao, babnice... ne pridem in ne pridem do konca, zlepa ne.

V glavnem vsem hvala za pohvale fotk našega mišona. In Erin si me nasmejala user posted image , saj bo tud Tilenček začel nogice k sebi vlačit.  Za našega je to prvi podvig, razen kravic in tlačenja rok in vsega živega v ustka.

Jaz našega velikokrat pustim kar nageca brcat in mu mednoižni del samo z eno pleničko pokrijem, da glih vse ne polula. Včeraj se je mi je tako pokakal (prvič, pri odviti plenički) in sem imela pucarije čez glavo user posted image user posted image , kaj čmo, sama sem kriva.
No, nogice lažje doseže če je nagec, to sem hotela reči. Oblečen se pa matra in mu bolj redko rata.

moram it - alarm

še milavž - mi bomo danes imeli miklavžev večer, bom probala fotkat kaj bo dobil Videk.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:35:28   
Krysia
No, spet mam mal časa, pa ziher se bo spet sredi posta zbudil ... user posted image

Ozziebo, čestitke Lari za 4 mesece user posted image user posted image

Erin, user posted image ... samo kot je Gajka rekla, ne moreš vzdrževat enostranskega prijateljstva ...

Neža, user posted image za tvojo prijateljico iz Avstralije ...

Zoja Miša, midva tud prideva na srečanje, če le ne bomo imeli kakšnega cepljenja ali kaj podobnega ... Kje pa bo? V Cityparku v LJ še nismo bile user posted image user posted image Pa tm je fajn, ko je garažna hiša zraven ... drugač pa ... seveda sprejemamo tudi druge predloge, a ne Zoja Miška? (sem kar mal tvoje posle prevzela, oprosti ... ne bom več, da me ne boš zaposlila za seznam delat user posted image ) Aja, pa super za mami in uspešno prestano operacijo! user posted image Aha, pa še tole: za plavanje sm se pa odločla, da ne bom preveč komplicirala - 1x na teden se bova pa že nekak prilagodila, tko da če teb bolj paše ob12h, se bova verjetno tud midva za ob 12h prijavila ...  (itak mi ne spi vedno enako, tko da ni šans, da zgruntam eno optimalno uro),sam parkiranje me še vedno skrbi ...

Mishel, lepo da si se oglaisla - super slikice ...

anita, mi tud menjamo bodi na 2 dni, če se prej ne umaže ...

no, pa imam spet sierno - sej sm rekla ...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:36:51   
tatly
misel -zelo ste lubaniuser posted image
ja saj sma z stello same doma pa sem ji rekla da bom jo razcesnila ko jo dobim saj prej ko sem vidla podlogo ce bi jo dobla bi jo verjetno res,zdaj pa me je ze malo jeza minla pa nevem kak bi blouser posted image
saj me je tasca vprasala kaj naj kupi stelli za bozicka bom ji pa rekla naj kar podlago..sicer pa nevem klko to staneuser posted image ker je moja mama to kupla


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:37:18   
tinka14
js zdej grem na potepijo. se beremo še kej zvečer. aja, dans so parklni........ user posted image ?? morm pa mal pazit, kje hodim, da me ne dobijo... user posted image user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:38:11   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

misel -zelo ste lubaniuser posted image
ja saj sma z stello same doma pa sem ji rekla da bom jo razcesnila ko jo dobim saj prej ko sem vidla podlogo ce bi jo dobla bi jo verjetno res,zdaj pa me je ze malo jeza minla pa nevem kak bi blouser posted image
saj me je tasca vprasala kaj naj kupi stelli za bozicka bom ji pa rekla naj kar podlago..sicer pa nevem klko to staneuser posted image ker je moja mama to kupla



v baby centru je zdej v akciji, mislim da 33 evrov.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:40:23   
Erin
Oooooooooooo tatly...user posted image user posted image user posted image user posted image
A še niste mišk stran dal? Škoda..pa tako so drage...user posted image

mishel - kako je lep David..pa on tudi že čiča pa nogice prijema... (Tileeeeeeeeen..a slišiš??? Zadnji boš!user posted image )user posted image user posted image user posted image Venček je pa tudi 1A. Si pa vztrajna da si lepila zrna... jaz bi kar nekaj gor nametala ampak itak mi venčka ne delamo...

Bodi 1-2 dni menjamo, oz ko poliva večkrat na dan... MA saj je bolje da jih čimveč menja čene bo jih bo prerastel še preden bo vsakega 1x gor daluser posted image

Uuuuuuuuu na zadnji strani sem... VAUUUUUUU!!!user posted image user posted image

In prišla na koneeeecuser posted image



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:44:58   
anita goitan
tole žabo mam ful rada, še najraje pa kačjega pastirja na njejuser posted image

user posted image

ta modra podloga je pa iz Ikeje (Celovc) za 25€ če se prou spomnm

Erin Zoja je mogoče na zadnji straniuser posted image


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 5.12.2008 14:45:13 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:45:21   
tatly
ja mislim da smo saj me je prejsnji teden skoraj kap ko sem jo vidla crknjenouser posted image nisem te skatle z to podlogo kaki mesec dol davala ker ji ni blo zanimivo.no upam da ni vec nobene,sem prav jezna da smo v prtlicju doma in imajo prosto pot na toplo,preluftat pa moram ne,,nic bomo pa sli se po eno darilo za miklavza..sma ji kupla napihljivo stajico z zogicami,take fajn mehke so(se bo malo pocakalo da zraste)pa zdaj se bo te to podlogo kupla..
kaj pride katera na kavico da nebo tak sama
kaj so vase bebike danes kaj tecne?moja je fullllll ko ne spi bi se samo po rokah nosla


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:46:38   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

tole žabo mam ful rada, še najraje pa kačjega pastirja na njejuser posted image

user posted image

ta modra podloga je pa iz Ikeje (Celovc) za 25€ če se prou spomnm

Erin Zoja je mogoče na zadnji straniuser posted image

kje pa je ikeja?kak je luban ta kacji pastirčekuser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:49:33   
Erin
Ah če je crknila potem je kul.
Napihljivo stajico sva pa mi2 tudi dobla za darilouser posted image Samo bo še nekaj mesecev v omari čakala.
Na kavico?? Si predalečuser posted image

Moj je pa danes tako priden. Spi pa se igra pa čeblja... iz dneva v dan je bolj "odrasel" in simpatičen... Prav njami jeuser posted image user posted image In sedaj spi...se vidi..če sem pa tu ane?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:50:49   
tatly
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170187
u ta se mi dopade pa je drago to zelo


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:51:34   
matejchi
gajka kaj če bi tudi ti šla v torek šefa obiskat pa se nam pridružiš na srečanju v MB???

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:52:18   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Ah če je crknila potem je kul.
Napihljivo stajico sva pa mi2 tudi dobla za darilouser posted image Samo bo še nekaj mesecev v omari čakala.
Na kavico?? Si predalečuser posted image

Moj je pa danes tako priden. Spi pa se igra pa čeblja... iz dneva v dan je bolj "odrasel" in simpatičen... Prav njami jeuser posted image user posted image In sedaj spi...se vidi..če sem pa tu ane?

saj nasa bo se tudi cakala,se mi zdi to bol fajn kot one stajice v to se lahko poleti vodo nalijesuser posted image saj moja zdaj tudi pancka...pol pa grem sama kavice pit..user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:57:13   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

tole žabo mam ful rada, še najraje pa kačjega pastirja na njejuser posted image

user posted image

ta modra podloga je pa iz Ikeje (Celovc) za 25€ če se prou spomnm

Erin Zoja je mogoče na zadnji straniuser posted image

kje pa je ikeja?kak je luban ta kacji pastirčekuser posted image


http://www.ikea.com/at/de/store/klagenfurt/storeInfo


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 15:02:00   
tatly
evo kak se je grdo lotla
user posted image
user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 15:33:04   
gajka
tatly - kaj ni možno, da se samo malo poflika? A je preveč naglodana?


IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
gajka kaj če bi tudi ti šla v torek šefa obiskat pa se nam pridružiš na srečanju v MB???

Itak še sam zase ne ve, kdaj je v pisarni, pa tudi prevelike želje nimam tja hodit (ne vem sicer, kako se to sliši)... user posted image Imamo pa drugače malo zoprno situacijo z Rokom - vpitje na joški skoraj vsakič, ko se futramo. Pa potem nekak nisem pri volji v takem stanju kam v ''javnost'' hodit...

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 16:10:33   
bambi14
Pozdravljene,
sper na hitro,
danes pečem parklje in še vedno ujčkam tamalo- je tečna, ker je neprespana od burne noči.
Za pokušino: jedli ob 1 in 3 in se kopali ob 3.30- mah fino je blouser posted image - nočno kopanje, ker je bla posrana do vrata in ni preostalo drugega kot kopel. HB je potem zaspala do 9.15 in sem se tudi jaz malo spočila.user posted image

Aja popoldne pa smo se ukvarjali z pritepenim 4 mesečnim muckom, ga kopali sušili,...ga je svakinja pelala k veterinarju, ker ima tako vneto očko, da komaj gleda.user posted image ,....ne razumem ljudi, ki zanemarjajo živali- ggggrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Grem malo prebrat do user posted image user posted image .

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 16:12:07   
sayuri
Sem v zaostanku. Ob petkih ponavadi niste take čvekeuser posted image user posted image user posted image

sandra123, ja smo na Milumilu 2. Takoj po 4 mesescu sem nanj prešaltala. Je pa izgleda malce drugačno, ker sta imela prvi dan kar težave. Imam še 3 škatle za porabit, vmes bom pa malce Aptamil začela dajat. Bi šla rada sedaj na Aptamil, ker MIlumila sedaj sploh Lovro ne potrebuje. user posted image Tako sem se s pediatrinjo posvetovala. Milumil je bolj kaloričen... KAšico imam pa tisto, ki se z mlekom meša. Sem pa zadnjič kupila še bananino, ki se meša z vodo. Samo jima še nisem dala. Tako, kot vsem osatlim, tudi tebi želim, da bi bile noči mirnejše. user posted image  JAz sem jima včeraj ob 23h, ko sta se prvič zbudila, dala 150ml Milumila. Nič joške. user posted image  Popila sta in spala do 6h. Bom tudi danes tko naredila. Bomo videli, če je v tem finta. Ker ponavadi sem ponoči le dojila. Včasih je bila potrebna flaša pri zari.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?