|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:11:46   
sayuri
Pa kaj ste nore. V 4 ureah načvekate 5 novih strani user posted image user posted image user posted image . Moram it najprej brat...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:11:56   
andrejaboris
Zoja Miša super za mami. Čimprej naj pride z bolnice.

Matejchi si še tu? kdaj se dobimo. No upam, da bo Enej  že vredu.

Sandra se pridružujem temu da sem nonstop sama. Sem ko samohranilka. Nonstop je na šihtu. Pomanjkanje kadra in ma vsaki mesec čez 210 ur. pop.... bom.

Tatly super za citiranje.

Tinka
Lan tut atija od kar je prišo s francije vstran naganja. Kot da bi bil jezn naanj. Eneje pa tut edino jaz potolažim. Tak da sem za vse sama. Pa se ati tut ful ukvarja z njima ko je pač doma. upam da bo kmalu bolje.


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:12:08   
tatly
 
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superuser posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:13:05   
tatly
erin-user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:14:02   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

sayuri a je krtek Črtek prišel?


Ja, ja user posted image  na čajček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:15:59   
andrejaboris
Erin jaz mam tut tako najboljšo prijatlco. Me poklče na sveti nikoli. Se pa tut poznama z otroštva in sva bli kot rit in srajca. ja kaj češ saj so še drugi tu. Se pa jaz tutuser posted image zarad tega.

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:22:41   
Ryssa
Zoja Miša user posted image user posted image user posted image za mami!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:24:19   
anita goitan
grem k Zoji spat user posted image user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:25:20   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo
Lara pa ima 4 mesece!!!!!!!!user posted image  


user posted image   vse najboljše!

sayuri   user posted image   za dolgo noč!!!

tejkaz nov videz  user posted image . Pa naj Jaša že enkrat začne normalno kakat, (upam da kmal pridejo izvidi) pa čim več idej za zajtrke ti želim.

Pa presliši slabe ideje in komentarje. Imam kolegico, ki ima hčerko staro 2 leti. Njeni starši so pa že v penziji in so tamalo razvajal v nulo tako hudo da se je že po tleh začela metat za vsako malenkost. Kolegica je ponorela in dala hčerkico v vrtec, potem pa je njena mama začela okoli govorit da bo tamala dušo izgubila ker je v vrtcu!user posted image user posted image user posted image

bella
  user posted image zate in za tvojo prijateljico! Tega pa ne želim nobeni, meni bi se svet sesul na koščke in ne vem koga bi raje sesula njega ali njo!user posted image

sandra še zate in tvoje tri TTT  user posted image želim da se vaše noči čim hitreje umirijo! Bodo pa potem ko bodo večje vse not prinesle, te v kuhinjo ne bodo spustile, pa še pospravljat predvsem pa likat ti ne bo treba, ker do zraven ne boš prišla!user posted image
Sandra ti se kar zlajaj, glede na neprespane noči in ko sama skrbiš za tri razigranke bi rekla da si še presneto židano dobre volje!

mariane pri P so mi strogo zabičevali da gluten lahko šele po 8. mesecu da se ne razvije alergija. Jaz jih bom upoštevala. Lahko pa riž in koruzo, sta brez glutena.

Erin user posted image user posted image če bi bil to pogoj za miklavža bi se mu pa kar odpovedala! Pa gluten je res šele po 8. mesecu. Ni dolgo nazaj kar so GH premaknili s 4 mesecev na 6 pa se zato podatki tepejo med sabo, ker bolj "ta leni" ne spremljajo redno napotkov in ne popravljajo redno informacij za mamice. Zato se tudi P še niso uskladili med sabo. Pri nas so otroški zdravniki in sestre zelo pridni in me vedno opozorijo da so tisti podatki še tastari in zato tudi na embalažah z otroško hrano prikladno piše narobe, da več prodajo!

anita dobra si za tako optimističen odnos. Verjamem da te skrbi toda proti dohtarjem se očitno ne da kaj dosti.

Zoja Miša user posted image user posted image user posted image za mami!




_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:26:02   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

grem k Zoji spat user posted image user posted image

Če grem jaz zdajle k Roku spat, se lahko samo pod igralni center stiščim... user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:26:41   
majči22
Erinuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:28:05   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris
Spali smo od 9-12-3-6-8-9.30 in jaz sem ga kar z njim povlekla, tako da sem kar naspana. Pa še to se je vmes zbudil, ker je bil moker - ga je ati slabo previl.user posted image user posted image Jaz tut upam, da bo kmalu spal vsaj v5 ur v enem kosu.


A si to številke za loto napisala...user posted image Srečanje itak da je.. 3 pupe + 2 fantka zaenkrat če se ne motim 9.12. ob 11.00 tam kot nazadnje a ne.. pišuka spet bom od zobarja, a se ne moremo 1x normalno dobit??user posted image
Lan=B, Enej=A.. se meni zdi..

Krysia
naša tut dobi to knjigico pri babici, a je od Pricea?

Jaz sem se pa včeraj šla mesarja... perutničke sem mogla iz kože dat... mislim ful velik ostane, ampak mojemu je to takoo všeč, ocvrto, mene pa 4 dni ne bo in ga morem malo razvajat, samo sem mislila, da mi bo križ ven vrglo poleg korita...
Maja T. približno takšno punčko dobi Maruša za Miklavža kot je Zara na slikici...user posted image



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:32:59   
cebrca
Uh ste pa res prave čveke! Vas že od 10h berem, pa sem šele zdaj prišla do konca!

Zoja Miša sem pozabla, napiši me za 22.1. Pa resssssssss upam, da me zdaj spet ne bo kaj ustavilo user posted image

Erin škoda za prijateljico, ampak pravi prijatelji se vedno potrudijo da ti stojijo ob strani a ne!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:33:00   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

grem k Zoji spat user posted image user posted image

Če grem jaz zdajle k Roku spat, se lahko samo pod igralni center stiščim... user posted image


sm se samo ulegla zravn, me je pogledala in mi dudko zalučala v faco, haloo, potem sva se pa po babje zmenile da ustaneve in da bove, ja za sveto sva si obljubile, spale ponoči, aleluja

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:33:28   
Erin
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ok mal sem se "spihala"....

Nasmeh na usta...cinguser posted image ....in gremo naprej....

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Naty midva sma kupla Lanu pižamico in en avto iz risanke Cars, če poznaš, ker naš Lan je trenutno nor na to risanko in ima že vse možne igrače iz nje. Enej pa bo dobil zizo!user posted image user posted image

Vam pokažem še eno slikco. Kako paseta kravice!

user posted image
A sta si kaj podobna???




user posted image user posted image user posted image Mi bom našmu tud zizo dal!user posted image user posted image user posted image

Sta si podobna ja...user posted image user posted image
Pozdravite se.user posted image
Plesala bi? Pleši sama.... saj ne rabiš "kompanjona"...user posted image Eno poskočno na radio pa hop hop...user posted image user posted image user posted image user posted image

Neža - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo prijateljico... Kako krut zna biti ta svet...user posted image

Zoja Miša- oooooooooooooo kolk cort je Kajči...veš kaj je meni najbolj srčkano...ko si palec na nogi v usta bašejouser posted image user posted image user posted image Optimistiuser posted image user posted image user posted image Jooooooj komi čakam..si mi skomine naredila... Tilen..vidiš..to so nogice....primi jih, sllišiš??user posted image

anita - jaz sem tudi pred tem da št 62 pospravim... pa se mi ne da.....user posted image

Vilikaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kje si tiiiiiiiiiiiii?user posted image user posted image user posted image Ja bravo za nogice in prvo papico!user posted image user posted image user posted image

tileeeeeeeeeeeeen...noge primi........ še en te je prehituuuuuuuuuuuuu!!user posted image user posted image user posted image

Kje je pa košuta??? Pa miškolinček??? Pablo???user posted image user posted image user posted image user posted image

bella - pa je od prijateljice možek resno varanje "zastavu", hočem rečt si je prav najdel drugo ali je "le" skočil čez plot oz izkoristil en večer... Če je prvo so vpletena tudi čustva, če je drugo je "lažje" sprejet in rešiti. Ampak še vedno pa je user posted image user posted image user posted image Jaz ne vem kaj bi naredila... Motorko v roke pa štilček stranuser posted image user posted image




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:34:13   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Erin
grrrrrrrrrrrrrrr..sem jeznauser posted image user posted image user posted image ....in razočaranauser posted image ..nad mojo najboljšo (sedaj mislm da že bivšo) prijateljico.... Je zadnja leta zanemarjala zaradi kariere najine stike sedaj pa mene obtožuje da sem kriva in mi govori da ji ne dajem podpore ker nisem šla na njen koncert... Ko sem bila pa v bolnici maja zarad krvavitve in me ona ni niti poklicala niti nič je pa kaj?? Podpora zihr ne... KRIZA!user posted image user posted image user posted image Letos me je policala 5x -je to prijateljstvo???? A jebi ga...eni prijatelji odidejo, drugi pridejo... ni edina ki jo mam, je pa edina ki jo poznam od 0 let...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eh, kako znano mi je tako obnašanje. user posted image Meni je že kdaj celo user posted image najedal, zakaj se nič več s kom ne slišim... Mah, jaz pošljem mejl, nobenega odgovora, nov mejl, spet ista zgodba... Pokličem, nikoli klic vrnjen... Jah, enostransko pač zadeve ne morejo funkcionirat! Žal! Sem se pa sprijaznila, da se ljudje skozi čas spremenimo in se naše poti enostavno razidejo. Če ni z obeh strani interesa ostati v kontaktu, se pač ne moreš razpočit... user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:35:25   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

grem k Zoji spat user posted image user posted image

Če grem jaz zdajle k Roku spat, se lahko samo pod igralni center stiščim... user posted image


sm se samo ulegla zravn, me je pogledala in mi dudko zalučala v faco, haloo, potem sva se pa po babje zmenile da ustaneve in da bove, ja za sveto sva si obljubile, spale ponoči, aleluja


user posted image Pa upam, da bo ponoči obljubo tudi držala! user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:36:04   
cebrca
Sem ravno prebrala seksi horoskop, piše da bo divje silvestrovanje user posted image !

Jaz sem dvojček, user posted image pa ribica, mater bo divje leto!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:43:55   
tatly
tak sem jezna da sem bom razpihnila od jeze...sem zdaj vzela iz omare igralno podlogo -center ker ji prej ni blo zanimivo in sem jo mislila dat gor in vzamem ven pa je mis celo spohubala razcufala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:52:03   
tinka14
da se pohvalim. nejc je spal od 20 pa do pol 8h in je blo super!!! zdej sem se odločla, da ga ne bom več od 21 zbujala, ker je čist odvisno od njega, včasih tudi če gre ob 23h spat, že ob 6h rogovili...

miklavž: js tut ne morem da ne bi kupla darila. kupla sem knjigico, zvezdico pojočo in puzzle za po tleh, pa bom zdej to mal razdelila na miklavža + božička.

krasne slikice vseh malčkov!!!

lara vse naj za štirko!

še kej... dolgčas za umret je danes...

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Kdaj ste dale user posted image v kengurujčka???



pri dveh mesecih.

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Pa kaj ste nore. V 4 ureah načvekate 5 novih strani . Moram it najprej brat...


ja, danes je pa neverjetno, res, sem bla kr presenečena. čveke. user posted image



(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:55:22   
anita goitan
tiste ki imate punčke: a pri vsakem umivanju ritke tud mal lulo počistite, men je babca rekla: nič lule odpirat da ne zaide kaj v nožnicouser posted image , P pa ja odprite in spucajte, da se kaj ne vname???

In koliko dni ima vaš user posted image isti bodi? Jaz ga na 2 dni menjamuser posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:11:47   
tatly
jaz jo ponavadi vsaki vecer preoblecem bodi vcasih pa tudi 5 krat ko ma dan za polivanjeuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:11:51   
mishel
Moj angelček spet spi. Se pa pridružujem vsem tistim, ki ste veliko same doma. Da pa boste malo bolj razumele, zakaj sem tako malo tu gor, par slikic:

user posted image

user posted image

user posted image

Venček sem delala tri dni, ker sem lepla kavna zrna eno po eno user posted image .

Zdaj pa brat za nazaj user posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:15:59   
pf
Pozdravljene avgustovke. Spet je vreme katastrofa. Naša user posted image danes spančka med vsakim podojem po slabo urco, no doji se na dve. Je kar dobra, a ne?
Anita Gotian jaz ji očistim luliko, ampak najprej kakeca do čistega, če je slučajno pokakana, potem za finish pa še lulico. Prve dni po rojstvu je pa baje bolje, da se ne razpira, ravno zaradi možnih vnetij, tako mi je patronažna svetovala. Pa pri kopanju vsak večer isto očistima. Body pa ima vsak dan svež, sedaj ko se slini in če je popacana od kupčka celo dva, tri na dan.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 14:17:51   
pf
Michel čudovit sinko in adventni venček je tudi zanimiv. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?