|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:29:09   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Neža, saj bo, pusti času čas. Jaz sem sicer res vesela, za mojo službo. Če bi bila plača še malenkost večja, bi bilo pa sploh 1A. A vse pa ne mora biti, ne?!




Jaz sem pri  19. že delala (da ima 6let delovne dobe HB) Nisem navajena brez dela bit. Na začetku sem se kar user posted image  ker nisem imela službo v Sloveniji. Vem, da bo. Zato sem šla nazaj v šolo (1 izpit + diplomo)za večjo možnost v Sloveniji. Seveda sedaj uživam biti doma z Nežiko, ampak, ko bo blizu 1 leto stara bom spet na lov službe
Bi morala živeti po Velenjsko - vesel biti nezaposlen, biti samohranilka ali droge prodajat user posted image user posted image user posted image  hečam se


Ja, saj je velenje res bolj tako.user posted image  Samo ne obupat, pa bo, boš videla. user posted image

Andrejaboris, user posted image . Mislim, da se ne moraš preveč ukvarjati s svojimi otroci! Res vse pohvale! Torej vem, koga za nasvet vprašati!user posted image  Jaz sem jo dala pri 3m, pa je bilo še malo prehitro. Sedaj je bp!

Gajka, seveda se da. Pa da ne bo takoj po cepljenju, naj bo potem 22.1. Če kateri to ne paše, naj pove! Hočem da je tale najbolj obiskano srečanje!!!user posted image  Srečanje 22.1. PRIJAVE! (Mi imamo sicer 20.1. pregled za sluh, a upam, da bo vse bp, da ne bom preveč slabe volje, ker potem bom lastno organizirano srečanje preskočilauser posted image )
 
Ne Anita, cingl cangel!user posted image  Adventni venček pa le dokončaj, pa prišparaš lahko, rabiš samo 3 svečke!user posted image

Jaz imam pa doma zdrobovo kašo z mlekom milumil ''mit'' po 4 m, brez glutena. A to sem o.k. kupila???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:30:21   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
bella imaš prepoved posredovanja slabih novic, naj se ti končno kakšna dobra prikaže... mater človek kar slabe volje rata... user posted image za user posted image pa lepilo, da bosta nazaj zalimala..



Ne vem, če obstaja tako lepilo na svetu, je preveč prizadeta. Sicer čas celi rane, pa vseeno.
Tako sem tud jaz brez volje do vsega in ne mi zamerit, ker nič ne komentiram. Sem pa vse prebrala.



Res je žalostno user posted image  Jaz bi ga že user posted image  KATASTROFA!

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:31:40   
anita goitan
zoja miša ma kaj si zdej ti zmišljuše, jao vsak post drug datum, tile prazniki so ti res v glavo stopiliuser posted image user posted image user posted image user posted image ,
no res da spim z Gorenjcem, sam so 4 svečke, eno sva z Zojo v nedeljo prižgale

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:32:43   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
bella imaš prepoved posredovanja slabih novic, naj se ti končno kakšna dobra prikaže... mater človek kar slabe volje rata... user posted image za user posted image pa lepilo, da bosta nazaj zalimala..



Ne vem, če obstaja tako lepilo na svetu, je preveč prizadeta. Sicer čas celi rane, pa vseeno.
Tako sem tud jaz brez volje do vsega in ne mi zamerit, ker nič ne komentiram. Sem pa vse prebrala.



Res je žalostno user posted image  Jaz bi ga že user posted image  KATASTROFA!

ja je žalostno posebej ce imas dva otrokauser posted image joj kaj bi mu naredla....jajcka pa klobaso bi jedli za kosilo ce bi bil to mojuser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:33:51   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Neža, saj bo, pusti času čas. Jaz sem sicer res vesela, za mojo službo. Če bi bila plača še malenkost večja, bi bilo pa sploh 1A. A vse pa ne mora biti, ne?!




Jaz sem pri  19. že delala (da ima 6let delovne dobe HB) Nisem navajena brez dela bit. Na začetku sem se kar user posted image  ker nisem imela službo v Sloveniji. Vem, da bo. Zato sem šla nazaj v šolo (1 izpit + diplomo)za večjo možnost v Sloveniji. Seveda sedaj uživam biti doma z Nežiko, ampak, ko bo blizu 1 leto stara bom spet na lov službe
Bi morala živeti po Velenjsko - vesel biti nezaposlen, biti samohranilka ali droge prodajat user posted image user posted image user posted image  hečam se


Ja, saj je velenje res bolj tako.user posted image  Samo ne obupat, pa bo, boš videla. user posted image




Potem pa prav vidim okoli sebe, da je tako user posted image  I WILL NEVER GIVE UP! user posted image

Hvala user posted image


Neža je spet budna, da se greva malo igrat potem bo jo nahranila user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:34:18   
Zoja Miša
Vilika za nogice user posted image user posted image user posted image  -  na isti dan kot Kaja Lina!user posted image

Tatly, res je kul tako! Pa skladišči jih tudi potem, ker mi nimamo prostorauser posted image  In če ne dežuje preveč, greva ven, ja. Ampak danes je cela štalauser posted image

Majči evo, je že prestavljeno! In si že na seznamu, tako...user posted image

Bellauser posted image user posted image user posted image  zate in za prijateljico.





_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:35:39   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

zoja miša ma kaj si zdej ti zmišljuše, jao vsak post drug datum, tile prazniki so ti res v glavo stopiliuser posted image user posted image user posted image user posted image ,
no res da spim z Gorenjcem, sam so 4 svečke, eno sva z Zojo v nedeljo prižgale



Saj resuser posted image  Ampak je treba biti fleksibilenuser posted image  Upam, da bom tole speljala. Jao, v kaj se spuščamuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:36:04   
anita goitan
punce kaj kuhateuser posted image Nimam idejeuser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:38:13   
sandra123
Ja, jaz sem pa danes čisto vremenska user posted image ...nenaspana, sitna, brezvoljna....pa en kup stvari imam za narediti po stanovanjuuser posted image ....pa tako sem jezna kot user posted image ....zgleda, da bom danes spet do večera sama s 3TTT user posted image user posted image user posted image user posted image ....mam že poln "kufer" tega....drugi pa mojega user posted image kar naprej hvalijo, kako mi pomaga...pa saj ga ni skoraj nič doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pa toliko letošnjega dopusta še ima, da bi lahko bil kaj doma, no user posted image user posted image user posted image ....Sem se prav razjezila nanj po telefonu user posted image user posted image user posted image - upam, da ne bere tegauser posted image ....Sorči dragi, ampak se moram malo izkašljati user posted image , je potem takoj boljšeuser posted image ......

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 5.12.2008 12:39:52 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:45:25   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Ja, jaz sem pa danes čisto vremenska user posted image ...nenaspana, sitna, brezvoljna....pa en kup stvari imam za narediti po stanovanjuuser posted image ....pa tako sem jezna kot user posted image ....zgleda, da bom danes spet do večera sama s 3TTT user posted image user posted image user posted image user posted image ....mam že poln "kufer" tega....drugi pa mojega user posted image kar naprej hvalijo, kako mi pomaga...pa saj ga ni skoraj nič doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pa toliko letošnjega dopusta še ima, da bi lahko bil kaj doma, no user posted image user posted image user posted image ....Sem se prav razjezila nanj po telefonu user posted image user posted image user posted image - upam, da ne bere tegauser posted image ....Sorči dragi, ampak se moram malo izkašljati user posted image , je potem takoj boljšeuser posted image ......


a ti o mojem user posted image pišeš? user posted image user posted image Podobno, no ok se je popravilo, zdej so fertik z enim projektom, teren tud dal skoz, aha sam draga muoja, zdej se začenja veseli december, fešta tuki, fešta tam..
Zoja tud dobila iz moje službe vabilo na dedka mraza 18.12., sam verejtn bova šle 1x samo po darilo, ne bi bla rada v tisti gužvi..

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:47:16   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Ja, jaz sem pa danes čisto vremenska user posted image ...nenaspana, sitna, brezvoljna....pa en kup stvari imam za narediti po stanovanjuuser posted image ....pa tako sem jezna kot user posted image ....zgleda, da bom danes spet do večera sama s 3TTT user posted image user posted image user posted image user posted image ....mam že poln "kufer" tega....drugi pa mojega user posted image kar naprej hvalijo, kako mi pomaga...pa saj ga ni skoraj nič doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pa toliko letošnjega dopusta še ima, da bi lahko bil kaj doma, no user posted image user posted image user posted image ....Sem se prav razjezila nanj po telefonu user posted image user posted image user posted image - upam, da ne bere tegauser posted image ....Sorči dragi, ampak se moram malo izkašljati user posted image , je potem takoj boljšeuser posted image ......

moski ja....mo0j trenutne ne dela pa nimam kaj koristiuser posted image user posted image
user posted image user posted image evo zate
hja ste vidle da sem se naučla citiratuser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:49:49   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Ja, jaz sem pa danes čisto vremenska user posted image ...nenaspana, sitna, brezvoljna....pa en kup stvari imam za narediti po stanovanjuuser posted image ....pa tako sem jezna kot user posted image ....zgleda, da bom danes spet do večera sama s 3TTT user posted image user posted image user posted image user posted image ....mam že poln "kufer" tega....drugi pa mojega user posted image kar naprej hvalijo, kako mi pomaga...pa saj ga ni skoraj nič doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pa toliko letošnjega dopusta še ima, da bi lahko bil kaj doma, no user posted image user posted image user posted image ....Sem se prav razjezila nanj po telefonu user posted image user posted image user posted image - upam, da ne bere tegauser posted image ....Sorči dragi, ampak se moram malo izkašljati user posted image , je potem takoj boljšeuser posted image ......

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem, da je težko. Tud men pa imam samo eno pikico, kaj šele tri. Se moraš pa zavedat, da si ena krasna mami, sej pravim jest vam lahko rečem sam kapo dol pred vami.
Pri nas je imel pred ene 14 dnevi, kar hudo lekcijo. Pa sej ni bil on kriv, sam je imel lih rojstni dan in je cel teden imel skoz vsak večer obiske in s tamalo praktično ni bil nič.
No in lej ga zlomka, tamala se ga je bala. Vsakič ko jo je prijel je jokala kot, da bi jo rezal.
No od takrat ji pa res posveča več pozornosti, da se kaj takega ne more več pripetiti.user posted image user posted image


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:51:04   
gajka
anita - oni recept je pa user posted image ! Sem pravkar spekla pecivo, dala not 1 jabolko več in suhe brusnice, pa je za vseh 5 prstov obliznit. user posted image

Sem malo fotke na računalnik prenašala... Pa sem se ful ob tejle nasmejala, ko z očijem avtomobilsko prilogo bereta user posted image :
user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:52:19   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

anita - oni recept je pa user posted image ! Sem pravkar spekla pecivo, dala not 1 jabolko več in suhe brusnice, pa je za vseh 5 prstov obliznit. user posted image

Sem malo fotke na računalnik prenašala... Pa sem se ful ob tejle nasmejala, ko z očijem avtomobilsko prilogo bereta user posted image :
user posted image


the best, pa ja ne bo zdej Rok v tej recesiji avta kupovaluser posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:55:19   
Zoja Miša
Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:56:02   
gajka
Takole je pa trenutno stanje pri nas... Je pastirček ob svojem intenzivnem svaljkanju enkrat le omagal...
user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:56:26   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:56:45   
majči22
 
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image


Super za mami!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:57:30   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:59:12   
tejkaz
Čveke user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:59:19   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Ja, jaz sem pa danes čisto vremenska user posted image ...nenaspana, sitna, brezvoljna....pa en kup stvari imam za narediti po stanovanjuuser posted image ....pa tako sem jezna kot user posted image ....zgleda, da bom danes spet do večera sama s 3TTT user posted image user posted image user posted image user posted image ....mam že poln "kufer" tega....drugi pa mojega user posted image kar naprej hvalijo, kako mi pomaga...pa saj ga ni skoraj nič doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....pa toliko letošnjega dopusta še ima, da bi lahko bil kaj doma, no user posted image user posted image user posted image ....Sem se prav razjezila nanj po telefonu user posted image user posted image user posted image - upam, da ne bere tegauser posted image ....Sorči dragi, ampak se moram malo izkašljati user posted image , je potem takoj boljšeuser posted image ......


a ti o mojem user posted image pišeš? user posted image user posted image Podobno, no ok se je popravilo, zdej so fertik z enim projektom, teren tud dal skoz, aha sam draga muoja, zdej se začenja veseli december, fešta tuki, fešta tam..
Zoja tud dobila iz moje službe vabilo na dedka mraza 18.12., sam verejtn bova šle 1x samo po darilo, ne bi bla rada v tisti gužvi..



Sandra, me smo s teboj!user posted image
MI2 imava tudi Dedka mraza 18.12.user posted image . Vendar v službi od user posted image

Gajka, bravo za Roka!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 12:59:33   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Moja mami prestala operacijo in je vse super! user posted image user posted image user posted image


Bravo mami user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:00:27   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

punce kaj kuhateuser posted image Nimam idejeuser posted image


Filana paprika iz skrinjeuser posted image

Hvala za user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:02:19   
matejchi
Naty jaz sem Žigu za Miklavž kupila tole:
http://www.idealo.co.uk/pp/1096933.html
Maruši pa eno punčko, samo zato da Žiga ne bi vprašal zakaj ji ni nič prinesel..
http://www.lissi.com/babies.html
38 cm velika je govori mama, papa, smeji se pa zajoka.. pa je bila 5€, drugače je sigurno ne bi kupila.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.12.2008 13:08:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

tejka - kdaj ti dobiš rezultate blata? Danes? Sem spregledala...user posted image



Upam. Rekli so, da bodo poklicali ko bodo.



user posted image user posted image user posted image da bodo lepe novičke.

gajka - mogoče ti pa ponudijo več če se zavejo da te s to plačo lahko izgubijo...user posted image

naty - no nooooo..sej to sem mislilauser posted image user posted image user posted image če sta včeraj uporabila idejo ko si pisala o lepilu in bleščicah.. In je ratalo? Boš pokazala izdelek?user posted image Čebelico si kupila?

Maja T. - joj kaka šarmerka je Zara user posted image


sandra - mogoče bi več dodatka zvečer respomagalouser posted image user posted image Poskusi. Jaz mu dam 180 ml  dodatka in potem še 5 minut pri meni vleče.... se pravi kar veliko poje...ampak ga bolj nasiti kot če bi mu dajala samo svoje mleko...
Aja jaz pa uporabljam oz jo bom riževo kašico od Hippa.Glede na to da bo kasneje jedel tudi te kašice kdaj pa kdaj sem kar pri njej obtičala - hippovi znamki. Sem pa videla da jih je kar precej vrst...user posted image

URSKAP - pri vas gre sneg, pri nas 8 km stran pa še vedno samo dežuser posted image Je varianta da greva skupaj ja...se bova še zmenili..Odvisno od tega če ima moj čas tudi ker potem take izlete izkoristiva še za nakupe. Če ne bo mogel grem pa z veseljem s teboj :Duser posted image

grrrrrrrrrrrrrrr..sem jeznauser posted image user posted image user posted image ....in razočaranauser posted image ..nad mojo najboljšo (sedaj mislm da že bivšo) prijateljico.... Je zadnja leta zanemarjala zaradi kariere najine stike sedaj pa mene obtožuje da sem kriva in mi govori da ji ne dajem podpore ker nisem šla na njen koncert... Ko sem bila pa v bolnici maja zarad krvavitve in me ona ni niti poklicala niti nič je pa kaj?? Podpora zihr ne... KRIZA!user posted image user posted image user posted image Letos me je policala 5x -je to prijateljstvo???? A jebi ga...eni prijatelji odidejo, drugi pridejo... ni edina ki jo mam, je pa edina ki jo poznam od 0 let...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pišem kasneje naprej..samo da malo k sebi pridem....user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?