|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.11.2008 22:24:25   
matejchi
da mi daš kak glasek tinka14... hehe

Jaz jo hranim do 15 minut, če jo prej odstavim se dere, tako da vem, da ni dovolj, ponavadi jo pa itak vmes zmanjka.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.11.2008 22:25:04   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Jaz pa sem ravnokar iz šopinga v Celju. Sem našla en lušten zimski kombinezonček za Roka.user posted image In ne, tokrat ni iz H&M, da ne bodo potem vsi avgustovčki enaki okrog hodili. user posted image Pa še eno prav nič poceni kremco sem si v L'Occitane zase privoščila. user posted image

kje si kupla kombinezon gajka?


V Oviesse. Hvala, da si mi predlagala to trgovino!user posted image Imajo polno lepih cunj za user posted image . Sva z Rokom šla pofirbcat tja in na koncu še kombinezonček našla, pa še zraven eno pižamo in copatke. user posted image Pa sva prej en dokaj všečen kombinezonček že v Pingotu našla, pa se nisem mogla takoj odločit, ker mi ni bila cena čisto nič všeč, pa še dobro, da sem oklevala. user posted image Sva našla lepšega, pa povrhu še precej cenejšega. user posted image .


super. kolk št. si pa kupla kombinezon? in kolk je zdej velik?

Prejšnji teden sem Roka sama namerila 67 cm. Vzela pa sem št. 80. Upam, da bo zdržala čez celo zimo. user posted image

pa še eno vprašanje: kolk časa jejo vaši user posted image ? kej manj kot na začetku? moj user posted image je 30 min, včasih tut do 45. in kok veste, da je najeden? ker moj user posted image skor vedno zaspi - a to pomeni, da ima dovolj??

Prve tedne je pri nas futranje trajalo tudi skoraj 1 uro (ena joška, kupček, previjanje, druga joška, kupček), zdaj pa traja futranje nekje 10 min (so tudi odstopanja par minutk gor/dol) + kupček. Ima pa na dan 7-8 obrokov. Če so plenice vedno polulane, koža napeta (vdrta mečava je znak dehidracije), teža primerno raste, potem po mojem mnenju dobi dovolj. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 5.11.2008 22:26:21 >

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.11.2008 22:26:07   
matejchi
Meni so rekli kar je več kot 20 minut je crkljanje.. pa itak vidiš kok intenzivno vleče.. 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
5.11.2008 22:29:05   
gajka
Mah, pri nas je na začetku tako dolgo jedel, ker je zraven zaspal. Je parkrat potegnil, pa počival... So rekli, da je to posledica zlatenice in da bo čez čas bolje. Zdaj, ko je, ne zaspi več zraven. No, razen zvečer ga navadno zmanjka. user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:04:20   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana. Še danes jo pijemo doma, jutri pa skupaj. user posted image

Naša noč od 18h-5.10, pa potem do 6.30. user posted image user posted image user posted image  Nejc pa še spi, samo ne v dnevni, ampak v svoji postlci. user posted image

Katja kolk je fleten Jan. pa isti dan je rojen kot Jošt.

Bambi dobro opravi na izpitu. user posted image user posted image

Erin dobro opravite pri P: user posted image user posted image

Gajka jaz sem ga namerila včeraj 63cm, ti bo ziher zdržal celo zimo. Jaz imam bundico 74, ketr sem dobila sposojen kombinzjonček št. 68, ki pa ziher ne bo zdržal. Sej mu je verjetno že zdej na knap. Moram prav probat. user posted image  

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:23:57   
karmar
Dobro jutro še iz moje strani.
Prebiram vas večkrat, napišem pa bolj poredko. Sem pa sedaj prav v skrbeh...Urša se je hranila ponoči na dve uri in izpraznila vsakič obe dojki do konca. To pa vem zato, ker sem šla pumpat in ni blo notri več nič. A mislite da bom ostala brez mleka, oz. da ima premalo? Do sedaj se je nahranila iz ene dojke vse ter še iz druge malo. Sem prav zaskrbljena. In če bo premalo- kakšno mleko naj ji kupim?

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:26:22   
sandra123
Jutro, Naty, hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Tako katastrofalne noči še nisem imela kot je bila nocoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , res nisem od 24-ih popolnoma nič spalauser posted image user posted image user posted image ....pa malo sem upala, da je vsaj katera prebrala moj komentar včeraj glede slikc....pa spet nič od nič.....No, imejte se, jaz sem napol v komi, moj user posted image je ponoči šel za dva dni v tujino - poslovno, tako, da kdo ve, kaj me vse čaka....bi šla nazaj spat, pa mi ne bo zneslo....saj veste gospodinjska opravilauser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:39:44   
Tato
Dobro jutro !

Danes sem pa jaz zelo dobre volje. Moj Jaka je danes prvič prespal noč, spali smo od 19.30 pa do 5.30 in nato še do 7ih. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

o kolk sm naspana, prvič po 3 mesecih user posted image user posted image

Sandra123 ne bodi žalostna, veš saj se bo vse uredilo, in bo tut tvoj malček prespal noč. Boš se pa lahk danes čez dan spočila, pa pusti ostale stvari, misli nase. Objem od mene.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:39:57   
Neža7
Dobro jutroooooooo user posted image

Sem vas našla user posted image

Naša noč je bil super kot ponavadi. Spala je od 18:30 do 6:15 user posted image  in je pravkar zaspala.

HB za flške. Moja pojej do 170ml v 10 min.. Na začetku smo 1 uro hranili za 50ml user posted image

Sem se tipkala par mojih prijatelj iz Avstralije user posted image  kako je bilo fajn po 7 let user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:40:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Jutro, Naty, hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Tako katastrofalne noči še nisem imela kot je bila nocoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , res nisem od 24-ih popolnoma nič spalauser posted image user posted image user posted image ....pa malo sem upala, da je vsaj katera prebrala moj komentar včeraj glede slikc....pa spet nič od nič.....No, imejte se, jaz sem napol v komi, moj user posted image je ponoči šel za dva dni v tujino - poslovno, tako, da kdo ve, kaj me vse čaka....bi šla nazaj spat, pa mi ne bo zneslo....saj veste gospodinjska opravilauser posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:42:46   
Tato
Aja pa še Karmar ne obremenjuj se s tem, ali imaš dovolj mleka. Take panike sem imela tudi jaz, pa sem hotela it kupit mlek, ker sem mislila, da  nimam dovolj. Pa sem kr vztrajala naprej pa se čisto lepo redi.

Pumpanje mleka ni pokazatelj koliko mleka imaš.

Drugače pa pij čaj za dojenje, pa kakšno pivo, meni pomaga.

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 7:54:51   
sandra123
Tato, Neža, hvala za tolažbo, ampak, moji dve princeski sta tako lepo že prespali noči, da je zdaj kar malo preveč šoka za organizem, ko hočeta obe nonstop ponoči viseti na zizi....danes sta bili celo noč priklopljeniuser posted image user posted image ...sta vsake pol urce jedliuser posted image .....

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 6.11.2008 7:55:22 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:00:14   
aradej
sandra   user posted image user posted image user posted image  boga upam da je samo vreme in bo kmalu bolje
preberem tvoje poste me pa že zanima kako so zrasle kje ste šli do čateških

hvala za kavico današnja noč ni bila prehuda smo vstali 3x za lucijo pa dvakrat za atija

< Sporočilo je popravil aradej -- 6.11.2008 8:01:16 >

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:05:00   
naty13
Sandra user posted image user posted image user posted image  Za tvoj post glede slik sem se pa potem spomnila, da si že na temi nosečnost napisala nekaj podobnega. A se prav spomnim, ali sem zamešalauser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:05:55   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: aradej

sandra   user posted image user posted image user posted image  boga upam da je samo vreme in bo kmalu bolje
preberem tvoje poste me pa že zanima kako so zrasle kje ste šli do čateških


Hvala Aradej....rastemo, rastemo, sem se tehtala z njima dva dni nazaj...Taja ima že čez 6kg, Teja 5kg....V Čatežke smo šli mimo vas...jaz bi kar tam ostalauser posted image , je bil res super 1.dopustuser posted image
Kako kaj tvoj user posted image ??? Lucija je pa tudi še vedno aktivna ponoči, a ne???

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:10:50   
sandra123
Naty, o tem sem pisala pred kratkim, ko smo že bile na tej temiuser posted image ...sicer sem pa lahko srečna, da imam sploh rač. user posted image ...čeprav nekaj nagaja....pa moj ima toliko službenih zadev gor, da jaz res ne upam preveč brskatuser posted image ...Sem mu pa pokazala vaše poste in je rekel samo, da bo enkrat slikce gor prilepiluser posted image ...ampak tale enkrat traja že celo večnostuser posted image ...Saj bi vam z veseljem pokazala moje tri prineske....user posted image ...No, zdaj sigurno še do sobote ne bo slikc....je šel na poslovno pot....
Šibam, budnicaaaaaaaaaauser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:33:03   
gajka
Dobro jutro!

Jaz pa že nekaj časa opazujem Roka, kako se na igralnem centru poskuša na vsak način na trebuh prekotalit, pa si vedno rokico tako nerodno podstavi, da ne more čez. user posted image Noga gre čez, glavo zasuče, trupa pa ne uspe obrnit, potem pa kar nekaj jezno nerga. user posted image

sandra123 - jaz imam predlog. Najdi nekoga, ki bo Tino šel jutri v šolo iskat, ti pa jo s Tajo in Tejo mahni na srečanje v LJ, pa ti ni treba za fotke skrbet. user posted image Glede nočnega (ne)spanja pa samo user posted image . Mogoče pa bosta pupi potrebovali zvečer že kak dodatek, ker sta že orng veliki in sigurno ogromno pojesta. user posted image

Sem dala že en stroj cunj prat. Pa nujno moram malo na netu pobrskat, kakšen pralni in sušilni stroj bi nabavili. Kak predlog? Perem še kar v spodnjem štuku - se švercam pri naših, ampak sušilec bo pa res kmalu nujen, ker ne bom mogla več cunj zunaj po tavečjem posušit, noter imamo pa takoj zatohlo, če še mokre notri obesim... user posted image Pa pralni stroj bi tudi raje svoj imela, da mi ni treba s cotami gor in dol hodit...

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:37:57   
anita goitan
jutrooo,
uf  kašen dež je user posted image , Zoja spala do 8ih, sam sva jo mi2 verjetno zbudila user posted image user posted image
zdej je na podlogi in se igra,tiste deke levo -desno ima zato da mi z glavco ne udari ob tlauser posted image

user posted image

jaz pa cunje obesla, iz pomivalca zložila, no pa še kaj bi blo treba postorit, po kotih muce mjavkajouser posted image
pa darilce murm zavituser posted image , pa vas na hitro prečitat,
no se beremo

aja zoja miša katere čevlje si ogleduješuser posted image k jaz tud iščem nekja casual al kao se že temu reče, pač za povsod

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 6.11.2008 8:47:01 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:50:26   
Zoja Miša
Hvala za kavico, niti nisem pogledala katera jo je skuhala.user posted image

Naša noč kar nekako. Je zaspala ob 20.30h in spala do 2h, potem pa do 6h. Ampak jaz ne vem zakaj sem tako zaspana, sem med hranjenjem skoraj zadremalauser posted image .
Včerajšnji šoping uspel!user posted image  Imam čevlje! In za hrano in pijačo sem zopet zapravila prevečuser posted image , ampak saj potem vse pojemo. Imam tudi darilce!user posted image  
Sem pravkar uspela posesati stanovanje. Madonca se praha nabere!user posted image  Pa trenutno je princeska budna jaz pa tu!user posted image Tako da Tejkaz...

Erin, glede poguma pa je pri nas tako, da princeska kaka vedno, ko se hrani, kar niti ni tako slabo, ker nikoli ni dolgo pokakana. Ampak kaj pa potem, ko bo začela na WC hodit, bo hrano nisila s seboj?user posted image user posted image
 
Carol, hvala za informacije. A za v Lj. pa lahko greš kadar ti paše? Se moraš prej kaj prijaviti? Kje v Lj. pa sploh je? In še to, zakaj ne prideš na naše srečanje jutri???

No, zdej ji je pa dolg čas...več kasneje


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:57:17   
anaya
Jutro....

Sandra123: user posted image user posted image user posted image , da se uredi spanje nazaj na celo noč. Pa bomo počakale zarad slikic, sej menda nimamo druge izbireuser posted image user posted image

Igralni center: to verjetno date kar na tla, ne vem zakaj imam občutek da bi znalo bit na tleh premrzlo, nekako imam občutek da skoz piha tam doli, zato ga pa še nismo kupli.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:58:43   
anaya
bambi14: vso srečo na izpitu, moja Neli bo cel dan držala pesti, tu in tam jih bo za več sreče še v usta vtaknila...user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 8:59:50   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Igralni center: to verjetno date kar na tla, ne vem zakaj imam občutek da bi znalo bit na tleh premrzlo, nekako imam občutek da skoz piha tam doli, zato ga pa še nismo kupli.


mi2 sva dala armafleks spodi in to dvojnega

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:07:00   
sayuri
Jutro user posted image .

sandra nič ti nism fouš za takole noč. Izgleda, da je tole tudi  pri tvojih princeskah prelomnica. MOja dva sta 3 tedne nazaj imela takšne noči. Pravijo, da je preskok rasti in hranjenja na preskoku iz 3na 4 mesec. Bogica.
TAle gajkin predlog je pa fajn.... kaj če jutri do Lj prišibaš? AL pa Tini vzemi en dan dopusta pa naj še ona pride (jao, to ti profesorca govori, ki staršem vedno teži, naj vsaj 2 dni prej napovejo dopust otroka user posted image user posted image user posted image )

Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image

Moram it nekaj pojest.....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:14:04   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image



sayuri čitaj Irenin blog in boš na tekočemuser posted image http://irena.blog.siol.net/2008/10/09/bela-preprogica-revije-elle/

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:17:15   
tejkaz
Dan

Zoja Miša, Jaša je tudi buden zdajle, vendar se sam igra v igralnem centru. Če se sam igra, ga pustim, če se pa začne pritoževati, se mu pa pridružim in se skupaj igrava. Malo se pa morajo navaditi biti sami in se sami zamotiti.

Spali za user posted image . Jaša sicer odlično 18.00 - 1.00 - 8.00 (je bil na sprehodu včeraj dve uri buden namesto da bi spal in je bila zvečer nuja iti spat), Eva ga je pa lomila celo noč. Non stop je jokala, jamrala, nimam pojma kaj ji je bilo. Z mojim sva se menjevala in jo hodila tolažit. Moj je šel čisto polomljen v službo, jaz pa pišem miže. Upam da mi do jutri ne zboli.

Jaz imam pod igralnim centrom airex blazino.

Bambi, vso srečo.

Sandra123, user posted image user posted image upam da bo v prihodnje bolje.

Zoja Miša, user posted image user posted image za šoping. Jutri nam pa čevlje prinesi pokazat.

Gajka, a ti mami pusti dol prati, če ste malo na bojni nogi? Sušilec je res nujno potreben. Vsaj pri nas.

Tinka, moj je 5-10 minut. Že od začetka. Dlje noče spljoh.

Katja, super slikice.

Šibam




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?