|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2005 - 4.del
8.11.2008 21:56:29   
petarda
Dobrodošle drage moje user posted image user posted image user posted image

Evo 200 strani smo načvekale do 1.3.2008...kar 8 mesecev user posted image ...glede na to, da je pred nami zimski čas in da nas bo kar nekaj na porodniški bo verjetno teh 200 naštampanih hihtreje, ne?user posted image


Evo še link stare debate, kjer so še linki prvih dveh. user posted image

Novembrke 2005 - 3.del


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
8.11.2008 22:31:36   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 7:39:39   
NinaŠ
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 7:50:48   
amy26
dobro jutro, za vse user posted image  jaz pijem že drugo

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 7:51:54   
*bubi*
Dobro jutro, jaz sem tudi pri user posted image  user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 7:52:07   
amy26
Nina vidim da si me z kavo prehitelauser posted image  sem imela post odprt 15 minut, vmes sem Elo zrihtala, ji naredila mleko, sedaj pa spet mal uživam ob kaviciuser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 8:18:27   
petarda
Dobro jutro user posted image

Se vam pridružujem pri kavici...pa cmoke sem si dala kuhat...sem celo noč sanjala, da si jih bom zjutraj skuhala, pa malo drobtinic s cimetom gor user posted image ....


Evo danes je pa pri nas megleno....saj po napovedi naj bi bilo popoldne nekaj sončka pri nas...še več pa na gorenjskem...tak da me mal mika kakšen izlet user posted image ....mogoče kakšno otroško gledališče, Bled, Besna pehta??? Moram mal naštudirat user posted image .....


Kakšna ideja? Kaj boste pa ve počele danes?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 8:23:39   
petarda
A vaši otroci tudi radi feštajo? Naš je čist zmešan...pleše in vriska kot zmešan user posted image ....pa zanjga je fešta že to, da se pripravi čips, smoki, kaki prigizki in sok in da povabimo kakega prijateljčka...v sredo je bil tukaj Vid od podgurke in sta uživala 100/h user posted image user posted image user posted image user posted image ....Včeraj pa smo si kar sami trije v njegovi sobici naredili fešto...sendvičke, sok in čips, pa igrali smo se spomin, oči je zaigral na kitaro... in je tudi užival...smo ga potem komaj spat spravili user posted image ....v glavnem...samo da rečeš, da bo fešta, pa že začne vriskat user posted image .... ne rabi nič alkohola user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 8:34:22   
petarda
No...drugače pa grozna obdobja trme pri nas user posted image ....če ga samo vprašaš kaj, kar mu ne ustreza ali pa čist tako brez veze....znori v nulo user posted image .....začne cepetat z nogami, se dret na ves glas.... user posted image user posted image user posted image ....in do zdaj edino kar pomaga je, da ga v primeru, da smo doma zaprem v njegovo sobo in ne sme ven priti, dokler se ne umiri...in potem čakam....nori, nori, nori, še bolj nori, totalno znori...in potem......pride ven kot nov user posted image ....kot da nikoli nič ni bilouser posted image ...se lepo opraviči, mi da lupčka in normalno funkcioniramo naprej user posted image .....no, včeraj je isti napad doživel, ko smo šli na kosilo k moji mamici in je tudi njigova soba prav prišla ....je pa problem, ko mi tako začne zganjat v trgovini user posted image ....sem ga tudi že naložila čez ramo in nesla ven in se je potem v avtu pol ure drluser posted image ....ali pa recimo kje sredi mesta, na sprehodu, v restavraciji.... ga ne morem kar pustit, da ga mine, ker s tem moti druge (v restavraciji recimo)...ne morem pa kar prenehat jest in pit, pa it? user posted image ....


Zadnjič mi je en kolega rekel, da je pri svoji punčki, ki je še leto mlajša od petardita uporabil sistem presenečenja....jo je polil na hitro z mrzlo vodo user posted image .... in pravi, da se je v trenutku spravila k sebi....no, tudi mami mi je včeraj rekla, da je tako presenetila mojega brata, ko sva bila majna in da je tudi pomagalo...da nič drugega ni, kozarec mrzle vode v faco ga je pa takoj k sebi spravil user posted image .....no, ampak to itak ne pride v poštev v situacijah, kjer bi meni prav prišlo....si predstavljate, da ga sredi restavracije zalijem z mrzlo vodo? user posted image ....

Kakšni pa so vaši ukrepi? Predvsem prosim za take, ki delujejo. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 9:19:49   
*bubi*
.....no, ampak to itak ne pride v poštev v situacijah, kjer bi meni prav prišlo....si predstavljate, da ga sredi restavracije zalijem z mrzlo vodo?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšni pa so vaši ukrepi? Predvsem prosim za take, ki delujejo.


jih nimamo. Na srečo se s tako trmo v trgovini še nismo srečali. Doma pa tudi pomaga njegova soba.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 9:41:18   
petarda
A Jaka danes praznuje? Kje je že tisti seznam? user posted image



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 9:43:21   
petarda
01.11. - Ivana (vančo)
01.11. – Hana (tincci)
04.11. – Sara (smeško)
04.11. -  (Pikica76)
05.11. - Anže in Jaka (jana26)
06.11. - Lara in Sara (kada)
06.11. – Tea (chips)
07.11. – Žiga (LadyKate)
09.11. – Vid (bernarda1)
09.11 – Jaka (Urša)
10.11. – Jaka (Julijana)
10.11. -  Max Luka (URSKA)
11.11. – Jure (Joeline)
11.11. – Nika (mojcaH)
12.11. – Aljaž (Bauka)
12.11. - Ema (Še ena T)
12.11. – Mark (vesna75)
12.11. - Zoja (GATA)
13.11. – Tina (NinaŠ)
14.11. - Andraž (ŽELJA) 
14.11. – Anja (alijana)
14.11. - Blaž (mojamura)
14.11. - Luka (sanjab)
14.11. - Mark (sharpy)
15.11. – Lara (nincy)
16.11. - Brina (meggi)
17.11. - Eva (Evina)
17.11. - Živa (medvedek)
18.11. - Primož (someone)
18.11. – Vid (podgurka)
19.11. - Kaja (tinka28)
20.11. - Andraž (wawa)
21.11. - Adam (ada2) 
22.11. - Mark Patrik (Minka Pobalinka)
23.11. - Aleks (amy26)
23.11. - Aja (mauri)
23.11. - Anej (nej)
24.11. - Ema (SIJA)
24.11. – Zara (Petya)
26.11. - Minea (šmarnica)
28.11. - Lena (Rok_LM)
28.11. - Sergej (Naty_ka)
29.11. - Luka in Jaka (mujcek)
30.11. - Tilen (til)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 9:49:21   
petarda
VSE NAJBOLJŠE, JAKA!
 
user posted image


Pa veselo praznovanje vam želimo vsi petarditovi.user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 9:52:20   
petarda
Na srečo se s tako trmo v trgovini še nismo srečali.


Upam, da si trkala zraven user posted image user posted image user posted image user posted image ...


ajdi lepo nedeljo vsemuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 10:34:40   
Paštetka
user posted image Jaka, vse najboljše!!!!! user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 9.11.2008 10:40:15 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 10:36:28   
Paštetka
Napadi trme...

Pri nas hvalabogu, so samo še doma. Ga pa tudi dam sedet, ampak ne v sobo, temveč v kopalnico. Ker je včasih Maša spala in sem ga mogla dat drugam. tako, da sedimo v kopalnici. Pa tudi tako kot pišeš Petarda. točno takšni napadi.user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 12:08:42   
ada2
vse najboljše Jakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas tudi ni (šeuser posted image ) take trme, oz. če nekaj začne trmarit se jaz kar vstran obrnem in ga ignoriram..... v trgovini smo se pa do zdaj še vedno vse lepo zmenili - upam, da tako tudi ostane....


ej, petarda.... včeraj ste torej bili pri tvoji mami.... a sta se kaj pogovarjali o njenem novem vnukuuser posted image ?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 12:49:20   
Paštetka
Petardica, a vi tisti baby fon, ko sem ti ga dala še uporabljate? Oz, verjetno boš ga zdaj spet ne? Ker, če ga ne rabiš, ... bi bilo škoda, da se ti nekje valja in bi te potem prosila, če mi ga posodiš, ker se bomo selili in je kar precej daleč dnevna od otroških sob user posted image .

Ampak res samo, če ga ne uporabljaš več. Če ne, se bomo že nekak znašli.user posted image

Ali pa, če kateradruga več ne uporablja svojega in bi mi ga prodala. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 9.11.2008 12:51:25 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 13:04:55   
Urša
Hvala za čestitke. user posted image  Ja, danes točno ob 6.00 je Jaka prvič zajokal. user posted image  Smo pa imeli včeraj že feto, danes bo pa še ena. Sem že kar zmatrana!
user posted image user posted image user posted image , da se Luka čimprej vrne domov!


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 13:13:31   
Urša
Pa še slikice:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 13:50:24   
NinaŠ
Jaka vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Se  mi zdi, da se je zadnje čase ful naredil v fanta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 13:52:21   
NinaŠ
Trma user posted image ...ja no, v taki obliki,  kot jo opisuješ ti Petarda, je pri nas ni user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 15:44:47   
*bubi*
Vse najboljše, Jaka!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 15:45:55   
*bubi*
petarda, to pa si en star seznam našla. Jaz sem ga že 1x malo posodobila.

Bubija sploh ni na tem seznamu user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 15:46:53   
*bubi*
Paštetka, si že teta?


Kdaj boš pa kaj v MB, da se na kavici dobimo? Z bubiko sva že kar mobilni user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?