|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:14:53   
boma2
akvalina...

tale trebušček tvoj ej res domiselen.... :)

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:14:59   
akvalina
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: akvalina
sej si vidla fotko kaka sem bla v prvi nosečnosti, očitno bom zdaj tud mela buši ko da imam 2user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja spet boš taka lepa nosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Oooo hvala katjušauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:16:27   
Katjusa
zdej se mi je pa tamal zbudu..... joj kak mi je smešno zgleda da mal pospravlja not in bi rad kej ven vrguuser posted image user posted image user posted image user posted image
akvalina poglej kak se je moj podpisal sam to je blo v 1. nosuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:17:31   
Maksi1
Hvala punce, če je tako, bom pa tudi jaz tešča, ko bom šla delat test.

Boma - na guglu najdi lilipi.com pa si naredi ticker (na tej strani se ni treba nič registrirat in je čist lahko. Te samo pelje po korakih).

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:19:25   
akvalina
boma- ne smeš preveč mislit na te stvari je pa pametno vse to vedet da znaš reagirat če bi slučajno šlo kaj narobe. Jaz sem doma ravno zaradi tega ker mojo G skrbi da bi prezgodaj rodila, zato moram strogo mirovati, občasno kak sprehod. Potem mi je pa tako dolgčas doma da fotkam svoj buši na različne načineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:20:52   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

zdej se mi je pa tamal zbudu..... joj kak mi je smešno zgleda da mal pospravlja not in bi rad kej ven vrguuser posted image user posted image user posted image user posted image
akvalina poglej kak se je moj podpisal sam to je blo v 1. nosuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aje to odtis od hlač?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:21:40   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: boma2
Katjuša, skoraj bi res mogla spremeniti v boma4.., ker bomo štirje in tudi to me malo skrbi kako bomo vse uredili... :)
pa tebe?, ker vem da imaš tudi ti enga luštnega fantka... :)


to o prezgodnjem porodu nikar ne razmišljaj...... me bomo vse počakela lepo na konec januarja pol pa lepo po vrsti ena z drugo tako kot imamo rokeuser posted image user posted image user posted image da se nebi prerivale pa prehitevale slučajnouser posted image user posted image user posted image user posted image

ja res zdej bomo 4-je in komaj čakam sem tok vesela, možek tud tamali pa tak ne ve kaj to pomeni se pa veseli in vse kar dela je bratec zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image bojim se edino lubusumja in da bo Florjan razočaran ker pričakuje dojenčka, ki se bo v štartu že z njim igraluser posted image user posted image user posted image

trakec si pa tle nardiš http://lilypie.com/create_baby_days.php

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:23:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aje to odtis od hlač?user posted image user posted image user posted image user posted image

ja od trakecov k so za zavezat..... sma hotla mal bušija namazat pa dam hlače mal dol in je blo to sma se tok smejala in seveda hitro slikco naredlauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:24:48   
Maksi1
Majchy - ko sem še jaz hodila v šolo, sem bila čisto zadovoljna z dvojko. Povem pa ti, da je meni pomagalo, da sem en dan prej (ali tisti dan) vzela knjigo v roke in šla od poglavja do poglavja. Pregledala sem gradivo in rekla - aha, to poglavje mi gre, to je bolj švoh, to je mal krize, ma naslednje bo tudi šlo,... No in potem sem rekla: no zdej pa rabim samo malo sreče, da bodo na izpitu samo naloge, ki jih znam. Če pa to ni možno, naj jih bo vsaj polovica, ker toliko pa znam in to bo dovolj za 2. In ponavadi je tako tudi blo.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:28:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Majchy - ko sem še jaz hodila v šolo, sem bila čisto zadovoljna z dvojko. Povem pa ti, da je meni pomagalo, da sem en dan prej (ali tisti dan) vzela knjigo v roke in šla od poglavja do poglavja. Pregledala sem gradivo in rekla - aha, to poglavje mi gre, to je bolj švoh, to je mal krize, ma naslednje bo tudi šlo,... No in potem sem rekla: no zdej pa rabim samo malo sreče, da bodo na izpitu samo naloge, ki jih znam. Če pa to ni možno, naj jih bo vsaj polovica, ker toliko pa znam in to bo dovolj za 2. In ponavadi je tako tudi blo.

pr men je blo podobno sam da je bla povprečna ocena 4..... sevede v srednji pol na faksu je bla pa mal drgačna muzikauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak tud ne preslabo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:28:30   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Majchy - ko sem še jaz hodila v šolo, sem bila čisto zadovoljna z dvojko. Povem pa ti, da je meni pomagalo, da sem en dan prej (ali tisti dan) vzela knjigo v roke in šla od poglavja do poglavja. Pregledala sem gradivo in rekla - aha, to poglavje mi gre, to je bolj švoh, to je mal krize, ma naslednje bo tudi šlo,... No in potem sem rekla: no zdej pa rabim samo malo sreče, da bodo na izpitu samo naloge, ki jih znam. Če pa to ni možno, naj jih bo vsaj polovica, ker toliko pa znam in to bo dovolj za 2. In ponavadi je tako tudi blo.
tudi jaz grem tako........si pa izpisujem formule ker res nebi rada katere pozabila.....samo da pišem pozitivno pa sem zmagala ker mi itak ne gre za uspehuser posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:29:04   
akvalina
punce a vam že kaj noge zatekajo? men majčkeno še ni hudo se pa spomnim kakšna sem bla pr žanu-UBOGA.

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:30:40   
Katjusa
jst sem mela zadnič gležnje čist okrogla da sem se kr ustrašla ampak zdej so spet vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image v prvi nosečnosti nisem pa nič zatekalauser posted image user posted image user posted image upam da zdej tud ne bom...

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:33:18   
petrap
čveke, sam na malico grem, pa je že en kup sporočil user posted image user posted image user posted image ... saj sem vesela, ker vas res rada prebiram...

glede prezgodnjega poroda, se popolnoma strinjam s katjušo, nobenega prehitevanja, lepo po vrsti bomo šle in se ne bomo nč kregale...jaz hočem bit med prvimi, tko kot sem na seznamčku...user posted image user posted image user posted image ...

aha glede testa je pol tako..no bomo vidl kaj bo sedaj z mojimi kg, če se bo gin zdelo, da se prehitro redim...ker po moji strani nimamo sladkorne...

majchy - jaz mam pa ekstra rada matematiko, tako da bi šla takoj kako nalogo rešit namesto tebe...sem pa res vedno imela lepe ocene pri tem predmetu, še na faksu...user posted image ..sicer pa boš sama prou lepo izpeljala...veš kolk trebuškarc bo mislilo nate..pa računaj, da ima vsaka še vsej enega v trebuščku, tko da nas bo za cel avtobus...user posted image ..hvala k odštevaš z mano...tud jaz srčno upam, da si ne bo premislila, sicer se je pa direktor odloču, da ji damo prou lepo urno postavko, tko da...upam,da jo  bo  vsaj to mal motiviralo...

se morm še pohvalit, da mamo zdaj končno zaprt hodnik in je super...edino kak zvonec bo treba dat, ker prej sva takoj slišala če je šel kdo gor, zdaj pa dokler se ne odprejo vrata, sploh ne veš da gre kdo...se bomo navadl...

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:40:49   
Čebel@
petra.........potem greš pa namesto mene pisatuser posted image user posted image user posted image user posted image samo tuki gor z user posted image  vred nas je več kot za en bus....nas je ko rusovuser posted image user posted image user posted image user posted image tko ti saj dan hitro mine ko moraš čvekati z namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za vrata-zdej bo pa miruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......samo ključavnico si umislita da ne bojo kar gor hodili

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:40:56   
akvalina
no vidm da se vam ne da več čvekat al pa ste preveč zaposlene grem jaz mal poležat kavčuser posted image .

p.s.: shuka kje se pa ti kej skrivaš?user posted image

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:43:21   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

no vidm da se vam ne da več čvekat al pa ste preveč zaposlene grem jaz mal poležat kavčuser posted image .

p.s.: shuka kje se pa ti kej skrivaš?user posted image
sej čvekamo........nehi zehat ker bom še jaz začela-je zelo nalezljivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:47:21   
claud
Ja dobro jutro!

No men je končno uspel vse za nazaj prebrat!

Dons sm se pa končno jst tud naspalauser posted image  
Sunny pa ne, ane? Sj mogoče je to problem da mi ti kradeš spanecuser posted image user posted image


Majchy upam da bojo rezultati za cukr in matematko u redu.

Ne vem kaj dons naša user posted image dela....tko čist na stran se nagužva, k da bi hotla za hrbet zlest pa ful vibrirauser posted image en tak fuul smešn filing....

Dons mamo Mš, pa mamo porod.....a da to posnetek poroda gor al sam govori? Me zanima če bo kakšnega možička stisnl...user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:50:40   
Čebel@
ola claud........upam da boste vidli filmček......mojga bo takrat ziher stisnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:52:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

no vidm da se vam ne da več čvekat al pa ste preveč zaposlene grem jaz mal poležat kavčuser posted image .

p.s.: shuka kje se pa ti kej skrivaš?user posted image
Evo ne skrivam se večuser posted image , vikend je bil v hotelu mama, kjer sem imela allinclusive ponudbo in kdo bi se temu  odrekel. user posted image

Moram samo še preveriti koliko sem se zredila čez vikend ob dobrotah, ki jih je pripravljala moja mamauser posted image in seveda sem jedla več kot bi smelauser posted image

Sem malo mami pomagala in sem bila stalno na nogah zvečer pa noge kot žakli, pol mi jih je pa moj dragi zmasiral z balzamom za noge in zvečer sem zaspala kot ubita. Pa opazila sem par dni nazaj da me že krči grabijo v meča, bo treba magnezij bolj redno jemati. Pa joške so me spet začele po malem bolet, zdej ko kak mesec in pol so mirovale.

Kako ste ve misice moje?user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:54:07   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

ola claud........upam da boste vidli filmček......mojga bo takrat ziher stisnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sj jst bi tud rajš filmčk vidla da se saj prpravm  oz. vidm kako to v resnici zgleda.....
sj mislm da bo mojga tud mal stisnluser posted image user posted image ma bo že mogu preživet...tud jst bomuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:56:12   
claud
o shuka- verjamem da je blo lepo v hotelu mama....tud men je ponavad!user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 11:59:50   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

ola claud........upam da boste vidli filmček......mojga bo takrat ziher stisnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sj jst bi tud rajš filmčk vidla da se saj prpravm  oz. vidm kako to v resnici zgleda.....
sj mislm da bo mojga tud mal stisnluser posted image user posted image ma bo že mogu preživet...tud jst bomuser posted image

jaz sem si že kar neki porodov ogledala na youtubu,moj pa še ne -zato mislim da ga bo malo zvilouser posted image user posted image on bo itak samo gledov me bobo pa to mogle dati čezuser posted image

shuka.....sem vesela da si mela tak fenomenalen vikenduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 12:00:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

ola claud........upam da boste vidli filmček......mojga bo takrat ziher stisnilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja sj jst bi tud rajš filmčk vidla da se saj prpravm  oz. vidm kako to v resnici zgleda.....
sj mislm da bo mojga tud mal stisnluser posted image user posted image ma bo že mogu preživet...tud jst bomuser posted image

jaz sem si že kar neki porodov ogledala na youtubu,moj pa še ne -zato mislim da ga bo malo zvilouser posted image user posted image on bo itak samo gledov me bobo pa to mogle dati čezuser posted image

shuka.....sem vesela da si mela tak fenomenalen vikenduser posted image user posted image user posted image user posted image

sej ni tak hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 12:00:38   
petrap
no ko sva midva hodila v MŠ, so nam pokazali sam slikce, pa govorila je zravn, sam je blo tko zanimivo, da smo vsi z velikimi očmi gledal in poslušal, pa tud nasmejal smo se, ko nam je povedala kako porodno zgodbo...user posted image user posted image user posted image ...

ker nism nč od sobote brala, me sam zanima, če ste bile čveke na kavici v celju al ne? no jaz vseen ne bi mogla pridt, ker sem mogla ležkat...ampak zdaj se pa res že pozna, da čedalje težje vstajam in se odpravim v službo...spet se je vrnila utrujenost...


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?