|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
11.11.2008 20:52:02   
ajam27
Mene pa zanima ali v LJ (menda Vodnikova) resnično obstaja trgovina kjer prodajajo rabljene otroške vozičke. Odločam se za voziček quinny freestyle 3xl comfort ali pa bebe confort. Tudi v ITA se menda za dovolj realno ceno dobijo dokaj dobri. Vaše mnenje prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
11.11.2008 21:16:36   
CUKRČEK
v ljubljani na Celovški je trg. Smrkolin, kjer imajo vso otroško opremo rabljeno. Tudi vozičke. Se splača!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
2.3.2009 23:48:38   
elyy
eeeevoo men je pa dougčas...pa mau brskam nemorm spat...user posted image zanima me od kok naprej pa stanejo rabljeni vozički,,,

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 8:33:12   
benika
Če brskaš po netu, potem pobrskaj po bolhi, pa po malih oglasih na RR, Mami....tam boš našla kup odgovorov na tvoje vprqašanje. Me ti pa ne moremo odgovoriti, ker ne vemo, za kateri voziček točno te zanima.

No, jaz ti lahko povem zase: prodala sem manj kot leto dni starega Quinny speedi za 180€ in kupila 3 leta starega Quinny Freestyla za 180€. Obadva vozička sta pa ko nova.

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 12:27:53   
Lsica
Benika, zakaj pa takšna zamenjava??? Jaz sem včeraj kupila voziček Quinny speedi - a ti nisi bila zadovoljna z njim?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 12:39:40   
benika
Benika, zakaj pa takšna zamenjava??? Jaz sem včeraj kupila voziček Quinny speedi - a ti nisi bila zadovoljna z njim?


Načeloma sem bila zelo zadovoljna z njim. Problem se je pojavil, ker se naslon ne da postavit v položal 90° in je bil otrok v napol sedežem položaju, česar pa ni prenesel in posledično ni želel bit v vozičku. Potem se mi je pa ponudila odlična priložnost za menjavo in sem jo zagrabila.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 13:26:48   
Lsica
Ne vem, zakaj je tako težko naredit pri vozičku tiste mal naklona več... tako malo jih ima možnost pravokotnega naslona, da sem jaz kar nehala bit pozorna na to...  čeprav se mi je od začetka zdelo, da bi to znalo otroka motit... Vidiš, pa še prav sem mela.
Če te lahko še nekaj vprašam - glede na to, da si mela Quinnyja, predpostavljam, da si uporabljala tudi njihovo košaro. Kako si bila zadovoljna z njo? Ugotovila sem namreč, da ima dno le iz vezne plošče, medtem ko majo drugi vozički nekakšen sistem ventilacije, kar dosežejo s plastičnim rahlo dvignjenim dnom z luknjicami. Upam, da se nisem zafrknila pri nakupu in bo vse OK tudi s tako košaro, dete bo namreč rojeno poleti, glede na prejšnja leta pa pričakujem kar vročino...


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 13:32:18   
benika
Joj, veš košare pa nisem imela. Že od prej imam namreč voz z globoko košaro in smo kar tistega ponucali. Tako ali pa tako nam ne bi prišla v poštev, ker mali ni smel ležat vodoravno ampak je moral imeti dvignjen naslon.

Kolegice, ki pa imajo to košaro, pa so zadovoljne. Nobena še ni pojamrala. Glede vezne plošče je pa po moje tako...itak tiste luknjice spodaj prekrije podlga na kateri dete leži. Potem pa daš čez še pleničko in si na istem, kot pa če imaš spodaj vezno ploščo.

Jaz mislim, da z nakupom speedija nisi brcnila  v temo, sploh ne. Naklon pa se tudi da postavit v sedeči položaj. Mi smo ga uravnavali s trakovi, oče pa je zadaj zataknil kr eno dilco. Videlo se tako ali tako ni ničuser posted image

Ampak sej pravim, če ne bi dobila tako ugodne ponudbe kot sem jo, ga tudi ne bi menjala.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 13:33:28   
benika
Ne vem, zakaj je tako težko naredit pri vozičku tiste mal naklona več... tako malo jih ima možnost pravokotnega naslona, da sem jaz kar nehala bit pozorna na to...


Ja res je. In ravno zaradi tega je freestyle tako fajn. Je pa drag in midva si ga takrat cenovno nisva mogla privoščiti.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 13:44:40   
Lsica
Benika hvala ti user posted image .

Si ne morem pomagat, da ne bi bla v dvomih, a sem kupila dovolj dobro... Saj vem, da je dražji voziček najbrž tudi boljši, ampak včasih je razlika tudi tako majhna, da jo lahko zanemariš... Ne bi pa rada odrekla ugodja dojenčku, raje sama nekje malo priškrnem, saj se da...Potem pa si me tako lepo potolažla... saj res, se bomo že nekako znašli s tem... Hvala.

Me je pa najprej šokiral, k si napisala, da mali ni smel spat na ravnem ampak je rabil dvignjen naslon (zakaj?)... mater me vse zanima a ne?...sorry...sam pripravljena bi bla rada na vse...


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 14:02:06   
benika
Me je pa najprej šokiral, k si napisala, da mali ni smel spat na ravnem ampak je rabil dvignjen naslon (zakaj?)... mater me vse zanima a ne?...sorry...sam pripravljena bi bla rada na vse...


Naš se je rodil z razcepom ustnice in mehkega in trdega neba v ustih. Dvignjen naslon je imel zaradi tega, da ni polival. Ampak s takimi mislimi se ne obremenjuj.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 15:56:32   
Lsica
benika, hvala za iskrenost. Vem, da te je to pa stalo enih poti, skrbi,... in vendar zdaj gledam oba tvoja nasmejana sončka na tickerju in vam še naprej želim vse naj najboljše.  



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 16:09:34   
benika
Hvala. Enako tudi tebi in lepo nosečnost še naprej!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 23:23:05   
elyy



tok je teh vozičkov,sam moje mnenje je d se nesplača kupovt novih vozičkov k so fullll dragi
pa konc koncev je to metanje dnarja stran za nove vozičke....vem pa d tamauga vn nebi pelala v kr enmu znucanmu al pa starmu iz pantivekauser posted image user posted image user posted image user posted image
men so všeč sam d so trikolesniki,,....




(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
3.3.2009 23:31:23   
benika
Elyy, eno prošnjo imam. Lepo te prosim, daj piši malce bolj razumljivo, ker te je izredno težko brati.


(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 10:23:56   
annya
Nov voziček se splača kupit, če še mislite imet več otrok, če pa mislite imet sam za enega, pa je sam vstran metanje denarja (no, razen če ga imate preveč) user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 11:48:40   
Lsica
Splača al' ne splača; konc koncev saj otroka se tud ne splača met, veš koliko zapraviš zanj?!!user posted image user posted image user posted image   No mal heca, pa brez zamere... 

Je res, da je večina otroške opreme, tako tudi otroški vozički -  predvsem košare neizkoriščena... in da dobiš z druge roke tako kot novo in predvsem ceneje, marsikdo še naprej proda po isti ceni kot je kupil...se strinjam, se kar da prišparat kakšen evrček... 

Jaz sem že stara koka, pa sem si tega dojenčka tako želela, da ga bom (in sebe) malce razvajala z novimi stvarmi user posted image . Jih bova čuvala, pa potem prodala, ker dvomim, da bi nam še v drugo ratalouser posted image , čeprav bi si želela. Pa še splačal bi se, a ne,  ker bi že imela dosti opreme kupljeneuser posted image .

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 13:19:49   
elyy
itak d ful zapravš za otroka,sej to je normaln sploh pa če je prvi otrok ti ni žau sam nemism kupovt vse rabljene stvari(za otroško sobo mi ni žau dt dnarja mau več)k to maš neki časa pa če je kvaliteten npr;(alples) pa sploh...
sam za vozičk me mau skrbi k so novi dragi,na bolhi sm gledala jagurja dobiš v pou cene  kokr je v trgovini pa še rabljen čist mau,pol pa itak lohk naprej prodaš pa kupš novejšga user posted image
vsaj js tko mislm...

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 13:22:21   
elyy
no benika bom se potrudlauser posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 13:37:58   
Monni
Midva sva se tudi odločila za rabljen voziček PP in sicer kupila sva ga od prijatelja, ki ima 22 mesecev staro punčko in ni bila nikoli navdušena nad vozičkom, zato ga tudi niso dosti uporabljali. Zraven nama je priložil stajico, ki je prav tako kot nova, otroško postljico, kad za kopanje s stojalom in za to vse skupaj sva odštela 300,00 EUR. Ponudbe enostavno nisva mogla zavrnit, še posebaj zato kar sva lani kupila stanovanje in so stroški renoviranja in opremljanja zelo zelo visoki. 

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 13:53:34   
elyy
itak sej vem kako je to,tok stroškov pa tega,pa skos kej rabš..
pa ti je prv pršlouser posted image

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 19:39:49   
Anonimen
Jaz pa mislim, da se voziček splača kupit rabljen samo če prejšnje lastnike poznaš, jim zaupaš in res veš, da z vozičkom ni nič narobe in da je lepo ohranjen. Pa tudi če bi naprimer vedela, da bom voziček uporabljal samo sem in tja kdaj, bi kupila kaj rabljenega ... tako ko mi je bilo pa jasno, da bomo veliko vozičkali smo pa kupili malo dražji in meni in otroku prijazen voziček in mi niti za sekundo ni žal. Sicer je res, da so nam pohištvo za sobico za darilo kupili moji starši, lupinico sva dobila od njegovih staršev, veliko večino cotic sva dobila posojenih, tak da drugih večjih začetnih stroškov razen AngelCare sistema in vozička res nisva imela. Če bi morala kupiti vse sama, pa verjamem, da bi si izbrala veliko cenejši voziček ali pa bi tudi rabljenega kupila.

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 20:23:22   
elyy

Ojla Otika!

no pri nama je pa tko,da bova sama kupila vse stvari pa ne zato da nama nebi starši hotel ampak zato k nočva da nama kdo pomaga!!!!sama bova za vse tko,da sva cunce že kupla,sobo sva naročila od alplesa...sam še voziček rabvauser posted image

drgač bi pa js uzela rablenga sam zato k bi itak pol zamenala za drug model,k se naveličam hitr ene stvari..
no vsaj tko js mism o teh vozičkih

lep pozdrav

elyy



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 21:02:34   
Anonimen
elyy ... itak spoštujem tvoj način ... samo jaz v tem, če mi nekdo nekaj podari z dobrim željami v srcu, brez da bi jaz na to napeljala, ne vidim nič slabega. Torej zakaj bi ta dar zavrnila? Samo za to, da bom na koncu lahko rekla, da sem vse sama kupila? Ma ni vredno, saj je imela mami tako veselje skupaj z mano izbirat pohištvo, da je kaj user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.3.2009 21:03:26 >

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prodajalna rabljenih otroških vozičkov
4.3.2009 22:27:16   
Lsica
Otika, nič slabega v sprejemanju daril, hvala bogu. Sam včasih je pa kakšno darilo lažje dati kot sprejeti. Učimo se iz izkušenj... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?