|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 0:53:34   
Suzi*
sem mogla prit nazaj tole napisat....user posted image

žana je prejle PRVIČ zaspala v posteljici! user posted image  sem jo sicer mogla parkrat dvignit iz posteljice, ker me je klicala, pa ene 4x sem jo pol polegla, ker se je vsedala, pol sem jo pa nežno za rokico držala in je zaspala. user posted image user posted image user posted image user posted image
aja, to tud še nisem povedala, prejšnjo sredo je prvič izrekla zlog  (da da), zdaj po dobrem tednu me pa že pokliče mama. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa reče dej dej in ajde. mah, grem raj spat, komaj gledam, sploh ker sem plačala prejle eno goro položnic. user posted image

nočko čist zares.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 8:01:42   
blaža
user posted image Jutro! Že zajtrkujem, kosim in večerjamuser posted image . Danes do pete in pol sem pečenauser posted image user posted image user posted image


No danes je blo kar v redu ponoči. Blaž se je čudežno prvič zbudil šele ob 4ih in pol je pil mleko ob 6ih, mu je dal moj mož, zbudil se je pa ob 7.20user posted image user posted image user posted image

Zdej vas pa še malo preberemuser posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 8:37:24   
buči
jutro, sem že popila kavo, plačala par položnic, pogledala moj prvi film, ki sem ga posnela zadnjič v vrtcu, ko smo imeli predtsavo za naše otroke. Škoda, ker ne smem tega kje objavit - so namreč otroci tudi gor, da bi videle, kako smo bili dobri. no, jaz kostumografinja in kamerwomen, ampak sem dala tudi nekaj idej pri besedilu. Pa še miklavž je prišel, tako da so bili mulci ful navdušeni. Drugo leto naredimo 2. del, mogoče se celo opogumim igrat - ampak prej moram skinit nekaj kg, ker bom sicer cel kader zakrila ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 8:39:58   
blaža
O, buči jutro!  jaz bom pa imela glavno vlogo v sredini predstavi. Bom Sneguljčica.user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 8:41:48   
blaža
mene bo mož tudi posnel na kamero, da se bom pol lahko pogledalauser posted image . No sicer sem že igrala v teh otrošlih. Eno leto sem bla Babica zimauser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:07:18   
Februarka08
Jutro.

Jaz sem ravno po zajtrku, naši so že na pokopališčuuser posted image čez 1 uro pride tašča domov Lariso merkat, jaz grem pa tja, potem pa domov da dam tamalo spat, kasneje pa spet tja, ko dobim varuške. Spala je spet lepo, ni blo nič treba vstajat (no, 1x sem, ampak brez potrebe), tako da je bla pridnauser posted image upam da bo tudi čez dan pridnauser posted image saj ne bom dolgo od doma, ampak vseeno ni navajena na nove ljudiuser posted image ah, bo že... saj se more mal navadituser posted image user posted image

Zdaj grem pa še kaj na hitro narest, ker ura bo hitro naokoli... me kar zvija..... upam da bo tale otožen dan hitro za nami... aja, pa ko sem prejle posodo pospravljala, sem kozarec zbilauser posted image upam, da je bil za srečouser posted image user posted image

Lep vikend!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:14:43   
Neni13
dobro jutro,

samo na hitrco, da poročam, zdaj lahko kamot rečem, da MI SMO SHODILI!! prej je samo emapar korakcev naredu, zdaj ga pa šiba čez celo dnevno sobo.. user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:28:23   
Janey
jutro

neniuser posted image user posted image user posted image

mi imamo pa spet noči po staremuser posted image user posted image user posted image

z mojim sma se že spičla, mah...zdaj gremo na snegec se malo sprostit...ma mi niti niuser posted image

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:29:43   
Janey
februarka naj ti dan čimprej mineuser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:36:23   
Neni13
Janey, sej bo. o kakem snegu ti govoriš? včeraj sem bila v MB, pa ne duha in sluha o snegu...
Mene se snegec letos tako izogiba, v Ce je bil samo en večer in to je bilo to... user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 9:50:40   
ella79
neni user posted image user posted image user posted image to bo šele zdej veselo, k ga bo treba povsod lovit user posted image

janey user posted image user posted image user posted image naj te potolažim, naša noč tudi čist v **** user posted image

februarka naj vam ta turobni žalostni dan čim prej mine user posted image

blaža user posted image user posted image user posted image za super noč

suzi user posted image user posted image user posted image da je Žana sama zaspala v posteljici user posted image pa user posted image user posted image user posted image za prave besede. Naša tudi obvlada ne ne in ja ja, pa še zravn pavilno z glavo maha gor pa dol, al pa levo desno. kdaj tok, da jo če sedi kar po tleh vrže  user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 10:44:09   
buči
neni, noro, kar hodite! Mi bomo sigurno šele drugo leto, no upam, da čim kasneje. Je tak kot Aljaž: dvigne noge, če ga odmarnem od oporo, za katero se lahko drži. Saj mi je to všeč, ker je bolje, da je siheraš, kot pa da je preveč pogumen.

februarka user posted image

Janey, še meni posodi malo snega!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 10:48:25   
buči
user posted image

Evo, mi smo še kar takole mobilni ...

user posted image

Pa naš ta velik ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:04:03   
lillchy123
alo

midva sva že doma, Luka je super, če bova mela malo sreče, bo okrog 1.rojdne dobil Pv.

sem pa čist user posted image user posted image user posted image user posted image , ker je dons ponoč mrčkala naša Caca. pa danes bi zakljčila s karanteno.

se grem mal skulirat, pa mal s tamalim igrat...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:22:01   
itata
dan... o madonca 2 dni me ni blo na rač pa sem 60 strani v zaostanku... ne bom šla vsega čitat upam, da me razumeteuser posted image  sem imela skratka v čet frej dan. super je bilo. spanje pri tašči pol sicer adijo, ker je imel mali spet drisko in sem bila 2 ure ponoč pokonc in ga previjala in tak... v pet je blo bolš. zvečer sva imela z mojim službeno zabavo. sicer je bila bolj bedna. beri dolgčas, ampak ok. men je blo kul it na bowling in mal poklepetat to je blo pa tud vse. ponoč ga je mali kar precej sviral, tko da sem ga zjutri sam dol nesla dediju pa spala še eno uro pa poluser posted image  zdej je pa kul. sam zgleda, da bo šel sam enkrat spat danes. je že precej siten, sam bo treba še ene pol urce zdržat pa bo. se še javim pol pridne bodite.
neni bravo!!!
februarka: drži se
janey teb pa en objem...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:22:28   
ella79
lillchy user posted image user posted image user posted image sem vesela, da ste z Lukom super prestali operacijo. Verjamem, da ti je hudo glede Cace, sej bo čas prinesel svoje, mogoče pa še eno muciko user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:22:29   
itata
aja lilči tebi pa sožalje...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:28:06   
pina-1
JUtro.

Mi smo danes po noči zopet super spali. Včeri zvečer sem ji v nosek kapnila operil razrečen z fiziološko, pa eno žličko calpola in inhalacije s kapljicami 31 in smo zmagali.
Sva pa od 6 pokonci. Ana je že odspala 2 rundici, jazs em pa bila v trgocini, pa kruh se že peče in rjuhe sem pobrala s postelj. Se vidi da je pri nas končno posijalo sonce, pa se po celi vasi pere kot za stavouser posted image


Blaža, naj ti dan čim hitreje mine, da bo ura ko boš lahko kaj vase vrgla. DObra si, da boš tolko časa brez jest. MEni se zrola.

Februarka, držte se in naj čas hitro teče.

lilči, samo da ste doma. Sem vesela, daje šlo vse super. Pa saj drugače ni moglo bit, ker smo vsi februarčki tiščali pestke.

Grem dat rjuhe na posteljo.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 11:41:49   
Februarka08
Evo, jaz sem že 1. rundo nazaj, sem dala Lariso mal prej spat, da bo potem ravno po kosilu, ko grem spet nazajuser posted image kako je turobnouser posted image ampak ok, bomo tud to že preživeliuser posted image treba je pozitivno gledat v nov danuser posted image

Neni user posted image user posted image user posted image za prve korakeuser posted image
Janey in Ella user posted image za slabo nočuser posted image
Lilchy user posted image za vaju z Lukcem in user posted image za tvojo Caco.user posted image
Itata user posted image user posted image za frej dan.
Pina user posted image user posted image za sončekuser posted image pri nas pa namesto sončka sušilec laufauser posted image

Zdaj grem pa še jaz malo narest, da ne bom samo druge hvalilauser posted image zdele mam ravno čas ko tamala drnjoha, včer pa ni blo cajta za pucanjeuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:08:31   
Bajsa
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08


Neni user posted image user posted image user posted image za prve korakeuser posted image
Janey in Ella user posted image za slabo nočuser posted image
Lilchy user posted image za vaju z Lukcem in user posted image za tvojo Caco.user posted image
Itata user posted image user posted image za frej dan.
Pina user posted image user posted image za sončekuser posted image pri nas pa namesto sončka sušilec laufauser posted image




Se podpišem, pa še tebi Februarka želim, da hitro mine tale dan.


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:15:27   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

alo

midva sva že doma, Luka je super, če bova mela malo sreče, bo okrog 1.rojdne dobil Pv.

sem pa čist user posted image user posted image user posted image user posted image , ker je dons ponoč mrčkala naša Caca. pa danes bi zakljčila s karanteno.

se grem mal skulirat, pa mal s tamalim igrat...



no , pol je šlo vse po načrtu ,... je pa fajn , da sta že doma user posted image user posted image





(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:15:30   
Bajsa
A ja drugač dober dan!

Mi2 sva spali do 9.30, ja spet, sej ne vem kaj ji je. No se drgač nč ne pritožujem.
Zdele že kuham kosilo(segedin) spet za celo hišo user posted image , pa sm mislna, da se bom mal losala tega ko bom gor, očitno ne. Zdej jim je še bolj fino, vstanejo in grejo, jaz pa ostanem s kupom posode. No da ne omenim, da nimam pomivalca, ker nimam tok placa.

A kera rabi 10% popusta v Merkurju? Mam une mašnce. Pa še vedno zbiram nalepke za Mercator user posted image , če ma kera viška pa ne rabi user posted image .

No zdej grem pa neki na comp naložit, vam pokažem.


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:23:08   
Bajsa
Neki me heca shrani.si user posted image user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Bajsa -- 13.12.2008 12:26:06 >


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:30:18   
Bajsa
Evo gorenjska lepotca in lepotički

David:

[url=http://www.shrani.si/?3Z/59/2xRuITIn/2/11112008006.jpg][img]http://www.shrani.si/t/3Z/59/2xRuI

Taj:
[url=http://www.shrani.si/?3Z/59/2xRuITIn/2/11112008006.jpg][img]http://www.shrani.si/t/3Z/59/2xRuI

Zoja:
[url=http://www.shrani.si/?3Z/59/2xRuITIn/2/11112008006.jpg][img]http://www.shrani.si/t/3Z/59/2xRuI

Larisa:
[url=http://www.shrani.si/?3Z/59/2xRuITIn/2/11112008006.jpg][img]http://www.shrani.si/t/3Z/59/2xRuI

A niso festuser posted image


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 12:31:23   
Bajsa
img]http://www.shrani.si/f/V/9I/EbJChEF/1/11112008014.jpg[/img]

pa kaj me to j...


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?