|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:33:59   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

Sem pa zgornji štuk zrihtala, pa kopalnico pomila, zdej pa še spodi. Kdo si je zmislu bajto user posted image


lohk se zmenmo, pa pridem en teden jst teb pomagat pucat, nasleden teden pa ti men user posted image

ella, dons pade ena cimetova tequila za svobodo. Prideš? no, če bo moj hotu kej user posted image , pol bova kar neki časa v Penasu user posted image

listek, men ta mal 3 tedne ni jedu... pa že prej ni mel glih zaloge. ampak ga je očitno preveč matral (viroza, vročina, zobki), ker zdej, ko so se stvari umirile, spet je tako kot prej! jst sem poslušala nasvet, pa ga res nisem preveč silila, smo se pa res trudili pa mu dajali različne stvari in ga futrali z roko, ker z žličko sploh ni hotu jest. saj bojo user posted image  zrstli, pol nam bojo pa druge probleme delal! user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:38:02   
lillchy123
februarka, saj v rezancih je tud cel jajc, pa jih lahko jejo. Tko da če nima kakšnih alergij al pa težav, jaz ne vidim razloga zakaj ne. ti boš najbolje vedela, kaj je dobro za tvojo frajlico. user posted image
strokovnjaki itaq pravijo vsak drugače.

janey, kje ste pa kupili tiste žabice, ki majo eno žvalco na rit?user posted image

< Sporočilo je popravil lillchy123 -- 12.11.2008 13:40:57 >


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:57:52   
srečka nosečka
dan, user posted image

pridno nabijate strani že na novem delu. user posted image

Mi smo pojedli kosilo, mala spi user posted image , ati je pa v službi user posted image . Ko se zbudi pa imava že randi dogovorjen. user posted image  Čeprav je zunaj eno tako turobno vreme, da je user posted image , ampak je vseeno bolje bit zunaj kot pa med štirimi stenami.

Midve z Lano tudi prideva na veliko srečanje. user posted image  Tako, da naju uvrstite na seznam. Mariborčanke, dajmo se zmenit, da gremo skupaj. user posted image
 
Februarka - jaz tudi dam Lani kakšno stvar, ko so not cela jajca. Pa delež beljaka ni tako velik. No, HB, ni bilo nobenih težav. Odločit pa se boš morala sama, kako boš naredila. user posted image

lilči - uživajta s tvojim user posted image . Sicer pa te občudujem, ko si z malim pri mami in ne doma. Jaz ne bi mogla tega. user posted image

janey - user posted image  za izpit

Sem kruh zamesila in grem pogledat, če je že pri sosedih. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:58:17   
srečka nosečka
Še 4 posti in nova * user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:58:39   
srečka nosečka
dolenjka bi rekla, da še 3x siknem in sem tam user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:01:19   
ella79
larisa kje si zapravljala user posted image aja, zadnjič si spraševala, kdaj pridem v vaš konc v šoping... spomladi user posted image user posted image user posted image k za zimo ima Zoja že dost
glede štemanja pa res nimate sreče user posted image drugače pa super, k gre spat 'šele' ob dvanajstih. Pa ima potem dovolj za cel dan? Naša je danes že od 11:15 zaspala in spala dobri dve uri user posted image super bi šele bilo, če bi šla spat eno uro kasneje

lillchy dej še eno tekilo zame rukn user posted image user posted image sam z limono in soljo user posted image user posted image user posted image če si pa dost korajžna, pa še z enim črvom med zobmi user posted image user posted image uživajta danes
v barilo testeninah ni jajc user posted image razen v enih širokih rezancih
naša je danes jedla testenine, pa ji ni šlo najboljš dol user posted image se vidi, da ni bil krompir notr user posted image user posted image

SN dej že sikni user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:03:43   
srečka nosečka
Pa kaj date ve otrokom, da spijo po dve ure ali več???? user posted image  Naša rekordira, če spi eno uro. user posted image  Jaz pa medtm parkrat globoko zadiham, malo ušesa spočijem in akcija naprej. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:05:43   
Februarka08
SN še ena, še ena, še enauser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:05:57   
srečka nosečka
Pa jih imam, pet takšnih user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:08:09   
Februarka08
Larisa tud že spi 2 urciuser posted image no, to itak vsak danuser posted image
Sem pa za njo kupila testenine brez jajc, tako da ji nisem dala še ničesar takega... vsaj da bi jaz vedlauser posted image itak bo pa mogla počas vse probat... mah saj ne vem več kaj je prav in kaj neuser posted image

Men že kruli... tako diši... še mal, pa bouser posted image upam sam, da se mi ne bojo cmoki razleteli na prafaktorjeuser posted image potem pa sam še po*******user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:08:51   
srečka nosečka
hvala za podporo, ko cilja ella in februarka user posted image

Kako pa do 6*? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:08:53   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Pa jih imam, pet takšnih user posted image

user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:09:34   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

hvala za podporo, ko cilja ella in februarka user posted image

Kako pa do 6*? user posted image  user posted image  user posted image


ne obstajajouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:10:23   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

hvala za podporo, ko cilja ella in februarka user posted image

Kako pa do 6*? user posted image  user posted image  user posted image


ne obstajajouser posted image



saj, potem bi ene imele zvezdice že okoli celega nick-a user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:11:41   
srečka nosečka
kruuuuuuhhhhhhhhh, šibam user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:16:43   
ella79
kako ni 6 * user posted image

jaz bi tudi kej takega jedla, da bi dišalo user posted image user posted image user posted image mam pa filane paprike (s sojo, ne meso, da ne bo pomote user posted image user posted image ) in pire krompirček user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:22:45   
dolenjka
Dan user posted image

Evo, mi2 sva bili na hribu user posted image  Tari je blo všeč kako se listki "oglašajo" v gozdu, pa tko čukast je gledala k so bile same veje, nikjer krošenj user posted image

Pol sva domov pribremzali, da sem ji skuhala polentico z blitvo, pa mal rumenjaka sem ji dala user posted image  Ni ne vem kako ful jedla tako kot prejšnji teden, ampak nekaj je pa pojedla user posted image  Pol sem ji pa kar joško dala čez, ker nočem, da se ji preveč krči želodček user posted image  Zdaj pa nina nana user posted image

SN user posted image  user posted image  user posted image

Jaz tudi naši Barilla testenine dajem, ker nimajo jajc, no, sej danes je pa probala rumenjak user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:24:02   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

hvala za podporo, ko cilja ella in februarka user posted image

Kako pa do 6*? user posted image  user posted image  user posted image


ne obstajajouser posted image



saj, potem bi ene imele zvezdice že okoli celega nick-a user posted image


eh, nobene ne poznam, k bi tolk čvekala da bi lahko tolk zvezdic imela user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:24:37   
jencili
dan,

Taj spi 1. rudno, jst pa se spravljam lase umit. Upam, da me prej ne preseneti in se zbudiuser posted image
Zjutri je spet lepo pojedu 250g kašice, zdej popoldan pa je pojedu 5 žličk in konc. Ne vem al je bil tok zaspan (sam ponavadi vseeno je, pa tud če spi zraven), al kaj mu je blo. Bom vidla, če bo šlo kej dol, ko se zbudi.
Pol pa itak šibava v Kr, ker smo zanč kupili v štacuni pakirano meso, ki je uporabno do danes in ko ga dons odpre moj, ven prov prismrdi noro, tko da jim ga grem mal v glavo vršt, mamicu jimuser posted image . Kok mi pa to pritisk dvigne...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:28:32   
mesecnica
Bajsa - hvala za pestke. user posted image  Pa user posted image  za super noč.
Nizy - kako pa to, da vaša pupa včeraj še ni spala ob pol polnoči user posted image ?
Suzi* - user posted image  za Žano in en user posted image  zate, ker nikakor ne morete zaspat.
Misar - user posted image user posted image user posted image  sem se nasmejala tvojemu ugibanju, kaj bi lahko matralo Lano. user posted image  Pa user posted image  za samostojno vsedanje in za prvo besedo.
Februarka08 - user posted image  zate. Le nabavi si laptopa. Jaz tudi razmišljam, da bi ga imela. Ampak ne zato, ker bi me moj preganjal, ampak zato, da bi lahko na sedežni ordinirala user posted image .
Dolenjka - user posted image  za super noč. Še več takih. Pa super, da ti spet lepo je.
Ella79 - tudi tebi user posted image  za prespano noč. Naša pa ponavadi standardno spi zjutraj do 9-ih ali 9.30.
Bungavilea - user posted image  za tvoja otročka, da sta se lepo navadila stajice in se sama dva zamotita. Pa user posted image , da ti zobobol čimprej mine.
Lillchy123 - user posted image  pridna, da si vse za nazaj prebrala. Pa hvala za user posted image . Pa user posted image  za Lukca, da tako lepo je.
Janey - user posted image user posted image user posted image  za oceno.
Listek1 - super, da ti je David spet začel jest. Saj bo...user posted image  Aha - vidim, da kosilo pa ni šlo user posted image .
Larisa - user posted image  Pa res nimate sreče s tem štemanjem. Mogoče ti bo pa Nejc spet drugač začel spat čez kakšen dan in bo OK.
SN - user posted image user posted image user posted image  za 5 user posted image .

Mi smo imeli danes sistematski. Naša ima 8300g in 70cm. Jo je P pohvalila, da lepo napreduje. Pa rekla je, da je zahteven otrok user posted image . Ne vem po čem to sklepa (saj ne da bi se zmotila user posted image ). Pa urin smo dali, kri bomo pa drugič, ker ni dolgo kar so jo kontrolirali. Pa nobeden nas ni vprašal, če znamo pomahat, ploskat, rozino pobirat, stat, plazit se user posted image . Mi ni nič jasno. Mene še nikdar ni noben nič vprašal. Mahhh... So si res vsi zdravniki različni.
Pa danes naša ultra štrajka z GH. Zjutraj po 4 urah od zize ni hotela tudi povohat ne jabolka z riževimi pahuljicami. No čez pol urce je pojedla mogoče 40ml. Da ne govorim o kosilu - mogoče tudi 40ml. Noro. Ne vem, če jo tako zobki matrajo ali kaj je. Zdaj pa spi. Bomo videli, če bo kasneje kaj bolje.
Drugače sem pa klicala v Ljubljano na Alergološko za izvide. No in je jajce (rumenjak in beljak) še vedno pozitivno, mleko tudi, pšenica tudi. Pa naknadno so testirali še krompir, ki je tudi pozitiven user posted image  in banano, ki pa ni. Ne vem več kaj bom kuhala za user posted image  in zase user posted image .
Aja - pa vprašala sem na alergološkem, če mi lahko napišejo kakšen predlog za podaljšanje pa nočejo. Pravijo, da tega ne delajo, da naj samo izvide predložim. Pa P mi je isto rekla. user posted image  Tako, da bom samo vse izvide kopirala in jih priložila in potem upala na najboljše.
Drugače smo bile tudi malo zunaj. Je še kar OK vreme. Upam, da proti večeru ne bo še dežja, da bomo šli še malo ven.
Razmišljam, če je še kaj novega...mahhhh...ne vem....user posted image


_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:29:00   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

hvala za podporo, ko cilja ella in februarka user posted image

Kako pa do 6*? user posted image  user posted image  user posted image


ne obstajajouser posted image



saj, potem bi ene imele zvezdice že okoli celega nick-a user posted image


eh, nobene ne poznam, k bi tolk čvekala da bi lahko tolk zvezdic imela user posted image


user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:31:36   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

dan,

Taj spi 1. rudno, jst pa se spravljam lase umit. Upam, da me prej ne preseneti in se zbudiuser posted image
Zjutri je spet lepo pojedu 250g kašice, zdej popoldan pa je pojedu 5 žličk in konc. Ne vem al je bil tok zaspan (sam ponavadi vseeno je, pa tud če spi zraven), al kaj mu je blo. Bom vidla, če bo šlo kej dol, ko se zbudi.
Pol pa itak šibava v Kr, ker smo zanč kupili v štacuni pakirano meso, ki je uporabno do danes in ko ga dons odpre moj, ven prov prismrdi noro, tko da jim ga grem mal v glavo vršt, mamicu jimuser posted image . Kok mi pa to pritisk dvigne...


zato se jaz tega izogibam oz ne kupujem, sem se prevečkrat nasrala, sicer ne pri nas, ampak v Belgiji, kjer prasci meso tko našpricajo, da tudi pakirano zgleda, da je bla žival pred 5 minutam zaklana user posted image  Prideš pa domov, pa ven vzameš je pa na oni strani čist plavo rjavo in smrdi k svina user posted image
Itak je to zdej povsod v modi, ker ni šuškov za meso, pa ga spakirajo in prodajajo tudi čez rok če je treba, al pa ga takrat za 20 % znižajo user posted image  user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:33:16   
mesecnica
Uhhh - tole s pokvarjenim mesom tudi jaz poznam. Za pop*****. Na srečo se mi to ne zgodi velikokrat. Saj ponavadi ne nesem nazaj, povem pa naslednjič kaj je bilo.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:33:35   
jencili
srečka user posted image user posted image user posted image  - super siuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 14:34:12   
srečka nosečka
mesečnica - lepe mere ima Luna, velika punca user posted image
user posted image  za te alergije, kar nočejo izginit.user posted image Resnično upam, da se vama bo samo še popravljalo stanje in bo kmalu brez vseh težav. user posted image

Kuhanje pa v takem primeru res ne more bit užitek user posted image .

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?