|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:13:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce zdej prosim pa mal resnosti...

Kdaj boste oddale vlogo na CSD...jst bi rada, da bi mi upoštevali plačo lanskega decembra, da bo vsaj nekaj normalnih plač in ne toliko B plač. Al je nujno 60 dni prej, al lahko kaj prej...?

Kaj svetujeje, tiste, ki že imate izkušnje?
mislim,da ne moreš prej,dokler ti G ne da potrdilouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:13:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jajčke pa čakajo na razprodajo user posted image  

in ta bo po norem decembru...al bo že božična razprodaja lupinic user posted image

bo po tem decembru. Saj pravim, tiste kaj sva dobila na sposojo bova dala nazaj,2 pa si bova obdržala..za 2 dve pa ne vema. Nista glih kot novi, so le bli 3 pred njima že noter,..tak da.. bomo že.. morda pa res damo kaj na Bolho user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:15:01   
spps
a ma katera od vas MSN beta verzijo?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:16:24   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce zdej prosim pa mal resnosti...

Kdaj boste oddale vlogo na CSD...jst bi rada, da bi mi upoštevali plačo lanskega decembra, da bo vsaj nekaj normalnih plač in ne toliko B plač. Al je nujno 60 dni prej, al lahko kaj prej...?

Kaj svetujeje, tiste, ki že imate izkušnje?
mislim,da ne moreš prej,dokler ti G ne da potrdilouser posted image


to, da mi mora dat G potrdilo je itak jasno...ampak jaz jo imam 23.12. in potem mi bo dala datum konec januarja...zato jo bom vprašala, če mi lahko že 23.12. da vse dokumente, če me ne bo naročila pred 15.1. P naj bi se mi začela 23.3., ker ona mi vodi PDP 23.3.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:16:53   
Lolita23
Živjo!!!

spps si že vpisana

Prijateljce
jaz sem se čist stran odselila, pač eno imam ki ima od julija že majhnega bebeka, no pa par takih ko se po telefonu slišmo.

Punce jaz imam eno vprašanje:Moj me je povabila na izlet za dva dni v Italijo z busom, velik se bo hodil,gre se gledat neke avtoshove pa ne vem kaj še.jaz pa ne vem, če si to upam,kaj bi ve naredile??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aha ena je omenila temo mama jaz bi na to temo lahk napisala knjigo, kaka je moja mama in kaj vse mi je naredila.Upam le da bom boljša!!!!user posted image

Zdajle me pa  moj pelje na hokejsko tekmo-miklavžev daril.tak da se čujemo jutri, pa če boste že na tretjem delu mi PROSIM puste link, ker potem iščem pa iščem pa ne najdem

lep večer


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:18:46   
yania
tasa m, pa midve imava spet na isti dan pregled,,,,,,haha..

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:18:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

spps si že vpisana

Prijateljce
jaz sem se čist stran odselila, pač eno imam ki ima od julija že majhnega bebeka, no pa par takih ko se po telefonu slišmo.

Punce jaz imam eno vprašanje:Moj me je povabila na izlet za dva dni v Italijo z busom, velik se bo hodil,gre se gledat neke avtoshove pa ne vem kaj še.jaz pa ne vem, če si to upam,kaj bi ve naredile??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aha ena je omenila temo mama jaz bi na to temo lahk napisala knjigo, kaka je moja mama in kaj vse mi je naredila.Upam le da bom boljša!!!!user posted image

Zdajle me pa  moj pelje na hokejsko tekmo-miklavžev daril.tak da se čujemo jutri, pa če boste že na tretjem delu mi PROSIM puste link, ker potem iščem pa iščem pa ne najdem

lep večer


čuj,pošlji mi še enkrat,ker nisem nič dobla.
Če se dobro počutiš,in nimaš nobenih težav,potem mislim,da ti nima kaj biuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:19:05   
Dali*
Lolita uživajta na tekmi...

z avtobusom pa jaz v ITA ne bi šla...sploh ko je to po mojem tak fešta bus...sej veš kako so ti izleti...pijače kolk češ...pa vonjave od švica do Armanija...moje mnenje...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:20:26   
Lolita23
Ah ne Dali ni fešta pa to.To grejo privatniki na izlet ob koncu leta!!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:21:26   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Ah ne Dali ni fešta pa to.To grejo privatniki na izlet ob koncu leta!!!


No...sej ti so najhujši...sindikalci pa to...hehe....ko se končno lahko mal sprostijo...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:22:16   
Lolita23
Je pa izlet Rimini in Bologna!!!!


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:23:33   
Dali*
Jst, če bi se dobr počutila bi šla...sam men ko pomislim na bus pride kar slabo...

Odloči se na tvoje počutje, pa če lahko dolg sediš...





(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:24:36   
Lolita23
Pa sej vem, sam moj bi ful rad da gre z njim, pa brez mene noče, tak da ne vem.Pravi pa da bo pazil name.

Nič moram it, je baje več kasno.user posted image user posted image
caw

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:25:27   
Dali*
no, zdej pa res grem...ker pride moj lubiiii...

sej vidim, da zdej ste pa kr vse na msn-ju...smotke...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:25:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

tasa m, pa midve imava spet na isti dan pregled,,,,,,haha..

jaz tudiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:26:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

no, zdej pa res grem...ker pride moj lubiiii...

sej vidim, da zdej ste pa kr vse na msn-ju...smotke...
nismo,nismouser posted image user posted image user posted image   jaz sem rabla dalj časa,da sem si novo verzijo dol maložla,zdaj jo pa moram preštudirat
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:29:53   
Pupa7
no jaz sem uspela ustvarit nekaj za ta malga za na steno... ni če čist fertik, samo nevem kako ozadje naj nardim(a naj kompliciram pa delam travo pa zad drevje pa nebo al naj vse skup kar v eno nežno modro vržem???), pa vas sprašujem za idejo... slikce bo pa spps prpopala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in hvala spps še enkrat user posted image user posted image user posted image

tko da cebeica k si bla firbčna izvoli, pa ne hodi več v kuhno hahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Pupa7 -- 9.12.2008 17:31:13 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:32:37   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

no, zdej pa res grem...ker pride moj lubiiii...

sej vidim, da zdej ste pa kr vse na msn-ju...smotke...

nismo,nismouser posted image user posted image user posted image   jaz sem rabla dalj časa,da sem si novo verzijo dol maložla,zdaj jo pa moram preštudirat
user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Dej spps povej da jo z mano študiraš ....a ti maš tudi 6.1.?...ja fino...moj ima pa takrat 31.r.dan...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:33:23   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image

PUpine umetnijeuser posted image

nisem še pohvalila,ker me kr naprej motišuser posted image user posted image user posted image
LEPE SLIKCE SOuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil spps -- 9.12.2008 17:43:29 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:35:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no jaz sem uspela ustvarit nekaj za ta malga za na steno... ni če čist fertik, samo nevem kako ozadje naj nardim(a naj kompliciram pa delam travo pa zad drevje pa nebo al naj vse skup kar v eno nežno modro vržem???), pa vas sprašujem za idejo... slikce bo pa spps prpopala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in hvala spps še enkrat user posted image user posted image user posted image

tko da cebeica k si bla firbčna izvoli, pa ne hodi več v kuhno hahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

ja,ja ,ne vem kak se mi boš oddolžilauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:35:30   
yania
Nič jaz bom  šla zdej počasi...morm kuhinjo pospraviti, tamali smrdi kis od kosila, smo malo prej pojedle, in pravi: mami, pa dej to že pomij, ko tolk smrdi....je sploh ni nič okrog mene...sam na ene 2 m pride...
ja moj si tolk kisa solato....bljak...

Se tipkamo še zvečer..moj ima košarko...torej; BABJI ČVEK, a ne..

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:36:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

tasa m, pa midve imava spet na isti dan pregled,,,,,,haha..


ja sem vidla ja.. user posted image  samo verjetno maš ti bolj normalno uro kot pa jaz. Mi je komaj 12.15 napisala user posted image  do zdaj sem bla stalno hitro zjutraj,..zdaj pa me je dala malo preden konča. MOgoče hoče da ji dan polepšam s svojim jezikom in pametnimi pripombami user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:40:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: yania

tasa m, pa midve imava spet na isti dan pregled,,,,,,haha..


ja sem vidla ja.. user posted image  samo verjetno maš ti bolj normalno uro kot pa jaz. Mi je komaj 12.15 napisala user posted image  do zdaj sem bla stalno hitro zjutraj,..zdaj pa me je dala malo preden konča. MOgoče hoče da ji dan polepšam s svojim jezikom in pametnimi pripombami user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  jaz mam tud menda okol 11-sem pozablauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:43:22   
yania
hahahaha..ne boš verjela, tudi jaz imam vedno 8.50 ali 9,00....zdej 6.1., pa imam  12.50 ?????
ne vem zakaj....haha...fora...
sej enkrat mi je tudi hotela dati takšno uro ko sem bila v sobi za naročanje, pa sem rekla, da ne morem, ker imam popoldan pouk- sem še delala....da naj mi da pa teden dni kasneje, pa je rekla, ja tega pa ne smem, potem je na 5 tednov pregled....pol me pa gleda, pa pravi, a drugače je vse b.p.?...pa sem rekla, da je ...no in mi je dala kasnejši datum dopoldan....haha

No evo...bomo pa dalj user posted image ...meni je tko fajn zjutraj potegniti, tja do 9ih ali dalj...zvečer pa itak animal planet gledam,,,tudi do skoraj enih ponoči....




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 17:47:21   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image

PUpine umetnijeuser posted image

nisem še pohvalila,ker me kr naprej motišuser posted image user posted image user posted image
LEPE SLIKCE SOuser posted image user posted image




hvala spps hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?