|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:33:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
kakšne skrbi imaš o tem kaj počnemuser posted image user posted image user posted image

ne,slončkanja ni bilo,brez skrbi-takrat ,ko bo me verjetn cel teden ne bo na RRuser posted image user posted image


pa veš da sem te že pogrešala.. user posted image   pa sem mogla nekaj ven vrečt.. user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image no,naj ti bo,ko si glih tiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:33:38   
Dali*
Mah, glede seznama morem mal zatežit...ker se javijo po pol leta cele užaljene...po mojem so itak iskale ko nore, predno so videle da smo že proti koncu 2. dela.user posted image

Zdej bodo pa spet iskale 3. del ene 2 meseca...da se bodo spet oglasile... Jah...neki je treba nrdit, če se želiš obdržat...Vsepovsod je tko.

Sploh pa je tečno gledat same neke vprašaje in ažurirat klobasast seznam, če pol podatkov manjka, a ne spps? user posted image

Avatar sem malo spremenila. Sicer ostajam pri metulju amapk takemu iz vodnih kapljic...sam se ne vidi tok fajn...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:34:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


pa čeprov nas je včas težk prenašat ane dali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zakaj bi nas pa bilo težko prenašat?men se sploh ne zdiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:35:49   
tasa_m
 spps user posted image  hvala, hvala

saj zdaj pa še malo pa grem,..pa se ne javim do večera.  Takrat pa bom tak lahko že 3. del brala user posted image
A tvoja miss pa pleše?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:36:20   
Anonimen
Ojej, kolk ste naklofale. user posted image  Midva sva iz sprehoda, pojedla sva kosilo, mali pančka, mami pa zabušava. Ampak sem bila že pridna, pospravila 2 stroja cunj, ki sem jih včeri oprala, pa oprala in dala sušit še en stroj. Drugače pa vidim, da se pogovarjate o tednih - jaz sem danes začela z 29 tednom! Juhuhu! user posted image


Pa RR mi šteka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:36:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Mah, glede seznama morem mal zatežit...ker se javijo po pol leta cele užaljene...po mojem so itak iskale ko nore, predno so videle da smo že proti koncu 2. dela.user posted image

Zdej bodo pa spet iskale 3. del ene 2 meseca...da se bodo spet oglasile... Jah...neki je treba nrdit, če se želiš obdržat...Vsepovsod je tko.

Sploh pa je tečno gledat same neke vprašaje in ažurirat klobasast seznam, če pol podatkov manjka, a ne spps? user posted image

Avatar sem malo spremenila. Sicer ostajam pri metulju amapk takemu iz vodnih kapljic...sam se ne vidi tok fajn...
tako je-kilce bi še že tolerirale tistim,ki jim gre fajn,tko kot menuser posted image user posted image user posted image

sem jaz tud takoj opazla nov avatar-se ga bom mogla navadituser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:36:40   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


pa čeprov nas je včas težk prenašat ane dali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zakaj bi nas pa bilo težko prenašat?men se sploh ne zdiuser posted image user posted image user posted image


krohot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker nam včas že preveč špila hahahhahaa

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:37:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


pa čeprov nas je včas težk prenašat ane dali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zakaj bi nas pa bilo težko prenašat?men se sploh ne zdiuser posted image user posted image user posted image


krohot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker nam včas že preveč špila hahahhahaa

men že neuser posted image user posted image user posted image -počak do konc februarja,ko bo men začelouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:38:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Ojej, kolk ste naklofale. user posted image  Midva sva iz sprehoda, pojedla sva kosilo, mali pančka, mami pa zabušava. Ampak sem bila že pridna, pospravila 2 stroja cunj, ki sem jih včeri oprala, pa oprala in dala sušit še en stroj. Drugače pa vidim, da se pogovarjate o tednih - jaz sem danes začela z 29 tednom! Juhuhu! user posted image


Pa RR mi šteka... user posted image user posted image user posted image

ojla!
zdaj,ko si že oddala diplomsko- vsaj upam,se boš pa ti tud bolj pogosta oglasla k nam,a ne?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:39:43   
spps
nič,moram it kosilo skuhat-danes bo kr tunina omaka in šageti,pa čao mikiuser posted image user posted image

no,vi pa le bodite pridne in kaj napišite,da bom mela kaj potem debatiratuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:42:45   
Dali*
tasa_m - pridno poslušaj predavanje, da nam boš znala svetovati...jst bom mogla met odvajanja od vsega sladkega... Ecco 200 g čokolada Mikado - riževa je že v mojem trebuščku... Groza...

In potem berem...v 27. tednu boste najbolj pridobivala na teži....hmmmmuser posted image user posted image user posted image ...bom mogla res dat na stran same porkerije...sam ko nisem karakter... mi nikoli ni blo treba...zdej pa tole...se morem mal zamislit kako bom izgledala v kopalkah naslednje leto, pa se bom mogoče znala bolj motiviratuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:44:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
men že neuser posted image user posted image user posted image -počak do konc februarja,ko bo men začelouser posted image user posted image user posted image


tebi? sploh ne,..uh niti ne upam pomislit na konc februarja,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (malo se hecam)

Pa dober tek...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:45:33   
Dali*
joj...zdej mi je pa zapasal en martini bianco...ktera ga bi delila z mano?

user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:48:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

tasa_m - pridno poslušaj predavanje, da nam boš znala svetovati...jst bom mogla met odvajanja od vsega sladkega... Ecco 200 g čokolada Mikado - riževa je že v mojem trebuščku... Groza...

In potem berem...v 27. tednu boste najbolj pridobivala na teži....hmmmmuser posted image user posted image user posted image ...bom mogla res dat na stran same porkerije...sam ko nisem karakter... mi nikoli ni blo treba...zdej pa tole...se morem mal zamislit kako bom izgledala v kopalkah naslednje leto, pa se bom mogoče znala bolj motiviratuser posted image

jaz se tud vsako leto pred poletjem to sprašujem in se hočem na tak način motivirat,..pol pa se spomnim, da imajo nekatere punce več kot jaz pa hodijo tak samozavestno, tak da to dam na stran.. user posted image  in veselo meljem naprej..user posted image

me je zdaj sestra klicala pride do mene,..jupi pa bom lahko dalje doma, še sreča da imam bolnišnico blizu - 10 min. hoje,..

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:49:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

joj...zdej mi je pa zapasal en martini bianco...ktera ga bi delila z mano?

user posted image

ampak samo šluk. Mi zdaj bolj kuhan vuinček diši,...pa kak čokoladni liker.. Joj zdaj pa že sanjam..user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:49:47   
Anonimen
spps - Bom ja, itak. user posted image Sam sem zdej inštalirala si še Mizila Firefox, ker me Internet Explorer zajbava. Tako, da bo mir s temi štekanji. Zdej moram pa še Thunderbird inštalirat, pa še da mi bo računalnik najdu printer,... grrr, tko je pa ko maš nov comp!

Še mal poštimam računalnik, pa pridem nazaj. user posted image

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:50:46   
čebeica maja
Dali- pa sej si taka suhica, mal maščevja moraš pa tud dobit, če hočeš da bo mleko, pa da te nebo pol šebol pobralo. Jst vem da se moram zredit  več kot v prvo, ker zdej bosta dva lumpa, v prvič me je sm zmankalo kg

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:51:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

spps - Bom ja, itak. user posted image Sam sem zdej inštalirala si še Mizila Firefox, ker me Internet Explorer zajbava. Tako, da bo mir s temi štekanji. Zdej moram pa še Thunderbird inštalirat, pa še da mi bo računalnik najdu printer,... grrr, tko je pa ko maš nov comp!

Še mal poštimam računalnik, pa pridem nazaj. user posted image

ti si samo cajt vzami pa vredu vse inštaliraj, da boš lahko pol več z nami... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:51:57   
sončko
Ojla!

Še ena marčevka, ki vas bere od začetka! user posted image Ne želim pa biti na seznamu, ker se mi ne da pisati, in bi bila itak izbrisana! user posted image

Aja, spps, rok imava pa na isti dan!

Drugače pa komaj čakam na bebo! Skoraj vse imava že nakupljeno! V bistvu manjkajo samo še malenkosti! Tudi voziček smo že kupili! user posted image

No, pridne bodite!



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:52:53   
tasa_m
user posted image  
kr polizala bi ga iz ekrana...kak se mi pa ta liker lušta že 2 tedna.
Mogoče bom kakega dietnega s čokolado našla kje v trgovini..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:54:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

Ojla!

Še ena marčevka, ki vas bere od začetka! user posted image Ne želim pa biti na seznamu, ker se mi ne da pisati, in bi bila itak izbrisana! user posted image

Aja, spps, rok imava pa na isti dan!

Drugače pa komaj čakam na bebo! Skoraj vse imava že nakupljeno! V bistvu manjkajo samo še malenkosti! Tudi voziček smo že kupili! user posted image

No, pridne bodite!

no, sončko pa dobrodošla vseen..user posted image
Pol pa nas samo beri..user posted image

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:55:54   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Dali- pa sej si taka suhica, mal maščevja moraš pa tud dobit, če hočeš da bo mleko, pa da te nebo pol šebol pobralo. Jst vem da se moram zredit  več kot v prvo, ker zdej bosta dva lumpa, v prvič me je sm zmankalo kg


Uf...sej mlekarne imam pa ornk...Si predstavljaš ko sem imela 43 kg in prsi 75c...vsi so mislili, da imam umetne. Zdej so pa že na dobri meji z D...sam kg bo pa počasi že 20 več od 43.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:57:30   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

Ojla!

Še ena marčevka, ki vas bere od začetka! user posted image Ne želim pa biti na seznamu, ker se mi ne da pisati, in bi bila itak izbrisana! user posted image

Aja, spps, rok imava pa na isti dan!

Drugače pa komaj čakam na bebo! Skoraj vse imava že nakupljeno! V bistvu manjkajo samo še malenkosti! Tudi voziček smo že kupili! user posted image

No, pridne bodite!



Živjo...ja. pol se pa le oglasi ko se sprašujemo česa kaj in koliko potrebujemo in si izmenjujemo izkušnje. ti pa tok pridna in že vse nabavila. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:57:38   
helimaša
ojla!

sm vas lahko sprotala....vidm da se zdej pa že kr vleče do 200-tke.....mene pa tok glava boli.....sm jezna k so mi tok mal nakazal bolniške....kao je blo prepozn oddan....ma to je blo zanalašč narjen k mam tok fuuser posted image šefico.....ma ne morš vrjet....in pol sm ta mesec lahko brez keša.....jao.....
sploh ne vem kaj bi kuhala....mi nč ne diši....vidm da bojo ene makarone s tuno delale.....jst sm to v pondelk kuhala....tko da sm neki študirala da bi kr krompirjev golaž.....itak sm za Mašo.....jst sm prej eno hrenovko pa celo kilo mandarin pojedla....tko da sm spet čist napihnjena.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:59:49   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image  
kr polizala bi ga iz ekrana...kak se mi pa ta liker lušta že 2 tedna.
Mogoče bom kakega dietnega s čokolado našla kje v trgovini..user posted image


sej cajta maš več kot dovolj...sama si ga skuhaj, pač z nemstnim mlekom, pa rum naj ti čist izhlapi, pa ne bo niti akota, hehehe...me bi si vse priredile, sam da bi nam pasal....nismo se glih neki pripravljene odrečt...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?