|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:36:08   
jjasna85
Jooj... samo na kosilo sm šla, pa je že takoj 5 strani več...
še jutri grem na bolniško spet tako, da že vidim, da vas spet ne bom dohajala- doma ma zaenkrat net samo sestra tako, da ji ne bom mogla prow skozi viset na računalniku... upam pa vseeno, da me ne boste dol s seznama zabrisale, ker pol bom 2 dni jokalauser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:36:16   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

jaz bi kak 0,03 kakšnega čok. likerja že lahko spila jauser posted image .. ampak še nisem druga spila kot pa kak deci refoška odkar sem noseča. Pa to ponavadi v nedeljo ob kosilu..


sej nima kej škodit...mal se pa mora navadit...

.. saj veš kak pravijo na štajerskem je že v luftu 0,5 promila v zraku tak da...user posted image user posted image  vinček je itak za kri dober.. user posted image


Pa saj to vem, da lahko..samo meni ne paše.... pa še zgaga me peče... Zakaj torej...?



ja, pol pa ne...sej te noben ne sili...me si pa mal lušte delamo user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:37:42   
helimaša
men vsake tolk zapaše bandidos....drgač pa zdej kšn kuhan vinček.....žgane pijače mi pa ne dišijo....drgač pa pravjo da morš mal alkota v nosečnosti pit da bodo lepi otroci.....user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:38:20   
Najaa
tasa, sem ti že prej hotla povedat, da če se boš hotla pregrešit s čokolado ali čem drugim sladkim, pojej takoj po obroku, npr. po kosilu. Tako cuker ne naraste veliko. Najhuje je jest sladko 1-2 uri po obroku, ker najbolj narašča cuker. Sam men pa takrat najbolj paše... pa po obroku tud... na splošno skoz mi paše!!! user posted image

čebeica maja, si mi poslala recept? Nisem nič dobila. user posted image

Dali, lep avatar! user posted image  Pa jaz bi tud recept za čokoladni liker, če mi pošlješ? user posted image
Sicer ne zame, ker alkota sploh ne smem zarad aspirina. user posted image  Bi pa pasal kak deci rdečega sem pa tja. Bom pa po porodu pivo, da bo mleko lepo nastajalo. user posted image

(odgovor članu škratka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:38:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mojčika

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


mojčika, kaj te je pa tako zvilo? Prebava?
A veš, da imam tudi jaz ekcem. Ampak v vsaki nos. se je stanje zelo izboljšalo. Imam pozitivne hormone, zgleda. user posted image
Streptokok - dobro, da si omenila, da vprašam na pregledu. Baje delajo test okoli 28t in če je pozitiven, te zdravijo in test ponovijo pred porodom.


Kot je napisala že ena, sem naredila napako, jedla sadje in mandarine zvečer, nato spila čaj. Hudo, kako je šlo od mene, me je res bolel cel trebuh, že dolgo ne tako.

No, če se  za streptokok preveja že tako zgodaj, 30. 12. ne smem pozabit vprašat.

Yessy, saj bo, ko bo tukaj, bo hitro vse pozabljenouser posted image , to pa tudi mene zanima, kako lahko nek par ogroža okoljeuser posted image


Jaz sem imela take probleme bolj na začetku, da nisem smela zvečer jest vsega, ker me je potem celo noč zvijalo. Še posebej sem se morala izogibat študentski hrani.

Yassy, jaz sem tud radovedna glede tega para. user posted image

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:38:51   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

men vsake tolk zapaše bandidos....drgač pa zdej kšn kuhan vinček.....žgane pijače mi pa ne dišijo....drgač pa pravjo da morš mal alkota v nosečnosti pit da bodo lepi otroci.....user posted image user posted image


aja, da bodo lepi...no pol si bom pa privoščila vsak teden 2 kozarčka...da bo naš malček lepuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:39:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Jooj... samo na kosilo sm šla, pa je že takoj 5 strani več...
še jutri grem na bolniško spet tako, da že vidim, da vas spet ne bom dohajala- doma ma zaenkrat net samo sestra tako, da ji ne bom mogla prow skozi viset na računalniku... upam pa vseeno, da me ne boste dol s seznama zabrisale, ker pol bom 2 dni jokalauser posted image


Ne jokaj. Kakšen sms mi pošlji, pa bom jaz punce obveščala, kako si. user posted image
Res se kaj oglasi.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:39:23   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

men pa zraven pizze full paše radler in si ga tudi privoščim...sam nevem, zakaj mam tist 1 x na 2 tedna tok slabo vest, če kaj spijem...

...bi blo bolš, da bi mela slabo vest, ko tok čokolade pojem...mi bolj škodi, neuser posted image


Dali nič se ne sekiraj če kakšno pivo spiješuser posted image  Moja tašča je v prvi nosečnosti, ko je mojega user posted image  nosla, vsak dan ali vsak drug dan spila kakšno pivo (ne radler, pravo pivo) kr ji je ful pasalouser posted image  Pa moj nima nobenih posledic...razen tega, da tut on zdaj obožuje pivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:41:36   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Jooj... samo na kosilo sm šla, pa je že takoj 5 strani več...
še jutri grem na bolniško spet tako, da že vidim, da vas spet ne bom dohajala- doma ma zaenkrat net samo sestra tako, da ji ne bom mogla prow skozi viset na računalniku... upam pa vseeno, da me ne boste dol s seznama zabrisale, ker pol bom 2 dni jokalauser posted image


Ne jokaj. Kakšen sms mi pošlji, pa bom jaz punce obveščala, kako si. user posted image
Res se kaj oglasi.


Hvala Najauser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:41:42   
trezika
aja dali, ko boš utegnila še meni prosim pošlji recept za čokoladni liker...ste mi dale super idejo za božično darilouser posted image user posted image  

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:41:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Pa saj to vem, da lahko..samo meni ne paše.... pa še zgaga me peče... Zakaj torej...?

pri tebi je drugače ja,..če bi mene zgaga zabavala verjetno tud nebi htela niti slišat o alko..
zdaj ko pa me nič ne zabava pa veš da kak šluk hitro naredim..user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:44:19   
janaja
Ojla

no pa da se vam še danes mal pridružim ( ko je šefica predčasno šla user posted image )

Mi smo končno naročili voziček... in zmagovalec je hartan skater s,
pa še full ugodno smo ga dobili.

Če bi katera rada ta voziček imajo trenutno v Mozirju na www.comfortbaby.com akcijo testnih ogrodij na katere ti dajo 2 leti garancije in kar je še najboljše, si lahko sam zbereš barvo športnega dela ( novega ) za ceno 200,00 eur.   user posted image user posted image user posted image
Pa še primeren je za novorojenčka.

lp
janaja

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:48:29   
tasa_m
komaj en post napišem pa je bla že cela poplava novih.. no pa smo le pridne z čvekanjem user posted image

Kokica32 sprašuje več ali manj o varnosti, kaj tebi pomeni varnost za otročka,..

Trezika jaz tud ne vem o čem mi je še reklada bi blo fajn da poslušam user posted image , samo vem da mi je rekla, da naj vpr.mojega kdaj bi imel čas da bi nama neko predavanje še nardili..jaz sem samo rekla da se slišimo..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:48:55   
buksi
pozdravček.

Joj, ravno danes ko sem zamenjala sodelavko in se njenop delo opravljam pa bom do stirih na sol ( sem ze od pol sedme)  je pa zunaj začelo močno močno snežiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa še zlo se prijemlje!!!!! Pa cesta ni videti ne vem kaj. Upam, da se bo do takrat kaj umirilo.
No mali sedaj pišejo domačo nalogo tako, da sem lahk mal počekirala vas.

Sicer pa meni tudi alkohol ne paše pa mi ga moj tudi ne bi pustil. To mi je pa ze na zacetk reku. Ga mal skrbi.

JOj, pa še ne vem kaj naj naredim pol za juzno ko pridem domov. Najraje bi vidla ,d a bi on naredil kaj danes.  Upam, da bo prej doma in da bo res.
Sem ze zdaj cist crknjena in vidim samo se postlo.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:49:20   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

punce iz Mb. okoliša, katere ste dale vlogo za tist paketek-varna prihodnost, ko sem vam posredovala link, (za vse katere boste rodile v Mb. ali Ptujski P.) ali vas je gospa že klicala? Mene je ravnokar. Full prijazna gospa, odg. na par vprašanj in je to to.
Je rekla da bo paketek nasl. tedn že pri nas doma user posted image  pa da vidimo, kaj so nam lepega poslali..user posted image


jap, mene je prejšnji teden klicalauser posted image  res prijazna gospa...pričakujem paketek jutri ali pojutrišnjem... pa še domov snjih povabla da bodo prišli tiste stvari razložit...sicer je nisem točno razumela zakaj se gre, ampak kdo ve...mogoče je še kaj zanimivega...itak sn pa skoz doma in sn vesela vsakega obiskauser posted image user posted image user posted image


Mene je tudi prej klicala...pa nisem mogla govoriti, ker sem bila v mestu in je bilo glasno..pa je rekla, da me bo kasneje ali jutri poklicala. Kaj pa sprašuje te 3 minute?



Neko kratko anketo te izpraša na temo "varnost otrok v prometu"...nič pretresljivegauser posted image  pa na koncu te vpraša, če hočeš, da ti te zadeve še na domu predstavijo...lahk rečeš tut ne in ne vpliva na paketek...sam js sn jih kr povabla, mogoče pa še kaj pametnega izvemuser posted image  

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:50:07   
helimaša
buksi kje je sneg......pr nas je megla pa dež

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:50:21   
trezika
aja, pa poštnina za paketek se plačauser posted image  samo kolikor sem slišala se splačauser posted image user posted image  bomo videli...

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:53:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

aja, pa poštnina za paketek se plačauser posted image  samo kolikor sem slišala se splačauser posted image user posted image  bomo videli...

ja meni je rekla 3-4€, bomo vidli..
ma nekatere pravijo da ni vredno ampak ne vem kaj nekatere pričakujejo.. Saj nobenemu nikjer ne piše da si mora naročit ta paketek.. Trezika nam boš lahko ti povedala kaj bo noter, boš ga očitno prva dobila user posted image

buksi,..kje je sneg? Mi pa mamo tako čudno vreme... user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:53:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Pa saj to vem, da lahko..samo meni ne paše.... pa še zgaga me peče... Zakaj torej...?

pri tebi je drugače ja,..če bi mene zgaga zabavala verjetno tud nebi htela niti slišat o alko..
zdaj ko pa me nič ne zabava pa veš da kak šluk hitro naredim..user posted image



HAhaha..Saj bom jaz tudi vse nadoknadila....Bom spet na stari poti...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:53:57   
buksi
seng je pa ene 20 km iz logatca ali pa 12 km iz vrhnike proti žirem. Če veste kje je to? Tam vmes med temi kraji!


Pa nič ne zgleda da bo nehalo. Tle je nadmorska višina 848m. Do doma se pa spustim na okol 670.  P a vsen je smotana ozka cesta pa še nekaj klančkov, ki mi nič ne dišijo.


Aja. Me pa zanima. naslednji teden grem k frizerju. Kaj se lahko barva lase? Mislim datio samo pramene?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:58:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: buksi
...
Aja. Me pa zanima. naslednji teden grem k frizerju. Kaj se lahko barva lase? Mislim datio samo pramene?

ja lahko, no vsaj jaz si jih bom tudi danes ko pridem domov :) bo kr mami moj frizer user posted image
Sem pa vpr. frizerja v sob. ko me je strigel pa je rekel da lahko brez skrbi, ni pa priporočljivo da si full,full dolgo peroksid gor pustim.. Sicer pa to predvsem pravijo za prve 3 mesece.. tak da kr pogumno user posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:58:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

punce iz Mb. okoliša, katere ste dale vlogo za tist paketek-varna prihodnost, ko sem vam posredovala link, (za vse katere boste rodile v Mb. ali Ptujski P.) ali vas je gospa že klicala? Mene je ravnokar. Full prijazna gospa, odg. na par vprašanj in je to to.
Je rekla da bo paketek nasl. tedn že pri nas doma user posted image  pa da vidimo, kaj so nam lepega poslali..user posted image


jap, mene je prejšnji teden klicalauser posted image  res prijazna gospa...pričakujem paketek jutri ali pojutrišnjem... pa še domov snjih povabla da bodo prišli tiste stvari razložit...sicer je nisem točno razumela zakaj se gre, ampak kdo ve...mogoče je še kaj zanimivega...itak sn pa skoz doma in sn vesela vsakega obiskauser posted image user posted image user posted image


Mene je tudi prej klicala...pa nisem mogla govoriti, ker sem bila v mestu in je bilo glasno..pa je rekla, da me bo kasneje ali jutri poklicala. Kaj pa sprašuje te 3 minute?



Neko kratko anketo te izpraša na temo "varnost otrok v prometu"...nič pretresljivegauser posted image  pa na koncu te vpraša, če hočeš, da ti te zadeve še na domu predstavijo...lahk rečeš tut ne in ne vpliva na paketek...sam js sn jih kr povabla, mogoče pa še kaj pametnega izvemuser posted image  


A tako...no, taka vprašanja bom pa že preživela...user posted image Me je pred 15 minutami spet klicala..pa nisem bila v pisarni..sem samo neodgovorjen klic videla.....

Ja, res je ene pa res pričakujejo, da bodo voziček v tem paketu gratis dobile... Šenkanemu konju se pa res ne gleda v zobe. user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:59:37   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: buksi

seng je pa ene 20 km iz logatca ali pa 12 km iz vrhnike proti žirem. Če veste kje je to? Tam vmes med temi kraji!


Pa nič ne zgleda da bo nehalo. Tle je nadmorska višina 848m. Do doma se pa spustim na okol 670.  P a vsen je smotana ozka cesta pa še nekaj klančkov, ki mi nič ne dišijo.


Aja. Me pa zanima. naslednji teden grem k frizerju. Kaj se lahko barva lase? Mislim datio samo pramene?




baje da ne....vsa men je blo tko rečeno ko sem bla prvič noseča.....sam men je vseen barvala lase in tud jst grem drug tedn na barvanje....men ne barva čist do korenine ker baje da če ti ne pol ni nč hudga.....ma ne vem točn kk je že.....dej svojo frizerko vpraš.....men moja tko nardi da je za vse provuser posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:00:36   
Najaa
Pa ne spet sneg, ko grem jaz v Lj!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Grrrr! Sovražim tisto plundro in vse mokro! Baaaa, kako je na morju lepo, ko samo dež pada! user posted image
Tija bo pa vesela, ker je za RD dobila sanke in jih bo lahko krstila. user posted image

Zdaj pa grem. Ko pridem nazaj, ima da iščem 3.del! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:01:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: buksi
...
Aja. Me pa zanima. naslednji teden grem k frizerju. Kaj se lahko barva lase? Mislim datio samo pramene?

ja lahko, no vsaj jaz si jih bom tudi danes ko pridem domov :) bo kr mami moj frizer user posted image
Sem pa vpr. frizerja v sob. ko me je strigel pa je rekel da lahko brez skrbi, ni pa priporočljivo da si full,full dolgo peroksid gor pustim.. Sicer pa to predvsem pravijo za prve 3 mesece.. tak da kr pogumno user posted image


Tudi jaz si jih barvam...sem si jih med nosečnostjo že sigurno 3x, pa sedaj sem spet potrebna barvanja...iz potrebe---sivi laski....Sem se pred leti barvala zaradi mode, sedaj pa že 3 leta iz potrebe, da se sivi ne vidijo.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?