|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:01:38   
helimaša
drgač pa bi jst tud rajš snegec mela kot pa dež....pa še Maša bi uživala.....tko da upam da ga tud mi kej dobimo.....drgač pa buksi ga kr pošl še mal v Grosupleuser posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:03:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

drgač pa bi jst tud rajš snegec mela kot pa dež....pa še Maša bi uživala.....tko da upam da ga tud mi kej dobimo.....drgač pa buksi ga kr pošl še mal v Grosupleuser posted image user posted image


pa še v MB. malo... user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:03:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

drgač pa bi jst tud rajš snegec mela kot pa dež....pa še Maša bi uživala.....tko da upam da ga tud mi kej dobimo.....drgač pa buksi ga kr pošl še mal v Grosupleuser posted image user posted image


pa v Maribor in okolico še...prosim..............!!!

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:04:20   
helimaša
Dali kaj smo te tok okupirale z recepti da se tud javt ne morš večuser posted image ....sm da nas ne boš pol preveč iskala k bomo že na 3-ki

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:04:50   
KOKICA32
 
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

drgač pa bi jst tud rajš snegec mela kot pa dež....pa še Maša bi uživala.....tko da upam da ga tud mi kej dobimo.....drgač pa buksi ga kr pošl še mal v Grosupleuser posted image user posted image


pa še v MB. malo... user posted image

[/quote

user posted image user posted image user posted image Tasa si me prehitela...obe si ga želiva, ne? Mi ga odstopiš še malo v Bistrico? Ker v MB sev službo vozim, pa ga ne sme biti preveč...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:06:15   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

Ojla

no pa da se vam še danes mal pridružim ( ko je šefica predčasno šla user posted image )

Mi smo končno naročili voziček... in zmagovalec je hartan skater s,
pa še full ugodno smo ga dobili.

Če bi katera rada ta voziček imajo trenutno v Mozirju na www.comfortbaby.com akcijo testnih ogrodij na katere ti dajo 2 leti garancije in kar je še najboljše, si lahko sam zbereš barvo športnega dela ( novega ) za ceno 200,00 eur.   user posted image user posted image user posted image
Pa še primeren je za novorojenčka.

lp
janaja


user posted image user posted image user posted image

Čestitam za izbor vozička. Jaz sem se odločila za Hartana Topline S plus, 4 - kolesnika sem želela. Poznam pa Skaterja , ga imajo 3 frendice in sem ga sprobala. Boš super zadovoljna. Sam glej, da si vzela Techno blago in ne micro, ker ni fajna.

Kolk si dala 200€. Mene pride točno 700€ vse skup...no + ročna zavora, ovčka, mehka torba in torbica - dežnika še nisem vzela, ker ga mogoče niti ne bom rabila. Tko sem videla pri kolegicah...

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:07:51   
Dali*
tko...recept poslan vsem vam...tista, ki ga prva sproba, pa naj napiše svojo oceno in mnenje...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:08:27   
Dali*
...pa sneg naj ne gre mimo Celja v MB...jst ga ne bi imela...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:09:07   
helimaša
kam je pa pupa zginla.....se je dala na levi bok pa ji je mogoče laptop dol paduuser posted image user posted image ......sej pol k pride nazaj se itak sam dereuser posted image user posted image .....al pa deca klicar kdaj bo južna ker je lačna......

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:09:37   
janaja
Sem malo prebirala nazaj o vaših guštih po alkotu user posted image

Men se tud v tej nosečnosti gušta rdečega vinčka sto na uro.

V prvi tud vidt nism mogla alkohola pa cigaret....

Zdej bi pa lahko pila in kadila 100 na uro.... , ampak smo se odločili da prenehamo kaditi ( jaz in moj) ko zagledamo user posted image  in sem res in moj ( no moj vsake tok časa mal pozab na to) jaz sem pa rekla da moram bit res pridna in da upam da nikoli več ne začnem.

Lp

Janaja

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:11:42   
tasa_m
kokica32 pa veš da ti ga odstopim. Upam, da ga bo imela tolko da ga bo lahko vsem poslala..user posted image  
Zdaj pa grem se moram še porihtat. Najraje bi tak v trenerki šla user posted image

Se tipkamo proti večeru, ko boste zagotovo že na tretji strani..!! user posted image  pa pustite kak link tud na 199 strani, da nebom iskala predolgo user posted image

user posted image


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:12:56   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

kokica32 pa veš da ti ga odstopim. Upam, da ga bo imela tolko da ga bo lahko vsem poslala..user posted image  
Zdaj pa grem se moram še porihtat. Najraje bi tak v trenerki šla user posted image

Se tipkamo proti večeru, ko boste zagotovo že na tretji strani..!! user posted image  pa pustite kak link tud na 199 strani, da nebom iskala predolgo user posted image

user posted image





čao bejba pa dobr oprav....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:13:49   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

kokica32 pa veš da ti ga odstopim. Upam, da ga bo imela tolko da ga bo lahko vsem poslala..user posted image  
Zdaj pa grem se moram še porihtat. Najraje bi tak v trenerki šla user posted image

Se tipkamo proti večeru, ko boste zagotovo že na tretji strani..!! user posted image  pa pustite kak link tud na 199 strani, da nebom iskala predolgo user posted image

user posted image




Sej bomo itak na prvi strani med zadnjimi posti...Ne bo treba velik iskat...

...Jaz  že pripravljam na dobrodošlico...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:15:32   
helimaša
TLF hitr pokaž pasuš.....sm čikiraš....ajde piši al pa pejtuser posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:16:24   
Dali*
Jah, jaz bom po mojem tudi kak zvarek (liker) in kake dišeče piškotke za darila naredila. Je treba mal šparat...pa še tokl je frendov, da je kar joj...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:17:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

TLF hitr pokaž pasuš.....sm čikiraš....ajde piši al pa pejtuser posted image user posted image


točno...to smo že enkrat vabile...sej nas redno spremlja...sam poguma pa še ni zbrala.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:20:01   
Dali*
Pupa pa spi na levem boku...ja že dolg ni počivala user posted image user posted image user posted image

Joj, sej nisem hudobna, ker vem kok je to smotan, ko sem mogla lani po LLETZU ležati 14 dni...sam jst nisem, ne, ker sem prevelik živc... No prve dni...pol pa ni šlo več. Sej še preležalnine dobiš...

Ah, pa Pupa naj kar leži, da bo z malim vse OK, pa še copatke nam bo spletla, ne Pupa user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:20:34   
Dali*
aha, sem ugotovila, da imam monologe...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:22:26   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

...pa sneg naj ne gre mimo Celja v MB...jst ga ne bi imela...
jaz tudi neuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:22:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

aha, sem ugotovila, da imam monologe...
ne večuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:22:48   
helimaša
jah sej bo res lahko za novoletno darilo vsaki ene copatke poslala.....men kr nevtralno barvo....ker ne vemo kaj bomo mel....tko da se nauš preveč matrala z barvami....ti kr povemuser posted image user posted image .....

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:23:30   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

...pa sneg naj ne gre mimo Celja v MB...jst ga ne bi imela...
jaz tudi neuser posted image user posted image user posted image


pol se boš mogla prsmučat v ponedeljek v Ce, tam spod Rogleuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:23:33   
lejca
Ciao punce..

ne vem kaj je dons z mano..cist nc se mi ne da...se na vaje nisem slauser posted image  ...sm kr potegnila odejo cez nos ,ko je zacela budilka skakati po nocni omarici...bi jo najraj nekam zabrisala....pa sm bla v postli do pol enih...ma res ne vem kaj je to..al sm res tolk zmatrana al kaj????A sem sam jst taka al se se kateri to dogaja???
ne da se mi niti kuhat, nc...pa sm lacna ko volk...Kr neki bi..pa ne bi...

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:24:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Pupa pa spi na levem boku...ja že dolg ni počivala user posted image user posted image user posted image

Joj, sej nisem hudobna, ker vem kok je to smotan, ko sem mogla lani po LLETZU ležati 14 dni...sam jst nisem, ne, ker sem prevelik živc... No prve dni...pol pa ni šlo več. Sej še preležalnine dobiš...

Ah, pa Pupa naj kar leži, da bo z malim vse OK, pa še copatke nam bo spletla, ne Pupa user posted image
Pupa ma gužvo do konec marca,ne vem če bo imela čas it rodituser posted image user posted image


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 14:24:28   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

jah sej bo res lahko za novoletno darilo vsaki ene copatke poslala.....men kr nevtralno barvo....ker ne vemo kaj bomo mel....tko da se nauš preveč matrala z barvami....ti kr povemuser posted image user posted image .....


jst tudi kar nevtralno. ne bi rada imela vse na modro...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?