|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:01:42   
sončko
dali, ja, za nabavlat sem pa med prvimi! user posted image saj sem mela že v četrtem mesecu skoraj vse! na bebiki sva delala kar eno leto, sem bila že čisto obupana, potem se mi je pa strgalo, ko je ratalo! potem pa samo še trgovine! ja, ni kaj, sem odvisnik od nakupvanja, priznam! user posted image
aja, nisem pa prava, da bi jaz seznam pisala! bi bil predolg in bi bilo preveč treba nakupit! ker zame je vse nujno! haha!


(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:04:06   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

... pa celo kilo mandarin pojedla....tko da sm spet čist napihnjena.....


Sem lih zdaj prebrala, da mandarine zapirajo in napenjajo, pomaranče pa lih obratnouser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:06:28   
mojčika
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

aja, nisem pa prava, da bi jaz seznam pisala! bi bil predolg in bi bilo preveč treba nakupit! ker zame je vse nujno! haha!




Tudi pri meni je bilo tako, no ko je pol leta minilo in ko se mi je začelo nabirat, sem pa že obupala, kam bom vse to dala, hvala bogu je bil kmalu nečak na potiuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:06:38   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

dali, ja, za nabavlat sem pa med prvimi! user posted image saj sem mela že v četrtem mesecu skoraj vse! na bebiki sva delala kar eno leto, sem bila že čisto obupana, potem se mi je pa strgalo, ko je ratalo! potem pa samo še trgovine! ja, ni kaj, sem odvisnik od nakupvanja, priznam! user posted image
aja, nisem pa prava, da bi jaz seznam pisala! bi bil predolg in bi bilo preveč treba nakupit! ker zame je vse nujno! haha!




waw, pridna mamica...sej...če boš mela pa česa preveč boš dala pa na dražbo za marčevke 2009...user posted image

Kateri voziček pa si kupila?

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:09:26   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ojla!

sm vas lahko sprotala....vidm da se zdej pa že kr vleče do 200-tke.....mene pa tok glava boli.....sm jezna k so mi tok mal nakazal bolniške....kao je blo prepozn oddan....ma to je blo zanalašč narjen k mam tok fuuser posted image šefico.....ma ne morš vrjet....in pol sm ta mesec lahko brez keša.....jao.....
sploh ne vem kaj bi kuhala....mi nč ne diši....vidm da bojo ene makarone s tuno delale.....jst sm to v pondelk kuhala....tko da sm neki študirala da bi kr krompirjev golaž.....itak sm za Mašo.....jst sm prej eno hrenovko pa celo kilo mandarin pojedla....tko da sm spet čist napihnjena.....


jst sem tudi sedaj pogledala nakazilo B na kliku in je 80€ manj kot prejšnji mesec user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:10:54   
KOKICA32
Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:12:28   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ojla!

sm vas lahko sprotala....vidm da se zdej pa že kr vleče do 200-tke.....mene pa tok glava boli.....sm jezna k so mi tok mal nakazal bolniške....kao je blo prepozn oddan....ma to je blo zanalašč narjen k mam tok fuuser posted image šefico.....ma ne morš vrjet....in pol sm ta mesec lahko brez keša.....jao.....
sploh ne vem kaj bi kuhala....mi nč ne diši....vidm da bojo ene makarone s tuno delale.....jst sm to v pondelk kuhala....tko da sm neki študirala da bi kr krompirjev golaž.....itak sm za Mašo.....jst sm prej eno hrenovko pa celo kilo mandarin pojedla....tko da sm spet čist napihnjena.....


jst sem tudi sedaj pogledala nakazilo B na kliku in je 80€ manj kot prejšnji mesec user posted image user posted image user posted image  



bi kr enga v rit brcnuuser posted image user posted image .....mah bo že.....sej zato pa mamo dece da se mal poštukamo.....glede keša mislmuser posted image .....
dons je pa ful en bedn dan.....pr nas je megla....tko da se mi tud vn ne da.....je pa moj klicu da bo baje hmau pršu dam.....upam da res.....da mam pol še kej od njega.....

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:13:38   
tasa_m
dali* mogoče pa res probam ja z čokoladnim likerjem da ga doma naredim.. sicer še ga nikdar nisem ampak bom malo na Kulinariki pogledala..
Sicer pa bom danes sploh videla, kaj bo mi Dr. rekel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:14:47   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image


men paše...sam si ga privoščim kak kozarček na 14 dni približno...sej 1-2 kozarčka na teden pa lahko...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:15:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

jaz bi kak 0,03 kakšnega čok. likerja že lahko spila jauser posted image .. ampak še nisem druga pila kot pa kak  refošk odkar sem noseča. Pa to ponavadi v nedeljo ob kosilu.. mi pa zapaše ja.
Zadnjič mi je pivo zadišalo pa se mi ni dalo v trgovino ponj,bi si kak radler nardila.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 10.12.2008 13:17:15 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:16:29   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dali* mogoče pa res probam ja z čokoladnim likerjem da ga doma naredim.. sicer še ga nikdar nisem ampak bom malo na Kulinariki pogledala..
Sicer pa bom danes sploh videla, kaj bo mi Dr. rekel.


napiši mi tvoj mail in ti pošljem recept iz kulinarike, ki je bil najbolje ocenjen, pol sem si ga pa shranila...glede na mnenja...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:17:28   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

jaz bi kak 0,03 kakšnega čok. likerja že lahko spila jauser posted image .. ampak še nisem druga spila kot pa kak deci refoška odkar sem noseča. Pa to ponavadi v nedeljo ob kosilu..



sej nima kej škodit...mal se pa mora navadit...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:18:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dali* mogoče pa res probam ja z čokoladnim likerjem da ga doma naredim.. sicer še ga nikdar nisem ampak bom malo na Kulinariki pogledala..
Sicer pa bom danes sploh videla, kaj bo mi Dr. rekel.


napiši mi tvoj mail in ti pošljem recept iz kulinarike, ki je bil najbolje ocenjen, pol sem si ga pa shranila...glede na mnenja...


majer.n@gmail.com

hvala ti že vnaprej..

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:18:13   
sončko
kupila sva bugaboo cameleon! se mi zdi, da ma ta voziček vse, kar je treba! pa še lahek je!

joj, komaj čakam, da ga uporabim! user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:19:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

jaz bi kak 0,03 kakšnega čok. likerja že lahko spila jauser posted image .. ampak še nisem druga spila kot pa kak deci refoška odkar sem noseča. Pa to ponavadi v nedeljo ob kosilu..


sej nima kej škodit...mal se pa mora navadit...

.. saj veš kak pravijo na štajerskem je že v luftu 0,5 promila v zraku tak da...user posted image user posted image  vinček je itak za kri dober.. user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:20:11   
ada2
da se vam malo javim.... saj vas sploh ne sledim ko tolko čvekateuser posted image

sicer pa nič pretirano novega pri nas... pregled imam v ponedeljek, spet trepetam za podaljšanje bolniške, okorna sem vedno bolj, še moj je zadnjič rekel, da sem v prejšnji nosečnosti bila veliko bolj poskočnauser posted image je celo izjavil, da bi prejšnjič še zadnji dan lahko delala v službi, zdaj se mu pa kao zdim kot neka cota, ki se komaj preklada sem in tjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kaj hočemo, mu rečem nazaj, da so tu leta, pa da če mu kaj ne paše naj se pa kakega dela loti namesto mene.... in ponavadi je potem priden kot čebelicauser posted image




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:23:23   
tasa_m
ja ada2 mi bomo vsak čas na 3 delu, veš da moramo biti pridne s čvekanjem..user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:23:27   
čebeica maja
Dali- še meni pošli, sej veš za zberko HVALa

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:24:27   
Pupa7
alko... hm jaz sem samo enkrat zraven pice spila 1 dl pive pa mi je blo tko slabo da joj... enkrat pa 2 požirka rdečega vina pa mi je sam zgago naredu... tko da niti ne preizkušam več... 

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:29:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce...pa vam alkohol sedaj med nosečnostjo paše? Bljek, meni vse smrdi...user posted image Po vinu mi kislino gor meče, žgane pijače se mi zdijo too much za nosečnice..piva pa itak niti nenoseča ne prenašam...Mogoče edino domač borovničevec!!!! Zadnjič, ko sva imela obisk mi je tak zadišal....No, pa sem le dve borovnički ven pojedla...user posted image

jaz bi kak 0,03 kakšnega čok. likerja že lahko spila jauser posted image .. ampak še nisem druga spila kot pa kak deci refoška odkar sem noseča. Pa to ponavadi v nedeljo ob kosilu..


sej nima kej škodit...mal se pa mora navadit...

.. saj veš kak pravijo na štajerskem je že v luftu 0,5 promila v zraku tak da...user posted image user posted image  vinček je itak za kri dober.. user posted image


Pa saj to vem, da lahko..samo meni ne paše.... pa še zgaga me peče... Zakaj torej...?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:32:30   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

punce iz Mb. okoliša, katere ste dale vlogo za tist paketek-varna prihodnost, ko sem vam posredovala link, (za vse katere boste rodile v Mb. ali Ptujski P.) ali vas je gospa že klicala? Mene je ravnokar. Full prijazna gospa, odg. na par vprašanj in je to to.
Je rekla da bo paketek nasl. tedn že pri nas doma user posted image  pa da vidimo, kaj so nam lepega poslali..user posted image


jap, mene je prejšnji teden klicalauser posted image  res prijazna gospa...pričakujem paketek jutri ali pojutrišnjem... pa še domov snjih povabla da bodo prišli tiste stvari razložit...sicer je nisem točno razumela zakaj se gre, ampak kdo ve...mogoče je še kaj zanimivega...itak sn pa skoz doma in sn vesela vsakega obiskauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:33:22   
Dali*
men pa zraven pizze full paše radler in si ga tudi privoščim...sam nevem, zakaj mam tist 1 x na 2 tedna tok slabo vest, če kaj spijem...

...bi blo bolš, da bi mela slabo vest, ko tok čokolade pojem...mi bolj škodi, neuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:35:31   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image se vidi,na katero temo se da velik napisatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
grem zdaj po malo v šolo,kr tolk bodite pridne.
sončko,ti se pa le večkrat oglas-odkod pa si?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:35:48   
Pupa7
pupe moje mene tko trebuh boli user posted image user posted image user posted image neki me šraufuri user posted image grem na levi bok... pa bom probala mal zaspat...

sam da ne bom pol 3. dela iskala 2 dni hahahah

papa

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 13:35:48   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

punce iz Mb. okoliša, katere ste dale vlogo za tist paketek-varna prihodnost, ko sem vam posredovala link, (za vse katere boste rodile v Mb. ali Ptujski P.) ali vas je gospa že klicala? Mene je ravnokar. Full prijazna gospa, odg. na par vprašanj in je to to.
Je rekla da bo paketek nasl. tedn že pri nas doma user posted image  pa da vidimo, kaj so nam lepega poslali..user posted image


jap, mene je prejšnji teden klicalauser posted image  res prijazna gospa...pričakujem paketek jutri ali pojutrišnjem... pa še domov snjih povabla da bodo prišli tiste stvari razložit...sicer je nisem točno razumela zakaj se gre, ampak kdo ve...mogoče je še kaj zanimivega...itak sn pa skoz doma in sn vesela vsakega obiskauser posted image user posted image user posted image


Mene je tudi prej klicala...pa nisem mogla govoriti, ker sem bila v mestu in je bilo glasno..pa je rekla, da me bo kasneje ali jutri poklicala. Kaj pa sprašuje te 3 minute?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?