|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:16:21   
Nina00
Pocka upam, da boš kmalu boljše. Počivaj in čuvaj se!
Pa čestitam za 4 urni delavnik!

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:22:39   
Lolita23
Živjo!!!

jjasna hvalauser posted image

Očetovski dopust-
zanima me kdaj imaoče pravico do njega, vem da moraš dati prošnjo prej, vendar me zanima ali ima pravico do njega tudi kadar, se zaposli v mesecu ko ima pač njegova žena pdp???user posted image

caw




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:25:29   
mama_milchy
olla,

kuha juhico, golaž in zraven bo še testenine pripravu user posted image user posted image user posted image  meni pač paše gledat tv z Žigcem.

Žiga je OK, drug teden greva na ORL na kontrolo sluha in je rekla dr.da bo pogledala tudi ušeska, naj pa spremljam kdaj se krvavitev prične, koliko časa traja in da ji pol povem.

Jjasna85; Žiga ima otroško P (en štuk nižje od šolske) pa je ena sestra M.tam tako smotana; pri 9mesecih smo mogli dat vodo, mu zalepi tisto vrečko gor in čakamo (po navadi smo bli tam tudi po uro), mine 30minut in ona mu reče: ˝dej, kaj misliš scat al ne. Bom mogla novo vrečko dat gor¨ Halo user posted image  kaj pa on ve kaj je scat pri 9mesecih; pa še ene parkrat smo imele rahel konflikt tako da sem pol povedala ta drugi sestri in tudi P. Sedaj ko kličem vprašam, če lahko govorim s to in to sestro pa se vse zmeniva.
Glede Alex pri dr.J.J.pa ne bom komentirala; jaz bi zaradi nje imela skoraj razlit slepič tako da je zame hujša od user posted image .

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:27:26   
mama_milchy
Pocka, drži se in čim prej se pozdravi user posted image user posted image user posted image  za 4urni delovnik pa user posted image


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:34:30   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Jasna meni je tudi prvič dala slikco z lulčkom. Ampak midva nisva hotla vedet katerega spola je, pa mi je zapakirala slikco v kuverto in rekla naj jo odpreva po rojstvu, da bova vidla, kako lepo se je videl spol user posted image  Sem bila prav jezna nanjo, saj mi je bilo jasno, da je z 99% verjetnostjo fantek. Zgleda, da je mislila, da nočeva vedet zato, da se ne bi zmotila, ampak midva nisva hotla vedet in pika!
Na tejle tvoji slikci pa jaz tudi ne vidim lulčka user posted image




Kaka finta... kaj takega pa še ne....


_____________________________




(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:35:54   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

....pri 9mesecih smo mogli dat vodo, mu zalepi tisto vrečko gor in čakamo (po navadi smo bli tam tudi po uro), mine 30minut in ona mu reče: ˝dej, kaj misliš scat al ne. Bom mogla novo vrečko dat gor¨ Halo user posted image  kaj pa on ve kaj je scat pri 9mesecih; pa še ene parkrat smo imele rahel konflikt tako da sem pol povedala ta drugi sestri in tudi P. ....


Mi smo imeli s prvo P eno podobno situacijo, vendar z mirjenjem vročine, ko je naša pri enem mesecu imela ene tri dni vročino 37,7...in jo kličem, pa mi reče: "KAJ SPLOH MERITE TO?"...ah, oprostite, ker se nisem rodila s priročnikom za pediatre v glavi in sem prvič mama...in smo jo menjali...nova P mi je pa rekla naj jo pokličem kadarkoli hočem (v delavnem času) in tudi če imam najbolj banalno vprašanje...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:36:17   
KOKICA32
pocka- Pazi nase!

zgaga-
punce, kaj naj naredim, da me ne bo tako peklo???? user posted image user posted image user posted image Pa naj pojem mandarino, keks, kreker, biskvit, meso ali krompir. Skratka vse, kar zaužijem. Pa je to tak neprijeten občutek. Tega prej nikoli nisem občutila!


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:38:04   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

jjasna hvalauser posted image

Očetovski dopust-
zanima me kdaj imaoče pravico do njega, vem da moraš dati prošnjo prej, vendar me zanima ali ima pravico do njega tudi kadar, se zaposli v mesecu ko ima pač njegova žena pdp???user posted image

caw






hmmm.... zanimivo vprašanje. nisem pa nikjer zasledila, da bi za očetovski dopust bili kakšni posebni pogoji... kak dolgo mora biti oče zaposlen ipd. mogoče prečekiraj kaj na kakem CSD


_____________________________




(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:38:29   
Piruri
Zgaga...Jaz sem si nabavila donat in imam že tri dni in noči mir...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:41:51   
Nina00
Za zgago: Donat ali pa Rupurut - ta zelo hitro pomaga in ga je varno jemat v nosečnosti.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:44:51   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Zgaga...Jaz sem si nabavila donat in imam že tri dni in noči mir...

Za zgago: Donat ali pa Rupurut - ta zelo hitro pomaga in ga je varno jemat v nosečnosti.



HVALA! Še danes kupim DONAT. Vejetno ga je treba imeti na toplem, da je brez mehurčkov?



(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:45:44   
jjasna85
Lolita23 ni za kaj.. drugič šeuser posted image  točno vem kako se počutiš, ker sm bla js cel prejšnji teden čisto out.. vsi so mi doma govorili naj se samo umirim pa da bo use ok.. vmes je še noni mačka umrla (živimo v sosednji hiši) tako da sm bla sigurna, da sem fasala še kakšno tokso alpa kej in, da se zato ne premika več.. sej veš, da vedno pomisliš na vse najslabše..pol sm pa zvedla, da je bla mačka stara in da je kao ''umirala'' že pol letauser posted image  tako da sm se u tistem trenutku zavedala, da fuul fuul preveč paničarim user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Pocka, drži se in čim prej se pozdravi user posted image user posted image user posted image  za 4urni delovnik pa user posted image

Se podpisujem pod toleuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


Jjasna85; Žiga ima otroško P (en štuk nižje od šolske) pa je ena sestra M.tam tako smotana; pri 9mesecih smo mogli dat vodo, mu zalepi tisto vrečko gor in čakamo (po navadi smo bli tam tudi po uro), mine 30minut in ona mu reče: ˝dej, kaj misliš scat al ne. Bom mogla novo vrečko dat gor¨ Halo user posted image  kaj pa on ve kaj je scat pri 9mesecih; pa še ene parkrat smo imele rahel konflikt tako da sem pol povedala ta drugi sestri in tudi P. Sedaj ko kličem vprašam, če lahko govorim s to in to sestro pa se vse zmeniva.
Glede Alex pri dr.J.J.pa ne bom komentirala; jaz bi zaradi nje imela skoraj razlit slepič tako da je zame hujša od user posted image .


Svaštaaaa... mislim.. za jih počit!!
Ja, sej pri alex sm js dobila ****is... mi je konj na boso nogo stopu in sm šla k zdravnici... pa me pogleda in reče: ''Jasna, kaj je spet?!'' (whatever...) in ji pač povem, da mi je konj na nogo stopu (direkt na gleženj praktično) in sm mela celo notranjo stran plavo... in mi je rekla: ''no, pokaži''... in sm se mogla pred celo čakalnico sezuvat in ji kazat nogo (wtf?! js sm prišla k zdravnici, ne k tebi!!!!) in pol je rekla: ''ah dej no.. to ni nič... led dej gor, pa bo šlo mimo''! še dobro, da sm bla takrat še v srednji šoli.. ker če bi mi to zdej rekla sigurno nebi bla tiho...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:50:11   
peugeot
evo bom nekaj copy-paste naredila...
sem izpolnjevala vlogo za oč-dopust za sodelavko in sem to prebirala kaj in kako.

evo:
očetovski dopust je dopust, namenjen očetom, da bi že v najnežnejši dobi otroka skupaj z mamo sodeloval pri negi in varstvu otroka. Oče ima pravico do očetovskega dopusta v trajanju 90 koledarskih dni (ne glede na to, koliko otrok se rodi hkrati), pri čemer mora prvih 15 dni dopusta koristiti do dopolnjenega šestega meseca otrokove starosti (sicer ta del očetovskega dopusta zapade), drugih 75 dni pa lahko izrabi najdlje do tretjega leta starosti otroka. Oče nima pravice do izrabe prvih 15 dni očetovskega dopusta, če koristi porodniški dopust.


Za 15 dni očetovskega dopusta, ki jih oče izrabi do dopolnjenega šestega meseca otrokove starosti, mu država zagotavlja očetovsko nadomestilo, za druge dni očetovskega dopusta, ki jih lahko izrabi do tretjega leta starosti otroka, pa mu država zagotavlja plačilo prispevkov za socialno varnost od minimalne plače.

Očetovski dopust lahko oče koristi v obliki polne odsotnosti z dela, v strnjenem nizu (brez prekinitev) ali po dnevih. Kadar oče izrabi očetovski dopust po dnevih, se trajanje pravice določi v delovnih dnevih tako, da se upošteva 70% pripadajočih koledarskih dni očetovskega dopusta (15 koledarskih dni je enako 11 delovnih dni, 90 koledarskih dni je enako 63 delovnih dni).


ni pogoj, da je oče zaposlen 10,15 ali ne vem koliko let, je pa res, da vloga, ki jo oddaja delodajalec mora vsebovati zadnjih 12 plač pred nastopom očetovskega dopusta-da lahko izračunajo, kolikšen je ta "nadomestek"



< Sporočilo je popravil peugeot -- 12.11.2008 13:54:58 >

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:52:41   
Nina00


[/quote]

HVALA! Še danes kupim DONAT. Vejetno ga je treba imeti na toplem, da je brez mehurčkov?



[/quote]

Čez noč ga odpri in pusti zunaj, lahko pa ga tudi malo pogreješ, da gredo mehurčki ven, in nato mlačnega spiješ. Ni okusno, a pomaga.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:54:21   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00


Čez noč ga odpri in pusti zunaj, lahko pa ga tudi malo pogreješ, da gredo mehurčki ven, in nato mlačnega spiješ. Ni okusno, a pomaga.


Superca!



(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 13:54:41   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Zgaga...Jaz sem si nabavila donat in imam že tri dni in noči mir...

Za zgago: Donat ali pa Rupurut - ta zelo hitro pomaga in ga je varno jemat v nosečnosti.



HVALA! Še danes kupim DONAT. Vejetno ga je treba imeti na toplem, da je brez mehurčkov?





jaz tudi prisegam na donat. uredi prebavo in odpravi zgago v sekundi. jaz ga imam na sobni temperaturi pa preden pijem stresem steklenico da grejo malo mehurčki ven


_____________________________




(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:04:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

pocka- Pazi nase!

zgaga-
punce, kaj naj naredim, da me ne bo tako peklo???? user posted image user posted image user posted image Pa naj pojem mandarino, keks, kreker, biskvit, meso ali krompir. Skratka vse, kar zaužijem. Pa je to tak neprijeten občutek. Tega prej nikoli nisem občutila!


probaj z donatom,mandarinam al pa kakšnni čokoladi se pa raj za neki časa odpovej(saj pri men je pomagalo)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:06:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00





HVALA! Še danes kupim DONAT. Vejetno ga je treba imeti na toplem, da je brez mehurčkov?





Čez noč ga odpri in pusti zunaj, lahko pa ga tudi malo pogreješ, da gredo mehurčki ven, in nato mlačnega spiješ. Ni okusno, a pomaga.
preluftan in mlačen donat se mi zdi,da je bolj za pospešeno prebavouser posted image
za zgago pa mi je pomagal z mehurčki.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:11:04   
tasa_m
user posted image user posted image Tuki tudi veselo pišemo, na 1. delu pa smo že na 199 strani. Tak da še nekaj postov pa bomo zmagovalke.. user posted image

Zdaj pa grem še malo pred TV pol pa gasa v mesto na kavico (pa tortico)..
Aja, Naja30 bomo spili kavico namesto tebe danes na srečanju. Meni tudi neverjetno paše..drugače jih sploh nisem pila,..mogoče eno oz. max. 2 na dan, zdaj pa bi lahko požirala kavo dol.
No, res da ne prenesem turške ampak samo na avtomat. Mogoče pa je zato naša pikica bolj mala user posted image eh, nee ni zato. Je pač manjši ckerček user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:18:08   
peugeot
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image Tuki tudi veselo pišemo, na 1. delu pa smo že na 199 strani. Tak da še nekaj postov pa bomo zmagovalke.. user posted image

Zdaj pa grem še malo pred TV pol pa gasa v mesto na kavico (pa tortico)..
Aja, Naja30 bomo spili kavico namesto tebe danes na srečanju. Meni tudi neverjetno paše..drugače jih sploh nisem pila,..mogoče eno oz. max. 2 na dan, zdaj pa bi lahko požirala kavo dol.
No, res da ne prenesem turške ampak samo na avtomat. Mogoče pa je zato naša pikica bolj mala user posted image eh, nee ni zato. Je pač manjši ckerček user posted image


kava nima nobene veze, če se mene vpraša-sicer bi bil moj malček čisto majhen (ker obožujem turško), pa ni - zadnjič na morfo so rekli, da je čisto prav velik....no pa še zraven kakšnega prižgem (grda navada ampak...)user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:26:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: peugeot

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image Tuki tudi veselo pišemo, na 1. delu pa smo že na 199 strani. Tak da še nekaj postov pa bomo zmagovalke.. user posted image

Zdaj pa grem še malo pred TV pol pa gasa v mesto na kavico (pa tortico)..
Aja, Naja30 bomo spili kavico namesto tebe danes na srečanju. Meni tudi neverjetno paše..drugače jih sploh nisem pila,..mogoče eno oz. max. 2 na dan, zdaj pa bi lahko požirala kavo dol.
No, res da ne prenesem turške ampak samo na avtomat. Mogoče pa je zato naša pikica bolj mala user posted image eh, nee ni zato. Je pač manjši ckerček user posted image


kava nima nobene veze, če se mene vpraša-sicer bi bil moj malček čisto majhen (ker obožujem turško), pa ni - zadnjič na morfo so rekli, da je čisto prav velik....no pa še zraven kakšnega prižgem (grda navada ampak...)user posted image



saj vem da ne. Malo sem se pohecala user posted image user posted image ..mi je malo tečno ko se ura nikamor ne premakne, zdaj ko bi se že lahko. Ko pa imam čist malo časa pa se mi zdi da tak leti da jojj..
Ma moja mama je kadila vse 4 nosečnosti pa smo vsi po svojem mali user posted image . Sicer smo zdaj samo 3 ampak nam nič ne manjka. Eni delajo takšno "štalo" iz tega ven..kaj kadiš, pa noseča si??
Mislim hallo,daj nea bodi pametn... user posted image user posted image
meni se meša jou,..kuj neke bluzim tja v 3 dni...user posted image

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:31:49   
peugeot
ja,eni to jemljejo tako drugi drugače.
je pa res, da bi bilo za user posted image po eni strani bolje, če ne bi kadila (ne jaz ne ostale, ki to počnejo)...ampak, sem pa prebrala tudi, da NI dobro, da kadilka naenkrat preneha, ker je lahko velik šok za telo in se prenese na plod - kar pa je spet "škodljivo"....
Bi človek rekel, da se zagovarjam in iščem izgovore? ah, kje pauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:32:32   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image Tuki tudi veselo pišemo, na 1. delu pa smo že na 199 strani. Tak da še nekaj postov pa bomo zmagovalke.. user posted image

Zdaj pa grem še malo pred TV pol pa gasa v mesto na kavico (pa tortico)..
Aja, Naja30 bomo spili kavico namesto tebe danes na srečanju. Meni tudi neverjetno paše..drugače jih sploh nisem pila,..mogoče eno oz. max. 2 na dan, zdaj pa bi lahko požirala kavo dol.
No, res da ne prenesem turške ampak samo na avtomat. Mogoče pa je zato naša pikica bolj mala user posted image eh, nee ni zato. Je pač manjši ckerček user posted image



neeeee, sigurno ni mala zaradi kave. to ne more tolko vplivat. niso vsi otročki enaki - eni so manji drugi so večji... sigurno pa je vse čito ok z njo.

se vidimo kmalu


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 14:36:52   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: peugeot

ja,eni to jemljejo tako drugi drugače.
je pa res, da bi bilo za user posted image po eni strani bolje, če ne bi kadila (ne jaz ne ostale, ki to počnejo)...ampak, sem pa prebrala tudi, da NI dobro, da kadilka naenkrat preneha, ker je lahko velik šok za telo in se prenese na plod - kar pa je spet "škodljivo"....
Bi človek rekel, da se zagovarjam in iščem izgovore? ah, kje pauser posted image user posted image user posted image user posted image



he he he

že aristotel je rekel, da je treba vse počet v pravi meri... torej, nauk je, da dokler ni preveč, je vse ok... pol si pa vsak razlaga po svoje kak mu paše user posted image

ma teh teorij je toliko da se grem stavit da bojo čez deset let ugotovili, da moreš tu pa tam kakega prižgat, da je dobro za nevem kaj... saj to je vedno tak. najprej nekaj odsvetujejo, nato pa čez par let si čisto smotan če te iste stvari ne uporabljaš celo nosečnost.

samo brez sekiranja pa bo vse ok...


_____________________________




(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 15:17:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: peugeot

ja,eni to jemljejo tako drugi drugače.
je pa res, da bi bilo za user posted image po eni strani bolje, če ne bi kadila (ne jaz ne ostale, ki to počnejo)...ampak, sem pa prebrala tudi, da NI dobro, da kadilka naenkrat preneha, ker je lahko velik šok za telo in se prenese na plod - kar pa je spet "škodljivo"....
Bi človek rekel, da se zagovarjam in iščem izgovore? ah, kje pauser posted image user posted image user posted image user posted image



ja, verjetno je res večji šok to kot pa te pa te enga prižgeš user posted image ma vsak ima svojo grdo razvado.
Jaz npr. ko gremo kam ven al pa na kaki čagi spijem kak bambus (saj pravijo da je rdeče vino dobro za kri user posted image ) ,pa se pol z kolegico pogovarjama pa rečem npr: včeraj pa je tudi naš user posted image dobil malo vinčeka za popit. Naj se malo privadi. Pa ona mene pogleda pa mi full resno reče: kaj si ti nora, ne veš da vse to škodi, ker kaj ti poješ in popiješ dobi on po plodovnici, pol pa to ni zdravo. user posted image Ohjoj, sem hitro temo menjala, ker me je ven nardila, koda bi se ga malo nacukala pa sama spila 2l vina.  Sicer pa naj ve tudi naša pupa , da smo v Sloveniji sami dobri pivci, in da je že v samem zraku 0,5 promila alkohola user posted image user posted image .
Zdaj pa se grem porihtat, pol pa pičim na kavico..
Bom na drugem srečanju prišla kr v trenerki, danes pa bom te še šla mal bolj porihtana. Kaj pa moram, če mi je najlepše v športnih copatih pa trenerki,..sem bolj komot. Ampak so tote naše Primorke ble vse tak lepe, da te me tud ne smemo izostajat. user posted image user posted image user posted image

Hjoj,zdaj pa grem..


(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?