|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:22:28   
Najaa
tasa_m, meni ne odpre linka.

Ah ne, je odprlo, ravno sem tole zgoraj napisala. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:25:41   
MalaČebelica
tasa_m tebi pa je zmanjkalo besed pri prejšnjem prispevku... kaj si hotela povedat?


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:29:48   
Anonimen
Srečanje in slikce - Luštne ste! user posted image Je prav zanimivo videti obraze zraven nickov. user posted image

Najaa - Zdej pa vodiš v menjavi nickov. user posted image Kmetija - sem jo gledala dvakrat po 5 minut. Kr neki, če mene kdo vpraša. Sicer pa imamo tolk programov, da mi ravno tistega res ni treba gledat. Sicer pa naj bi v kmetiji na koncu ostala Cilka in Goran, kdo je zmagal pa ne vem. user posted image

Tko, zdej pa lahko noč.



(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:34:49   
felix7
uf, punce, me bomo do marca še dvakrat morale novo temo odprt user posted image
sem pogledala slike z mariborskega srečanja, prav lušne ste, še bolj pa vaši trebuščki. No, Ljubljana, zdaj smo pa mi na vrsti user posted image
jaz sem danes zelo na hitro naredila torteline, sem imela v službi naporen dan, pa se mi doma ni dosti dalo. Zdajle je ura 21.30 pa se mi že oči zapirajo. A ste ve tudi takšne zaspanke postale, odkar ste user posted image ?
Dali*, ko boš naslednjič ažurirala seznam, prosim, pri meni dodaj še podatek za porodnišnico LJ. Je že pisalo LJ, potem pa je kar izginilo.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:37:15   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

tasa_m tebi pa je zmanjkalo besed pri prejšnjem prispevku... kaj si hotela povedat?



sem mislila da mi je slikico prileplo pa sem dala kr pošlji. Pol pa le vidim da ni ratalo pa sem hitro popravla pa nekaj dopisala zraven.. user posted image user posted image
Ampak si očitno prehitra za mojo povezavo z netom. Nekaj šteka, preveč nas je gor user posted image
Grem spat zdaj počasi, mi že nekaj skup vleče oči user posted image

Nočko pa se pišemo jutri, ko nebom tak utrujena..


(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:37:19   
KOKICA32
Slikice- Luškano. Lepe ste mariborske marčevke in res je fajn, da si sedaj poleg nickname-a lahko predstavljaš še obraz.

Najaa- super novi nick..si sama dobila to idejo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:38:00   
frutolina
user posted image

eeeee... zdaj ste me pa ubile.. še spat ne bom mogla user posted image  jaz pa moje glupo razmišljanje (baje je krivo to,da sem vodnarka user posted image  - preveč razmišljam user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:38:50   
frutolina
ah šment, zaj sem še pa obliko foruma uničla user posted image user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:44:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Slikice- Luškano. Lepe ste mariborske marčevke in res je fajn, da si sedaj poleg nickname-a lahko predstavljaš še obraz.

Najaa- super novi nick..si sama dobila to idejo?



Slikice - se podpišem.

Najaa - sej taka umetnost pa spet ni tale novi nick, a? user posted image  

Mene pa tortice ne ganejo, ker sem pravkar pojedla pizza burek. Mi ga je možek prinesel, da ne bova lačna s trebuščkom. Kot da sva kdaj! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:48:42   
frutolina
Malačebelica!!! tebe pa poznam!!! user posted image user posted image  sma ble lani skup na poroki od K. in A.!! Mi je K. povedla da sta se tudi vidva poročila! čestitam! Pa upam da si ta prava ko mislim... user posted image  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:50:47   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Slikice- Luškano. Lepe ste mariborske marčevke in res je fajn, da si sedaj poleg nickname-a lahko predstavljaš še obraz.

Najaa- super novi nick..si sama dobila to idejo?



Slikice - se podpišem.

Najaa - sej taka umetnost pa spet ni tale novi nick, a? user posted image  

Mene pa tortice ne ganejo, ker sem pravkar pojedla pizza burek. Mi ga je možek prinesel, da ne bova lačna s trebuščkom. Kot da sva kdaj! user posted image


MMM, kaj je to pizza burek. jaz bi tuuuudiiii user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:53:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
MMM, kaj je to pizza burek. jaz bi tuuuudiiii user posted image user posted image user posted image user posted image



Se hecaš ali res ne veš?user posted image

frutolina, a se nisi ti bala, da ne boš nobene poznala? user posted image  

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:55:43   
frutolina
mene tudi zanima kaj je pizzaburek?user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:57:24   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

mene tudi zanima kaj je pizzaburek?user posted image


To je pizza v bureku. user posted image  Kaj v MB nimate tega čuda? user posted image  Ljubljančanke, na pomoč!
To je glavna hrana po žuranju. Jaz sem študirala v Lj tak da sem tam spoznala pizza burek in ga tam (po žuranju) največ pojedla. user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:01:52   
frutolina
Pizza v bureku? user posted image  Čuje se dobro....samo jedla pa tega še res nisem user posted image  kaj se da kje v MB dobit? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:02:08   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

Malačebelica!!! tebe pa poznam!!! user posted image user posted image  sma ble lani skup na poroki od K. in A.!! Mi je K. povedla da sta se tudi vidva poročila! čestitam! Pa upam da si ta prava ko mislim... user posted image  


hm... nekaj mi je zablokiral računalnik, ko sem ti pisala odgovor. ja, verjetno sem taprava... čeprav, jaz nimam pojma, kdo si ti user posted image

grem zdaj raziskatuser posted image


_____________________________




(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:04:16   
MalaČebelica
Jaz res ne vem kaj je to pizza burek. pa sem študirala v Lj, ampak res tega nisem jemala. kje to dobiš? na miklošičevi? al kje? nimam pojma in si nekak to težko predstavljam - pizza v bureku. ampak me res ful zanima kaj to je. obstaja kaka slikica?

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:09:30   
MalaČebelica
Frutolina - mislim, da sem te dešifrirala user posted image user posted image user posted image

Imaš Z.S. od mene.




_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:11:03   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

[ ja, verjetno sem taprava... čeprav, jaz nimam pojma, kdo si ti user posted image

grem zdaj raziskatuser posted image



user posted image  je zanimivo ko te nekdo pozna ti pa ne veš kdo a ? user posted image  No pa da ti pomagam...jaz sem ena od K. sošolk. Smo ble tri na poroki. Sem mela črne hlače pa rjavo črno belo majčko. Mogoče po keri slikici najdeš user posted image . K. ve da sem nosečka. Upam da je vse o.k. z malim A.

Upam da boš ugotovila! Sicer pa se drugič vidimo! user posted image  ah ja, pa hecno je ko se s kraticami menim user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:11:18   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Jaz res ne vem kaj je to pizza burek. pa sem študirala v Lj, ampak res tega nisem jemala. kje to dobiš? na miklošičevi? al kje? nimam pojma in si nekak to težko predstavljam - pizza v bureku. ampak me res ful zanima kaj to je. obstaja kaka slikica?


user posted image  A res ne veš? Sej ga imajo povsod, najboljši je bil pa na bavarcu! user posted image  Pred busom en burek pojest in it domov spat. user posted image

Ok, grem zdej na kavč, da me dragi zmasira in da se tale burek malo poleže. user posted image  Lahko noč, punce.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 12.11.2008 22:13:00 >

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:12:16   
frutolina
Prav maš MalaČebelica user posted image  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:24:57   
MalaČebelica
Frutolina - no me veseli, da sem skapirala, kdo si user posted image user posted image user posted image je bilo prav zabavno ugotavljat, kdo je ta user posted image , ki mene pozna, jaz pa nje ne

Najaa - ko se bomo srečale vse marčevke v Lj (ker prej verjetno ne bom nič v Lj zahajala) pa grem še na pizza burek. me prav zanima, kakšna je ta zadeva. sliši se zelo njamsi user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi grem v postlo. Upam, da si danes izborim kako masažo.  user posted image user posted image user posted image

Lepe sanje vsem user posted image in vašim user posted image v trebuhu in izven njega


_____________________________




(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:29:27   
jadrnica
hojla,

DALI* - čestitke za drugi del, še dobro da tako lepo rihtaš naš forumček user posted image user posted image user posted image Drugače pa malo popravi moje podatke za seznam: + 5,5 kg vsega skupaj, pa 89 cm obseg. Jaz nekako nima apetita, pa nič mi ni dobr in se prav silm jest - a je kaj takega za apetit dvignit?

KRčne žile in kompresijske žabe - ali si še katera te lepe žabe gor vlači  (kot da bi lezel v prmajhen neopren), o tem nekak ni blo tle debate še, razen pikapoke12345 se mi zdi

Najaa - mega nick user posted image user posted image

lahko noč,  sem cknjena

aja srečanja pa ko bo bo, kdor ma cajt na pride , drgač pa se mi zdi ideja na začetku dec, ko še ni tolk evforije, kar dobra.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:31:41   
jadrnica
pa seveda pozdrav vsem fotogeničnim mariborčankam, ki se sredi zime in prehladov bašejo s sladoledom user posted image user posted image  a to dajo ginekologi na receptuser posted image user posted image    men je pa sam želez napisala, kako touser posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:34:46   
jadrnica
Najaa - pa kaj strašiš ti tle ob tej uri, spat bo treba.....vidim, da samo midve še ob tej uri tle čekirava....groza, ni glih za zgled otrokom. Pozdrav na morje, upam, da je tam kaj lepše kot tu v notranjosti. Bomo šli ta vikend kakije pobrat k nonici.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?