|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 22:44:05   
yania
PIZZABUREK,,,ja v Lj.ni to nič neobičajnega...to je burek, noter pa je salama, sir, gobe in origano. Meni je tudi boljši na bavarcu, kot na miklošičevi...drugače pa me te stvari niti ne ganejo tolk...bolj me čokoladaaaa v kakršnikoli obliki, okusu, tortici, pecivu....joooj, me kar ne mine..
Sem vam povedala da v ponedeljek zadnjič delam, a ne?...sej več ne vem, kaj že napišem, ko že skoraj napol spim, ko tipkam v postelji, sem se ful na leptopa razvadila...
BOLNIŠKA-PORODNIŠKA
Ali katera ve kako je s tem...če grem jaz drugi teden na bolniško in direkt potem na podorničko, me avtomatsko dajo 42 (ali 45) dni prej na porodniško, a ne? Sem pa nekaj slišala, da je fino, če pred nastopom porodn.imaš kak dan dopusta in potem porodn. da se šteje le 28 dni...samo jaz sem na šoli zaposlena...ali ima katera kako informacijo, ali pa koga pozna in vpraša kako je s tem...jaz imam itak 24.dec-5.jan počitnice, če bi se to lahko upoštevalo bi bilo super, samo po mojem, je treba tik pred nastopom porodniške, a? No sej jutri bom še našo računovodjo klicala kako je s tem...samo ne vem, če je kaj na tekočem s tem, oz.se bo hotela kaj menit,,,,ima fulll enga dela, in ji je potem vse odveč...ravno smo menjali direktorico (ravnateljico) in je cela zbrka...zdej pa še za mene išče nadomestilo,,,,cela štala...
ULTRAZVOK
Ali je katera slišala za to, da po novem zdravstvo prizna samo 2 UZ v nosečnosti, torej tisti 3. v 32.tednu, ni možen...halooo..to mi je danes malo prej povedala kolegica, ko ima januarja rok, in ji je vleraj G.v Domžalah rekla, če želi imeti UZ, mora plačati 60 Evrov....joooj...kam gre ta država....meni je pa še na zadnjem rekla, da naj če v 32.tednu spet moj pride zraven...zdej pa res ne vem..očitno so to zdej dorekli, ali kaj?
Bomo protestirali... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Z mojim križem je cel križ, zdej me je pa še prehlad ujel,,,,čisto zabasan nos...grozno...pa zaprta sem tudi že 2 dni...donaaatt...sem ga ravno prej pila...sej ni čudno, da sem, ko me ni nič doma že 2 dni, tolk enih obveznosti zaradi službe, da grem od doma zjutraj in pridem zvečer, človek še na wc nima časa jit...komaj čakam res drugi teden da se zadeve umirijo...

Nič...lepo bodite...
Cita čestitke za boljše odnose s tvojo G....ostalim pa za dobre preglede...tudi mene je železo včeraj presenetilo, ko ga imam 126....ful dobro, je šlo gor od zadnjega pregleda...

SREČANJE...jaz sem že rekla, da sem za...Naja 30, prosim dodaj še mene......

< Sporočilo je popravil yania -- 12.11.2008 22:49:12 >

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 7:13:07   
helimaša
jutro!

najprej ena user posted image ......da se dobr zbudimo......se kasneje tipkamo

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 7:50:05   
KOKICA32
Vas berem, pa sem ugotovila, da ste od včeraj zvečer, ko sem PC-ja ugasnila ob cca 21h, naklofale še tri strani.user posted image

Zjutraj sem spila 2dcl donata na tešče, pa sedaj sem si ga tudi v službi natočila. Se je verjetno treba držati navodil, ki so napisane na steklenici, ne?

komp. nogavice- a jih nosite preventivno? Jaz se ne morem odvaditi sedeti prekrižanih nog. user posted image

pizza burek-tudi jaz tega ne poznam. Se vidi, da sem študirala v MB. Po opisu pa se dobro sliši, glede na to, da nimam rada običajnega sirnega ali mesnega. Mi je premastno! user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:09:20   
marec2009
Moji podatki:
25.03. marec2009 (31)            (št. 1  , št.  0) 18.12., LJ -1 kg, 120cm

To je pa full čuden z ultrazvokom, sem bila 1 teden v kliničnem sem ga imela na 2 dni, pa še kasneje sem šla lahko kar na urgenco čist tako preveriti (sem krvavela),  pol sem pa šla k svoji ginekologinji vmes parkrat nič ni komplicirala, ker sem bila že večkrat kot 2 krat pa je privat s koncesijo, full prijazna. No zdaj je pa vse okuser posted image tako da imam spet pregled šele naslednji mesec

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:11:18   
marec2009
Aja za zaprtje pa meni full pomaga tuna s olivnim oljem, pojem pa dirkam na wc, donat, hruške,.. nič več ne pomagajo user posted image  

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:23:20   
mediuhec
dobro jutro,

mediuhec se je glih kar prebil skozi zadnje strani!

tasa_m, hvala da si dala slike gor. jaz sem vesela, da smo se včeraj dobile, sicer moj kar ni mogel verjet da sem bila doma šele ob 7. zvečeruser posted image . drugič mislim da ne bo problema, da gremo še kaj pojest, he he. frutolina, drugič pridi tudi ti, kot berem eno od nas že poznaš.

pridne bodite, pa uspešne preglede!

(odgovor članu marec2009)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:25:05   
tasa_m
Pozdravljene user posted image ke..
Jaz pa sem danes ful dobro spala. Očitno je bil kriv sladoled od včeraj user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

pizza burek-tudi jaz tega ne poznam. Se vidi, da sem študirala v MB. Po opisu pa se dobro sliši, glede na to, da nimam rada običajnega sirnega ali mesnega. Mi je premastno! user posted image


Vidim, da je bil pizza burek na tapeti včeraj user posted image . Pa moje zlate Mb., kak ne veste kaj je to? Pa to dobimo v vsaki pekarnici v Mb., Sparu, Tušu,...uhh imamo, imamo tud po Mb. mi pizza bureke user posted image user posted image Brez skrbi, me na tem koncu SLO. nismo nič prikrajšane glede tega..user posted image
Jaz burek samo jem jabolčni..težko ga je za dobit a glavno da ga imajo v Intersparu in ko grem, sem glavna pri vitrini user posted image . No, saj sirnega tud ampak mi ni tako dober kot jabolčni..mljask


IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

ah šment, zaj sem še pa obliko foruma uničla


user posted image user posted image user posted image ti si vsaj uničla, jaz nisem znala niti slikice gor prilepit.. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

pa seveda pozdrav vsem fotogeničnim mariborčankam, ki se sredi zime in prehladov bašejo s sladoledom  a to dajo ginekologi na recept    men je pa sam želez napisala, kako to


hmm, saj smo prosile natakarja, da nam naj da kr celo banjico sladoleda pa nekako ni bil glih zainteresiran. Verjetno se je zbal, da bi mu ga 5 user posted image res pojedlo,ko ga je tak veselo nosil mimo nas.. user posted image user posted image
Nam so ga včeraj dali brez recepta, naslednjič pri 2 kepicah ali več pa je potreben recept ja...user posted image user posted image





(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:30:44   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pa to dobimo v vsaki pekarnici v Mb., Sparu, Tušu,...uhh imamo, imamo tud po Mb. mi pizza bureke user posted image user posted image



user posted image Prvič slišim, pa zgleda navzven kot burek?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:32:06   
KOKICA32
Ali zgleda kot štrudl, glede na to, da Tasa praviš, da ješ jabolčnega?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:32:23   
trezika
dobro jutro!
tasa, kaj že kavo piješ?user posted image user posted image  js še nisem utegnila do kuhinje pritiuser posted image user posted image  sn pa že pošteno lačna...verjetno se bom kr nad čokolešnik spravlauser posted image user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:40:23   
helimaša
sm vidla da ste včer res uživale----ja super.....zdej pa smo na vrsti lublančankeuser posted image user posted image .....oziroma vse ki boste zmele čas......komi čakam......
jst mam pa dons Mašo doma....v vrtcu razsaja viroza in so sam 3-je otročki v celi skupini notri....tko da je vzgojiteljica mojmu rekla da bi blo bolš da je doma.....sicer se je pa že nalezla.....ful kašlja in iz noska ji spet teče.....baje da so že od torka bolni otroci pa so šele dons povedal.....v glavnem tamala je tečna k 100user posted image .....se mi bo kr zmešal.......
pica burek je pa men ful dobr.....sm odvisn na kermu štacjonu ga ješ......pr nas v Grosuplju sm zanč dva jedla.....pr enmu je bil ful dobr, pr enu pa....bljaaak.....drgač pa je isto kot navaden burek.....sm da je šunk apa gobr pa mal začimb not.....
morm nehat....sirena ne neha tultuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 8:51:21   
Anonimen
Evo mene, sem že nazaj doma iz glukoznega testa. So mi vzeli 3 ali 4 epruvete krvi user posted image

pizza burek - Men je tud zelo dober, sem ga jedla ravno prejšnji vikend. Njami. Meni osebno je uni na Bavarcu najboljši, ampak je baje tam higijena na nuli... tako da ga grem iskat, če ga že jem na Miklošičevo.

ultrazvok
- Ja un UZ pri 32t se ga po novem ne opravlja več, razen če želiš samoplačniško. Sicer pa een G delajo UZ čist na vsakem pregledu, ene po potrebi, druge pa se držijo kot pijanec plota in ti naredijo samo 2, več pa je samoplačniško. Jaz bom v vsakem primeru šla na UZ v 32t - samoplčniško ali pa če mi ga bo naredila moja G, glede na to da sem pri privem otroku imela sum na zastoj v rasti. Bomo videli sproti.

helimaša
- Upam, da se vaša mala ni česa nalezla. Sicer je pa po vrtcih res tko, da jih dajo na pol zdrave v vrtec, še huje pa je, ko gredo takšni vsi smrkavi, kašljavi v kakšne igralnice, kakšne delavnice za otroke... pa ne zarad tamalih, ampak ker tastari ne morejo bit en teden doma (to doma sem mislila, da ne zdržijo, če so na bolniški v hiši ozorma ne lazijo okoli). user posted image

< Sporočilo je popravil =jasna= -- 13.11.2008 8:52:05 >

(odgovor članu helimaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 9:00:00   
spps
Ojla čveke čvekasteuser posted image user posted image user posted image user posted image
a bi rade podrle rekord z napisanimi stranmi?user posted image user posted image user posted image
vidim,da ste se Mariborčanke imele lepouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 9:06:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dobro jutro!
tasa, kaj že kavo piješ?user posted image user posted image  js še nisem utegnila do kuhinje pritiuser posted image user posted image  sn pa že pošteno lačna...verjetno se bom kr nad čokolešnik spravlauser posted image user posted image  


ne, danes sem na čaju. Se mi zdi da se me nekaj loteva user posted image . Mogoče se me loteva zato, ker bi mogla malo pospravit ker dobim pop. obiske, jaz pa sem še kr pred računalnikom.
Dober tek..user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


Prvič slišim, pa zgleda navzven kot burek?


ja enako zgleda. Vsaj do zdaj kolko sem jih jaz pojedla (max. 3) so bli enaki kot ostali bureki. Treba bo malo po mestu za malico po pizza burek..

Zdaj pa grem v trgovino, da naredim ta pasulj..kr vidim že kak ga jem. Pa komaj sem se nazjtrkovala, pa že razmišljam o kosilu..ohjojuser posted image   user posted image



< Sporočilo je popravil tasa_m -- 13.11.2008 9:07:05 >

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 9:42:46   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


Jaz burek samo jem jabolčni..težko ga je za dobit a glavno da ga imajo v Intersparu in ko grem, sem glavna pri vitrini user posted image . No, saj sirnega tud ampak mi ni tako dober kot jabolčni..mljask


IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

ah šment, zaj sem še pa obliko foruma uničla


user posted image user posted image user posted image ti si vsaj uničla, jaz nisem znala niti slikice gor prilepit.. user posted image





Njami njami jabolčni user posted image  jaz mam tudi tega najrajši! Majo ga tudi v Leclercu user posted image  

Ma uničenje mi gre tudi dobro od rok zadnje čase user posted image user posted image  poleg tuhtanja in papanja...

< Sporočilo je popravil frutolina -- 13.11.2008 9:43:22 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 10:01:06   
Lolita23
Živjo!!

Tasa_m midve se pa poznava, vsaj upam, da se ne motim, sam mislim da sva lani , tam avgust delali skupaj v Romansi, mogoč se motim.Jaz sem bila študentka, ki je včasih ob nedelajh s tabo delala, no pa prepoznavno jedla veliko sladoleda.user posted image user posted image user posted image


Drugače pa se jaz odpravljam na kolinena Dolenjsko, mi ni sam je treba družini pomagat.me je kar strah koliko strani bo treba prebrat, sam bom že.user posted image

Lpo srečanje ste imele mariborčanke.

Celjanke se super, danes imejte.

caw

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 10:04:14   
dushka
Lep pozdrav vsem. Ste se pa zelo razpisale, da vas niti ne dohajam.

Pocka lepo da so ti odobrili 4 urni delovnik. Jaz sem tudi zaprosila, pa me je komisija zavrnila. Smem vprašat, kakšen razlog si imela.

Kdaj greste v materinsko šolo? Gre mogoče katera v zdravstveni dom Domžale? Nevem, če ste se o tem že pogovarjale, nisem uspela vse prebrat.

Maribirčanke upam, da ste uživale na srečanju. Slike so super.

Želim vam lepo dopoldne.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 10:31:16   
janaja
Ojla čvekce,

cel teden nisem mogla do compa...

Drugi del user posted image user posted image

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 10:42:35   
PERSIDA
Lepo pozdravljene!

Najprej zahvala šta.marčovkam,da so prišle na srečanje.Lepo vas je bilo spoznati.To je bil sicer začetek spoznavanja,ker je še toliko stvari ostalo,ki bi jih rada predebatirala.A drugič moramo iti nekam kjer imajo ležalnike pol ,pa lahko zaradi mene debatiramo celo noč.Imam predlog ,da gremo v hotel habakuk,tam je vse kar potrebujemo ležalniki,bazen,masaža..itd.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Samo sponzorja še je potrebno najtiuser posted image user posted image user posted image .Tako,da začnite ,ko boste imele kaj časa.Jaz bom kar ateja napadla naj zrihta nekaj,saj je nekoč delal tamuser posted image user posted image user posted image .

tasa_m - madona ,da imaš dober fotoaparat ,na sliki se ne vidim taka kibla ,kot sem v resniciuser posted image .

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:02:38   
mojčika
Punce, wauuuu, vam se ne da sledit, bom bolj pridna v prihodnje. Sem ta tdva tedna lektorirala diplome in imela malo manj časa za bit tukaj, pa sem vas komaj našla in polno je novih, jah komentirala bom pa tudi težkouser posted image


Mi smo dali MF skozi, vse štima, očitno pa bomo dobili 2. user posted image , malo če-ja bom vseeno ohranila. Si je pa naša prvo rojenka že v 10. tednu moje nosečnice izbrala, da bomo imeli punčko z imenom Anica, a takrat o nadaljevanki še ni bilo ne duha ne sluha, zato si lahko mislite, kako sva se z možem smejala tisti petek, ko je bila na sporedu. Po tihem sem tudi slutila, da bo punčka.

Sicer smo ok, sem že ves čas na bolniški, verjetno do konca, zaradi astme še vedno jemljem zdravila in bo tako tudi ostalo.

Brcanje je pri nas hudo, res hudo, pa sem šele v 22. tednu.

Redim se tudi pridno, pa mi je kar hudo, jaz te kile kar težko prenašam, sem jih tudi v prvo, sploh ker se redim v noge in rit in me tam čez res vse boli. Nosim pa lažje kot prvič, vse je zaprto in bolj zadaj, prvič sem nosila spredaj in čist spodaj. Zredila sem se torej +6, okrog trebuha pa smo na 97cm.

No, zdaj pa upam, da vam bom uspela sledit, naslednji pregled imam pa 2. 12.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:07:43   
MalaČebelica
Zdravo vsem user posted image !

Bolniška- jaz sem tudi na bolniški. pa ne vem točko, kako to gre - ali pol moram na porodniško 45 dni pred rokom ali kako? hm, ali ve katera druga še kaj o tem?

Persida - se strinjam glede Habakuka user posted image user posted image user posted image je pa res bilo fajn včeraj. moramo se še večkrat dobit, da malo poklepetamo...

Materinska šola - jaz sem se že prijavila. Malo imam visoki pritisk in sem za veliko primerov slišala, da so mogle it proti koncu v bolnico pa sem se kar odločila, da grem že zdaj v to šolo in sem se prijavila v UKC MB, ker me je strah, da bi me kaj prehitelo user posted image

pizza burek - zdaj sem pa tak radovedna, kaka je ta zadeva, da bom po moje kar že danes šla en giro po MB in ga poskušala poiskat user posted image user posted image user posted image

ultrazvok - ja to je baje res, da sta samo dva UZ v nosečnosti krita iz zavarovanja. ampak je ful odvisno od ginekologa. meni moj naredi vedno UZ in sem že zdaj prekoračila dovoljeno število. upam, da bo tako tudi nadaljeval... user posted image

zdaj pa malo čistit...




_____________________________




(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:07:58   
PERSIDA
tasa_m -pa ne bi ti danes še za mene kosilo skuhala?Jaz sem totalno fuč mi je hrbtenica od sladoleda zmznilauser posted image .Samo res zdaj zastopim ljudi,kateri imajo probleme s tem.Ne vem kaj mi je danes samo to ni za živet.

pizza burek - a ima kakšna recept za to,da ga sama doma dela.To bi bilo za probat samo ne danes.

Grem zdaj probat malo pohištvo sestavljat sem včeraj dve nizki komodi kupila za male pikice.Upam samo ,da me ne zareže,ker pol ,pa res ne vem kako bo.Če ne bo šlo ,pa grem kar nazaj v posteljo tam še mi najbolj paše.

Tiste ,ki pridno kuhate ,pa dober tek,skoraj bo čas za to.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:08:33   
sonček85
pridne čveke ni kaj ,čestitke za 2 deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:12:21   
Najaa
Jaz sem pa čisto boga. Grlo me boli, glava me boli, vseeee me boli! Sam pokukat sem vas prišla in grem nazaj počivat. Moram si čaj skuhat.

MalaČebelica, dobra ideja, da bi šle vse na burek! user posted image  Če ga ne boš prej kje v MB našla. user posted image

Srečanje - kaj pa petek 28.11. ali ponedeljek 1.12.?

yania - te možnosti, da bi šla 42 dni prej v porodniško ni več. Že ko sem jaz šla za Tijo v porodniško, so ukinili.
UZ pa zdravstvo plača samo 2. Če je vse ok z otrokom, je to tudi dovolj. Ponavadi pa G naredi proti koncu vseeno še enega.
Meni ga dela vsakič, ampak zarad rizične nosečnosti. In ni prijetno, veš. Bi mi bilo veliko lepše manjkrat in zato brez strahu. user posted image

PERSIDA, kak si me nasmejala s to kiblo! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
13.11.2008 11:16:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Lepo pozdravljene!

Najprej zahvala šta.marčovkam,da so prišle na srečanje.Lepo vas je bilo spoznati.To je bil sicer začetek spoznavanja,ker je še toliko stvari ostalo,ki bi jih rada predebatirala.A drugič moramo iti nekam kjer imajo ležalnike pol ,pa lahko zaradi mene debatiramo celo noč.Imam predlog ,da gremo v hotel habakuk,tam je vse kar potrebujemo ležalniki,bazen,masaža..itd.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Samo sponzorja še je potrebno najtiuser posted image user posted image user posted image .Tako,da začnite ,ko boste imele kaj časa.Jaz bom kar ateja napadla naj zrihta nekaj,saj je nekoč delal tamuser posted image user posted image user posted image .

tasa_m - madona ,da imaš dober fotoaparat ,na sliki se ne vidim taka kibla ,kot sem v resniciuser posted image .


user posted image user posted image ma to se tebi zdi, da si kibla. Sicer pa nosiš 2 user posted image Se pa strinjam ja, da moramo drugič izbrat kaj bolj mehkega, kar se lahko poleže.. Smo ble že res vse kot roboti, ko nas so začeli križi bolet user posted image ampak tud 3 ure ni malo,da sediš na miru..user posted image
Jaz sem ponavadi že po urci kot robot, včeraj pa meje samo mal proti koncu bolelo.. očitno je srečanje zdravilno user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!

Tasa_m midve se pa poznava, vsaj upam, da se ne motim, sam mislim da sva lani , tam avgust delali skupaj v Romansi, mogoč se motim.Jaz sem bila študentka, ki je včasih ob nedelajh s tabo delala, no pa prepoznavno jedla veliko sladoleda.


ja, verjetno se ne motiš..ampak saj sama veš kako je tam..user posted image Menjalo se je toliko študent da ne folgam v 3 letih si vseh zapomnit.
Lahko pa mi na zs poveš ime pol pa se bom verjetno spomnila.. Sicer, ko si rekla da greš na dolenjsko se mi zdi ampak nisem ziher user posted image

mojčika- user posted image za user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?