|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 18:03:15   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Nimam, je ne maram in ne rabim.


...in si ne morem privoščiti user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 18:28:45   
tjašun
Zaenkrat mi partnerzelo pomagauser posted image , tako da nimava po trebe po pomočnici. Ja, kdaj bi pa pasala....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:15:45   
soncece24
Mi imamo hišno gospodinjsko pomočnico, ki je vsak dan tu (imamo apartmaje) in če s mi res ne da posesat in pomit po tleh, potem jo prosim. Ne prenesem pa, da bi kdorkoli preveč "šaril" po mojih stvareh, tak da res tedenske variante, pa da bi mi vse delala ne bi imela.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tjašun)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:20:52   
smrka
Ja kot je viv rekla, men se to zdi PRESERAVANJE.... oprat posodo, posesat, pobrisat prah... za to nerabim pomocnico.. toliko casa si pa le lahko vtrgam vsak dan da opravim nekaj hisnih opravil, seveda je lazje ce ti pomaga partner.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:41:52   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Ja kot je viv rekla, men se to zdi PRESERAVANJE.... oprat posodo, posesat, pobrisat prah... za to nerabim pomocnico.. toliko casa si pa le lahko vtrgam vsak dan da opravim nekaj hisnih opravil, seveda je lazje ce ti pomaga partner.


Načeloma se s tem strinjam, odkar sem rizično noseča bi mi pa vseeno prav prišla. Ker sama res ne zmorem vsega, mož sicer veliko pomaga, pa vseeno. Na srečo imam zlato mamo, ki pomaga in to zastonj. user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:43:31   
viv_
smrka, sej jest sem napisala, da se mi ne zdi preseravanje... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:47:07   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: viv

smrka, sej jest sem napisala, da se mi ne zdi preseravanje... user posted image


a ja user posted image no men se zdi pa preseravanje :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 19:54:03   
pikapolona2
Jst pa imam slabe izkušnje z temi tetami...oziroma...moja mami si jo je že pred 20 leti omislila ker ni zmogla stanovanja...treh otrok pa še vikend z vinogradom....no in smo imeli skoz nekaj s temi tetami...ena nam je zelo slabo počistila....druga nas je okradla....treja je billa zeloooo počasna. Potem je mami obupala pa še vikend smo prodali in smo imeli več časauser posted image

drgač pa če imaš denar pa premalo časa zase in za otroke...zakaj pa ne???

sam mojo taščo bi pa pomoje kap da si jst eno omislim....bi me imela cela vas v zobeh...hehe.user posted image user posted image ...zaenkrat sfolgava...poudarek na dvojini...kar pomeni da pospravljava oba enkrat eden drugič drugi....imamo pa samo eno frkljo ki še ne razmetava preveč.....likam pa res samo najnujnejšeuser posted image

< Sporočilo je popravil pikapolona2 -- 12.11.2008 19:57:25 >

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 20:09:43   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Je nimam in je nebi imela....imela pa bi kuharico, ki bi se posodo pomila za sabouser posted image


Jest bi tut mela kuharco,ker kuhanje mi ne gre prou preveč dobr,ampak skuham pa,moj se še ni zagiftov jest pa tut neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 20:52:03   
ZARA
Mene pa zanima, koliko gospem pomočnicam plačujete na uro?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 20:53:35   
Janeja
Imam - 1x tedensko za 4-5 ur. Mi vse pospravi in zlika.

Pa je to daleč od nekega preseravanja. Jaz delam vsak dan do 17h, mož sicer pride prej domov, ampak gre po otroka v šolo in vrtec in se potem raje igrajo in "razmetavajo" kot pa pospravljajo. Jaz pa tiste 3 urce pred spanjem tudi raje izkoristim za cartanje s tamalčki, pa za naloge delat, kot pa za pospravljanje.

Sva dolgo sama vse pospravljala, ampak to so bili potem vikendi s coto, sesalcem in likalnikom v roki. Zdaj imamo pa končno fraj vikende za otroke, za družinske izlete,... brez da sem podzavestno slabe volje, ker bi me doma čakal kup cot.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 21:09:18   
skokica01
Smo jo imeli, ampak smo jo zaradi finančne situacije morali do nadaljnega odpovedati. Zelo jo pogrešam, ker vgosp. opravilih prav nič ne uživam in mi je res škoda časa. Imamo namreč precej veliko hišo in je ni kar tako lahko pospraviti. Ko si opomoremo jo uvedemo nazaj. Definitivno. Se raje kakšnemu drugemu luksuzu odpovem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 21:11:34   
SANDY
Tudi meni se ne zdi to kako preseravanje. Glede na službe oz na delovni čas verjajmem, da tistim ki delajo od pon do pet po cele dneve, ni ravno za pospravljanje in vse kar paše zraven, ob vikendih. Kot je ena napisala je raje z otroki tisti čas.
Jest je glede na svoj delovni čas, ne rabim, ker sem dost frej. Večina pospravljam sproti, ker sem picajzlasta. Odkar je Trina v vrtcu pospravljam dopoldan.

Je pa tako, da je v slo to še vedno kar tabu temai, kar se tega tiče, oz naj bi si pomočnice lahko privoščili le premožnejši.
Jest sem leta 1998 šla v London, da bi delala kot au-pair. Žensko, pri kateri sem nato stanovala in ji merkala otroka, sem spoznala drugi dan mojega bivanja v Londonu. Tretji dan sem šla s kufri tja, spoznala še njenega moža in otroka in to je bilo to. Živela z njimi, pazila na otroka in tud pospravljala. V tujini se ne belijo preveč glave s tem od kod si in zakaj si. Oni pač rabijo varstvo..vrtci so dragi, sploh privat in tako laufa ta sistem. Definitivno imajo za moj pojem jajca, ker jest svojega otroka neki neznani osebi in **** države ne bi pustila kar tako v varstvu.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: gospodinjska pomočnica
12.11.2008 23:42:01   
Anonimen
Nimam.
Ker jaz tako pospravljam, da najprej vse pospravim, potem pa moram nekaj razmetat, da ni prevec sterilno . Ne verjamem, da bi katera gospodinjska pomocnica zadostila mojim kriterijem potrebne razmetanosti.

Tudi realne potrebe nimam.
Ko bom imela hiso z vrtom, jo bom pa definitivno imela, to bo slo v kalkulacijo budgeta za hiso. Samo to bo enkrat....ohoho dalec.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 5:04:18   
Kerensa*
Imam gospodinjskega pomočnika... al' sprašujete samo za pomočnice? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 7:36:12   
petja
Imam jo 1x na 14 dni in je ne zamenjam za nič na svetu.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 12:15:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 12:31:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Nimam, je ne maram in ne rabim.


Enako.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 15:44:24   
ZARA
No in, koliko cvenka jim daste na uro? A je res to taka skrivnost?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 15:47:41   
Dadi
Ko jo bom potrebovala in če si jo bom lahko privoščila jo bom imela...(mal futuristično deluje tale stavek a neuser posted image )

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 18:28:52   
Anonimen
Ne maram je, imela jo pa bi. user posted image

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 20:05:02   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

No in, koliko cvenka jim daste na uro? A je res to taka skrivnost?


6eur je pa 3-4 ure.Če pa pomiva okna pa dlje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 21:05:18   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

No in, koliko cvenka jim daste na uro? A je res to taka skrivnost?


6 EUR na uro.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 21:14:29   
katjandraž
Mi jo imamo 1x tedensko. Plačamo ji pa 8 EUR na uro (LJ).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 21:35:57   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Imam - 1x tedensko za 4-5 ur. Mi vse pospravi in zlika.

Pa je to daleč od nekega preseravanja. Jaz delam vsak dan do 17h, mož sicer pride prej domov, ampak gre po otroka v šolo in vrtec in se potem raje igrajo in "razmetavajo" kot pa pospravljajo. Jaz pa tiste 3 urce pred spanjem tudi raje izkoristim za cartanje s tamalčki, pa za naloge delat, kot pa za pospravljanje.

Sva dolgo sama vse pospravljala, ampak to so bili potem vikendi s coto, sesalcem in likalnikom v roki. Zdaj imamo pa končno fraj vikende za otroke, za družinske izlete,... brez da sem podzavestno slabe volje, ker bi me doma čakal kup cot.



Načeloma se s tem strinjam, je pa tudi res, da je prav da otroka naučiš opravil po hiši, priuči pa se jih tako, da najprej starša opazuje, kasneje pa seveda sodeluje.
Meni je všeč kompromis, da si ob večjih generalkah dobiš pomoč, v mojem primeru sta to moja mama ali pa tašča.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?