|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 21:51:33   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

Načeloma se s tem strinjam, je pa tudi res, da je prav da otroka naučiš opravil po hiši, priuči pa se jih tako, da najprej starša opazuje, kasneje pa seveda sodeluje.
Meni je všeč kompromis, da si ob večjih generalkah dobiš pomoč, v mojem primeru sta to moja mama ali pa tašča.


Če ne bi vsak dan pred risanko in večerjo pospravili posledic dnevnega "razmetavanja" potem pomoč 1x tedensko ne bi bila dovolj. user posted image Seveda imata vsak dan svoje zadolžitve, pa tudi midva zaradi tega ne leživa cele dneve. Ostane konec vsakega dneva veliko za nardit.
Zato, ker imam za tedensko "generalko" pomoč pa tudi mislim, da otroka ne bosta prikrajšana za pravilno vzgojo.




(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 22:22:28   
pikapolona2

[/quote]

Načeloma se s tem strinjam, je pa tudi res, da je prav da otroka naučiš opravil po hiši, priuči pa se jih tako, da najprej starša opazuje, kasneje pa seveda sodeluje.
Meni je všeč kompromis, da si ob večjih generalkah dobiš pomoč, v mojem primeru sta to moja mama ali pa tašča.
[/quote]

hi hi...sam jst bi pa skoraj raje eno tujo žensko za pomoč prosila...kot pa da bi tašči ali pa moji mami reklauser posted image . O
koli sodelovanja otrok imaš pa prav...mene je mati od malega gnala da moram za sabo pospravljat in imam to v sebi...ne puščam stvari naokoli ......čeprav pri moji sestri ji pa ni ravno uspelo...drug karakteruser posted image .

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: gospodinjska pomočnica
13.11.2008 23:48:03   
pravljica


hi hi...sam jst bi pa skoraj raje eno tujo žensko za pomoč prosila...kot pa da bi tašči ali pa moji mami reklauser posted image . O
koli sodelovanja otrok imaš pa prav...mene je mati od malega gnala da moram za sabo pospravljat in imam to v sebi...ne puščam stvari naokoli ......čeprav pri moji sestri ji pa ni ravno uspelo...drug karakteruser posted image .



ma mene so tudi od malega gnali pa se nekak ni prijelo user posted image  nujno rabim eno, pa nobene ne poznam...bi blo fajn najt katero tako iz priporočila koga drugega...kar tako neko tujo - hmm, ne vem no, se še nisem opogumila user posted image  pri meni je tako hudo, da bi morala polovico sama prej pospravit, da je ne bi že prvič minilo user posted image  

resno - če katera pozna kakšno, naj mi javi na zs, bi bila vesela user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 15:41:45   
riders
Jaz jo tudi imam in si ne morem predstavljat, da ne bi več prišla user posted image  Plačam ji pa tolk kot hoče - trenutno hoče 7€ na uro, ko bo pa hotla več, ji bom pa tud dala več...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 16:19:29   
Freycha
meni je pa noro, da je kao opravičljivo, da ima nekdo gospodinjsko pomočnico samo, če po cele dneve dela in enostavno nima dovolj časa za pucanje, sicer pa to skoraj ni dopustno.....

Kaj pa, če pač nisem gospodinjski tip in se mi s tem ni za zafrkavat? Kaj pa, če sem alergična na prah in ni priporočljivo, da sesam? Kaj pa, če bi takrat raje ležala, pa noge u luft držala, pa knjigo brala?

Jaz sem mogla od rane mladosti počet ne vem kaj vse, pa se mi je delo samo zamerilo. Nismo vsi za vse, pa čeprav je mus. Jaz bi se raje čemu podpovedala, pa da magar takrat noge u luft tišim, kot pa da bi pospravljala. Kaj potem po vaši (nekateri) oceni nisem "opravičena" al kaj?

dajte se briga zase. Če vam ni, vam ni. Hvala bogu. Če se vam da pucat in pospravljat, hvala bogu 2x......

tiste pa, ki bi jo rade imele (pa ne glede na službo, čas, razpoloženje in zmožnost), pa naj jo imajo, pa naj vas en klinc briga.....

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 16:41:06   
Rubin.
Freycha user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 17:59:51   
Janeja
Freycha, se popolnoma strinjam z vsem napisanim. Vsak naj živi in si življenje organizira tako, kot njemu odgovarja. 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 18:32:00   
skuštrana
Ojej, a takšne cene imajo gospodinjske pomočnice user posted image
Jaz se pa nekaj bunim ker računa 4,18e (30 kn) na uro..Bom kar lepo tiho user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 18:35:05   
ZARA
Freša, a ti je cuker padel? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 18:48:06   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Freša, a ti je cuker padel? user posted image


ne, jutr mam izpit, pa sem mal živčna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 19:56:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Freša, a ti je cuker padel? user posted image


ne, jutr mam izpit, pa sem mal živčna user posted image user posted image user posted image


Ne bit tak huda. Sej samo mnenja pišemo.

Pa drži se jutri! user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: gospodinjska pomočnica
14.11.2008 22:55:07   
valči
Jaz sem pa trenutno uradno gospodinjska pomočnica.Zaposlena.user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 7:50:18   
muška
je nimam, bi pa jo imela. Ampak samo za čiščenje in ne za pospravljanje, ker svoje cunje hočem sama oprat in jih zložit v omaro tako kot sama hočem - tukaj niti slučajno ne pirde nihče v poštev. No rabila bi jo za pucanje kopalnice, kuhinje, otroška soba je tudi že skladišče,... čez kakšno leto dni morda bom našla eno teto.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 10:46:56   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: muška

je nimam, bi pa jo imela. Ampak samo za čiščenje in ne za pospravljanje, ker svoje cunje hočem sama oprat in jih zložit v omaro tako kot sama hočem - tukaj niti slučajno ne pirde nihče v poštev. No rabila bi jo za pucanje kopalnice, kuhinje, otroška soba je tudi že skladišče,... čez kakšno leto dni morda bom našla eno teto.


No saj na tak način jo imam jaz. V 5 urah na teden je itak nemogoče, da bi še prala cote. Jaz ji vse operem, sproti po ta večjem pospravimo, ona pa potem pobriše prah, posesa, pobriše po tleh, pospravi kopalnico, WC in zika. Tedenska generalka pač. Pa zlikane cote mi tudi samo pokupčka, jaz jih pa sama v omare pospravljam.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 11:27:27   
Lianna
Hm...ko vidim koliko plačujete gospodinjski pomočnici razmišljam, da bi mogoče nehala otroke pazit in začela pospravljat pri ljudehuser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 12:35:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna
Hm...ko vidim koliko plačujete gospodinjski pomočnici razmišljam, da bi mogoče nehala otroke pazit in začela pospravljat pri ljudehuser posted image

Mhm, Lianna. V Avstriji je ta biznis zelo razširjen in odlično plačan. Od 8-10 €/ uro. Zato sem spraševala prej koliko jih plačujete...pa hvala za cifre, jakaracmanu, Janeji in še eni pupi.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 20:48:40   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: 3T





Načeloma se s tem strinjam, je pa tudi res, da je prav da otroka naučiš opravil po hiši, priuči pa se jih tako, da najprej starša opazuje, kasneje pa seveda sodeluje.
Meni je všeč kompromis, da si ob večjih generalkah dobiš pomoč, v mojem primeru sta to moja mama ali pa tašča.

tako


Mene moja hči, jasno tudi vidi čistiti, prav tako moža.Vsak dan je seveda treba kaj pospraviti.Svojih staršev mi pa na kraj pameti ne pride obremenjevati z mojim gospodinjstvom.
Dobro zaslužim in si to lahko privoščim, moja hči pa tudi ve kaj je pospravljanje.Vsak po svoje.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 23:02:46   
sanja nk.
hmmm sem mogoče mal prepozna za to temo, sam no na začetku sem bila tudi jaz proti pomočnici sam se je izkazala čisto okey pride enkrat na teden , vsako soboto da posesa, pomije kopalnice, pomije tla , da prat če je še kaj v koših , potem pobriše prah , zloži in pokupčka perilo in ostalo obleko no naredi na splošno vse kar ostane meni za čez teden, da imamo vsaj vikende skupaj v miru ,........drugače je pa sestra od moje prijateljice ki potrebuje dodatni denar....pride tko v soboto zjutrej pa gre do kosila , no ko vse naredi.............., njej zaupam ker jo poznam in jo lahko samo pustimo v hiši da naredi vse, ker neznaki pa nebi pustila da hodi po hiši in stika po omarahuser posted image , se pa tudi zgodi da jo pokličem če grem na kakšno službeno pot da poskrbi za tisto kar možu takrat ne znese, tudi skuhala je že kaj ....

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: gospodinjska pomočnica
15.11.2008 23:29:22   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

hmmm sem mogoče mal prepozna za to temo, sam no na začetku sem bila tudi jaz proti pomočnici sam se je izkazala čisto okey pride enkrat na teden , vsako soboto da posesa, pomije kopalnice, pomije tla , da prat če je še kaj v koših , potem pobriše prah , zloži in pokupčka perilo in ostalo obleko no naredi na splošno vse kar ostane meni za čez teden, da imamo vsaj vikende skupaj v miru ,........drugače je pa sestra od moje prijateljice ki potrebuje dodatni denar....pride tko v soboto zjutrej pa gre do kosila , no ko vse naredi.............., njej zaupam ker jo poznam in jo lahko samo pustimo v hiši da naredi vse, ker neznaki pa nebi pustila da hodi po hiši in stika po omarahuser posted image , se pa tudi zgodi da jo pokličem če grem na kakšno službeno pot da poskrbi za tisto kar možu takrat ne znese, tudi skuhala je že kaj ....
  

Pomočnica, ki je možu v veselje, tebi pa v pomoč,.... user posted image


Sicer pa pmočnice nimam.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: gospodinjska pomočnica
16.11.2008 0:22:10   
Olivija
nekega dne ... v novi hiši ... bomo tudi mi imeli kakšno gospodinjsko pomoč.

všeč mi je varianta, da pride kakšna upokojenka enkrat na teden in naredi generalno po celi hiši. Družina, kjer sem delala kot varuška, je imela to varianto in prav fajn je bilo. Gospa si je malo izboljšala pokojnino, mama je imela pa več časa za otroke in svoj poklic.

Meni je to pač neka storitev, ki jo plačam - s tem omogočim nekomu prihodek, sebi pa več časa za druge stvari.  

In jaz res ne maram gospodinjskih opravil, raje 10 strani prevedem ...

Ja in poznam kar nekaj družin, ki imajo gospodinjske pomočnice.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 16.11.2008 0:25:30 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?