|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slab zadah pri dojenčku???
13.11.2008 9:46:54   
SaTiSa
Naša user posted image ima zadah...zjutraj še najbolj...

Normalno, ali je kriv želodček?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slab zadah pri dojenčku???
13.11.2008 10:08:24   
temboli1
Hojla,

jaz sem pri moji opazila, da ima zjutraj slab zadah, kadar je prehlajena in veliko diha skozi usta.

Sem se pa tudi že vprašala če je to "normalno" ali je kaj drugega vzrok.

Lp

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slab zadah pri dojenčku???
13.11.2008 10:31:02   
dolenjka
Imamo enako težavo user posted image  Meni je bilo rečeno da do tega lahko pride, če premalo pije, samo naša spije cca 300 ml na dan, tko da to ne more bit user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slab zadah pri dojenčku???
13.11.2008 10:33:45   
ZvezdicaZaspanka
Mogoče je pa zaredi mleka, ki ostane v ustni votlini...in ko so usta ponoči zaprta, se potem zjutraj čuti. Pri mojem dojenčku sem to parkrat opazila, ko je bil šele par mesecev star...zdaj tega ne opazim več. Sem bila pa takrat prepričana, da je od mleka.


(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 12:54:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu temboli1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slab zadah pri dojenčku???
13.11.2008 13:39:18   
manetka
Kaj pa dude, pri nas to naredi slab zadah, jo moramo pogosto menjat, ni dovolj prekuhavanje, prav nova mora biti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?