|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:36:40   
Mišni
No, a ni fajn, da tale forum obstaja.

Pa še nekaj je dobro za novorojenčka: da ga takoj v ledeno vodo namočiš in to tako da ga za zadnjo nogo držiš, za eno. Se fajn utrdi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:41:40   
Anonimen
mišni si me na un vic spomnla, a vešuser posted image user posted image user posted image user posted image


k novopečena mamica (blondinka menda) drži dojenčka za nogo nad piskrom vrele vode. pa za vsak slučaj še enkrat prebere navodila v knjigi o dojenčkih : če otrok noče piti kravjega mleka, ga prekuhajte...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:46:45   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mišni si me na un vic spomnla, a vešuser posted image user posted image user posted image user posted image


k novopečena mamica (blondinka menda) drži dojenčka za nogo nad piskrom vrele vode. pa za vsak slučaj še enkrat prebere navodila v knjigi o dojenčkih : če otrok noče piti kravjega mleka, ga prekuhajte...

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:52:40   
TinaV*
hahahahaaha dober vic,ampak krut...

joj tema kajenje mi ze gre hudo na zivce....skos jo kje najdem,pa skos na novo odprta...
vsak se zase odloci kaj bo pa kaj ne...

daj prenehajte ze pocasi al pa tak ko pravijo ostale malo linke poglejte ...ne pa za vsak d... nove teme odprat user posted image user posted image user posted image
kar nekaj no

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:53:47   
lenika
No tele komentarji ti bodo gotovo pomagali pri odvajanju.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 10:56:51   
TinaV*
user posted image user posted image user posted image user posted image
to pa ziher

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 11:01:00   
Skorpija
jaz sem kadilka in takrat, ko smo čakali na izid transferja, sem pokadila še nekje 2-3 cigarete na dan, od prvega UZ naprej pa nobenega več. S prenehanjem nisem imela niti najmanjših težav, ker mi je bilo itak slabo in mi je vse smrdelo, cigareti pa sploh. Zdaj kdaj pogrešam ta ritual, ampak se mi zdi najmanjši problem, da mal stisnem zobe za uno minuto, da želja mine... Upam, da tudi po porodu ne bom več kadila...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 11:03:45   
malabela
No evo, tale izkjušnja mi je všeč user posted image . Saj se vse da, sploh če gre za naše malčke.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 11:04:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 13:22:12   
peugeot
težko je presojati o stvari, za katero še niste probale - najlažje je biti nekadilec in petardirati kadilca - "valjda da se da nehat"-e drage moje, ni tako lahko.
če bi, če bi - če bi babica imela k... ne bi bila babica ampak dedek - toliko o komentarjih, ki se začnejo z- če bi jaz kadila

je pa res, da vsaka mora zase in svojega user posted image vedeti kaj in v kolikšni meri je dobro.
pa brez zamere

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 13:24:14   
tanikaa
Hirvigoagein. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 13:30:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Hirvigoagein. user posted image


A ni fajn user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 13:36:20   
tanikaa
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 13:52:11   
Anonimen
Mislim, da je vprašala za mnenje in če nimate mnenj s katerim človeka ne boste žalile jih ne pišite. Potrebuje mnenja a ne obtožbe pa komentarje, ki res niso primerna za odrasle ženske. Halo vi delete vse kot je treba in ste popolne? Nihče ni popolen in tudi ve niste.
Sicer pa če le uspeš nehaj kaditi, ali pa vsaj zmanjšaj kolikor se le da. Držim pesti, da ti uspe prenehati pa srečno.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 15:31:20   
TinaV*
in spet smo tam,pri kreganju...oz zacelo se je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nic novega kar se te teme tice

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:07:14   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Halo


Ja halo? Prosim? Halo? Se slišiva? Ma nekaj šumi. Ne vem kaj je.

DAJ ČE ME SLIŠIŠ, MALO PONEJE POKLIČI. Halo? Ma jaz nič ne slišim ....

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:13:33   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Halo


Ja halo? Prosim? Halo? Se slišiva? Ma nekaj šumi. Ne vem kaj je.

DAJ ČE ME SLIŠIŠ, MALO PONEJE POKLIČI. Halo? Ma jaz nič ne slišim ....


Ampak jaz niti ne vidim, ker je tako zakajeno. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:14:17   
scubadiver
Nekadilke ne pametujte preveč, ker niste bile postavljene v to situacijo in bodite srečne, da ste bile že prej dovolj pametne, da niste začele kadit. Ene pa pač nismo bile ko je bil čas.
Nehat kadit ni isto kot ne jest plesnivega sira al pa pršuta med nosečnostjo, ker gre pri kajenju za psihično in fizično odvisnost.

Jaz sem kadila med nosečnostjo, sicer sem zmanjšala na minimum, nehat pa nisem mogla. Ker mi je pred nosečnostjo pasal en čik naenkrat, med nosečnostjo bi pa imela naenkrat tri v ustih če bi lahko.

Avtorici posta lahko povem svojo izkušnjo. Z našo malčico je vse ok - na srečo. TI pa povem, da sem se tresla takoj ko se je rodila in do cca pol leta da mi ja ne bi povedali da je kaj narobe. In ta strah je res neprestavljiv, ker si ne bi odpustila če bi blo z mojo princesko kaj narobe. In še zdaj je pristoten strah...

Vem, da bom pred naslednjo nosečnostjo nehala, naj stane kar hoče. Enostavno ne bom šla še enkrat čez to paniko kaj bodo rekli zdravniki po pregledu tistega nebogljenega deteta.

Če ti ne rata nehat kadit, zmanjšaj. Upam, da ti bo preglede tvojega otročička ratalo bolje preživljati kot meni. Pa srečno!


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:20:04   
PapuaNG
jst sm bla pa vse do nosečnosti precej strastna kadilka, ki si ni predstavljala, kako nehati. Pa je prišla nosečnost in mi je blo kar naenkrat čist preveč bedno kadit, tko da sem najprej ene tri tedne kadila po tri čike na dan, pol pa nč več. Zdej že dober mesec ne kadim, ampak sem si že na začetku rekla, da če mi bo res zapasal, ga bom pa prižgala. In sem ga res, ampak res samo takrat, ko mi je že tako dišal...pa še to se je samo dvakrat zgodilo. Je pa želje res vseskozi manj in vse manjkrat pomislim na cigarete.
Tako da, avtorici teme predlagam, naj si zamisli, kako njeno dete kašlja, se zvija in duši v dimu, medtem ko ona kadi...meni je to še vedno pomagalo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:29:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Nekadilke ne pametujte preveč, ker niste bile postavljene v to situacijo in bodite srečne, da ste bile že prej dovolj pametne, da niste začele kadit. Ene pa pač nismo bile ko je bil čas.
Nehat kadit ni isto kot ne jest plesnivega sira al pa pršuta med nosečnostjo, ker gre pri kajenju za psihično in fizično odvisnost.


Evo, jaz sem bila strastna kadilka, preden sem zanosila. In ja, je čisto isto nehat kadit, kot ne jest plesnivega sira in ne vem še česa med nosečnostjo. Zdaj če preveč pametujem, se oproščam, ker res nič ne vidim in nič ne slišim. Halo? Ma spet nekaj hrešči.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 16:49:34   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Nekadilke ne pametujte preveč, ker niste bile postavljene v to situacijo in bodite srečne, da ste bile že prej dovolj pametne, da niste začele kadit. Ene pa pač nismo bile ko je bil čas.
Nehat kadit ni isto kot ne jest plesnivega sira al pa pršuta med nosečnostjo, ker gre pri kajenju za psihično in fizično odvisnost.


Evo, jaz sem bila strastna kadilka, preden sem zanosila. In ja, je čisto isto nehat kadit, kot ne jest plesnivega sira in ne vem še česa med nosečnostjo. Zdaj če preveč pametujem, se oproščam, ker res nič ne vidim in nič ne slišim. Halo? Ma spet nekaj hrešči.


Verjetno ti je blo strašno slabo in so ti čiki zasmrdeli a ne? Potem je verjetno lažje.. Meni pa kot pravim, ni pasal več en naenkart ampak bi imela tri in to še preden sem delala test, pa žal po tem, ko sem že vedela da sem noseča ni bilo čisto nič drugače.. In v tem primeru verjemi, da je strašno težko nehat


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 17:20:26   
Anonimen
Lenika in mišni- user posted image  vidve sta med tistimi zaradi katerih ljudje ne berejo več forumov.

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 17:40:03   
tia12
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Nekadilke ne pametujte preveč, ker niste bile postavljene v to situacijo in bodite srečne, da ste bile že prej dovolj pametne, da niste začele kadit. Ene pa pač nismo bile ko je bil čas.
Nehat kadit ni isto kot ne jest plesnivega sira al pa pršuta med nosečnostjo, ker gre pri kajenju za psihično in fizično odvisnost.


Evo, jaz sem bila strastna kadilka, preden sem zanosila. In ja, je čisto isto nehat kadit, kot ne jest plesnivega sira in ne vem še česa med nosečnostjo. Zdaj če preveč pametujem, se oproščam, ker res nič ne vidim in nič ne slišim. Halo? Ma spet nekaj hrešči.


Verjetno ti je blo strašno slabo in so ti čiki zasmrdeli a ne? Potem je verjetno lažje.. Meni pa kot pravim, ni pasal več en naenkart ampak bi imela tri in to še preden sem delala test, pa žal po tem, ko sem že vedela da sem noseča ni bilo čisto nič drugače.. In v tem primeru verjemi, da je strašno težko nehat



Tudi pri meni je tako...vem da škoduje....AMPAK.....user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 18:28:24   
Anonimen
jaz sem kadila  res z užitkom in nikol mi ni niti na kraj pameti padlo, da bi nehala kadit. do momenta, ko sem zvedla da sem noseča.pa mi niso zasmrdeli čiki, ni mi blo slabo al kej in niti ene same minute nisem preživljala krize ali kaj podobnega, niti enkrat nisem pomislila na čik, da bi se mi ga zaluštalo. tko da ne ve men, da vem kako in kaj, ker nisem postavljena v to situacijo. prekleto dobro vem, samo jaz mam po glavi pošlihtano in vem kaj mi je pomembno. in kaj je prioriteta.
in zdej že 2 leti ne kadim, ker sem pač al noseča al dojimuser posted image
čika niti ne pogrešam, priznam pa, da pogrešam tist, ko sem si vvzela res onih 10 min zase, šla na balkon in skadila un čik. ma mega je blo. pa kaj. zarad tega bom kajenje v nosečnosti še vedno ostro obsojala. in pika. ker je svinjsko.

sicer pa tako mnenje tko nobenga ne zanima, oz. unih brihtol k noseče veselo vlečejo ne zanima ( le zakaj sprašujete poluser posted image )

a še raj kak vic povemuser posted image

(odgovor članu tia12)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: čaw!zanima me kaj pravite o kajenju med n...
14.11.2008 19:13:17   
uršika***
Seveda Ullauser posted image user posted image user posted image  Daj še kakšnega povej!!!!
Vidim, da ti črni humor o dojenčkih ležiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




zanositev
Lelly28 RR

Ali ste se na zanositev pripravljale z npr. telovadbo, zdravo prehrano, refleksno masažo ali čim podobnim?

da (43%)

ne (57%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!