|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako vam je ratalo....
18.11.2008 10:55:07   
Anonimen
Moja motivacija so bile kavbojke, ki sem jih spet želela obleči user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako vam je ratalo....
19.11.2008 8:33:24   
aiwich
jz sem se pa enkrat na eni sliki vidla k je prjatlca slikala ko smo bli skupaj zunaj. omg!!! men se sploh ni zdel da sem taka. no in takrat jih je šlo 10 dol in to zdej že kr lep čas vzdržujem. čakam, da mi spet klik naredi in jih še vsaj 5 dol spravim.

svetujem ti da si kašno fajn knjigco sposodiš v knjigarni, o hujšanju ali za samozavest... pa jo zvečer bereš... boš vidla, da tud pomislila ne boš na sendvič user posted image  držim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako vam je ratalo....
3.2.2009 8:07:14   
m_m
Potolaži se da ne rabiš nardit velik. Recimo odpovej se sladkarijam ali čemu iz tvojega jedilnika kar veš da je redilno, trajno odpovej. Pa več migaj kot sedaj. Res gre zelo počasi, ampak kilce vztrajno padajo. In se ne vrnejo. Preverjeno.

Pomembno je, da je sprememba mala in trajna.
Dieta naj bi bila način življenja, ne 10 min, če malo karikiram.

Te hitre diete ne morejo bit zdrave. Če se redimo 1 leto, vsaj tolko rabimo da shujšamo user posted image  Malo si preberi o boleznih debelih ljudi, pa par slikc poglej, pa boš kaj kmalu dobila začetno voljo... Pa izračunaj si kolko te stane nova garderoba user posted image  Mene je to kar hitro prepričalo.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako vam je ratalo....
3.2.2009 8:13:56   
UT_2008
Zdaj sem pa debela. Ko sem shujšala pred časom, pa sem si rekla pač, lepa bom za na morje in ne privočim ljudem, da me vidijo tako kotlani. Sploh,ker bom vsem dokazala da zmorem.
No, malce kasneje sem razmislila in ugotovila, da moram shjšati predvsem zase. Manj sem jedla, mal telovadila. Vse sem jedla, da ne bo pomote. Le pol manj. In tako v 3 mesecih zgubila 12 kg.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako vam je ratalo....
3.2.2009 8:49:04   
mojamura
no tudi jaz se prejšnjih deset let nikakor nisem videla kot debeluško.....vedno sem imela v mislih eno sexy ženskico, ampak žal ni bilo tako.

lani na razprodajah sem šla kupovat bundo - ni bilo nobene, ki bi mi bila prav, pa sem si iz jeze rekla, da bom si pač potem neke bluzice kupila (bluzice so zgledale kot velike vrečeuser posted image )...
ko sem se v kabini slekla in videla v ogledalih kako se mi je modrc zaril v moj špeh na hrbtu, kakšne roke imam....vrat ....o moj bog, da o riti in celulitu sploh ne govorim.

takrat sem rekla, zadosti mi je vsega tega sranja. zdaj hušam z zdravo prehrano ala monignac in mi uspeva, nisem še na cilju, ampak vem pa, da ga bom dosegla!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako vam je ratalo....
3.2.2009 12:24:34   
UT_2008
Čestitam pa uspešno hujšanje še naprej. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?