|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zeleni slap
2.2.2009 11:11:27   
Anonimen
pozdravljene.zanima me ali je katera hujšala s to dieto in koliko časa.jaz sem danes 8.dan in nobenega problema mi ni vztrajati še naprej.prvič se mi je zgodilo da v bistvu nimam nobene potrebe po sladkorju,čokoladi od katere sem itak bla odvisna vsak dan,niti kava se mi ne lušta.niti enkrat se nisem pregrešila izgubila pa sem do sedaj 4,5kg.naj še povem da sem dan ali dva pred pričetkom menstre,ampak o pms - u  ne duha ne sluha.bi prosla katero če se javi ki je bila dlje časa na tej dieti.nameravam pa se po zaključku diete prehranjevati po montignacu.da ne dobim potem vsega nazaj.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zeleni slap
2.2.2009 11:16:16   
Natyy
Pred dvema letoma sem s to dieto shujšala v mesecu dni 15 kg. Ko sem končala me je pričelo "napihovat", kljub temu, da nisem jedla veliko jedla.
Sem bolj za hujšaj počasi in se veliko giblji, kot pa za ekstremne podvige izgube kg, ki se zelo hitro vrnejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zeleni slap
2.2.2009 11:43:26   
Anja25
Kaj je to za ena dieta? Ali lahko napišeš kaj več o njej (podrobnosti, jedilnik), da še ostale poizkusimo.

Hvala in LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zeleni slap
2.2.2009 11:49:47   
Anonimen
aja,nisem napisala da sem vsak dan od pon. do pet. po eno uro na tekalni stezi,izmenično tek in hitra hoja,pazim na utrip,pijem med vadbo...mi ful ustreza.tudi zdaj ko sem na tej dieti nimam problemov z vadbo,treniram pa zjutraj med osmo in deveto in šele potem zajtrkujem.res bi se rada rešla kakih 15 kg,ki so se mi nakopičili po dveh zaporednih porodih,ker imam omare polne oblačil iz časov pred porodom in to novih,kar me najbolj jezi.sicer sem imela prej okrok 70,72 kg ampak cifra 89 je bla pa tu mačuser posted image .tako da sem nekako sklatla kg na 85 z manj žri in ne jej zvečer ampak brez da bi kaj pretirano migala.tekalna steza mogoče 2 krat tedensko.tako da zdaj jih imam po zelenem slapu 80,5 in se res trudim z gibanjem.planiram pa še kak teden ali dva,ker zdaj berem montignaca in potem začnem bolj zdravo.
kako to misliš napihovati?Si se potem zredila nazaj kaj nazaj?

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zeleni slap
2.2.2009 11:56:35   
Anonimen
pozdravljena,sej je blo že govora o tej dieti in vem da so nekatere uspešno hujšale po njej.če vpišeš v iskalnik zeleni slp je full forumov.da pa ti ne bo treba iskati:

NAJPREJ SE MORATE TRDNO ODLOČITI IN OBLJUBITI SAMEMU SEBI, DA SE BOSTE
TOČNO DRžALI NAVODIL, KI JIH BOM VAM DAL. POMEMBNO JE, DA DOBRO
PREBERETE NAVODILA, KJER PIŠE KAJ LAHKO JESTE IN KAJ NE. PRITRDITE JIH
NA VIDNO MESTO V PROSTORU, KJER SE NAJVEČ ZADRžUJETE, KO PRIPRAVLJATE
HRANO.
TA DIETA POPOLNO IZKLJUČUJE VNOS OGLJIKOHIDRATOV V VAŠE TELO, KAR
POVZROČI POSTOPNO TOPLENJE MAŠČOB. PRI TEJ DIETI NE BOSTE LAČNI, NE BO
TREBA JESTI SAMO TRIKRAT NA DAN, NE BO POTREBNO TEHTATI HRANO IN
PRIPRAVLJATI OBROK POSEBEJ SAMO ZA VAS. TABLETE ALI ČAJI ZA ZMANJŠANJE
APETITA PRI TEJ DIETI NISO POTREBNI!!! NE BO VAM POTREBNO TEČI, HODITI
NA GIMNASTIKO ALI AEROBIKO.

KAKO DELUJE TA DIETA:
ZARADI POPOLNE IZKLJUČITVE OGLJIKOVIH HIDRATOV V VAŠ ORGANIZEM SE VAŠE ZALOGE SALA ZAČNEJO PREPROSTO TOPITI !!!
POZOR!!!!!
ČE BOSTE SAMO EN DAN POJEDLI SAMO EN KOS KRUHA ALI KAKRŠNOKOLI
MALENKOST, KI VSEBUJE OGLJIKOVE HIDRATE (HRANA KI SEM JO NAVADEL), KI
SE NE SME JESTI, BO VAŠ ORGANIZEM IZ NJE DOBIL OGLJIKOVE HIDRATE IN
TOPLJENJE MAŠČOBE SE BO PRENEHALO!

NAVODILA ZA IZVAJANJE DIETE:

VSO OSTALO HRANO, KI TUKAJ NI OPISANA NE JEJTE !!!

HRANA KI JO LAHKO JESTE:
VSE VRSTE MESA: JUNETINA, KURETINA , SVINJINA ,JAGNETINJA ,GOSKA, RACA,
VSE VRSTE JETRC, DIVJAČINA. PRIPRAVITE JO LAHKO NA VSE NAČINE:
KUHANO,PEČENO ALI ROŠTILJ, RAZEN POHANEGA. LAHKO JESTE OCVIRKE, PRŠUT,
KLOBASE, REBRCA, SALAME, IN VSE OSTALO SUŠENO MESO, VENDAR BREZ KRUHA,
RAZEN HRENOVKE,.

VSE VRSTE RIB: MORSKE IN SLADKOVODNE IN VSE VTSTE RIBJIH KONZERV Z ALI BREZ ZELENJAVE.

VSE VRSTE SOLAT: SVEžA ZELENA, SVEžA PAPRIKA, ČEBULA, PARADIžNIK,
KUMARE, SVEžA IN V KIS VLOžENA ZELENJAVA, SOLATA IZ MORSKIH SADEžEV,
RADIČ, ŠPINAČA. VSE SOLATE ZAČINITE Z OLJEM, KISOM, POPROM PO SVOJI
žELJI. JAJCA IN AJVAR NA VSE NAČINE.

VSE VRSTE ZELENJAVE: ŠPINAČA, BLITVA, KARFJOLA, ZELJE, PARADIžNIK, KOLERABA, ČEBULA, POR, PETRŠILJ, REDKVICE IN GOBE.

PIJETE LAHKO: MINERALNO ALI NAVADNO VODO, LIMONADO, ČRNO KAVO IN VSE
VRSTE ČAJA BREZ SLADKORJA ALI MLEKA, OBVEZNO UPORABITE NATREN, SAHARIN
ALI KAJ PODOBNEGA. POL LITRA BELEGA VINA ALI LITER ŠPRICERJA NA DAN JE
DOVOLJENO SAMO PO ŠESTEM DNEVU DIETE!!!

UžITKI DIETE: SKUHAJTE ZELENJAVO KI JO IMATE NAJRAJE, VANJO DAJTE MESO,
KI VAM NAJBOLJ PRIJA, ZAČINITE PO žELJI � SKUHAJTE NEKOLIKO VEČ, DA
BOSTE IMELI ZA VES DAN. JESTE LAHKO KADAR KOLI STE LAČNI VSE DOKLER NE
OBČUTITE, DA STE SITI. SESTAVLJAJTE SI OBROKE ZA VSAK DAN IZ HRANE KI
SEM JO OPISAL.


HRANA KI SE NE SME JESTI
KRUH, KROMPIR, MOKA, RIž, LEČA, LEŠNIKI, KIKIRIKI, HRENOVKE, DROBTINE,
GRAH, FIžOL, POHANO HRANO, TESTENINE. NITI ENO VRSTO MLEČNIH IZDELKOV:
MLEKO, MARGARINA, KISLA IN SLADKA SMETANA, JOGURT, PUDING, NITI ENA
VRSTA PIŠKOTOV, SLADKORJA, ČOKOLADE, RAZNIH GRICKALIC - SLANIH ALI
SLADKIH, SLADOLED, NITI ENA VRSTA SIRA. NITI ENA VRSTA SADJA ALI KAR SE
IMENUJE SADJE!!!

POMEMBNO
DA BI NADOKNADILI VITAMINE IN MINERALE, KI SE NAHAJAJO V PREPOVEDANI HRANI MORATE VES ČAS DIJETE JEMATI :
VITAMIN C
VITAMIN B
KALIJ, MAGNEZIJ, CINK, PO ENO TABLETO DNEVNO.

Z DIETO ZAČNITE V PONEDELJEK
VAŠE OBLOGE SE BODO TOPILE Z VELIKO HITROSTJO, V PRVIH ŠEST DNEH BOSTE
IZGUBILI PET KILOGRAMOV, NATO PA VSAK NASLEDNJI DAN PO KILOGRAM. NE
OBUPAJTE, ČE SE TEHTNICA KAK DAN ALI DVA NE PREMAKNE. V 24 DNEH LAHKO
ZGUBITE TUDI DO 20 Kg!

ČE SE BOSTE DRžALI NAVODIL, JE USPEH ZAJAMČEN. Z DIJETO LAHKO VZTRAJATE
VSE DO VAŠE ZAžELJENE TEžE. DIETA NI NEVARNA ZA ZDRAVJE VSE DOKLER SE
DRžITE VSEH NAVODIL. žELIM VAM VELIKO USPEHA IN DA NE BI RAZOČARALI
SAMI SEBE! NAJTEžJE JE PRVIH ŠEST DNI, POTEM PA JE VSE LAžJE.





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zeleni slap
2.2.2009 13:25:52   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mary10

kako to misliš napihovati?Si se potem zredila nazaj kaj nazaj?


Ja dobesedno me je napihvalo in kg sem dobila nazaj in to prav vse. Nato sem se vzela v roke in pričela bolj zdravo jesti tudi s pomočjo ločevalne. Po tem, pa se nisem zredila nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zeleni slap
2.2.2009 15:23:17   
kaya2007
zeleni slap?? jaz bi temu rekla ketonska dieta, pri kateri so prepovedani ogljikovi hidrati (s tem tudi sadje, mleko itd)

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zeleni slap
2.2.2009 15:25:05   
Anonimen
Pri tej dieti pričakuj da te bodo slej k prej ledvice začele bolet, da boš smrdela kot kuga tud če boš cel dan pod tušem, verjetno boš brez energije vsaj na začetku, glava te zna bolet....
In ja....kile pridejo veselo nazaj takoj k sam povohaš kruh al pa makarone.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zeleni slap
2.2.2009 15:30:34   
pob@linček
user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zeleni slap
2.2.2009 17:12:04   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pri tej dieti pričakuj da te bodo slej k prej ledvice začele bolet, da boš smrdela kot kuga tud če boš cel dan pod tušem, verjetno boš brez energije vsaj na začetku, glava te zna bolet....
In ja....kile pridejo veselo nazaj takoj k sam povohaš kruh al pa makarone.


Točno tako, kot si napisala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zeleni slap
2.2.2009 19:06:39   
Anonimen
pozdravljene kritičarkeuser posted image .sprašujem za izkušnje,a ve to govorite iz lastnih izkušenj?po čem naj bi pa smrdela,če smem vprašat? ker se mi to ne dogaja.ne bolijo me ledvice ,počutim se pa kot da normalno jem,nimam nobene omotice ali kaj podobnega.počutim se dobro,menjaje vsak dan med tednom eno uro tečem in hitro hodim približno 6,5 do 7km in nimam nobenih težav.po moje te ledvice začno bolet pri premalem vnosu tekočine.no sem našla tut strokovni članek:
Visokoodstotna beljakovinsko-ketonska-nizkohidratna dieta pripravi telo do tvorbe ketonov kot so aceton, acetoacetat, betahidroksibutarat... Vse organi v telesu lahko za energijo uporabljajo tudi maščobe. Velja da možgani lahko delujejo le na glukozi vendar to ni res. Tudi ketoni so odličen vir energije za možgane. (le možgani rabijo kak teden da se navadijo). Ko se navadijo je počutje celo boljše.
Imajo pa ketoni druge prednosti in glavna za hujšanje je da močno zavrejo apetit. ne pozabit če ketonsko prekinjamo z vnosi hidratov bo počutje slabše kot če se držimo nizkega vnosa oh konstantno.


Effects of a high-protein ketogenic diet on hunger, appetite, and weight loss in obese men feeding ad libitum 1,2,3


Alexandra M Johnstone,
Graham W Horgan,
Sandra D Murison,
David M Bremner and
Gerald E Lobley



1 From the Division of Obesity and Metabolic Health (AMJ,
SDM, DMB, and GEL) and Biomathematics and Statistics Scotland (GWH),
Rowett Research Institute, Aberdeen, United Kingdom

 

Mimogrede članek temelji na študiji in je znanstveno podprt,da ne bo pomote.In zakaj potem ketonsko dieto ala slap.uporabljajo za zdravljenje bolezni kot so epilepsija,parkinsonova bolezen itd.?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zeleni slap
2.2.2009 19:15:22   
Anonimen
navodila, ki vsebujejo več kot en klicaj v enem stavku, so dvomljiva !!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zeleni slap
2.2.2009 19:23:08   
Anonimen
a si na hece nataša 77 al kaj ?ma tako je na nekem forumu opisana dieta pa sn jo prilimala gor s !!!!!!!! vreduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zeleni slap
2.2.2009 19:27:09   
Felicita
mary10, ta dieta dejansko je namenjena otrokom z epilepsijo (in to samo in izključno pod zdravniškim nadzorom) in NE hujšanju, ker ima zelo hude stranske učinke (holesterol se lahko dvigne za 30%, pride do nastanka ledvičnih kamnov zaradi motene presnove uree in nalaganja kalcija v telesu, zato pride tut do močnega telesnega vonja,...). poleg tega bi ti zdrava pamet mogla povedat, da dieta, pri kateri zgubiš 4,5kg v 8ih dneh ne more bit zdrava.

sicer sem bla jest na podobnem mučenju lansko leto takle čas, samo malo manj strogo je blo (dovoljen riž, zelenjava vsa razen fižola, en sadež na dan, mlečni izdelki,...) (pod nadzorom zdravnika, zaradi zdravstvenih težav) pa ti povem da sm se dobr počutla točno 14 dni, potem se je pa začela tresavica pa problemi z ledvicami in potem uroinfekt, shujšala sem v enem mescu 7kg in jih potem v par mescih 10 dobila nazaj; prebavo sm si rihtala pa glih pol leta še.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zeleni slap
3.2.2009 8:28:49   
Anonimen
hvala vam za izkušnje in mnenja.vem da taka dieta na daljši čas ni priporočljiva,eni jo očitno bolje prenašamo.dokazano je tudi da ima boljši učinek na ljudi ki imajo krvno skupino 0 in med te spadam tudi sama.itak ne nameravam izgubit vseh kg na tak način,ker mam preveč rada sadje in mlečne izdelke.da bi se dalj časa držala te diete.sicer pa felicita,ko sem bila prvič na ločevalni dieti sem v 7 dneh izgubila točno 4kg,pa vem da je blo pol vode tak da me to ne skrbi.ja pa holesterol se ti od pustega mesa in rib ,ter zelenjave ne dvigne,če pa ješ sama jajca,slanino,mastne rebrca pa take pol pa verjamem ja.in nenazadnje kg dobiš nazaj zaradi načina prehranjevanja ,ki je enak tistemu pred dieto.če se po 3 mesecih ločevalne diete prehranjuješ enako kot pred  njo dobiš kg nazaj. .lepo se imejte vsem ki se borite s kilogrami pa želim uspešno hujšanje.lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?