|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 16:39:36   
Felicita
18.10 je sredi dneva, 18.40 pa ni? pa sej je samo pol ure razlike! matr, ampak res delate konec sveta iz tega, kot da so vam vzeli vsaj državljanstvo... če se po vašem mnenju otrok ne more navadit da pol ure prej vidi risanko (kar je meni čist nemogoče, če more otrok spat more spat, ne vem kaj je tuki za parlamentirat al je risanka in kdaj risanka), mu jo pač naštimaš na 18.40, sej obstajajo dvd-ji in videorekorderji.
in vrtnica, če je tvoj nick tvoja letnica, ti povem da je bla v tistih (tudi mojih še) časih risanka 19.10, ker so bila poročila 19.30.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 16:46:53   
TiaSara
Kdo dela konec sveta - samo povemo, da nam je prejšnja verzija bolj ustrezala. Mi nekaj pred sedmo zvečer večerjamo. Risanka je bila ravno prav za dočakat večerjo. Pol ure prej pa še nima nobene veze s spanjem in je zato sredi dneva. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 18:23:58   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


in vrtnica, če je tvoj nick tvoja letnica, ti povem da je bla v tistih (tudi mojih še) časih risanka 19.10, ker so bila poročila 19.30.



Ej pa resuser posted image , me zgleda še EMŠO dajeuser posted image user posted image user posted image

Pa zdaj ravno mali2 gledata risanko in sploh ni krize. Se te pol urce ne pozna dosti, čeprav sem v mojem prejšnjem postu razmišljala drugačeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 18:26:47   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: TiaSara



Vam očitno tako ustreza, za nas je pa to sredi dneva. Saj ne da je konec sveta, ampak butasto pa je.



Sredi dnevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Eh no, pol urce gor al dol.................




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 21:26:09   
Alfabeta
Evo, obstaja tudi tole:

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?1840

user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
18.11.2008 21:51:56   
eci
Me res veseli, da je vecina mnenja, da pašejo risanke na 18.40 termin.
Pri nas imamo 3 otroke (2 predšolska, 1 šolarka) in vse napore vlagam v oblikovanje nekega ustaljenega reda, urnika. Pred risanko imamo igro, se učimo, pojemo, ponavljamo snov, vadimo flavtico oz. gremo ven, če je vreme primerno. Ta risankin termin mi omogoča pravi kasnejši 'tajming' večerje, umivanja, branja pravljice, cartanja, spanja. Tako lahko ob 20h zaprem vrata sobice, kjer vsi trije že spijo... in odidem na drugo bojišče..v kuhinjo da vse pospravim ....
Sem pa vceraj ze poslala mail s pritožbo na RTV, glasovala sem na peticiji...
Samo upam lahko, da bo vsaj kar zadeva naš SLOVENSKI PODMLADEK prevladala ZDRAVA PAMET.user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:16:31   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

.... mu jo pač naštimaš na 18.40, sej obstajajo dvd-ji in videorekorderji.



Pa ti veš da ni isto če otrok gleda risanko na DVD-ju, računalnikuj ali videorekorderju, tako je videl že 1012344× in je verjetno čist drugače če gleda nekaj novega nekaj kar še ni gledal in naša dva sta tole risanko ob 18:40 res zelo čakala, ker je vedno bila nova, ne pa te na dvd-jih ki jih znata že na pamet in točno sta vedela da potem večerjata, se umijeta in oblečeta v pižamo, preberemo še eno pravljico in spat, ne morem jih zdej spravlat že ob pol sedmih spravljat spat, ker mi bosta potem pokoc ob 5 user posted image , že itak se zbujata ob petkih in svetkih ob 6 user posted image , tako da mi tale termin ob deset čez 6 ni nič kaj všeč.

Zdaj pač gledamo risanko ob 18:10, ker ni druge ni pa to več mejnik za spanje, ampak je kr neki, brez veze, ker se potem gresta še igrat do 7 potem pa večerja in evo od včeraj mi je tavečja težila da še ne bo večerjala ker še ni vidla risanke, da je pred večerjo risankauser posted image in obrazložit 4 letniku da je zdaj una risanka prej bila taprava risanka je mission imposible, tako mi je še 10 min trmarila preden je začela jest. Hja ni druge se bomo pač mogl navadit. Preseneča in žalosti pa me da ne vidijo kakšno gledanost je imela tale risanka in kako je bila pomembna za nas starše in otroke.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:23:09   
Splet.Ka
Pri nas je bila tudi velika žalost, ker ob 18.30 ni bilo "žogic" (karkoli od Loterije) in potem risanke in potem Lumpija, ki si umije zobke, da bodo zdravi,...user posted image  To je spadalo v naš večerni ritual.

Ja saj ji lahko damo kakšno risanko na DVD-ju, ampak res ni isto!

Ah, razočarana sem.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:33:44   
nicimoja
Hvala za informacijo. Ja pa saj to pa ja ni nič strašnega, nekaterim se verjetno zmeša ritem, ampak saj to je res ena malenkost. A ni fino, ko lahko otročke že tako zgodaj lepo počasi pripraviš za v posteljo, se jim še malo posvetiš, rajši (namesto TV) prebereš knjigico in ti sonček že okrog 7.30 do 8.00 spi. Pa zjutraj ni utrujen,... No, sej to sem zdej mal zblebetala, ampak meni kar paše, da gremo po tej temi kmalu spat. Ma ne sekirajte se za tiste pol ure. Spremenile boste težko kaj.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:35:54   
nicimoja
Lahko bi pa dali vsaj ene tri, štiri risanke, da bi trajalo vsaj ene 20 min, saj so res prisrčne in to čisto nekaj drugega kot da mu daš nekaj na DVD, ko je skoz eno in isto.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:50:19   
Volga
Drgač se  da pa tudi preklopit na Jetix ali Cartoon, pa risanke šibajo cel dan.

No, pa res, saj se ne bo svet zaradi tega podrl in pol ure gor ali dol res ni neka katastrofa. Pa saj pa otrok sploh ne ve, da so pol ure prej, kaj se s tem obremenjujete.

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 8:59:06   
karin412
Moj mož je že napisal eno pismo po mailu. Upam, da bodo vsaj prebrali.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 9:02:12   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Drgač se  da pa tudi preklopit na Jetix ali Cartoon, pa risanke šibajo cel dan.



To je tako, kot če bi na poroki želel imeti eno nevemkakšno fensi šmensi najljubše vino v fensi šmensi kozarcih...pa bi pri organizaciji prišlo kaj vmes in bi točili kar enega navadnega belega, ki ga je zrihtal sosed...iz starih Radenskinih plastenk in kar v plastične kozarce.

Ali pa da si želiš Milko z lešnikovo kremo, dobiš pa neko no name čokolado, ki se niti ne stopi v ustih, brez vsega ali pa z rozinami.. 

V glavnem, ni isto. Se pa ne meni ne moji punčki ne bo podrl svet. user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 9:29:27   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Drgač se  da pa tudi preklopit na Jetix ali Cartoon, pa risanke šibajo cel dan.

No, pa res, saj se ne bo svet zaradi tega podrl in pol ure gor ali dol res ni neka katastrofa. Pa saj pa otrok sploh ne ve, da so pol ure prej, kaj se s tem obremenjujete.


Z drugim delom se strinjam. S prvim stavkom pa ne. Mi namreč do pred dveh tednov sploh nismo vedeli za te programe , saj smo na naši kabelski imeli samo 25 programov in ti niso bili med njimi.Sedaj pa imamo siol paket in in čez 200 programov.Tako , da verjamem , da nekateri nimajo te možnosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 11:37:24   
Šaki
tiste ki ste poslale mail.poročajte pol ok?

sicer me pa zanima kaj bo pol ko bo tiste nadaljevanke konec.al bo termin ostal isti.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 12:22:12   
Leela
Ja cartoon je pa res en super program. not.

Moj sicer ni vezan na te risanke, ampak čisto verjamem, da vam zmeša ritem. In to zaradi ene res super nadaljevanke. To, da ste se pritožili najbrž ne bo pomagalo. lahko pa pišete na Pop naj oni uvedejo večerno risanko in jim bodo termin ukradli haha.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 12:22:32   
Najaa
Svašta. user posted image

Še zarad risanke se boste skregale. user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
19.11.2008 15:48:49   
tojeto1
Nam je tudi cel sistem podprl. Sta se oba tamala jokala, ker ni bilo riskank, tko da sem jih komi umirila. Pol se pa nista hotla tuširat, pa zob umit. Še zvečer ko sta šla spat sta spraševala zakaj nista mogla risank gledat. Na Cartoon so pa tolk agresivne, da ne pustim gledat.
Res škoda, da so ukinili risanko ob tej uri. Pol pa tista reklama za Lumpija - k si pere zobe - nam je res ta risanka bila del večernega rituala pred spanjem.
Smrk, smrk...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 8:18:47   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

No, pa res, saj se ne bo svet zaradi tega podrl in pol ure gor ali dol res ni neka katastrofa. Pa saj pa otrok sploh ne ve, da so pol ure prej, kaj se s tem obremenjujete.


A res a si prebrala moj zadnji post? user posted image Evo ti še enkrat prilimam, ker vidim da slabo bereš:

...evo od včeraj mi je tavečja težila da še ne bo večerjala ker še ni vidla risanke, da je pred večerjo risanka in obrazložit 4 letniku da je zdaj una risanka prej bila taprava risanka je mission imposible, tako mi je še 10 min trmarila preden je začela jest.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 9:14:29   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Pri nas je bila tudi velika žalost, ker ob 18.30 ni bilo "žogic" (karkoli od Loterije) in potem risanke in potem Lumpija, ki si umije zobke, da bodo zdravi,...user posted image  To je spadalo v naš večerni ritual.



Točno enako je pri nas, čeprav se občasno zgodi, da risanko zamudimo, ker nas ni doma ali je pač kaj drugega.

Svet se seveda ne bo podrl, je pa neumno, da zaradi ene trapaste nadaljevanke spreminjajo celotno shemo. Tudi pri nas je razlika med 18:10 in 18:40.

Naša je bila razočarana, ko ni bilo risanke.... obred pač.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 9:25:33   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Drgač se  da pa tudi preklopit na Jetix ali Cartoon, pa risanke šibajo cel dan.

No, pa res, saj se ne bo svet zaradi tega podrl in pol ure gor ali dol res ni neka katastrofa. Pa saj pa otrok sploh ne ve, da so pol ure prej, kaj se s tem obremenjujete.


Z drugim delom se strinjam. S prvim stavkom pa ne. Mi namreč do pred dveh tednov sploh nismo vedeli za te programe , saj smo na naši kabelski imeli samo 25 programov in ti niso bili med njimi.Sedaj pa imamo siol paket in in čez 200 programov.Tako , da verjamem , da nekateri nimajo te možnosti.


Nič se sekirat diva... Jetix ali Cartoon ima risanke najslabše kakovosti- polne nasilja in res grdih figur... jaz ji že ne pustim gledat tih dveh programov- jih sploh nismo dali v izbor... veliko lepše so na Tiji (francoski) in Baby TV- tu so pa bolj za mlajše otroke...
... se pa strinjam, da ni isto, če jih ima na DVDju ali DVXu, ti na TVSLO so pač samo tamuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 10:05:35   
marelicaa
IZVIRNO SPOROČILO: eci
Danes sem bila skupaj z mojimi tremi otroci kar razočarana, ko smo vneto iskali risanko ob 18.40, pa je ni bilo.
Nič več ni kot je nekdaj bilo. user posted image


Midva s sinom sva tudi v ponedeljek zelo čakala risanko, potem pa bila oba razočarana, ker sva jo zamudila.
Mislim, da bi lahko tej nadaljevanki našli primernejši čas. Ta čas pa bi bil še naprej namenjen otrokom.

(odgovor članu eci)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 10:09:03   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Drgač se  da pa tudi preklopit na Jetix ali Cartoon, pa risanke šibajo cel dan.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to so pa ja najbolj nagravžni programi, ker jih je!!! Na stari tv smo jih lahko blokirali in smo tudi jih, zdaj na novi jih pa na žalost ne moremo ... na veliiiiiiko žalost.

Drugače pa je meni tale prestavitev risanke na slo1 tudi totalno mimo in sem jezna ...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 10:09:32   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

...evo od včeraj mi je tavečja težila da še ne bo večerjala ker še ni vidla risanke, da je pred večerjo risanka in obrazložit 4 letniku da je zdaj una risanka prej bila taprava risanka je mission imposible, tako mi je še 10 min trmarila preden je začela jest.



Ojoj, groza, se bo že navadila, a ne user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Otroška risanka na SLO1 že ob 18.10
20.11.2008 10:17:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

...evo od včeraj mi je tavečja težila da še ne bo večerjala ker še ni vidla risanke, da je pred večerjo risanka in obrazložit 4 letniku da je zdaj una risanka prej bila taprava risanka je mission imposible, tako mi je še 10 min trmarila preden je začela jest.



Ko bo vidla, da je tako in nič drugače, bo spet z veseljem jedla, kot je do zdaj. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 20.11.2008 10:18:38 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?