|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
27.3.2009 22:37:16   
panco
Aprilske čvekice,pozdravljene!

Dovolite, da še jaz pripomorem k temu, da čimprej pridete/mo na 200-ko in se preselimo na forom Otrok. Res je. Naši aprilčki so vse bolj podobni otrokom in vse manj dojenčkom.
Saj vem, da se vas večina odvaja od RR, jaz pa se vam še-le pridružujem, pa kaj, ko nisem mogla mimo tega, da ne pohvalim Dvobojevalk.
Občasno sem vas že spremljala pri Nosečkah. Od vas sem dobila veliko pomembnih informacij, vzpodbud o dojenju, ravnanju pri polivanju, gosti hrani. Hvala vam.

Tudi jaz imam aprilčico Laro, ki bo svojo prvo svečko pihala 10. aprila. Je prava mala navihanka (kot vsi aprilčki). Zelo rada je, ponoči pridno spije in se prav prisrčno smeji. Pri gibanju je pa bolj lena. Najraje se pač premika po riti, pa tudi bavzat je začela kasneje. Celo porodniško je bila zdrava, sedaj pa ko se le-ta končuje  imava kar nekaj zdravstvenih težav. Pred 14-imi dnevi je imela vneto uhico, sedaj pa ful kašla. Upam, da bo kmalo minilo, saj 1. aprila začnem delati. Lara pa gre v varstvo k tašči. user posted image

Pa naj bo za prvič dovolj, saj me jutri čaka kar naporen dan. Nakup daril za 5-mesečnika, 2-letnico in 4-letnika.Se v nedeljo dobimo z dvema kolegicama iz faksa. Se že ful veselim,saj se že dolgo nismo videle.user posted image

Aja, da še pokomentiram:
Scorpiogirl-bi bilo preveč za pisat, če bi opisovala celo porodniško in nosečnost
Jo@n,NiLe- hvala  za dobrodošlico

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
27.3.2009 22:38:10   
Majček28
Pišuka Nile, ti pa si čveka...mah, ti si čvekulja...to je nadgradnja čveke user posted image

čestitke za zvezdico user posted image

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
27.3.2009 22:39:04   
NiLe
Pa sem tudi jaz obupala ... s čvekom očitno ne bo nič user posted image ... pa kdaj drugič!

Se mi počasi oči zapirajo in grem delat družbo MM in mojim škratom.

Kljub slabi vremenski napovedi, žellim vsem skupaj en lep, sproščen in prijeten vikend!




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
27.3.2009 22:52:15   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: Majček28

Pišuka Nile, ti pa si čveka...mah, ti si čvekulja...to je nadgradnja čveke user posted image

Da sem čvekulja?? Porka motorka, nikoli se nisem imela za kako hudo čveko ... pa poglej me zdej ... se poslovim, pa še kar ne morem nehat user posted image user posted image user posted image in težim!

tole moram še pripopat ... sem brskala po netu za eno knjigo in sem našla tole ... ko smo se večkrat hecale, da bi rabile navodila za "uporabo" dojenčka ... eto, tukaj so user posted image user posted image


https://www.cangura.com/knjigarna/druzina-in-otroci/dojencki-porodnistvo-nosecnice/dojencek-navodila-za-uporabo.php#pages
čestitke za zvezdico user posted image

hvala user posted image


Panco, super, da si se opogumila in se "razkrila". Btw, tvoja punčka nosi prelepo ime user posted image

... nič, zdej pa res grem ...

nočkooooo


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
27.3.2009 22:59:09   
Majček28
tole knjigico pa imam, sem jo dobila v dar od prijateljice, ko je izvedla da sem nosećka...da dol padeš...sem se zraven tko nasmejala...bom ob naslednji priliki s sabo prinesla, da vidš kaki izrazi so not user posted image user posted image user posted image user posted image

tkole, mm se je iz kavča preselu v spalnico, Brina je želela pomoč pri iskanju izgubljenega zaklada (beri:dudo ), jaz pa čakam da mi stroj opere in da še obesim...ja tkole je to, ko pa korisiš poceni tok...
A ve tud kej na to gledate?

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 7:56:40   
resnično srečna
Jutro...

,,,včeraj je šlaIza spat na eno krajšo popoldansko kitico (kao) ob 15ih...pa se je madam zbudila šele ob 6.40 danes zjutraj...ma sem vstajala ponoči in jo hodila poslušat če še diha...smrklja zaspana...in zjutraj, ko se je zbudila je bilo: ama ama ama...ja valda...16 ur ni nič jedla he he...je spet en rekord potolkla...vročine nima, razpoložena je ok...jah zobki spet...sj ko jo matrajo je vedno veliko spala...

vćeraj zvečer sem vas pačakala...pa nobene...po mojem smo se ravno zgrešile...he he...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 14:18:21   
kekec in mojca
16 ur!!!! Pa kaj si ti ja nor!!! In to v enem kosu???

Ej, ne morem verjet. S takimi se sploh ne bom več pogovarjala. user posted image

Mislim, Iza je očitno sanjski otrok. SPi ful lepo, je ful super...

Pri nas pa - predvčerajšnjim se je ponoči priklopil na mene, pa se sploh ni hotel odklopit. Posledično sem ful malo in slabo spala, zjutraj pa ob šestih gor, ker gospodič ne bo več spal.

V glavnem, zvečer sem definitivno crknjena, da ti mine.

Včeraj smo v službi pekli kekse. Otroci so ful uživali.

Aja, pa en voziček (marelo) mi je uspelo prodat. Zdaj imam še samo tri vozičke. user posted image (Še od prvega otroka...) Dva prodajam, enega bom uporabljala, ampak tega pa res dolgo, ker je super. Govorim  o Babyweltovi mareli.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 28.3.2009 14:22:27 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 14:39:06   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

16 ur!!!! Pa kaj si ti ja nor!!! In to v enem kosu???

Še novorojenčki en spijo toliko, ker se futrajo na 3 ure ... ona pa zdrži brez hrane 16 ur!?!

Ej, ne morem verjet. S takimi se sploh ne bom več pogovarjala. user posted image

Mislim, Iza je očitno sanjski otrok. SPi ful lepo, je ful super...

Ja, točno tako ... in tudi mamica nosi tapravo ime ... jaz bi bila tudi resnično srečna, če bi imela takega otroka user posted image



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 15:59:01   
novopecena
ej srečka a si imela s 1.otrokom  ful težave glede spanja, hranjenja ipd? sprašujem namreč zato ker pravijo da je 2. otrok pol čisto nasprotje 1. user posted image
mislim svaka čast. meni je včeraj mali končno spal CELO noč brez intervencij za dudo in sem bla tko srečna.


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 20:13:32   
resnično srečna
ma ja tale naša je res muca zaspanka...če ne bi bila tako na spidu ko je pokonci, bi mislila, da je kaj bolna...

in ne...tud prvi otrok je bil priden in je spal...samo zato pa jaz nisem he he...smo bili danes pri tašči na kosilu in je madam spala najprej od 9-11ih...potem je pa tam šla ob 15ih in smo jo ob 18ih prebudili, ker je MM rekel, da ne bomo tam spali zaradi nje...

no sedaj že pridno spančka...s5...

kekec & mojca...moja mama mi je vedno želela hiperenergičnega in nespalnega otroka...ker jaz nikoli nisem spala...ne podnevi ne ponoči...pa tud tečna nisem bila...in je upala, da bo vsaj en tak, da mi bo dal vetra...pa očitno v svojih željah ni imela sreče...

drugače pa hura za prodajo...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 20:24:39   
kekec in mojca
No, srečka, dobro da vsaj ena izmed nas, aprilčic, dobro spi ponoči, a ne? Mi nismo bili take sreče niti pri prvem, niti pri drugem. S tem, da moram reči, da prvi zvečer ni mogel dolgo zaspat (običajno do desetih, enajstih, pogosto tudi do polnoči), je pa zjutraj fajn potegnil, drugi pa je zvečer ob sedmih koma, zbudi pa se ob šestih... user posted image Psihopat! user posted image Ati mu obljublja, da mu bo pri 15-ih vse vrnil, ker bo zjutraj ob šestih šel sesat njegovo sobo... in podobne finte. user posted image

Malo je nočnemu zbujanju krivo tudi dojenje, ampak bom še kar vztrajala. A je še katera med nami, ki doji? Mene v službi že malo postrani pogledajo, ko povem, da še dojim, ampak svoj prav podkrepim z izjavo "... in še kar lep čas bom." Pol mi pa dajo mir.

Nič, grem klekljat. Danes sem bila na prvem srečanju s šiviljo... eno uro smo klepetale in klepetale in klepetale... Neverjetno, koliko pozitivne energije dobiš od nekaterih ljudi, a ne?


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 20:26:30   
kekec in mojca
Panco, ampak ti imaš pa nor datum za začetek dela! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 20:29:44   
jernejav
Lep večer,evo moja v bolnici,jaz pa doma čakam da me pokliče in gas v bolnico.lpuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 20:38:06   
kekec in mojca
Joj, ati, po moje je pa to pomota in bi moral čekirat aprilčice 2009?

Vsekakor stiskamo pesti za vas!

Punce, katere ograje za zaščito otrok ste kupile? Mi bi jo namestili med vrata kuhinje, ker mi je mali začel obračat gumbe na pečici in pomivalnem stroju. user posted image A je ta vredu? KLIK


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 28.3.2009 20:39:57 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 21:04:07   
sonček85
hvala za info in za  stiskanje pesti naše aprilčice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 21:15:35   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

Lep večer,evo moja v bolnici,jaz pa doma čakam da me pokliče in gas v bolnico.lpuser posted image user posted image user posted image


Joj, me je tale post vrnil v lanski marec... v tem času sem vsak večer že imela popadke na 6 minut po celo uro, potem pa so nehali. In tako se je dogajalo skoraj cel mesec. Na koncu sem bila že tako jezna in prestrašena, da sploh nisem vedela, ali bom vedela, kdaj bo šlo zares.

Pa sem vendarle vedela... ker mi je šla voda. Pa še takrat nisem bila čisto 100%, če le nisem močno lulala, ker sem celo noč spala... SI znate predstavljat, celo noč sem zadnjič prespala eno noč pred porodom. Niti lulat nisem rabla it... user posted image Kot da bi vedela... No, ampak, za porod neke moči nisem potrebovala - žal se je končal s CR.

In po letu dni si še zmeraj dopovedujem, da je prav tako, ker zdaj imam svoj zakladek... tam, nekje čisto zadaj v skritem kotičku pa mi je hudo, ker nisem doživela tiste intime ob prvem srečanju z otrokom - na intenzivni negi je bilo vse tako... sploh ne vem, kako naj rečem... polno ljudi, čas obiskov, tako da jih je bilo še več, moj mož zraven, jaz pa v jok in prav nerodno mi je bilo, ker sem jokala pred ostalimi pacientkami... si znate predstavljat, s kakšnimi bedarijami sem se ukvarjala? Pa atija sem skoraj na kolenih prosila, naj mi ga pristavi za dojenje, da bi nama čimprej steklo... Ma, vsaj zaveso bi lahko dali med nami, da imaš trenutek zasebnosti... ker to je pa res taki intimni dogodek, pa tako enkraten...

Dovolj jamranja. Bomo pa v tretje rodili spet naravno in bo vse ok. user posted image

Danes sva si z atijem po dolgem času spet privoščila kino. Uh, je pasalo... Maladva pa sta uživala v varstvu babice in dedija.

Pred našim blokom gori... vrtičkarjem so se vžgale utice in vrt... Slišala sem neko pokanje, pa sem mislila, da ima spet nekdo ognjemet (tega je tu pri nas nenormalno dosti). Potem, ko je le nekaj časa pokalo, pa sem hotela videt tale "ognjemet" in sem potegnila gor rolete. Skoraj me je kap, ko sem videla pred sabo ogenj... Poklicala sem 112 in samo vprašala, če sem dobila gasilce, pa so me rahlo osorno odpravili: "Ja, boste povedali, da v tej in tej ulici gori? Vi ste že 17., ki kliče." user posted image Bolje, da sem 17., kot pa nobena. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 28.3.2009 21:16:31 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 21:40:12   
resnično srečna
he he...tudi Iza se še doji...ama ama ama...pa je že na meni...in jaz nimam volje jo odganjat...ker se s takim užitkom stisne in pogleda s tistimi učki...saj po mojem je to čist fino za otroka...ko bo hotela se bo pa odstavila pa bo...

sicer se pa z mnenjem drugih ne obremenjujem...

joj jaz sem pa tegale očka kar debelo brala...joj se mi nekako ne zdi, da je že leto naokrog he he...sem že računala koliko prezgodaj bodo rodili...groza kako čas mine...

no jaz sem tudi tukaj imla srečo...hiter in lep porod...pa intimo in smao nas tri v porodni sobi...in Đavole na radiu...pa tisto besedilo je bilo:

Ja bi htio, da te cuvam, da te pazim
Da te grlim, da te mazim
Da o tebi lijepo pisem
Da uz tebe, mirno disem.

Da te nikad nikom ne dam, da sam sretan kad te gledam
I da tvoje srce diram, dok ti pjevam, dok ti sviram.

Ja bi htio, da te njezno, njezno ljubim
Da te nikad ne izgubim,
Da ti uvijek budem tu
I u dobru,i u zlu.

Da o tebi stalno mastam, da ti uvijek sve oprastam
Da za tvoju srecu molim, da te ludo, ludo volim.

očka je pa z Izo v naročju poplesaval poporodni sobi in jaz sem ju gledala...mala je utonila v njegovem naročju v spanec...pa sem jo potem dobila ob sebe, da se je pri meni grela...ponovnopečeni očka pa je šel domov urejat vtise in za Dašo pripravljat zabavo za rojstni dan (sta obe rojeni na isti datum)...

v glavnem je bilo lepo...mirno, tiho, zadovoljno...in taka je tudi naša Iza...zadovoljna...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 21:53:09   
kekec in mojca
user posted image Eh, daj Srečka, zdaj pa že spet jokam!

A to pesem si si zraven prinesla al je bla slučajno po radiju?


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 21:54:55   
kekec in mojca
Ajde, kaj je zdaj, BM in srečka, vidim vaju tu, a bomo kakšen čvek udarle?



_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
28.3.2009 22:00:04   
kekec in mojca
Ja nič, pol pa jaz tud grem. Gasilci so pogasili, kar so morali, zdaj pa lahko grem tudi jaz spat. Lahko in predvsem mirno nočko vsem. 

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
29.3.2009 12:45:19   
novopecena
hehehe a nej ponudim kavico user posted image
no pa naj nam tekne ena user posted image če ne drugače po kosilu bo pa pasala.

zunaj je tako turobno vreme da sem kar z Renejem šla odspat dopoldansko kitico. no saj on jo še kar vleče, jest pa za štedilnik. MM je šel služit dinarčke, midva se bova pa bolj mojala.

zadnje dve noči se mali zbudi čist premočen-pleničke so totalno nafilane in grem jutri kar po novo zalogo pleničk št. 5. katero cifro pa ve kaj uporabljate?

kot veste bom ostala doma do septembra in čuvala šše kakšnega malega frajerčka. zj je pa situacija taka da sem imela 2 na voljo pa sta se oba premislila ker bodo babice čuvale malčke, tako da imam prosto. sem mal gledala po netu kakšna je kaj situacija pa nekaj veliko povpraševanja ni, tako da če bi katera rabila oz. pozna koga bi bila zelo vesela če bi me priporočili user posted image upam da ne zahtevam preveč.

no ja kakorkoli imejte se radi pa stisnite se danes k svojim najljubšim


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
29.3.2009 12:52:58   
kekec in mojca
Novopečena, hvala za kavo. Ravno danes sem vidla, da na forumu www.soncek.si iščejo varuške.

Glede pleničk - tudi mi bomo prešaltali na večje, ker je pri teh neprestano pokakan. Zmeraj mu prileze vse ven pri hrbtu, tako da je zamazan do vratu. user posted image Ne vem pa, katero št. imamo, vem, da so od 7 - 18 kg. Ja, aha, bi prav rada vidla 18 kg otroka v teh pleničkah. Mogoče mislijo, da jih otroci pri tej teži nosijo kot tangice al kaj?


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
29.3.2009 12:55:57   
sinskaT
Dober dan!

Mi vrag ni dal mira na to deževno nedeljo in sem prišla sem gor pokukat..in spet sem dobila knedel v grlu ampak tak sladek knedel, ki ga imam rada.. (hvala Srečka za komad)

..ja tale ati me je pa malo opomnil, da bomo tudi mi kmalu šibali po novo štručko, čas leti k pr norcih hehe In si samo želim, da bo tako lepo in na izi kot pri Hani.

Malo off topic:
Konfekcijske cifre naših malčkov: vem, da se rast in teža zdaj umirjata, pa me zanima (okvirno, približno in za enega povprečo težkega velikega otroka) kakšno št. bodo nosili naši aprilčki jeseni in pozimi,, pa naslednjo pomlad - poletje. Neke cunjice bom dobila zato me zanima čisto tako za orientacijo.

In dobrodošle nove aprilčice!

P.S:
Pa pohvale vsem mamicam, ki še dojite! Meni je včasih kar hudo, ker Hani ni hotela dalj časa...sploh takrat mi je malo mimo, ko ji pripravljam "prašek" za lahko noč.




_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
29.3.2009 12:59:25   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Ja, aha, bi prav rada vidla 18 kg otroka v teh pleničkah. Mogoče mislijo, da jih otroci pri tej teži nosijo kot tangice al kaj?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
29.3.2009 14:01:01   
novopecena
ja no te od 7-18 kg imamo sedaj in bom kar lepo prešaltala na 11-25kg al kolk je že razpon.
to pa tud mene zanima kako stlačit 18 kilskega frajerčka v te plenice-tangice? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?