|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 15:54:55   
tasyo
Pozdravček tudi od mene. Tole deževlno vreme mi ni nič kaj všeč, pa moji punčki tudi ne, saj kar spi, je čist brez energije, še jest se ji glih ne da. No, čeprav je to verjetno povezano tudi s tem, da š**** zg. dvojkice prebija dlesen. Sicer pa ni tečka, samo dogajat se mora na veliko.

Mi smo vikend preživeli mirno - v soboto smo se, kot je že v naši navadi, odpravili na potep, zavili še na en zelo prijeten obisk in pristali pri tašči na kosilu. Ko smo prišli domov, smo se malce poigrali, zvečer dobili še ene obiske, včeraj pa poležavali in poskušali ignorirati novo uro. Lana jo je že zjutraj osvojila in je vstala po svoji navadi ob 6-ih, meni je pa zvonilo v glavi - otrok božji, ura je 5!!!!Ah ja, vsaj za varstvo je ne bo treba na silo metat iz postelje. Jutri pričneva z uvajanjem, upam da bo ok. Po eni strani se pa kar malce veselim...
Sem pa ob tem začela malce študirat papirologijo iz službe in ugotovila, da so na naši zdravniški zbornici spet malce pomešali stvari in tako sem avgusta in septembra zaenrat brez delovnega mesta oz. na dopustu???? No, sej v bistvu ne bi imela nič proti, ampak taka šlamparija... Sem jih obvestila, pa me še niso nič poklicali nazaj, tudi na mail ni odgovora. Ne vem, no... Moram kar po pravici povedat, da me tole nervira. Večer tako ni bil nič kaj lep.

Ja, nostalgija in obujanje spominov - žal sama prvih trenutkov svoje pikice nisem ujela, pa tudi nekaj naslednjih ur je bolj kot ne meglenih, ampak imam kljub vsemu lepe spomine na njene prve dni. Čeprav ko takole zrem nazaj - ja, seveda je tvoj otroček takoj največje zlato, vendar tisto pravo vez in občutek pripadanja sem sama razvila potem, v prvih mesecih, pa tudi zdaj se to le še nadgrajuje. Ja, meni je tole obdobje še bolj všeč...

Jabi, upam da si se prebila na vrh gore perila, men tudi to čaka, ampak bom raje zvečer, pred tv-jem.

Tia-čestitke za nove zobke!

Teja in Panco, dobrodošli in le nadaljujta v tem tempu... Morata nadoknaditi zamujeno.

Posadka - slovo zboru? No, če to ni bilo več tisto, kar te navda z energijo, potem je bolje tako. Kolikor te poznam, pa boš prav hitro našla zamenjavo. Upam le, da ni to slovo od petja?!

Srečka, tale tvoja Izika... Sploh nimam komentarja. Zdej bo začela pa še korake delat in kar naenkrat bodo vse njene obline izpuhtele... Ha,ha. Joj, meni je tko luštno, ko gledam malecko, ki prikoraka izza vogala vsa nasmejana in s ključi, ki jih je uspešno izmaknila iz moje torbice... Ja, to je pa naša obsesija. Telefoni in torbica- no, tut nahrbtikov se glih ne brani.

Ketrin, upam da uživaš v službi, da si spočita in polna energije!!!! Pa javi se kej!

Kje je pa Katka, pa Eva se tudi že dolgo, dolgo ni javila...

Evo, zdej pa bo treba zaključit, mala se zbuja. Preženite tale dež, no... Pa še tole- kar se mene tiče, se lahko preselimo na otroka, ni treba čakat do konca aprila - bomo eni prve svečke pihali v novem okolju... Zdej pa res šibam!

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 16:09:48   
Ketrin
Dober dan...

Samo toliko da se javim... Sej sploh  ne vem kaj sem nazadnje prebrala... No, za nimam časa brat za nazaj... Tko da upam, da ste vsi OK...

Vsem bolančkom želim zdravja, vsem ki priznujejo vse najboljše, vsem zobkom dobrodošlico, vsem ki ste v vrtcu srečno in vsem mamicam v službah tudi...

Skratka mi smo vsi OK! Tale vikend je bil žurersko obarvan (kot v dobrih starih časihuser posted image )... v petek en žur, v soboto drugi... Kaja pa vikend paket pri moji mami... V službi je super, sicer sem danes doma in še nimamo ustaljenega ritma, ker mormo skoz neki improvizirat in flikat z varstvom... Ampak sej bo kmalu septebmer tukaj...takrat pa bo urnik bolj tekoč... Dnevi so že prej hitro minevali, zdaj ko sem v sllužbi pa itak letijo mimo.

Naslednji teden gremo že mal na morčija... čez 3 tedne pa se začne naša sezona in uživancija, ki smo jo tooook dolg morali čakati....

Nič... punce lepo se imejte in pridne bodite...


(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 16:41:47   
scorpiogirl
uf, Nile, packa user posted image pridem mal prebrat, k se mali lih pridno igra (no, prej je še spal) pa cajt imam ... pa vidim link od lanskih odhodov v P ... pa čveka, ki se je odvijal okrog naših prihajajočih user posted image ... in valda začnem to brat in ne znam nehat ... pa še spomini ... pa smo spet sentimentalni user posted image
pa pišuka, bejbe, a ste vse imele radio v porodni??? mi nismo imeli nič glasbene spremljave ... al se pa samo ne spomnim user posted image bo treba MM-ja vprašat user posted image se pa vsega tko živo spomnim (razen bolečin ... sej mogoč se sliši kliše, ampak jst se res ne spomnim, kakšne so bolečine user posted image ), da najbrž ne bi pozabila, da je bila muzka tud zraven user posted image pa še zdej se spomnim, k je babica rekla, da zdej bo treba pa pritiskat pa ne smem rečt "ne morem" ... jst pa nazaj, da sem se zmer potrudla, tud če sem rekla, da ne morem user posted image no, pa smo lohk ... in dobili glasbeno spremljavo user posted image user posted image

haha, Majček ... a si se stara počutla user posted image men je prov grozno, k me mularija v šoli vika ... se tud približno ne počutim tolk stara ... čeprav po drugi strani je kar prov, da mejčkn občutka pa majo user posted image zašla s teme, a ne ... ma, men se pa tipi niso nikol zdel prestari user posted image user posted image

tko, mali me rabi ... pravi, da krokodil ni dost aktivna animacija user posted image pa itak se bo treba naštimat, gremo na miting z vzgojiteljicama user posted image sicer je tale sestanek namenjen staršem pa vzgojiteljicama (kao da jima razložimo, kako ga uspavamo, kaj in kako se hrani ...), no, midva bova Nala kar s sabo vzela, da se še mal spoznajo user posted image

lepo se imejte ... pa še kej napište, da bom zvečer imela kej brat user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 17:00:53   
NiLe
Hej, hej ... kot je rekla Majček, zgleda da ko nam kuzla v rit skače, se bomo le zganile in mogoče uspele naklofat še kakšno stran ... dejmo napravit divji finiš ... čeprav je 200tka skoraj nedosegljiva user posted image

Smo ravno od kosila in sem si vzela malo fraj, pijem kavico in uživam v čtivu ... ful je fino, ko ste se razpisale in javile tudi "izgbuljene" duše user posted image . Vidim, da sem nekaterim prekrižale fraj trenutke s čtivom iz nosečniškega časauser posted image ... ja, fino je brati, kako smo se bodrile, jamrale, čestitale, poročale ... pa kako hitro je minilo tole letouser posted image ??? Ampak je bilo luštno in pestro leto, predvsem pa sem uživala v naših srečanjih in čvekih na RRju.

Posadka; bravo za tvojega najstarejšega in prvi "uradni" gol ... si te kar predstavljam, kako si ga bodrila. Glede na vse tvoje talente, pa se sploh ne bojim zate, da ne boš kmalu našla substituta za petje ...

Majček; a se tvoja Brinči z Izo druži zadnje čase user posted image user posted image user posted image ? Nam pa tole vreme nikakor ne paše, tud spanja ni kaj več kot ponavadi ... celo manj ga je ... popoldanske kitice so ratale tako kratke, da se 2x obrnem naokrog in se malo derište javlja iz svoje sobice. Nočno spanje pa sestavi maximum 10 ur user posted image

Tasyo; upam, da kmalu dobiš odgovor za tvojo službo avg. in sept. A to pomeni, da boš dva meseca na dopustu, potem pa nazaj?

Barby; tvoja Lia pa zgleda prava mala dama ... pa fino, da uživa v vrtcu ... naj ti današnji del. dan hitro mine.

Ketrin; pri vas je pa pestro! Pa fino za žurerski vikend! Ja, morčka se pa tud jaz veselim ... zaradi nove prikolice, pogleda na morje, družbe pa sploh user posted image

Simvir; a ti greš tudi že delat?

Malamalinca; zanimive tele štampiljke oz. modelčki user posted image .

... eto, še malo sem pripomogla k polnjenju 173. strani ... se še zvečer kaj javim in čekiram, če boste razpoložene za čvek ...







_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 17:30:09   
resnično srečna
jao ženske ampak res...naša šmrklja se mi zdi ogromna...leto je švignilo...bilo je lepo...pa preveč hitro je šlo...jest bi takoj mojo mlo štručko nazaj...

modelčki za spodnje frizure...ha ha mala malinca sej lahko tud modelčke za kekse uporabiš...zdej k je recesija...sam ne kakega velikonočnega zajčka...al a...bo tvoj hitr svojega korenčka pristavil...

majček...a v sredo se grest pa namakat...ja ni kaj...bo kar treba v akcijo do 2ootke...

sem malo gledala aprilčice 2009...so si bušije poslikale...in so prav cortkane he he






_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 20:44:31   
resnično srečna
no kje ste zdaj čveke...pri nas je že 2 uri mir in tišina...je naša mala čvekulja plazilka odšla na zasluženo spanje...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 21:38:10   
lepa posadka
Čeeeer!

Hitim na pomoč, hehe, pri čvekanju.
No, saj me spodaj čaka še en sušilc, tako da pridam samo par vrstic.

Mi smo imeli simpatičen dan. Počasi gre tudi meni že dež na živce. Ne samo, da so mi čevlji premočili... še zeblo meje. Pa kaj res bom mogla še bundo nazaj nataknit?

Kako se bomo zmenile, da bo kaj javljanja tudi, ko bomo v službi? Ne bo menda samo Srečka samogovore držala, ko bo sama dežurala doma do jeseni :-))) Al pa tut... saj te je luštno brat :-) Jaz imam jutri spet sestanek v službi... bom videla kaj bo?!

Sicer pa vas gre v teh dneh večina že delat? Katera je sploh še doma?
 
Glede petja... slovo Pomladi ni bil čist enostaven korak zaradi spominov. Petja pa imam tudi drugje dovolj. Pojem še pri enem komornem zboru in hodim na petje, tako da pomanjkanja ne bo. Manjkal bo le kakšen dodaten žur in zabavni večer :-)

Modelčki... ja, izgleda simpatično, hihi... sem poslala MM kaj bi izbral... pa me kliče dol... morda se še kaj javim :-)))
Sicer pa lahko noč.


(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 21:54:37   
Jo@n
Čer!

Mali princ je v mižalah, likalnika se mi ne da sprehajat, srečka mi je pobegnila s čveka... sama pa ne bom sklofala 200tkeuser posted image

Posadka, škoda za slovo od zbora, a če gre v tebi neljubo smer, je bolje končat in najti veselje v drugih vodah. Pa user posted image da bodo šli dogovori v službi v pravo smer.

Modelčki za frizure: hm, zanimivo, ampak mislim da se osnovne varjante da narediti tudi brez marketinških fintuser posted image .

Nosečniški časi so tudi meni polepšali dopoldne, sem se komaj spravila dol z linka user posted image .

Radio v porodni? Jaz se ne spomnim nič, razen trume študentov, ki so si podajali kljuko. Mislim, da nas je bilo v porodni v danem trenutku 9user posted image . Ja, eksotika, ni kaj... Nama pa zato ni bilo dolgčas, čeprav sva čakajoč na sekcijo oddelala cel šiht. No, jaz sem ga preležala.user posted image

Ketrin, super za žurerski vikend user posted image  user posted image  user posted image . In Kajo na olinkluziv. Pa da se v službi dobro počutiš.

Majček, velkom bek, daj se bolj pogosto oglašaj, da tiralice ne razpišemo za tabo.

Tasyo, a tebe bi pa kar na prisilni dopust dali? Ja kako si pa to predstavljajo? Da boš pa potem non stop v službi??? No go, mala kodrolaska te potrebuje.

Jabolko, MM je zelo pohvalil kako vzgojena tavečja fanta imaš. user posted image

Punce, a ste jutri (sreda) za kakšno srečanje s čvekom, npr. v Koloseju, nekje sredi (dopol)dneva? Je mali princ jutri doma, in če slučajno kašlja ne bova šla kazat k P, imava čas, pa čveka se nama tudi...user posted image  No, kdaj se nama pa ne?

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 22:34:46   
NiLe
Čer, čer!

No, pa je s5 večerno zatišje ... zgleda, da ne bo nič z debato ... malo pokomentiram, spijem vroč kakav in počasi v posteljo s knjigo ...

IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka

Sicer pa vas gre v teh dneh večina že delat? Katera je sploh še doma?

Jaz sem doma še dva meseca ... pa vem, da bosta prehitro minila, zato uživam vsak trenutek.



IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Punce, a ste jutri (sreda) za kakšno srečanje s čvekom, npr. v Koloseju, nekje sredi (dopol)dneva? Je mali princ jutri doma, in če slučajno kašlja ne bova šla kazat k P, imava čas, pa čveka se nama tudi...  No, kdaj se nama pa ne?

Kdaj zdaj - jutri je torek ali v sredo?? Jaz imam v planu skočit do Cityja v Spara, tako da lahko uletive ... 



Mi smo preživeli luštno popoldne, po kosilu smo se sprehodili po starejšega na trening in v slaščičarno ... smo si privoščili sladoled in komaj dohajali Tio, ki je stalno delala am, am, am in postala glasna, ko ni dobila žličke v usta. Da ne govorim, da sem ji vmes dajala kremšnito. Naša mala sladkosnedka!




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 22:43:27   
Jo@n
Kolosej, jutr, jutr!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Vadamistejka aj mejkauser posted image

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
30.3.2009 23:48:27   
panco
Čer!
Za nama z Laro je zadnji dan uvajanja (Lara pri tašči, ki jo bo pazila, jaz pa v službi).Do sedaj je bila vedno brez problemov pri tašči. Vedno, ko se odhajala se je smejala, mi mahala. Danes pa je že zjutraj, ko sva odhajali od doma jokala in klicala mama, mama. Kot bi mala slutila, da sedaj pa gre zares. Mi jo je bilo tako težko pustiti in oditi.user posted image  Kako bo šele v sredo, ko bo šlo zares.

Vikend sem kljub dežju preživela zanimivo.  V nedeljo sem se dobila z 2 kolegicama s familijama. Otroci so se naigrali, odrasli pa smo se načvekali in nasmejali. Sobota je bila pa bolj ustvarjalna (ustvarjanje jajčk za veliko noč v umetniškem društvu)

Planičke - uporabljam 4+, oblačila pa 80, body-je pa 86

Vsem hvala za izrečeno dobrodošlico (Simvir, SinskaT,NiLe,BM,Lepa posadka,SpeliG,Tasyo,Kekec&Mojca)
Tasyo- upam,da urediš s prisilnim dopustom
Simvir- izbrali sva isti datum za 1. delovni dan
K&M-ja, 1. april je res bolj nor in šaljiv, a to, da začnem z delom ni šala-žal
Posadka-upam, da nisi zaradi Maria prekinila sodelovanje s tvojim zborom. Pa saj veš, da je to en šov

Vsem želim mirno in lahko noč, s čimmanj intervencijami

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 7:09:51   
sasy20
Jutro!

No pa nahitro poročilo iz našega brloga....

Najprej kavica....

Mi smo ta teden pristali na Ab, ker ima Nik vnetje  L ušeska....sva ga v nedeljo ponoč peljala na metelkovo....je pa danes že brez vročine in je HB AB prijel....tako da je bila noč normalno prespana in tudi glede hrane in pitja ni problem....

V vrtcu se je imel že zelo fino in ni več nič jokal...se je lepo igral in užival.....tako  da v ponedeljek ( če bo ušesek ok ) upam da ne bomo na začetku.....

Kaj še....ja verjetno bom mogla mal za nazaj prebrat....da bom lahko komentirala....če mi uspe.....drugače pa

Vse naj naj slavlenčkom....bolanči naj se hitro pozdravijo in uživajte ( tiste ki ste še doma ) v zadnjih dneh porodniške.....upam samo da bo tudi vreme boljše da bomo lahko max izkoristile......

No pa šibam še perilo obest ko mali še spi....

Papa

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 7:21:41   
tasyo
Vam zaželim dobro jutro, potem pa šibam zbudit malo, ker bi ona še kar spala... Se mi je kar zdelo, da se bo tkole začelo, ko bo na vrsti uvajanje. No, mal ji še dam mir. In danes se prvič po milijon letih ponoči nisva nič hranile...

Joan, midve bi rade volje prišle, ampak nama ne bo zneslo, ker bova pri varuški.

Prisilni dopust- ma ne vem, kaj si mislijo,no. Teta na ZZS je rekla, da mora preverit. Ma meni res ni nič več jasno. Ob takem pomanjkanju zdravnikov  lahk eni kar doma vegetiramo. Halooo! In niti pod razno jim ne dovolim, da mi vzamejo zaradi njihove napake cel dopust. No go. Mi bomo šli septembra še na morje, pa vmes bi tut pasal kak frej dan. Mah, se bom popoldan sekirala, zdej ni časa. Najbolj me pa jezi, ker zdej ni nobenega glasu od njih.

Jah, nič, moram it zbudit spečega škratka...

Lep dan vsem!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 7:27:31   
resnično srečna
Jutro...

...no je samo zame...ne morem spat...in ravno jaz sem si pridelala tako zaspanko...potem mi je pa dolgčas...saj bi šla kuhinjo pospravit pa imam dva možna protirazloga: lenoba in ropotanje...pa lepo ležim na veliki prazni postelji in pestujem lepitopija...ki revež skoraj nikoli ne spi...

...Kolosej danes...he he...če bi prej videla bi se zagrebla za avto...tako sem pa brez vseh prevoznih in nosilnih sredstev...žal...

pancho...jah teli naši otročki so pravi senzorčki...čutijo, da se mi drugače počutimo, ko jih dajemo v varstvo...no našo nervozo ob tem dejanju...pa se potem tudi oni bolj limajo na nas...čeprav Iza ima trenutno tudi zelo moćno :mama fazo...tud k svojemu očku gre težko...kaj šele h komu drugemu...pa sem jaz stalno ob njej kar je mogoče napaka in bi se počasi morala navaditi tudi koga drugega...

sladkosnednost...he he NiLe tudi mi imamo eno muco, ki je nora na cuker...vse sladko ji gre prav fino v ritko...in tudi protestira ko zmanjka...vsega je pa kriv en natakar v Grosupljah, kjer je prvič okusila čokolado...moški!!!!

tasyo...joj ja tole naše zdravstvo in birokracija...jamrajo da zdravnikov ni, tebe bi pa kar takole brez dela pustili he he...glede Izinih oblin pa...eh ne vem če jih bo kaj izgubila...sicer je punca na strašni dijeti...si si jo je očitno kar sama predpisala in kake pametne hrabne ne spravi ne vem kako veliko v usta...jedla bi pa sladkarije ja...to pa...pa banane, pa skutice pa čokolino he he...to pa gre...ko pa dam kako zelenjavo pa nekaj poje...ampak količine niso pa niti malo blizu tistim, ki jih je pojedla včasih...

ketrin...lepo da prihajaš v stare tirnice glede žuranja...jaz se bojim, da je meni to odklenkalo he he...sicer se mi pa niti ljubi več ne...mi teli mirni večeri doma kar ustrezajo...no ja kak večer zabave je že dobrodošel...ampak da bi prežurala vse vikende tako kot sem včasih pa ne več...

sonce...joj naj že pride...meni se lušta malo hribov...pa na morje bi tudi šli...ampak če bo takole hladno bomo očitno morali bajto v Strunjanu še greti maja al kaj...no ja samo se tolažim...tudi lansko leto sem 7. aprila šla v porodnišnico...pa je še naletavalo...se mi pa zdi, da se je poletje oz. prava pomlad zaceča tam nekje po 18. aprilu...je bilo kar naenkrat zeloooo toplo...samo kaj ko je bilo potem spet nekaj deževja...vem, da smo še konec maja hodili v termovelurjih po obali...

bolančki...joj upam, da se vam noski, ušeska, kašljanje in vročine umirijo...mi smo trenutno kar na konju...sicer kaj še priteče malo iz noska, večje panike pa ni...so se tudi zobki pomirili...

gužva v porodnišnici...baje je spet pravi naval...po 30 porodov dnevno...po 4 ženske v sobi...he he spet je bilo lansko poletje produktivno...

lanski posti...ja tudi jaz sem brala...malo celo glasno MM in je rekel, da naj si jih shranim in bo en tak lep dnevnik...se res lepo vidi kdaj sem ležala v porodnišnici in kako nestrpno smo čakali tole našo miško...tako da bom probala izbrskat še prvi dve seriji...samo vprašanje kje je že to...ima katera kako fino idejo???

ekola...za jutranje branje imate dovolj...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 9:19:43   
JABOLKO3
Živijo!

Včerajšnji dan sem bolj ali manj prelenarila... tudi jaz sem začutila pomanjkanje energije za delo - takoj ko sem rit počila na kavč, ni bilo več moči, da bi jo dvignila, ha ha... saj me je tako ali tako vse počakalo

Danes sem pa nekako prekrokana, najprej sem zvečer zaspala pred TV-jem in se v posteljo spravila ob 2h zjutraj, potem se je pa gospodič ob 5h zbudil in ni zaspal do 7h, ko sem morala pa tako vstat zaradi večjega... in zdaj misli, da bo lepo v miru prespal dopoldne, ha ha... samo tole napišem, spakiram in greva v akcijo - tisti opravki, ki so včeraj odpadli, so namreč danes na vrsti...

Spomini - sem tudi jaz malo pogledala tisti link... se spomnim, kako sem pred enim letom držala pesti, da bi se fantiček vendarle obrnil v pravo smer... in kako sem bila vesela, ko je ob roku poroda bil z glavo dol in smo šli takoj v porodno.... no, na žalost ni šlo gladko in še bolj na žalost nimam preveč lepih spominov na prve dni po porodu... sem bila tako uboga, da sem morala vse moči zbrati, da sem sebe držala nad vodo... moj angelček me je pa sam čakal... mi gre kar na jok, ko se spomnim, da sem ga prvič videla šele naslednji dan okrog poldneva, ko mi ga je MM pridržal k obrazu, da sem ga lahko polupčkala, ker prijeti ga nisem mogla... no, pa je šlo hitro na bolje in četrti dan sva se cartala na oddelku in me je sestra vprašala, zakaj ga imam skoz v naročju... sem rekla, da morava nadoknadit 4 dni, pa se je samo smejala... in tudi jaz ne vem, kdaj je to leto zdrvelo mimo... zdaj se zna pa že pošteno skregat na bratca, če mu kaj nagajata - je prav smešno, ko se tako glasno razburja v neki nerazumljivi govorici in zraven take 'hude' frise dela...


IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n
Jabolko, MM je zelo pohvalil kako vzgojena tavečja fanta imaš. user posted image

ha ha, sem takoj opazila njegov smisel za humor...




Lepa posadka - jaz bom doma še nekje do sredine maja. Pa žal mi je, da ti petje v zboru ni bilo več v veselje...

Srečka - tudi Jure je začel malo manj jest... glede zelenjavne juhe sem ga pa nadmudrila - naredim malo redkejšo, jo lepo zmiksam s paličnjakom in noter malo rezancev zakuham, pa gre v slast enako kot goveja...


Za konec pa še ena pogruntavščina mojih večjih dveh mulcev... sicer sem jo pa parim že v živo povedala, pa da boste še ostale obveščene...
kaj pomeni, če si negativen? - da si brez gat...

Pa lep dan...

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 9:45:15   
Jo@n
Evo,
midva sva naročena ob 11h pri P, gremo naš kašelj in pretakanje po pljučkah pokazat, potem pa če bo vse ok, se lahko okrog 1h kaj dobimo v Koloseju.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 10:01:29   
Krista28
Dobro jutro punce,

Jaz sem mala dva zjutraj oddala, sicer sem jih moralal kar mal notri porinit - no Nadja je šla v naročja, pa nič kaj vesela nista bilauser posted image . Sem bila pa tud včeraj v službi, in se delo kar kaže, tako da ne bo nobene panike....in mi je kar fajn, da grem tudi kam drugam kot samo na sprehode  ipd...

Ste pa kar nekaj čtiva napravle....jaz zadnje čase manj sledim, poskušam pisat diplomo pa kaj ko vidim vse ostalo za pospravit, pa uredit...Za otroške dodatke sem komaj včeraj uredila...

Jst sm za sredin čvek...še naslednji teden sem doma, potem pa grem služit dinarčke...

Posadka...meni se zdijo vse odločitve težke dokler premlevamo, ko pa se odločimo z argumenti, pa ponavadi odleže...vsaj pri meni je tako...najtežja je negotovost in kolebanje...

Nile...unga linka raj ne odprem, ker potem ne bom nič nardila...user posted image ...no moja porodna izkušnja v drugo ni nič fajna (CR pa vnetje potem, pa odprta rana, pa podpludbe še 2m), je pa zato obdobje po tem bolj v lepem spominu...


O Ketrin, vidim da si v polnem zagonu.....superca...pa že kar na morje? ...sam da vreme zdrži...





_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 10:15:26   
panco
Jutro!
Ja. Midve z Laro sva si zadnji dan dopusta kar privoščili. Je gospodična spala do 900, mama pa je vstala le malo pred njo. Ja, res nama je lepo. Sedaj pa se naštimava in greva na čvek k moji prijateljici, ki pričakuje bejbeka v maju.

Upam, da se tudi vi načvekate v Koloseju.

Jabolko-ta z negativnostjo me je pa ful nasmejala

Bolančki- pozdravite se čimprej

Srečka- a Izo pa lahko moški kar s čokolado osvojijouser posted image

Tasyo- tudi moja je nora na ključe,pa mobi in torbice

NiLe, BM- me veseli,da vama je ime Lara všeč (ga je izbral MF, pri men je bilo to na 2. mestu)

Lepo se imejte

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 10:29:09   
NiLe
Dan, dan ...

za razliko od včerajšnjega dne, danes vsaj ne dežuje in na naši vremenski postaji kaže, da bo pop. sonček ... ko bi se le malo pokazal, pa bo počutje takoj boljše. Danes sem neprespana, sem šla bolj pozno spat, pa Tia se je odločila, da je ob 6ih dovolj spanja ... jooooj, se mi zdi, da tala naša tamala ne potrebuje prav veliko spanja user posted image ...in točno vem, da sedaj, ko sem še doma bo imela zgodnje variante, jeseni, ko bo treba v vrtec, jo bom morala pa zbujatuser posted image . Tako kot starejša dva, ki čez vikend vstaneta ob 7ih, med tednom pa jima moram pripravit pravo budnico, da vstaneta... grrrrr.


IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Evo,
midva sva naročena ob 11h pri P, gremo naš kašelj in pretakanje po pljučkah pokazat, potem pa če bo vse ok, se lahko okrog 1h kaj dobimo v Koloseju.

Mi2 s Tio greva okol 12ih v Špara in nato prošetkava do Koloseja. Sporoči, če slučajno ne bosta prišla.


Grem mal jedilniike čekirat, kaj bom danes vrgla v lonec ... eno juho ziher, pa premierno bom naredila proseno kašo z jabolki ... upam, da bo mularija jedla.


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 11:21:58   
minicca
Živjo, punce!

Sem vas razdražila s to nostalgijo, pa ne nalašč. Drugega poroda se z veseljem spominjam in upam, da bodo naslednji tudi taki. Čeprav sva rekla z MM, da eno leto še počakava z nosečnostjo. Si moramo še bajtico nardit, ker je zmanjkalo prostora za norenje po stanovanju.
Najprej LP, te čist razumem, da si pustila. Jaz tudi špricam pevske, ker je taka fušarija, da umreš. So me pa bivše APZ-jevke prepričale, da pridem k njim pet, pa še samo romantiko delamo in je zadeva fenomenalna. Doma naštudiraš, pa prideš samo pilit z zborovodjo. Sem imela marca z njimi že nastop na Ljubljanskih zborih in sem mislila, da sanjam. Jutri grem na pevske in že komaj čakam.

Danes dobim avto-sva z MM prodala njegov avto in meni kupila C3, da se bom vozila v službo, on bo pa imel družinski avto.

BM, tole z energijo imamo verjetno vse probleme. Mene kava še nekako sestavi, problem nastane zvečer. Običajno zaspim pri Mihcu. Samo me tamal hitro prikliče. Do danes še ni prespal noči....

Malinca, bolezni so katastrofa. Sekiraš se, ne spiš, otroci se ti smilijo, letaš od enga dohtarja do druzga. Matej je imel januarja absces na ritki in smo ga mogli hitro operirat. Sama sem mu mogla v operacijski rinit masko za splošno anestezijo, potem je pa na kontrolah še virozo fasal. Miha je bil v bolnici na infuziji novembra, ponoči je bruhal 15x in je čisto dehidriral. Praktično je v vrtcu pobral čisto vse in samo omeni mi kdo vrtec, dobim pike.

Kremšnite pa najbrž vsem puncam pašejo. Tamal ima kar rad zelenjavo, sladkarij ne mara, pa čokolina in podobnega tudi ne, sploh ne vem, kaj naj mu še dam. Zadnjič je Miha pred spanjem hotel orehe. Ko sem rekla, da imava že umite zobe je rekel, saj orehi nimajo sladkorjauser posted image -so pametni ti mulci.

tasyo, tole s službo pa ni fajn. Ne vem sicer kje delaš, pri nas v KC je kar kriza. Bomo videli, kaj bo. Nekaj so nam celo dvignili plače. Službe se že zelo veselim, ker je dela ogromno in tudi s sodelavci se dobro razumemo.

plenice-midva sva pristala na lumpijevih-4. mi še niso premočile, pa še poceni so.

pozdravljam vse(panco, NiLe, srečko, jabolko3, sinska, krista, jo@n, sasy20, scorpiogirl, majček, ketrin,...)-sori, če sem katero pozabila. Z vsako bi počvekala, pa nimam časa. Saj vse razumete.

se bom še oglasila...lep dan vsem!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 11:45:15   
misa79
Dobro jutro.

Jaz sem po zelo dolgem času sama doma.... Ja mali je prvi dan sam pri varuški....Mi je že sporočila, da je bilo malo hudo, ampak da se je zdaj zaigral. Upam da bo zdržal čim dlje. V ponedeljek ne bom mogla več prej po njega, ker grem v službo.

Konfekcija - naš je pri bolj suhcenih tako da uporabljava še nekaj bodijev št. 74, večino pa 80. Zdaj bomo pa začeli kupovati 86. Pleničke imamo 4 in bojo verjetno še kr en čas dovolj velike.

Ketrin super za prežuran vikend. Sem si jaz tudi malo privoščila v soboto, pa se je babi bockala s tamalim, da je zaspal..... Se mora mal prvadit, ker grem konc aprila na eno poroko, pa sigurno ne bomo kmal doma....


IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n



Radio v porodni? Jaz se ne spomnim nič, razen trume študentov, ki so si podajali kljuko. Mislim, da nas je bilo v porodni v danem trenutku 9user posted image . Ja, eksotika, ni kaj... Nama pa zato ni bilo dolgčas, čeprav sva čakajoč na sekcijo oddelala cel šiht. No, jaz sem ga preležala.user posted image




Po moje je ta truma pridrvela iz najine porodne k vam ali pa obratno user posted image . Jaz se tud ravno ne spomnim katera muzka se je vrtela, ker se je men tud že mal vrtelo po 11-ih urah v porodni in od hlapov smejalčka..... Je pa blo muk v trenutku konc, ko smo slišali jok naše štručkeuser posted image . Je blo res lepo doživetje....Ma sej še bo....

Minicca - lepo da si se oglasila. A šele takrat greš v službo? Kuk ti vela.... No se pa takrat kej čujemo. Uživaj še do takrat.

Seveda lepo dobrodošle nove čveke.....več kot nas bo bolj bo veselo.....

Zdej morm pa kej pametnega nardit, ko mi noben ne sitnari pod nogam.... Mi je kr mal čudn user posted image

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 12:10:25   
tasyo
Evo, mi smo doma. Uf, sem si kar malo oddahnila, ker ni bilo tako hudo. Najprej sem bila slabi dve urici zraven, potem pa je bila še 2 uri sma. In ni nič jokala, samo spat pa ni hotela. Tko da zdej vleče dreto. Če bo šlo tako naprej, bo super.
Klicali so me iz ZZs, da je res prišlo do napake in so jo že odpravili, tko da ni nobenega problema. Zdej se moram sam še za dopust dogovorit, pa bo.

Grem skuhat- danes bo zelenjavna juhica, piščanec in kus kus. Pa seveda solatka, ampak te Lana ne mara.

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 12:39:59   
Jo@n
Midva bova danes bolj nedružabna, sva od P in Jakob ima virusno vnetje zgornjih dihalnih poti. Ali po domače bronhitis.user posted image

Baje imamo srečo, da ni zbolel pred 3 tedni, ko je bil na pohodu bronhiolitis. No, živahen je, videt ni da bi mu kaj majkalo (razen ornk doze dnevnega spanja), tako da upam, da bo teh 14 dni prebolevanja hitro minilo. Zdravil nisva dobila nobenih, le veliko tekočine in ihnalacije. S kisikom v krvi pa je tudi vse ok. Zadeva pa je virusna in nalezljiva približno toliko kot prehlad user posted image . Upam, da pri Jablani nismo še koga okužiliuser posted image .

Gre pa k sreči lahko normalno na sprehod in v varstvo, če bi že hodil mu tudi divjanje po stanovanju ne bi bilo prepovedano. (je rekel striček P).

Minicca, a ti pa s takim veseljem prepevaš? Ja super, vidim da je veliko glasbenic med aprilkami. Čestitke za novega citroenčka, naj bodo vožnje z njim v veselje, pa srečno vožnjo!

Misa,a ne da kar nekaj manjka, ko naših škratov ni domauser posted image .

Šibam kaj skuhat, dokler mali princ drnjoha.

Čav bav!




(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 12:40:55   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Evo, mi smo doma. Uf, sem si kar malo oddahnila, ker ni bilo tako hudo.


no vidiš...navadno imamo večje strahove kot je potrebno...ti se boš malo odahnila, Lana se bo naučila biti tudi pri drugih ljudeh...ko pa začneta se boš pa lahko popolnoma posvetila službi...Lana se bo pa tudi v varstvu navadila zaspat...

kar se pa službe tiče...šlampasti so...saj bodo uredili...samo še dobro da si to pogruntala he he...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
31.3.2009 15:12:02   
malamalinca
haha, Srecka, sem se nasmejala tvojemu komentarju glede modelckov.. tisto s korenckom je bilo prav simpaticno. Naj ob tem povem, da itak nimam kksnih hudih tovrstnih zelj..z mano gre po 35 letu ocitno v narobni smeri kot v povprecju. Zanimanje plahni..al pa je to posledica ne ravno zdravstveno sijocega leta. Bomo videli, mogoce pa kmalu podivjam..in ve se kdo na ta dan najbolj caka 

Posadka in ko te je tvoj poklical dol sta ugotovila kajuser posted image


Minicca. vidim da se tudi vam dogaja. Ni kej.Mormo prezvet tele vrtce in tak.Ene 2,3 leta, pa bo.

Obujanje spominov ? Ja, jaz sem bila lani takle cajt ze ta prvic operirana zaradi tromboze/hemeroidi. Se se spomnite?
In kako so me srbele noge, za pop*****Sem bla v ziv krvav spraskana.

Ampak 19.4. je bil pa krasen dan. Takrat je pa prisla nasa Princess. 22.4. je sicer ze nehala jest, ampak bilo je cudovito. Vseen. Tudi jaz sem ze na dopustu in grem 18.5. delat. Sicer bi sla ze 11.5., ampak so mi iz pediatricne sporocili datum za sprejem zaradi cepljenja in provokacije na Hiconcil-11.5.
In gremo takrat spet v bolnico ZA 4 DNI!!!!!

pa pa

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?