|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 175 [176] 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 8:23:45   
tasyo
Dobro jutro!

Lana je že v varstvu, jaz pa se počasi spravljam k zajtrku. Sem hotela včeraj še oddati poročilo, pa me je RR neki hecal... Skratka, mala se je imela prav fajn, nič ni jokala in celo 2 uri je spala. Bravo varuška in Lana! No, danes je bilo nekaj solzic ob slovesu, samo preden sem prišla do stopnic, je bilo že vsega konec.

Kaja, Neli in Kiara - vse najboljše!!!! Lepo praznujte... Pa en zvrhan koš poljubčkov od naše Lane!
 
Kaj sem še hotela napisat - trnuljčica, lepo te je spet brat in ja, bo treba it v službo, drugače ti res švigajo same čudne misli po glavi. Pa upam, da začne mali spet lepše spat. A sosedi pa se še vedno niso zmenili??? Jao, to je pa res cirkus. Ziher je bilo stanovanje naprodaj po ful ugodni ceni, a?user posted image user posted image user posted image  
 
Simvir, prav fino je brat, da se mate tko fajn in ste prešaltali brez večjih težav.
 
K&M - user posted image  za korakce, glede ljubosmja pa - naša je sicer zaenkrat sama, ampak dokler se nismo preselili, je veliko časa preživela s svojim bratrancem, ki je dopolnil 3 leta. In je bila tudi faza, ko jo je tako mimgrede malo sunil, al pa prekucnil, al vzel igračo. Pa smo mu vsi v nedogled razlagali, da to ne sme... Potem ga je pa enostavno minilo. Zdej bi jo pa skos lupčkal pa se igral, mala pa ni za stvar in potem on joka.user posted image  In za kazen vzame kakšno igračo. Pol pa Lana protestira... Mah, sej to spada zraven, a ne? Upam da bo faza kmalu mimo.
 
No, ostalo je pa muca pojedla.... Šibam na zajtrk!
 
Aja, še tole. Glede na to, da so se aprilke 09 že preselile sem, bi mogoče me vseeno šle med velike otroke, kaj pravite? Pa odpremo temo pod istim imenom, da nas vse najdejo??

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 8:54:42   
resnično srečna
Pazljivo poglej fotografijo in preberi sporočilo pod njo. Pošljite sporočilo naprej, svojim prijateljem, sodelavcem, znancem. Pošiljanje sporočila vam ne bo izpolnilo nobene želje, niti vam ne bo prineslo nesreče (kot to običajno piše v verižnih pismih). GRE ZA MORALNO DOLŽNOST!

user posted image




Fotografija v sporočilu je bila nagrajena s Pulitzerjevo nagrado, posneta je bila leta 1994 med sudansko lakoto. Fotografija prikazuje od lakote obnemoglega otroka, ki se plazi proti razdelilnici hrane Združenih narodov, ki je bila locirana kilomenter dalje.

Mrhovinar čaka, da bo otrok umrl in da ga bo pojedel. Ta fotografija je pretresla ves svet. Nihče ne ve, kaj se je zgodilo z otrokom, tudi fotograf Kevin Carter ne, ta pa je področje zapusti takoj, ko je posnel fotografijo.

Tri mesece kasneje je Kevin Carter naredil zaradi depresije samomor.   
user posted image

Kevin Carter



To je bilo zapisano v njegovem dnevniku:

Ljubi Bog! Obljubljam, da nikoli ne bom metal hrane stran, ne glede na to, kako neokusna je in kako sit sem. Molim k tebi, da zaščitiš tega otroka, da ga vodiš in da ga zaščitiš pred lakoto in revščino. Molim, da bi bili bolj občutljivi na svet okoli nas in da ne bomo zaslepljeni s svojo sebično naravo, interesi in obnašanjem.

Upam, da nam bo ta fotografija  v opomin, kako smo srečni in da nikoli ne bomo jemali stvari kot samoumevne.

 

 

Prosim, ne prekini tega sporočila. Pošlji ga svojim prijateljem. Molimo za tiste, ki trpijo kjerkoli na svetu. Spomni se slike kadarkoli se želiš pritoževati nad hrano ali kadarkoli jo želiš vreči stran.

 

Danes se zaobljubi: NIKOLI NE BOM RAZMETAVAL S HRANO!.

Sporočilo, ki se ga splača deliti. 

< Sporočilo je popravil resnično srečna -- 2.4.2009 8:55:09 >


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 8:56:35   
resnično srečna
tale fotkica meni že dolgo leži nekje na duši...pa sem jo že nekajkrat ponovno dobila in vedno znova me pretrese...sploh pa usoda obeh...tako otroka kot Kevina...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 9:10:52   
novopecena
dobro jutro

smo že pofruštkal pa kavica se pije. mali razgraja s kockami pa poje zraven, MM pa spi kot je to ob tem šundru možno.
ja lani ob tem cajtu smo se vse javljale da smo 2v1-Siniska si še? user posted image

danes bomo spet bolj doma saj je vreme kar nekaj user posted image

vsem trem lepotičkam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako bo pa kaj s piknikom? kaj pa jutri v koloseju bo katera?

zmer mam en kup vprašanj pa komentarjev, ko je pa treba na tipkovnico prenest pa puf uide iz glave user posted image

rene je navdušen nad žogicami in mi jih skoz ponuja, vrže jo pa sam če mu uide iz rok user posted image
kdaj jim pa lahko ponudimo kakšen list pa barvice-ne da bo vse romalo v usta?


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 9:19:22   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena


rene je navdušen nad žogicami in mi jih skoz ponuja, vrže jo pa sam če mu uide iz rok user posted image




ja točno tako...jo drži v roki, ki so stegne proti meni pa z unim pogledmo: Na...dej vzem no...kaj hočeš zdej no...sej ti jo dajem...

drugače ima pa tudi nero sedaj fazo menjave igrač: Izi prinese svojo, pa odnese eno od njenih...pol mu pa dopovej, da je to za otroke in ne za pse...no Izo hvala bogu njegoe igrače ne zanimajo...poresnici tud njene ne...

vprašanje: A se kdo od vaših otrok tudi tolče po glavi?...jaz ne vem kaj ji je...ampak mene boli ko se tako mahne...



_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 10:16:39   
novopecena
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna


vprašanje: A se kdo od vaših otrok tudi tolče po glavi?...jaz ne vem kaj ji je...ampak mene boli ko se tako mahne...




ej že ene 14 dni se tko tepe da se mi zdi da so muu všeč zvezdice ki jih pol vidi user posted image pa ko mu rečeš ne po glavi takrat se bo sigurn spet klofnu. pol se pa kr smeje zravn


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 10:27:55   
Jo@n
Jutro!
Ja, zame je še jutro, ne glede na uro...user posted image  user posted image  user posted image

Sva z MM včeraj pozno v noč gledala Revnega miljonarja in šla že krepko danes spat, budnica je bila pa ob 5h. Mali princ se vsako jutro prej zbuja, danes je bila zunaj še trda noč. Pa se mu nisva dala prepričat in po ene pol ure je omagal... vstali smo malo pred sedmo, ko pa sem moja fanta spravila od doma, sem šle šemalo kovter pogret, ker itak nisem bila za nobeno rabo. MMM, je pasalo...

Mali princ je s kašljem nekoliko bolje, vsakič ko je na kahlici zaparim kopalnico, pa kar pomaga. In nosek spiramo, pa gre.

V varstvu je izredno zadooljen, sploh ni problema zlesti k tetici v naročje, včeraj se je kar ponujal, da je prilezel k njeni starejši hčeri (očito so mu blond dolgolaske všeč). Edino spanje je tako/tako, ampak tudi doma ni bilo dosti drugače...  Če pogledam nazaj, je bila kriza v uvajanju le prva dva dni (ko se mi je skoraj trgalo srce), pa še to verjetno zato, ker sem bila zraven. Takoj, ko sta ostala sama, je bilo vse ok in sta z varuško postala taboljša prijatelja user posted image . Tako da punce, ki jihnimate še doma, nič se ne sekirat, kako bo v vartvu.

Srečka, tudi naš se občasno klofta po glavi, sem imela že na sumu ušeska, pa zaspanost, pa kaj jaz vem kaj še, pa zgleda ne bo nič od tega. Najraje pa to počne leže na previjalniuser posted image

Vsem današnjim slavljenkam, ki pihajo svečke, želiva vse najboljše!!!!!
user posted image user posted image user posted image
Se pa strinjam, da bo treba ohranit naša srečanja, drugače nam bo kar manjkalo čvekanje v živo. Čez kakšen mesec, ko se toliko otopli, da bomo lahko lazili že zunaj, predlagam aprilski femili piknik, pa da se vsi skupaj načvekamo in poveselimo. No, saj ideja ni moja, jaz sem jo samo spet privlekla na plano...

Simvir, a tebe so pa kar v pisarno zaprli in pozabili nate? Se bojim, da pri meni ne bo tako in da bodo pozabili kvečjemu to, da me leto ni bilo, in da bi lahko začei malo bolj na izi... Ja, pol pa svizec pride...

Trnuljčica, a pri vas pa tako pestro, da potem princa še uspavat ne moreš? Grrr, pa taki sosedje...

Tasyo, super za varuško in Lano! Je potem doma kar malo prazno ane?

Posadka, super slikica, Tomaž pa je že tako odrasel, kot da kakšna svečka manjka...

Kje se pa big mama skriva, a so jo v telovadnico zaprli?

Potepinkam na morju in v toplicah pa želim obilo lepih trenutkov, crkljanja in polnjenja baterij.

Toliko od mene, zihr sem kaj pozabila napisat, pa grem bit še malo pridna.

Čav bav!

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 11:00:12   
misa79
Jutro.

Naš mali je v varstu že od 7-ih in je varuška sporočila, da je vse o.k.user posted image user posted image user posted image No tole uvajanje je pa pri nas res super. Mali se je danes že lepše zbudil kot včeraj, na poti tja pa se je samo smejal.... Ko vidiš, da tvojmu srčku ni težko nekje ostat, je kr lažje. No jaz pa sem malo izkoristila čas tišine in odspala eno kitico..... Sej v tem vremenu ne morš kej druzga.... Se pridružujem skupini bejž dež bejž user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: novopecena


kdaj jim pa lahko ponudimo kakšen list pa barvice-ne da bo vse romalo v usta?



Mi smo mu že dali papir pa svinčnik, pa je mal risu, sam ga morš skoz gledat, pa opozarjat, da to ni za jest....

Naš mali se pa dostkrat cuka sam sebe za lase. Tak potegne, da še mene zaboli. Ne vem zakaj jim je to fajn?


Naše lepe punce - Kaja, Neli, Kiara - bodite pridne in lepo pihajte svečke.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 11:15:47   
novopecena
odprla sem novo stran na forumu Čvekamo o naših otrocih-ko boste pripravljene pa le tja user posted image

< Sporočilo je popravil novopecena -- 2.4.2009 11:16:24 >


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 11:46:53   
NiLe
Dan, dan ...

najprej slavljenke: KAJA, KIARA in NELI ... lepotičke male, vse naj, naj, lepo praznujte, bodite zdrave, navihane in uživajte v radostih otroštva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Pri nas nič novega, za nami je super noč - ker ni jutranje budilke kar lepo šlafamo in prvi glasovi so se začeli oglašati ob 7.40 ... sicer ob takem vremenu res ni taprave volje zapustiti posteljo ... še dobro, da to tud moji otroci včasih dojamejo user posted image . Nika imam še kar doma, ker je bil včeraj res čist sesut, danes je boljše, čeprav ni še nič jedel, zato pa veliko pije ... pravzaprav se oba s Tio prav nalivata s čajem gozdni sadeži.

Prej sem dala Tio spat in ker je bilo treba iti nabavit za kosilo, sem šibala v trgovino, naročila Niku, da če bo panika naj me pokliče ... in res: ravno na blagajni sem plačevala, ko je pozvonil telefon in Nik panično: "Mami, Tia se je zbudila."
No, tako je mala odspala reees zelo kratko kitico in sedaj veselo hara po stanovanju, Nik pa stalno zahteva mojo pozornost.

Za komentiranje nimam časa ... pa počasi moram pripravljat za današnje kosilo - mesna lazanjo in solatka.

Naredite si sončen dan!


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 12:20:39   
SpeliG
NELI, KIARA IN KAJA, VSE NAJBOLJŠE ŠE OD MARTINE!!!
Naj vam mamice naštimajo lepe tortice, da se boste fajn namazale s smetano in potem pridno upihnite prvo svečko.
 
Aaaaaaaaa, tale dež me pa že ubija, res. Sicer smo dobro, čakamo zob št. 15, morda ga dobimo še pred dopolnjenim 1. letom, da ga še pravočasno vpišemo v spominsko knjigo.
Ko že ravno omenjate risanje pa to; a ste kaj pozorne na to, s katero roko zagrabijo svinčnik ali pa žlico? Martini ponudim predmet vedno nevtralno in ga vedno zagrabi z levo, zanimivo. No, očka in babi sta levičarja, nevem. Sicer mi je res vseeno, jo sigurno ne bo prevzgajala, če bo hotela biti "ta leva". Se bomo pa hvalili, da je naša tamala z levo roko naredila šolo...user posted image
 
Srečka, tista slika, ki so ji nalimala mi vedno znova privabi solze v oči...Nimam besed, res. Že zdaj Martini ne dovolim, da bi razmetavala hrano naokrog ravno iz tega razloga, pa čeprav to za zdaj ni norčevanje iz hrane. Ko je bila pred časom Unicefova oddaja in sta dva bratca pripovedovala, da morata spolno zadovoljevati bogate tujce, da v zameno dobita avtomobilčke, nisem spala celo noč...

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 15:37:34   
trnuljčica
Kaja, Neli in Kiara srečen rojstno dan vam želi Mali princ in njegova mamica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

drugače ima pa tudi nero sedaj fazo menjave igrač: Izi prinese svojo, pa odnese eno od njenih...pol mu pa dopovej, da je to za otroke in ne za pse...no Izo hvala bogu njegoe igrače ne zanimajo...poresnici tud njene ne...



Naš Thor že stalno nosi igračke k malemu. Svoje seveda. Da bi jih zamenjal z njegovimi.user posted image Zadnja dva tedna pa imam že kup fotografij, ko je Princ v košari od Tora. Bili so dnevi, ko je tam presedel večino dneva. 100X je vrgel igračke ven, Thor jih je pa lovil, na koncu je psu postalo jasno, kdo je šef igre in je obupal...Mali mu je zasedel teritorij v dnevni...user posted image Sedaj je že boljše... Le včasih se spomni...


(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 18:28:07   
malamalinca
user posted image user posted image user posted image Kajica, Nelica, Kiarica

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 20:24:02   
lepa posadka
Draga Kaja, Neli in Kiara!
 
V tem letu ste prinesle na svet veliko veselja, pa tudi skrbi. Bodite še naprej razigrane, vesele in zdrave.
Mamice pa naj nas veselo obveščajo o vseh vaših uspešnih in manj uspešnih podvigih.
 
user posted image

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 20:27:48   
lepa posadka
In naš dan... 1001 kombinacija.

Zjutraj kozmetičarka, potem služba, potem domov za pol ure dat Tomažu jest, potem glasbena, pa po dekleti v vrtec, pa domov dat Tomaža spat, pa po ta velikega v šolo, pa domov po dekleti in naštimat babyfon moji mami, pa v glasbeno, pa v Muler po plenice, pa na podelitev predđolske bralne značke, pa domov... in rpeden smo pojedli, pospravili in posesali, je bila ura sedem. HB se je takrat vrnil ati, da je namesto mene malce dvigoval uteži :-) Sedaj počasi otroci tonejo v spanec... Mi2 pa še kakšno rečeva, natočiva kakšen kozarček in odrineva tudi v deželo sanj.

Komentirat se mi danes ne da... sem vesela za vsa vesela uvajanja. Nekaj časa se potem poznajo spet ponedeljki, pa po praznikih je težje... ampak to je vse že videno in vsak dan lažje. 3x hura za vse pogumne aprilčke.

Pa vsem en velik koš zdravja... malim in velikim.

Lahko noč.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 21:04:34   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image za Kajo, Neli in Kiaro... bodite zdrave in vesele punčke. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
2.4.2009 21:28:02   
Krista28
Čeer,

Dons je bil pa en tak lušten popoldan. Smo iz ene kartonaste škatle delali hiško, pa sta se not zapirala, pa lovila...Dopoldne sem pa orng dve rundi rogljičkov nardila in dala zmrznit. Pol s šunko in sirom, pol pa z marmelado...Tukaj jih imajo ful radi, pa bo pasal kaj iz skrinje vzet, ko ne bo časa pacat, če se kdo napove...

Nadja ima zdaj pri uvajanju pobrklano dnevno spanje in je čist mim...spi tam ful malo, potem pa doma noče in noče zaspat za še eno kitico...pa je čist preč, in ful zja - vpije,...to moramo še nekako rešit----haha..čez dobr teden bo to taščin problemuser posted image , ne sej se bomo prej navadili da še mal zaspi...

Posadka...že dolgo te hočem vprašat za recept za tvojo pečeno polento s slanino...

Drage male deklice, vse najboljše za vašo prvo svečko...le pogumno jo upihnite..


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 8:47:57   
tasyo
Drage moje!
Pa se je naše uvajanje pokvarilo... Že včeraj je ves čas hodila k vratom in gledala, kdaj pridem ponjo, danes pa se me je zjutraj oklepala in sploh ni hotela stran. Sva se malce poigrali, pa pocartali, pol sem pa šla. In še na parkirišču slišala, kako tuli.user posted image  Kok je men to grozno! sploh zato, ker vem, da bi lahko bla še doma. Ampak potem bi bilo pa še težje. Ampak takrat jo bo vozil MM in ne bom gledala solznih, prosečih učk.

Moram priznat, da se mi tut komentirat ne de, je tole čist too much.

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 8:59:00   
scorpiogirl
Dan user posted image

a danes še vse (no, skoraj ... edino Tasyo je že priletela mimo) spite s svojimi mulčki ... al ste že čist v pogonu user posted image

tudi Nal je danes (baje) ugotovil, da ga ati pušča v vrtcu, tako da je bilo malo joka, ko je šel ... pa je bilo najbrž tudi hitro dobro ... je pa takole precej lažje, ker ga ne slišim ... ko ga bom jaz vozila, bo huje ... vsaj meni, upam, da Nalu ne user posted image  se pa tudi vzgojiteljicama pozna, da sta še mladi pa nimata lih veliko izkušenj ... sploh pa ne z uvajanjem 12 otrok hkrati ... se mi zdi, da bojo tile starši po en mesec uvajali otroke ... se že tri dni skoz igrajo s svojimi otroki v vrtcu ... ne vem, no ... sej je lahko tkole govorit, ko nisem zraven ... samo pomoje bi se morali vzgojiteljici ukvarjat z otroki, ne pa starši user posted image  pa bojo že user posted image

lepo se imejte pa kej napište, da bo kej čtiva zvečer user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 9:00:21   
scorpiogirl
Tasyo, en user posted image  za Lano, da hitro ugotovi, da mamica pride nazaj, pa da je v varstvu fajn user posted image  pa eno user posted image zate, da bo malo manj hudo ...

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 9:32:52   
misa79
Dobro jutro.

IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Drage moje!
Pa se je naše uvajanje pokvarilo... Že včeraj je ves čas hodila k vratom in gledala, kdaj pridem ponjo, danes pa se me je zjutraj oklepala in sploh ni hotela stran. Sva se malce poigrali, pa pocartali, pol sem pa šla. In še na parkirišču slišala, kako tuli.  Kok je men to grozno! sploh zato, ker vem, da bi lahko bla še doma. Ampak potem bi bilo pa še težje. Ampak takrat jo bo vozil MM in ne bom gledala solznih, prosečih učk.

Moram priznat, da se mi tut komentirat ne de, je tole čist too much.


Tud pri nas je bil danes prvič jok, ko sem ga oddala..... Sej pravjo, da po nekaj dneh nastopi kriza. Kaj čmo ..... Treba je dat tud to skoz. V ponedeljek je služba in ne bo šlo več, da bi bil doma. Tasyo ne se preveč sekirat. Vedi, da nisi edina.... Mogoče je pa sam en tak čuden dan....

Jaz pa se grem danes mal razvajat..... Frizer, pa kozmetičarka..... Treba izkoristit še fraj dan.....

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 10:25:21   
Krista28
Dobro jutro,

Jaz sem maladva zjutraj oddala, pa sta bla tko luštna, da bi jih kar doma imela...Mi je tko fajn, ko se Kristjan že čist sam oblečeuser posted image . ja tole pri uvajanju je normalno. Tud naša pojoka ko jo oddam, pa je koj ok...no danes pa glih ona ni, pa tud Kristjan je šel čist lepo notr. Sem pa že vse tri avtosedežke porihtala (ta novga namontirala v avto, ta starga od K. nazaj oblekla, pa za Nadjo namontirala, lupinico pa nazaj oblekla in se od nje poslovilauser posted image - jo bomo vrnili ta vikend), pa me iz vrtca kliče, če smo imeli pestro jutrouser posted image . Mene je že kar zmrazilo, kako sceno je spet ta velik naredu da ga kje tepemouser posted image user posted image user posted image , pa mi reče, da je bla Nadja ful mokra in pogleda....ja punci sem pozabla namontirat plenicouser posted image user posted image ...pa še fajn se je pokakala....ma sploh ne vem kako mi je to rataluser posted image , je pa zjutraj K. tam plezal na radiator, pa sem njega gledala pa mirila, pa bodi zapenjala v stoje, pa se mi je zdel, da se ful lahko zapira....Je  šla baje takoj K. pogledat, če jo ima on po pomoti namontiranouser posted image . Hudo...kaj bo šele, ko se bo v službo mudilo...

Tasyo, saj bo, sam zdaj je Lana poštekala da ti greš...saj bo tudi, da ti prideš...mah saj meni je tud hudo, ko sta žalostna, pa ni prva...to smo mame...




_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 10:28:31   
lepa posadka
Hej, hej!

Dekleti sta odrajdali na parurne počitnice k prijateljici, Tomaž je zaspal... jaz pa bom pohitela s pospravljanjem, da ujamem mir...

Samo komentar za uvajanje: punce, kar glavo pokonci... ta faza mora prit. Saj, če ste kakšen članek prebrale, vsepovsod piše, da mora otrok to dat čez. To samo pomeni, da otroček ni neumen in mu je jasno, da to ni bila le začasna animacija! Ko otrok to prebrodi, je potem veliko lažje. Zato le pogumno. Pri nas je takoj na začetku vstopil MM, pa je bilo za oba lažje... meni pa itak. Le brez skrbi in pogumno!!! Dajte mulčkom in malčkom čas... tudi vam bo šlo prvi dan na jok, ko boste šle v službo, hehehehe. No, mal vas hecam, s temle zadnjim.

Krista... skuham navadno polento... pa jo na tanko razlijem čez pekač... pri nas je potreben že kar ta velik... potem pa čez naložim prekajeno slanino, narezano na tanke šnite... pri nas gre že prav pošten kos... ker imamo domačo, je slanine skoraj toliko, kot polente, hehehe. Potem pečem cca 20 minut na cca 200 stopinj... Pa skledo regrata z jajčki... Mnjami...

Misa... o, uživaj to dopoldne :-). Sicer pa včasih tako govorimo, kot da bo konec sveta, ko bomo šle v službo. Pa ni res. Tisti izzivi nas pa drugače izpolnjujejo in potem smo doma lahko tudi bolj mame. Seveda pridejo tudi drugačni dnevi. PA jaz sem bila vedno tako disciplinirana, da ko sem imela full viška ur, sem šla kdaj prej domov... pa sem si takrat kaj sproščujočega privoščila. Le veselo v nov dan... pa kar veliko vas je takih, ki boste kmalu o novem naraščaju razmišljale in bo spet življenje dobilo druge dimenzije.... Pa deževat je nehalo, tako da glavo pokonci!!!

Scorpio... ti pa imaš kar fajn službo, kaj? Saj se več javljaš, kot prej, hehehe. Super!!! Upam, da uživaš.

SpeliG... a vi pa kar 15 zobkov???!!! To je noro. Še 5 pa ste izpolnili dozo za naslednja 4 leta!!! Mi pa smo še vedno samo pri dveh in tudi videti ni nič novega na poti?!

Nile... kako je z zdravjem pri vaši hiši? Gre na bolje? Sicer pa ti moram dat prav glede crkljanja naših veliikih pobalinčkov. Jim še kar paše in jih ne smemo pozabit. Naš tudi vsako jutro prileze v najino posteljo... samo, da njemu je ob jutrih ljubše, ko se k njemu stiska Tomaž... zvečer pa midva. Pa tako na tiho mi reče zvečer... mami, pridi mi pomagat segret posteljo, hehehe. No, le pozdravite se... pa, če bo drug teden res lepše vreme, bom vesela, če se kaj vidimo, prav?

Joan... a revnega milijonarja imaš dwix? Bi se priporočila, če lahko? Menda je res fajni... se s prijteljicami menimo,d a ga gremo gledat, samo MM bi ga pa tudi videl... Sicer pa upam, da ste bronhitis odpravili. Je bolje?

Naša srečanja in dopisovanja... se pridružujem iniciativi po ohranjanju!!! Glede srečanj sem realna in verjamem, da ravno pogosta ne bodo... kdaj nam pa menda le uspe. Pa tista, ki ne bo vsaj 1x na teden kaj dopisalal tle gor, dobi kazenske točke in da za pijačo, ko se vidimo--- prav?

Tako... zdaj pa hitim cunje vihtet, drugač ne bo nič!





(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 10:30:56   
lepa posadka
Krista... tole s plenico si ga pa upihnila... sem se narežala...

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.4.2009 11:06:08   
NiLe
Daaan!

Samo na hitrco ... še vedno imam doma bolnika - pa ne vem ali je res tako hudo z Nikom ali so posredi  "moški geni"  (beri nepotrpežljivost, smiljenje samemu sebi), ker zna ornk zdramatizirat zadevo in mu moram biti na voljo 24/7 user posted image ... pa težko razume, da se moram ukvarjat tudi s Tio, kje so še ostala nujna gospodinjska opravila ... ma ja, sej bo ... samo časa za net pa res nimam, zato bo tole brzinsko.

IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka

Samo komentar za uvajanje: punce, kar glavo pokonci... ta faza mora prit. Saj, če ste kakšen članek prebrale, vsepovsod piše, da mora otrok to dat čez. To samo pomeni, da otroček ni neumen in mu je jasno, da to ni bila le začasna animacija! Ko otrok to prebrodi, je potem veliko lažje. Zato le pogumno. Pri nas je takoj na začetku vstopil MM, pa je bilo za oba lažje... meni pa itak. Le brez skrbi in pogumno!!! Dajte mulčkom in malčkom čas... tudi vam bo šlo prvi dan na jok, ko boste šle v službo, hehehehe. No, mal vas hecam, s temle zadnjim.

Se podpišem pod tole ... tudi pri nas je bilo pri Lei velikooo lažje, ko jo je uvajal MM in je bila zadeva lažja. Zato, punce moje ... vsem pošiljam user posted image in boste videle, čez kakšen teden, bodo tile občutki le še spomin.


Krista... skuham navadno polento... pa jo na tanko razlijem čez pekač... pri nas je potreben že kar ta velik... potem pa čez naložim prekajeno slanino, narezano na tanke šnite... pri nas gre že prav pošten kos... ker imamo domačo, je slanine skoraj toliko, kot polente, hehehe. Potem pečem cca 20 minut na cca 200 stopinj... Pa skledo regrata z jajčki... Mnjami...

Nile... kako je z zdravjem pri vaši hiši? Gre na bolje? Sicer pa ti moram dat prav glede crkljanja naših veliikih pobalinčkov. Jim še kar paše in jih ne smemo pozabit. Naš tudi vsako jutro prileze v najino posteljo... samo, da njemu je ob jutrih ljubše, ko se k njemu stiska Tomaž... zvečer pa midva. Pa tako na tiho mi reče zvečer... mami, pridi mi pomagat segret posteljo, hehehe. No, le pozdravite se... pa, če bo drug teden res lepše vreme, bom vesela, če se kaj vidimo, prav?

Sem že zgoraj napisala o našem bolniku ... sem že mislila danes uleteti v NM, ker je imel MM službeno pot dol in sem se hotela povabiti na kavico user posted image ... pa mi je Nik prekrižal račune ... sem ga raje obdržala doma kot da bi me s5 klicali iz šole. Mogoče se pa drug teden s Tio zapeljeva do vaših koncev user posted image
Tole o cartanju je pa podobno kot pri nas ... zjutraj obvezno pride Nik k nama v posteljo, najbolj happy pa je, ko se nam pridruži še Tia.


Naša srečanja in dopisovanja... se pridružujem iniciativi po ohranjanju!!! Glede srečanj sem realna in verjamem, da ravno pogosta ne bodo... kdaj nam pa menda le uspe. Pa tista, ki ne bo vsaj 1x na teden kaj dopisalal tle gor, dobi kazenske točke in da za pijačo, ko se vidimo--- prav?

Tudi tukaj se bom podpisala ... sem ZA!




Zdej pa šibam v lekarno ...


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 175 [176] 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 175 [176] 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?