|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.11.2008 22:53:21   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Big mama to že, da ne more zaspat ob 20 ih. Ampak ob 22 ih al pa kasneje... Včeraj recimo 24.30user posted image



Ojoj,to pa sploh ni gut.No naš se je tako navadu ,da ga lepo nosim in zaspi.



Saj mi ga tudi nosimo, pa vse živo počnemo... A si predstavljaš kako me boli križ, ko ga nosim po uro in več... Potem obupam in ga dam sedet ali ležet v posteljico ali pa kar v dnevni, on pa zaspan k 300 medvedov in se joče, ker bi spal... Pa zaspi, ko ga nosiš in nosiš, ga daš v posteljo, pa se zbudi... Pa dokler ni koma in se ne obrne na trebuh(zadnje tri dni) ne more zaspati... Prej ni  nikoli spal na trebuhu... Če ga pa daš ti na trebuh pa zopet jok...

No, ne bom več jamrala, ker je pol lahko še hujše. Sedaj vseeno že 4 dan spi ponoči. No, ko uspe zaspati. Kar je tudi zlata  vredno... Ker tistih 14 dni in spanje 3-4 ure deljeno po pol ure je blo pa  user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.11.2008 22:57:05   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

nočko in Trnjulčica upam da bo danes hitreje potonil u spanec

Lepo spite in mirno noč



Nočko tudi tebi.
Sedaj spi že 20 minut. Samo ne na trebuhu user posted image in v strahu čakamo ...

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.11.2008 22:57:56   
Krista28
Čeer,

Evo nahitrco se javim, superca za III.user posted image

Smo šli k sestri od moža v Tolmin ...no tam smo bili na kosilu, pa na sprehod smo šli do hudičevega mosta...na sončku prav prijetno toplo, modro nebo, čist zrak...superca , potem nazaj na malico, previjanje in hop v avto proti domu...se je že tema delala...pa velik kakijev smo dobili...njami...tud Nadja jih obožuje..

Ker sta oba v avtu zaspala, sta šla tud kasneje v pojstlo, jaz spekla še kruhek, pojedla eno malo domačo (taščina) kremšnito in zdajle bežim v posteljo..Kljub jutranjemu zateženemu Kristjanu....je bil dan ful lep in otroka čez dan ful pridna...prav luštno je tko zvečer pogledat nazaj...ko bi le bilo veliko takih dni...ok brez tistega zjutraj.

Big mamma....sem se prav nasmejala tistemu pripetljaju zunaj z otroci in TMuser posted image . Zihr je bil Jakob...a ne? Poznam doma...

Simvir...ste se tud lepo pocrkljal...včasih prav paše...


Lepo spite...nočko
Joan...ko se lotim...te zvrcnem za napotke...faca si...tud hvala za namig pri kulinariki...ga redno uporabljamuser posted image


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 0:03:22   
JABOLKO3
Živijo!

Pa sem prebrala še sinočnji naskok na 200-tko, ma super ste, sem se prav zabavala zraven... kje pa ste vse 'ta zaslužne' nocoj? Pa bravo za Izin zobek, in za našo Joan in njen uspešen nakup... Ta e-bay je meni tudi še ena neosvojena trdnjava, čeprav me je že nekajkrat zamikalo... sem pa šla takoj preverit zadevo, ko sem prebrala Posadkino pisanje glede legic - vsekakor zanimivo, čeprav letos dobri možje pri nas ne bodo nosili igrač, sva se z MM tako odločila in obvestila vse vpletene, ker imata mulca toliko vsega, da na nobeno stvar ne znata pazit in se niti ne sekirata za uničenim, ker pričakujeta, da bosta dobila še več novega... pa bomo videli, če bo kaj pomagalo.

Srečka - našla sem pogrešano ropotuljico - pod sovoznikovim sedežem se je skrivala, dobiš ob priliki.

Jaz sem imela pa včeraj en bolj tak večer, sta ga starejša dva tako svirala, da ni bilo za nikamor, pa ne vem, če se jima je strgalo, ker je bil ati spet doma ali kaj, pol se je pa še ena znanka oglasila, da je vrnila sposojen nahrbtnik za malčke in marela voziček, sta bila pa tako nemogoča, da me je bilo prav sram pred njo, res...vpila, kričala, drug drugega preganjala sem in tja... pa se pačila zraven, ko sem ju skušala k pameti spravit... obup, no, in se je nadaljevalo še, ko smo bili sami, se sploh nista mogla umirit, da bi povečerjala, tako da sem ju na koncu poslala spat brez večerje in pravljice... pol je bil pa mir, ko sta pokapirala, da ni več heca...pol sem jih pa še obema napela na temo obnašanja, spoštovanja do drugega... no, večji se je prišel nato po kakšni uri opravičit in vprašat, če lahko dobi kaj za jest, ker je lačen..., ma, mularija - no, danes sta bila pa ful pridna...
Jure ima pa tudi svoje muhe zadnje čase, zvečer kar ne in ne zaspat... saj zaspi okrog 8h, pol 9h, a se po kakšne pol ure zbudi in bi se spet doijil in potem to traaaajaaaa, pa malo drema zraven, pa spet malo vleče, če ga hočem pa odstavit, je pa vreščanje... sinoči je zaspal šele po polnoči - saj je res, da je še bolan, pa da ima revež zgornjo dlesen čisto otečeno in ga boli, a vseeno... človeku ni prav prijetno, če ga imajo namesto dude, no.

Aja, Joan - glede grizenja bradavic sem jaz pri starejših dveh pri prvem poskusu ugriza zavpila, mu takoj potegnila bradavico iz ust in ga z resnim in malo glasnejšim tonom okregala, pa me potem nista več grizla... sem pa prvega dojila 15 mesecev, drugega pa 13... Jure me pa še ni ugriznil.

Moram še povedat, da sem danes bila pravo bitko, kaj bitko - vojno proti plesni - tisti voziček marela, ki smo ga sinoči dobili nazaj, je dečva imela nekje na vlagi in je blago na nekaj mestih malo splesnelo - sem bila ful žalostna, ko sem videla, ker na plesnivem pa le ne bi otroka vozila, no... pa sem MM naročila, da sname blago dol - je bilo treba s šraufcegarjem in zadevo čez noč namočila v zelo koncentriran vanish - je šla stran vsa umazanija, pikice od plesni so se pa še vedno videle, zjutraj nanesem na 'prizadeta' mesta še neko oxi-ne vem kaj zadevo, po par urah ni bilo dosti bolje - in kaj je bilo odločilno orožje, da je vojna dobljena - cilit bang (ne, nič mi niso plačali za reklamo), voziček je sedaj kot nov, brez ene same pikice...

Nič, grem tudi jaz spat, ker bo najbrž kmalu prva budnica...




(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 7:58:59   
Isabellabina
Dobro jutro in user posted image za vse

Noč--super

Krista-si uganila,naš tamau se je zdej kar nekaj začel obnašat in ponavlja za teboj kar ti poveš, pol se pa tko smeji...jao.....

Jabolko--ma sej takšne probleme mamo tud pr nas ,niso zmer pridni ,ga znajo včaSih tko usrat da pol dobijo vsi kazen,velik se kar nekaj kregajo pa tud besedne opazke so včasih tko hude da se sprašujem od kod jih jemljejo,no sam je pa tud nekaj vredno ,ko se po neumnosti pridejo opravičit,edino drugorazrednica še zloooo težko to nardi .

Trnjulčica--upam da ste potem spali in niste meli budnice,prav dobro vem kako je ko ti otrok takole sračka.Ni lušto ,sam potem po nekaj letih to pozabiš ,in jaz zdaj včasih povem kako so ga sračkali ,ko vidijo kako kdaj joče jernej in se sprašujejo "a sem bil jaz tud tak?",pol mamo pa debato in se na ta račun prav lepo nasmejemo.Ja potem so pa taki spomini zlo luštni.

Evo tolk zaenkrat grem še malo u hladilnik,kavico pa itak vedno pr računalniku pijemuser posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 8:04:57   
clericv6
Dobro jutro! user posted image

Upam, da je tudi pri vas sonce in da bo tako ostalo.

Danes sem bolj pozna, ker se je Kiara odločila, da si bo za svoje jutranje mleko vzela čas- pila ga je 20 minut!!! Sem ji že hotela kosmiče vmešati vanj, pa sem si premislila. Saj je vse popila. Me je pa ponoči zbudil glasen smeh- Kiara je nekaj sanjala in se zraven smejala kot pečen maček user posted image .

Na splošno sem pa opazila, da je zadnje čase veliko bolj crkljiva, zdaj se celo pusti stiskati zjutraj v najini postelji, pa tudi čez dan kdaj user posted image . Moram priznati, da sem čisto navdušena.. user posted image

Kar se tiče komentarjev, mi je očitno ena kava premalo, ker se ničesar ne spomnim user posted image  Bom kasneje...

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 8:13:15   
Isabellabina
Hm dekleta nekaj sem brala o enem kužku ki govori,me lahko razsvetlite kakšen je ta kuža,ker bi ga rada vidla...user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 8:17:25   
Isabellabina
Presneto,ma se takoj ne spomnim kaj bi rada povedala ali vprašala pol moram pa zvezdice nabiratuser posted image user posted image

Jo@n---kako ti je pa uspelo pridt čez na e-buy(sej verjetn  si tukaj kupila škorenjce)

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 8:57:33   
Ketrin
Dobro jutro...

No, mi smo imeli včeraj zvečer spet napad zobkov... Mater je bogica no.... Pa ponoči ob 2 pa zdele zjutri tudiuser posted image Revčer mali se mi tko smili... No, zvečer in ponoči sem ji kar Calpol dala da se je vsaj malo naspala...drugače pa noč ok.

Ampak smo zmagali v vojni proti zobkom...tko da imamo prvo žagico. Enka desno spodajuser posted image Tko da Nataška ko boš popravljala seznam, lahko mi dobimo enega smilija

Zdaj pa moja miška pančka...sem jo namazala s Calgelom in je zaspala....

Od včeraj pa se vozi v novem stolčku za avto... mater je hud, ni da ni kaj nimauser posted image Smo prišparali in ga za 50 EUR kupili od enih prijateljev. Nov je pa v BC 330 EUR.... tko da.... recesija, mi se ne damouser posted image

Nič. Grem mal pospravit dokler princesa počiva....

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 8:57:53   
Krista28
dobro jutro.

BM - evo link
http://soncek.si/si/k3141-fisher-price-pametni-kuza-i6931.shtml

Pri nas noč ok, mala od 7h auf in greva malco naštimat....jst še od fruštka nism pospravla....se beremo...



_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:08:02   
Ketrin
Bigmamma...eno vprašanje zate.... A se je Jernej sam odstavil in zavrnil joškomat, al si ga ti? Mislim, kako je sprejel ta AM in flašo? Jaz sem skoraj 100 % prepričana, da bo Kaja bolje spala, ko se ne bo več dojila... ker v bistvu ponoči sploh ne je, ampak sem nadomestek za dudo...in kot pravi Jabolko to prov ni več užitekuser posted image

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:31:46   
tasyo
Dobro jutro, punce!

Bravo za tretji del, sem bila prav prijetno presenečena, ko sem ga odkrila. Za nazaj nisem preveč brala, sem pa zasledila, da ima naša Izika zobek - bravo!user posted image user posted image user posted image

Mi smo se čez vikend potepali in predvsem maksimalno izkoristili sončne dneve. Lana je tako uživala zunaj... Izgleda, da ji paše malo mraza, sploh, ko ji je v vozičku lepo toplo. V soboto sta prišla na obisk stara prijatelja, ki ju nismo videli že zelooo dolgo. Smo se imel tko luštno, vmes pojedli posadkino tortico, zvečer pa je še pita padla, ampak to smo prihranili za včeraj, ko smo jo mahnili k mojim.
Sicer pri nas nič kaj pretirano novega - ograjica na stopnišču montirana, saj je našega mladička povsod dovolj. Aja, pa tudi mi smo se začeli postavljati na noge. Se mi zdi, da gre tole čist prehitro. Pred štirinajstimi dnevi je pogruntala plazenje, zdej pa bi že kar stala, lumpika. Me je pa groza, ker se nič ne boji. Zdej ji uspe bit pokonci na kolenčkih (upam da razumete, kaj mislim) brez da se drži, samo le kratek čas. Pa je mislila, da ji bo tudi na nogicah kar uspelo. Na srečo še ni čofnila kam na trdo, samo slej kot prej ji bo pa uspelo... Resno razmišljam o stajici, da bom malce bolj mirna. Čeprav imam občutek, da tale naša migetalka notri ne bo pretirano zadovoljna... Bom najprej poskusila kar s prenosno posteljico. Sej je ista figa, kajne?

Joan, super za tako ugodne nakupe! Mah, tale e-bay je pa zame tudi še en velik bav-bav in se ga kar ne upam lotit. Boš morala res dat ene inštrukcije, ker mi nujno potrebujemo zimske škorenjce - jih je sicer dobila, ampak so kar naenkrat postali premajhni. V em mrazu pa mora met na nogicah neki toplega...

Trnuljčica, upam, da tudi večerno uro premaknete malo bolj na "user friendly", ampak tudi to, da pponoči spite, je že nekaj. Mi se še vedno zbujamo. Sem pa uspela pogruntat način, kako jo uspavat čez dan, tko da vsaj malo noter prinese. Moram bit kar karakter, pa uspe.

Toliko zaenkrat. Mala spi dopoldansko kitico, jaz pa šibam malo likat, dokler je mir. Se je spet nabral velik kup... Če se ne bo prej ulilo, jo potem mahneva malce na zrak. Pa pa!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:34:35   
sasy20
Jutro!

user posted image  bravo čvekice....za 3-ko

No na hitr se javim...mi smo včeraj zvečer zakuhali in kuhali celo noč...tako da sem mu dala calpol...zdej sapnčka pa bomo vidli kako bo ko se zbudi....
Upam da ni kaj hujšega saj ne smrka in ne kašla samo vročino ima.

ČESTITKE za nove zobke user posted image ...no pa je tudi Kaja dočakala zobek...upam da bo zdej ubožica tudi bolje spančkala....

Tako sedaj pa šibam kavico skuhat pa mal za nazaj prebrat če bom uspela...ker je mali sitka, valda k ga pa neki matra in je skos po rokah....božček....

Aja dons smo stari 8 mesecev pa čestitke Nataši in Lii

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:34:38   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo
Za nazaj nisem preveč brala, sem pa zasledila, da ima naša Izika zobek - bravo!user posted image user posted image user posted image



Jaz pa nisem zasledila Izinega zobka... Bravo Izikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:34:40   
tasyo
user posted image user posted image user posted image  za Kajin zobek! Mater, a sam pri nas tile zobki rinejo ven že dva meseca in pol????? No, vsekakor vam privoščim, da zdaj začnete spet lepo pančat. Če pa misli pokukat še drugi, pa čimprej na plano, da bo mir!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:35:13   
sasy20
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

IZVIRNO SPOROČILO: tasyo
Za nazaj nisem preveč brala, sem pa zasledila, da ima naša Izika zobek - bravo!user posted image user posted image user posted image



Jaz pa nisem zasledila Izinega zobka... Bravo Izikauser posted image user posted image user posted image



Bravo IZA user posted image user posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:35:17   
tasyo
Sem pozabila - Ketrin, kater sedež pa ste kupili?

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:46:30   
SpeliG
Dobro jutro klepetulje

Sneg je, glej zunaj sneg je....Ja, neki kao hoče snežit, čeprav verjetno ne bo kaj dost iz tega. No, je pa vsaj pes že navdušen in rije s smrčkom zunaj.
Noč fajn, me  veseli da se je spanje vrnilo Big mammi, pa Trnuljčica upam da vaš malček kmalu ugotovi, kako je bolj fajn hodit spat vsaj ob 21. To je res bed, nič nimaš od večera če ga zabavaš do polnoči...Je pa tudi vseen luštno, ker vam noč prespi, sej bo...

Naša madam ima tudi nov avtosedež, pa ga še nismo zalaufali, bo premierna vožnja v decembru. Vikend je bil lep, se vglavnem potepali zato se tudi nisem nič javila.

In potem pridem čvekat in imamo novi del...Bravo za nove zobke, čestitke obmesečnikom, itd.

Ketrin verjamem da ni fajn občutek biti nekomu duda, včasih sem prav vesela da ne dojim, ona z osmimi zobmi?! Včeraj sem opazila, da mi je ful zgrizla skor novo denarnico, s katero se včasih igra v lupinci, ko se peljeva iz trgovine. Nauk, naj se otroci ne igrajo z denarjemuser posted image ..

Aha, zdej je pa prostest, seveda, sej še ni dobila svoje sadne malice. No, uživajte!!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:47:19   
Jo@n
Še dobro, da med smajliji ni kakih bolj konkrtetnih... user posted image

Napišem celo stran, pol pa.. Ne, ni bil viarsori, ampak je tamal sitkal in sem ga vzela v naročje, je po tipkovnici 1x usekal, daleč mimo eskejpa, pa je šlo v maloro... Tako da mi oprostite, če bom v drugo malo bolj redkobesedna.

Včeraj smo se potepali pri prijateljih v Lj, jim pojedli kremšnite, mali princ pa je dvoročno odigral en klavirski koncert in bil na moč navdušen.user posted image  Če so za glasbeno približno take vrste kot za vrtec, ga bom kar vpisala.user posted image

Noč standardna, 2-3 prekinitve od polnoči do 6h, kot kaže je to že kar normalno. Se pa tudi jaz počasi počutim kot ena velika duda... Ker zvečer je toliko pojedel, da lačen zagotovo ni bil. Ko pride MM nazaj, bova tole malo v red spravila... sem zjutraj potem čisto user posted image . Ja, nekaj dni bom še slamnata vdova, je šel MM službeno v daljne severne krajeuser posted image .

Danes pa res ne vem, kaj početi z malim, ven ne moreva, je že pričelo deževat, glede mislim da so vmes že prve snežinke. Očitno bova kar po stanovanju vozičkala med gospodinjskimi opravili.

Je pa cel hec po novem našega malega princa nahranit. Se vzira in v stolu take počne, da je joj. Najprej je pričel napol ležat v trip trapu, pa sem  sanirala z gumijasto blazinico pod ritjo (iz kuhinje za pod vročo kastrolo ali desko za rezanje). Kaj češ, snađi se... Saj tamal se zdaj ne more več zleknit v trip trapa, ker pa mu rit nikamor noče, v njem po novem poskakuje.. (kot bi imel žebljičke v riti...) Kaj češ, če je mami inovativna, jabček ne pade daleč od drevesa. user posted image  Med vsem zviranjem in firbcanjem naokrog je danes pomalical celih 60 g kosmičev z naribanim jabolkom. Uauuu....

Še komentiranje:

Kaja, končno zobekuser posted image . Zdaj pa mamica ne bo več imela izgovorov. Pa super za nov avtosedež. Res bodo počasi lupinice vsem premajhne.

Jabolko, hvala za nasvet pri grizenju, saj zatulila sem, pa resen obraz je bil tudi, ampak samo do nasmeha malega, ker je naredil tisti njegov navihani eeee..... pa nisem mogla ostat resna. Sem ziher, da bom lahko še prakticirala tole... Upam, da bo Jure kmalu bolje. Pa super za očiščeno marelo, daj povej, a ni barva šla nič dol s cilitom?

BM in Krista, sporočita če potrebujeta pomoč pri ebayu. Sploh ni tako težko, edino bremzat se je treba... ker ni treba tapravega denarja iz denarnice dajat, pa potem človek nima čisto pravega filinga, da nekaj plača... Sem pa čeveljčke komot zlicitirala, ker glih ni bilo nekega hudega povpraševanja. Upam, da mi jutri tako uspe tudi pri Tiinih copatkih.

Trnuljčica, upam da se poštima Svenovo uspavanje in da se kmalu naspiš tudi sama.

Nič, grem tole poslat, da ne bom spet huda...




(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 9:57:25   
misa79
Dober dan.

Vikend je spet mimo in gremo novim zmagam naprotiuser posted image .

Preživeli smo vikend in je bilo kar naporno. Najprej pri eni babici potem pri drugi. Seveda je moral user posted image vsem pokazati, kako on plazi in se dviguje, pa tečnari pa vriska pa smeji.........skratka cel repertoar norčij. Ja brez bušk pa seveda ni šlouser posted image . Če ga pa ni nič strah...... Bo že. Mora spoznat tud trdo plat življenjauser posted image .


Čestitke za obmesečnice in user posted image user posted image user posted image user posted image za zobke (Iza in Kaja). Ketrin upam, da je bil to razlog za neprespane noči in bo zdaj bolje. Tudi pri nas se je malo popravilo ponoči, podnevi pa po novem spimo le na sprehodu v vozičku. Tako je bilo vsaj pri babicah. Danes, ko sva sama in ni toliko zanimivih stvari okoli, pa je zaspal......no po dolgem prigovarjanju ampak vseeno.

Joj kako paše malo tišine........... Grem si en kakav nardit, pa upam da se ta dež kmalu spremeni v sneg, da se naužijem malo zimske idile......



(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 10:05:04   
Jo@n
Tudi midva se pridružujeva čestitkam za obmesečnice. 8 mesecev, pišuka a gres res tako hitro?

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 10:14:31   
Ketrin
No, tko... mi2 s Kajo sva pravkar odplesale in odpele prvo Belo snežinko v njenem življenju.... Kolkr sem bla skeptična in ne preveč navdušena nad snegom, moram priznat da je prav pravljično... Gledava najino drevo, danes zjutraj mu je revčku odpelel še zadnji listek... zdaj pa čakava kdaj bo zasnežen... skratka imava se super...

Glede zobkov pa...hvala za čestitke... in ja... če bo za vsak zob 3 mesce neprespanih noči in jokanja... se strinjam, da naj ostane kar enozoba deklicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 10:17:29   
NiLe
Jutroooo ... pa smo ga dočakali ... SNEEEEG namreč!!! Upam samo, da bodo komunalci zavihali rokave (baje so v hudi pripravljenosti user posted image ) in da bodo ceste hitro prevozne, pa da bodo sčistili pločnike, ker iz izkušenj povem, da sem bila velikokrat slabe volje, ko jo po veliki dozi snega bilo praktično nemogoče vozičkat v naši soseski. No, pustimo se presenetiti user posted image

Sneg je, glej zunaj sneg je ..
morda se spomniš še 1x name ..
BELA SNEŽINKA, ki paaadaaa,
spominja me naaatee in
na vse tiste dniiii, nočiii.


Čestitke za 8. mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image : NIK, NATAŠA in LIA.

Sasy; lahko da bo Nik dobil zobka ... če ni drugače nič prehlajen, bi znalo biti.

Ketrin; user posted image user posted image user posted image pa ste ga dočakali ... zdej pa sam upamo, da bo Kaja mirneje spala in da je ne bo več matralo tole izraščanje.

Joan; tvoj J. pa ni od muh ... že zdej se navdušuje nad kompjuterom in resetira user posted image

Nič, grem malo postorit po stanovanju preden se moja pupika zbudi ... aja, še ena današnja cvetka od MM. Danes ga s5 ne bo do večera in prej pravi, da ko pride domov, da bomo krstili Tio in to tako, da jo bomo vrgli v sneg user posted image ... ja, mora spoznati radosti snegauser posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 10:17:42   
sasy20
Midva z Nikom gledava čez okno in pojeva pesmico ki sva jo pela z MM ko me je peljav v porodnišnico...bela snežinka...ja tud takrat je padal sneg....user posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 10:23:18   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Čestitke za 8. mesecev user posted image user posted image   user posted image user posted image   user posted image : NIK, NATAŠA in LIA.




Tudi mi2 čestitava....

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?