|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:37:26   
NiLe
Jabček; tebe je pa ena sama dobrota user posted image ... hvala za ponudbo, ampak bova z MM jutri šla kar skupaj do PP, ker morava opraviti še en shoping hrane v bližnjem šparu.

Majček; a že kaj diiiišiiii??? Joj, si mi lušte naredila s tem štrudlom, pa nimam sestavin doma. Kaj če bi pa po DHLu poslala? A ti povem naslov? user posted image user posted image user posted image

Trnuljčica; ne, izvidi se niso našli user posted image ... čez 14 dni imam RTG, roka oz. rama me ne boli, zato pa me zelo boli mezinec in praktično ne morem stisniti pesti. Oooo, super, da se končno spoznava v petek.

Srečka; tole o vzgajanju naših otrok ... res je vpliv medijev in raznoraznih budaleštin neizogiben, upam samo ,da bodo moji čim manj povzemali po raznih junakih.

Ja, kar se inovativnosti mojega dragega tiče ... ima dobre, odbite in nevsakdanje ideje ... se je spomnil svašta in včasih malce zatežim, pol pa vidim, da je kar praktičen user posted image user posted image

Tia je malo prej pojedla kosilo, danes je imela: kuskus z zelenjavo, pa jaz sem zraven jedla ananas, pa me je tako milo gledala, da sem ji ga dala za sprobat in je bila čist navdušena ... zdele ima pa dovolj ukvarjanja sama s sabo in me kličeeee


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:40:09   
Ketrin
No, sfiniširala sem diplomo, jo v službo poslala na mail... še sprintam in dam v trdo vezavo.... pol pa je to res touser posted image

E-Bay: ja kako pa veste da so res dober material tele zadeve, da so barve resnične, da bodo škornčki prav malčkom? No, kar se tiče kupovanja preko spleta sem jaz mal za časom... razen vstopnic za predstave.... ne, ne morm se odločit in kar mal me nervira, če ne pošlatam in vidim kaj bom kupila...

Štrudl: izi k pasulj.... Naribaš jabka, dodaš cukr, cimet, skuto, rozine, lahk mal ruma pa še kaj.... kupiš listnato testo, ga raztegneš po pultu ali mizi. Na testo rukneš tole maso in zaviješ k rolado... Daš v pekač in štrudl premažeš s kislo, sladko smetano ali maslom... to je to... No, moja varianta

Sinska.... hmmmmmm.... le kaj bi bilo, da mormo še mal počakat? Je že 3 mesece, da se lahko okrog govori?user posted image user posted image

Kosilo: Kaja dobi brokoli, korenje in ovsene kosmiče s kislo smetano. Mami in oči pa pico...

Nč.... moram it.... Sej veste... Reševanja vojakinje Kajeuser posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:44:16   
scorpiogirl
naš mali še kar spi user posted image pes pa že ful težko čaka, da se zbudi, poje in gremo ven user posted image

no, jst mam pa čas tle viset user posted image addicted, kaj čmo user posted image

sem mal pogledala ... in je tale Idexe trgovina tud v BTC. Ketrin, ti si spraševala za bele bundice, pejt tja gledat user posted image

Sinska, pomoje mamo vse enake misli ... bo kakšna vesela novička kmalu tukaj user posted image

no, bejbe, k se tole vreme mal zrihta, pa v Kranj??? user posted image štacun za firbcat in zapravljat še pa još ... planet Tuš je čist nov, še skor neomadeževan user posted image če bo tam premal pa ne bo dodatkov v kakavu, se lohk pa mal nižje v Qlandijo preselimo, tam bo pa zihr kej user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:47:47   
Krista28
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Mislim da je meni tut isto šinilo v glavo kot vama, Trnuljčica in Srečka...


Tudi jaz se pridružujem temu klubu. Upamo, da bo novica kmalu na RR in veselauser posted image .

Men se tud to dozdevauser posted image user posted image ....hahah...pol bo pa čist neki ix....sam nekam velik okol laufauser posted image user posted image



Ha.kako smo pa me dons zelenjavo jedle...user posted image user posted image ..ni šans da bi ona pojedla tega več kot 4 žličke...si jst odprem navaden jogurt in začne ful mahat, pol ji pa dan na konico mal....pa potem polno žličko zelenjave in jo ful lepo poje, pa spet mal jogurta, pa zelenjavo...haha...je pa lepo jedlauser posted image user posted image user posted image

Slikce od Kaje in Tie so pa tko cute....prava cukra...že brez dodatko stav fuul luškani punčki...bravo za fotografe...


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:04:41   
sasy20
....komi mi je zaspal po 3 urah nošenja....in joka...tako da sem se odločila da kličem zdravnico ker dela pop da vidim kaj mi predlaga ali pa da se greva pokazat. Sicer je dobr sam pit pa nč noče kar pa ni fino...pa še joškomatu se je odpovedu....tko da...mamo bl borbe kot ne moje roke so že kot pri opici....še dobr da mam dons terapijo....

....evo spet jok....

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:09:14   
Jo@n
No, mali princ je končno omagal, upam da bo kaj več kot pol urce...

Nehajte že s tem štdrudlom pa futrom, men je cukr padu, pa sem se spravila že skoraj na vse, kar je doma. Čokolade in MM pa na žalost ni. Nutele mora pa kakšna žlica še za zvečer  ostat...user posted image

Ketrin, glede velikosti pa kvalitete robe na bajčitu, ne vem in pojma nimam, prebrala sem fitbeke in je folk zadovoljen, zarad tako nizkega zneska me pa tut user posted image  ne bo vzel. Je pa tako da sem ta tople škorenjčke za našega bigfoota raje vzela cifro večje (12-18m), da bo še za kakšne termo zokne noter prostor.

Mazanje po obrazu: imam cold kremo od Mustele (meni sicer smrdi) in ga namažem, če pa slučajno pozabim in sva že zunaj, pa kar s kremo za ritko. Verjetno vseeno bolje kot nič.





(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:27:38   
aprilska34
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: aprilska34

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Aprilska praviš, da je Eva že boljše. Kaj pa če bi določili datum za naslednji teden recimo v ponedeljek?



Ja, jaz sem zauser posted image


No, dajva kar uro, pa lokacijo predlagati... Ker sva prvi imava prednostuser posted image user posted image user posted image .  Jaz sem s Pobrežja.  Pa da bo parking... Evropark, M center Pobrežje(potem lahko povabim še eno aprilsko ki ni tu gor)... Al pa ti povej lokacijo. Se prilagodim.user posted image
Kogar ne bo, bo pa prišel na drugo kavo... Meni tudi v dvoje oz v štiri(user posted image user posted image ) odgovarja.user posted image





OK, te pa rečiva lokacija Pobrežje, M center, ob 10.00? Kje točno v tem centru boš pa morala ti povedat, ker jaz še nisem bila tam in ne poznamuser posted image

_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:36:22   
aprilska34
Sasy, enauser posted image  za Nika. Da bi bilo čimprej bolje.

_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:39:32   
Ketrin
Sasy po moje mu zobki rastejo. Daj mu Calpol če je hudo. Če ni nič prehlajen pa ima sam vročino in je tečkas... Kaja je bla ista sam brez vročine. Ne jest na žlico, ne joške, ne flaše, ne vode.... Jaz bi rekla da je zobek....

Jabolko, upam, da je pri vas kaj bolje....

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 15:40:03   
tasyo
Evo, štrudeljček se peče, je pa več nadeva kot testa, tko da bo njami-prav zame, da kar teče od njega...

In ne, ne lovim zvezdic, sam bolj kratke pameti sem zadnje čase, pa raj na obroke tipkam in zraven berem.

Lana je že pojedla svoje kosilo, naju pa špagetini še čakajo. Omakica je pa že pripravljena. Lana je jedla kolerabivco in cvetačko z rižekom. Včeraj je prvič dobila govedino, pa ji ni bila ne vem kako všeč. Ampak pojedla je pa vseeno...

Sasy, men se tudi zdi, da bi tole lahko bli zobki, čeprav jih mi še nimamo, pa tudi pričakujem jih še ne...

Evo, pa je mala prilezla v kabinet za mano - mami, a greš?????

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 16:05:37   
resnično srečna
ha ha tasyo...Iza ima pa najraje omarico z rutarjem, radijem, komandami za vse...dvdplejerjem in videorekorderjem...ma to je tko fino...ful lučk utripa...pa še samo sebe noter gleda...ko pa se tega naveliča pa produži malo naprej pa likalnik ogleduje...zaenkrat bsededa NE pali...je bil danes elektičar, ki ima 1 letnico čist paf...k se je na moj NE obrnila in pustila zadevo...je rekel, da njegova pa na NE še bolj zalaufa he he...

no ja sej po mojem bo naša tud pogruntala da je tale NE stvar, kjer lahko starše fino zjeziš...

krema za obraz...sva probali kar nekaj stvari...najbolj pali lekarniška krema z ritko...se lepo vpije...pa dovolj mastna je, da ščiti...pa ma potem Iza kožico kot dojenčkova ritka...dobesedno he he...

ma še nekaj vam izdam...ima MM ene lišaje in je do sedaj uporabljal Karitejevo maslo (kakorkoli s eže napiše)...samo je sedaj postalo žarko...novega ni kupil in je frajer poizkusil Izinot kremo za rito...in je baje še boljša kot maslo...tko da bo doza kmalu šla in bo treba kupit novo he he...

pada pada beli sneg
poleil nam je dol in breg
bele so že strehe vse
nam doma pa toplo je...

joj kolk mam rada sneg, če ga gledam čez šipo...sej drugae ga imam tud...ampak vseeno raje v sončku...he he...sem prevečkrat zmrzovala na treningih v nemogočih razmerah...

zavitek...men ne dipi ker pita pri nas nam sline cedi...je kar uspela po mojem...glavnega kritika še ni iz službe...kosilo je pa na pol narejeno...pa ga dokončam, ko pride...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 16:25:17   
trnuljčica
Aprilska jaz sem vsak dan na user posted image v lokalu in piceriji nasproti igral. Kliče se Totapica. Zunaj ima isti lokal igrala zunaj. Mislim da boš brez problema našla. So vse babice z malčki dopoldne tam.user posted image
Bom obvestila K&M ter še eno aprilčico, ki je čez cesto doma. Zolika pa upam da do ponedeljka vidi tale post.

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 16:31:46   
trnuljčica
Ketrin 6-12 mesečni copatki so 12,7 cm. Tisti 12-18 mesečni pa 13,7 cm. Pač zmeriš nogo. Glede otipa blaga pa dokler ne pride pošiljka upaš na najboljše. Sam itak vsi, verjetno tudi Roobez delajo na Kitajskem.

Sasy user posted image za Nika. Upam da so "samo"zobki.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 16:42:28   
trnuljčica
Pomota 12-18 so 13,9 cm.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 16:58:40   
Isabellabina
 Oh ,uh mašina kolk ste pridne,jaz sem mela umes obiske,pa u štacuni sem bla...

Ketrin najprej tebi odgovor...Jernej se je Sam odstavil in to praktično skoraj čez noč,krivim pa drugo dozo injekcije ,kar mi je deloma potrdila tudi G.Pa sem se še kar nekaj časa matrala s črpalko in nekako tudi ni hotel več piti mojega mleka..z vmešanimi kosmiči ga je pojedel ,brez pa ne.V zaćetku mi je blo kar hudo ,pa sem se pol sprijaznila,kaj čem.
Slikice so pa ful luštne no tamala je ful cort,ma a ni hec kolk loh punčke luštno izgledajo če majo sam eno špangico al pa kaj drugega na sebi ki popestri ,fantu pa nimaš kaj namalat user posted image user posted image


Jabček--jaz tud upam da težave čim hitreje minejo

Pikapolonica v Domžalah..ma ta Pikapolonica je tko SLABO založena z artikli in jaz raje grem v Kamnik ,ki ima veliko več stvari.Tale trgovinas v Domžalah je bolj takouser posted image ...

SinskaT--hi hi hi ob tvojem postu sem tud jaz najprej pomislila da bo sestrica dobila bratca...no pa še mal počakimo pa bomo vidl skrivnostuser posted image user posted image

Vsem novim zobkarjem user posted image ,tud pri nas se že vidi bela črtica samo zunaj pa še ni!

Sasy --tud pri vas naj čim hitreje minejo vse težave

Hm kaj še ...grem še mal brat


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 17:01:26   
Isabellabina
Hej kera je govorila da majo sneg,pr nas že celo popoldne pada Dež in o snegu ni sleduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 17:47:52   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Hej kera je govorila da majo sneg,pr nas že celo popoldne pada Dež in o snegu ni sleduuser posted image user posted image user posted image

pri nas že cel dan sneži ... je že vse lepo belo, na tleh pa že par cm snega. še mal, pa bojo plužil user posted image

Joan, jst mam dost čokolade. a ti jo s hitro pošto pošljem user posted image MM pa tud jst nimam doma ... user posted image

sm mislila, da bom jutri cel dan v Lj, pa moram bit ob 16.30 v Medvodah, so me k okulistu naročili ... tko, da bom v Lj sam popoldne user posted image bo čist premal cajta za vse kavice. moram na faks še skočit. bom kar malega s sabo vzela, da mal zašarmira okol user posted image

no, sva se mal potepala, pa zame škornjev še zmer nisva dobila. bo treba kam, k majo več zadev. zdej bo treba pa mal pojest, igramo se že ... pol pa kmal kar spat. upam, da se ne bomo spet na ure uspavali tko kot včeraj. mi na postelji že spi, ko ga je treba prestavit, pa v luft user posted image pa vidim, da nas je več s takimi kobacajčki ...

se beremo user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:20:56   
sasy20
oj...mi smo od zdravnika...sm pop klicala pa je rekla da naj pridem ker noče nič pit...no planica dovolj polna...vse BP in seveda imamo zobek....kot se mi je dozdevalo...sam mi ni cel dan pustu pogledat al je kakšna žagica zunaj ali ne...

NaTaŠa za seznam pri 8 mesecu imamo prvi zobek, hvala

Je pa na pohodu še desna enka spodaj tako da tečkaste noči še ni konec....

Toliko pa se tipkamo jutri....

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:20:56   
clericv6
Hja, očitno bo res Sinska odprla novo sezono user posted image . Ali pa ne, če je morda še kakšna, ki nam še ni dala namiga???? user posted image

Aha, potem je mazilo za ritko univerzalno, hehe. No, jaz sem kupila za Kiaro kar Niveo za veter in mraz, pa upam, da bo ok.

Sem ji pa danes prvič dala prepečenec za dojenčke po 6. mesecu, pa sem jo buljila kot sokol, da se ji slučajno ne bi kaj zataknilo... eh, meni res ni pomoči user posted image . Se pa tolažim, da je še vedno bolje, da sem usekana, kot pa da se zgodi kaj, na kar nočem niti pomisliti.

Scorpio: Joan baje hujša, tisto čokolado kar meni pošlji... user posted image

Sneg: pri nas ga tudi ni, juhu! Saj je lepo, ko naletava in je vse belo, ampak v mestu se kaj hitro spremeni v rjavo brozgo in poledico tudi po pločniku. To mi pa ni. Sneg spada v hribe, kar se mene tiče. Saj ne, da imam kaj besede... user posted image

E- bay: tudi jaz bom preučila zadevo, se mi zdi, da nam je Joan kar lušte naredila user posted image .

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:22:02   
clericv6
Sasy: no, HB, da je bil le zobek user posted image . Pa seveda čestitke za 1. žagico....

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:28:29   
Jo@n
No, pa je Nik dobil darilo za 8. mesec. Naj še drugi del čimprej prikuka.

Scorpio, a ti napišem naslov? Danes bi požrla vse...

Naš Jakob dremlje še zadnjo kitico, potem bo pa kmalu na sporedu kopanje in spanje, bi rada imela kaj od frej večerauser posted image .

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:41:49   
clericv6
Sem pa ugotovila, da so tudi vaši user posted image  zadnje čase crkljivi. Vsaj pri večini, ko visijo na ( . ) . No, jaz ne dojim, pa HB (!) ponoči spimo, zato sem ful navdušena, ko Kiaro lahko stiskam user posted image . Izgleda, da je tako obdobje? No, jaz nimam nič proti, tiste pa, ki imate ponoči težave, vam želim, da se crkljate podnevi, noč pa naj bo za spanje...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:47:51   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n
Scorpio, a ti napišem naslov? Danes bi požrla vse...

prideš jutri v Lj? ti prinesem kej dobrega user posted image
sem se premislila, mal zamenjala plane ... pa bom kar dopoldne v Lj, tko da če je ktera za kakšen čvek in kavico user posted image

Eva, zgleda, da je Joan nehala hujšat user posted image jst sem si pa tud eno čokoljat kar odprla ... že zgineva user posted image user posted image

Sasy, super, da je bil zobek user posted image

no, Sinska, a boš kej potrdila naša ugibanja user posted image jst kar upam, da mamo prov ... sem že kar vesela (sej ne, da se mene kej tiče, sam se mi vseen tko lepo zdi user posted image ).

aja, a ima katera kakšno pesmico za čestitko ob rojstvu??? moram kolegici poslat čestitko. je rodila fantka pa kar še nisem poslala. no, bosta še nekaj časa v porodnišnici, ker tudi čakata tistega kirurga iz Izraela. ima mali tudi zožano aorto (Majček, da te potolažim. ni tko hudo, kot je slišat. operacija je baje rutinska in nobenih posledic po tem. tko je meni kolegica razložila. je pa smotano, da je sploh kej takega treba user posted image )

no, dejte čvekat ... dons sm jst v formi, mali zgleda kar omagal (če ne bom zaslišala vstajanja v sobi user posted image ), tko da mam cajt čvekat user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 18:54:48   
JABOLKO3
Hoj!

S tole univerzalno kremico ste me pa na film Moja obilna grška poroka spomnile, ha ha...
No, pri nas še kar na izmene stokamo, kašljamo, pa se igramo, pa tudi že malo smejemo... le spimo bolj ne kot ja - zato sva se prej v avto napokala po večjega v šolo (pri nas res samo dež pada, le zjutraj je priletelo nekaj snežink), nato smo pa kar do Lj. - Baby center zavili, da končno kupimo tisti avtosedež, pa so imeli le dva čisto črna - na koncu smo ga kupili v BC Domžale, tako rekoč pred domačim pragom, ha ha... No, me že z računalnika mečejo, da bi gledali Backa Jona...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:09:37   
lepa posadka
Živjo ženske!

Hude ste. Priznam... jaz vas težko lovim.

Čestitke za vse zobke... Kaja, Hana... tudi Niku! Pa verjetno sem vmes še na katero pozabila.

Sinska... samo obljubi, da ne boš potem samo na novem forumu se javljala. Me smo tvoja prva ljubezen... te se pa ne pozabi.

Jabček... upam, da se tudi vaše zdravje poštima. Ja, se vsakemu kdaj takšna noč zgodi... pa se zbudiš bolj utrujen, kot si bil, ko si šel spat... NO, naj bo že današnja boljša.

Grizenje pa... kot je rekla Jabček. Jaz sem moje vse dojila do 16m, pa me ni nobeden grize. Probal sicer vsak... pa je že prvo karanje zaleglo.

Hranjenje in obračanje... Joan... mal ti kr prvoščim, da se tudi tvoj Jakob obrača, heheh. No, saj veš, da ne. Samo sem ti bila pa zadnjič fovš, ko je tako lepo sedel in jedel vse po vrsti :-))))

E-bay... ni nič spooky. Samo si moraš vzet čas, da preštudiraš. Jabček... jaz sem kocke jemalal second hand... smo potem vse v stroj vrgli in so super. Sem pa full študirala na katere licitacije se splača javljat. Pa pri kockah je tako,d a je zadnjih par minut odločilnih... pa potem naštudiraš za kolk se splača maksimalno ponudbo dat... Se je pa treba prej prijavit in dobit uporabniško ime in geslo. Jaz sem se prijavila že pre cca 6 leti in so poslali po pošti v roku enega tedna. Res hitro in učinkovito. Je pa tudi tako... ko gledaš prodajo fizičnih oseb, je vredno mal pogledat koliko ima uporabnik zvezdic... kar pomeni tudi zanesljivost... Jaz nisem imela še nobene slabe izkušnje. Sem pa sedaj vse z gotovino plačevala... se še nisem prijavila za Paypal... Joan ti si verjetno to že prej, k veliko prek neta kupuješ... V glavnem... E-bay je super. Včasih je samo poštnina problem. Jaz sem pa prej kupovala tako, da so mi zadeve v Nemčijo poslal h kakšnemu poslovnemu partnerju, pa so potem oni dol prinesel... no, kupovala sem ponavadi na nemških straneh...

Štrudel... Majček, upam, da je uspel. Drgač pa jaz testo pustim mal dlje časa počivat in se potem res lepo vleče. Zvijem ga pa iz obeh strani testa na sredino, pa potem nič ven ne leze sokec... vse not ostane :-)))

Eva... glede kruha, skorjice... brez panike. Naši otročki so že tako veliki, da znajo dovolj hitro pokazat, če jim kaj ne bi šlo dol. Sicer jim pa daš to v roke, ko si zraven... No, ne bom te nagovarjala, da ne bom potem jaz kaj kriva. Hotela sem samo povedat... da naredi po svoje, da boš mirna :-)

Snega pri nas ni! Zjutraj smo imeli še povsem jasno. Sem pa šla danes v Grosuplje po avto... Simvir, sem letela domov, ker me je ata čakal že ob pol desetih... in se je potem nazaj grede vse stemnilo...pa oblaki pripeljali... samo snega pa od nikoder.

Ketrin.-.Nile. Vaše punce so zelo luštne. Nile tvoj možiček pa ultra iznajdljiv. Ketrin... ti pa samo temperaturo barve poštimaj in imaš krasen plakat za na steno.

Srečka... upam, da Iza postane kmalu spet stara pridna IZa...

Obrazek mali... mi nič ne mažemo. Nisem nobenega, pa ni bilo nikoli težav. Počakajmo na pravi mraz, pa bomo videli.

Tasyo... Lano si kar predstavljam kako leta za tabo :-))) Naj bo čim manj bušk :-) Kdaj selite kuhinjo, hihi?

Idexe trgovina... mi jo tudi imamo v NM in se mi zdi prav simpatična. Za normalen denar imajo včasih prav kjut cunjice... sam kaj, ko nikoli nič ne kupim!!!

Saj res... lunetka... jaz bi pa tudi. Sam, če so res OK. A ste gledale proizvajalca? Ko bom utegnila malo še pogledam na net. Kakorkoli že, preden se odločite za nakup... še mene porufajte.

Najprej F5...potem pa še kaj.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?