|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:11:25   
lepa posadka
Ja, Scoripo... danes si pa čist na speedu... kaj pa študij, hehehe... No, saj nisem hotla prtežit.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:16:17   
lepa posadka
Naš vikend pa... bil je čudovit, ustvarjalen, hitro minil, na koncu smo bili vsi zadovoljni in srečni... in seveda, bratu smo na ustnice narisali pošten nasmeh... pa tudi par solzic na lica... pa ostalim tudi :-))) Je bilo res luštno.

Danes pa spet po starem... hitro in pestro. Tomaž je ultra plezač in, če grem ob njemu... seveda, drugače ga ne bi pustila... prepleza cele stopnice. No, pred ta vrhnjo se ustavi in najprej mi sploh ni bilo jasno zakaj. danes pa se je začel na predzadnji obračat nazaj. Seveda, on bi še... pa hoče še nazaj. No, na to vajo bo pa še kak mesec počakal :-))) Jutri grem definitivno poiskat stajico!

Jabček... jaz imam tudi eno miceno marelco, pa bo treba tudi plesen dol spravit... si me razveselila oz. dala upanje.

Tako... danes sem sama s fantoma, ker je šel MM na štajersko po furež... pa je kar prazna hiša :-))) Sicer pa pridejo v roku 1 urice.

Mirno uspavanje želim... pa še bolj mirno noč.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:17:01   
clericv6
Posadka: hvala ti za nasvet glede kruha. user posted image  Saj vem, da sem veliko preveč panična, se pa tudi zavedam, da je v vato ne smem zaviti. In imaš čisto prav. saj malo sem se že poboljšala user posted image .

Zdaj bojo pa Ljubljančanke poslale k nam sneg....

Aja, glede čestitk ob rojstvu- saj lahko Srečka kaj spesni, ji gre super, hehe.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:32:19   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka

Ja, Scoripo... danes si pa čist na speedu... kaj pa študij, hehehe... No, saj nisem hotla prtežit.

haha, za študij je še čisto prezgodaj user posted image ... tega se pred 11 zvečer ne lotim (razen, če me kaj preganja user posted image )

Eva, sej bom kej našla. samo tko sem mislila, če ima katera kaj spravljeno. ne bom zdej Srečke s tem nadlegovala user posted image
glede kruha pa naredi, kot sama misliš, pa bo najbolje. jst mu dam kak konček žemljice, pa piškotek iz Mullerja, ker se ne drobi tako zelo. pa lepo zmehča in kar precej poje. sem pa skoz zraven, da ne bi kakšen košček šel v napačno luknjo.


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:38:37   
clericv6
Scorpio: saj jaz sem se samo hecala. Moramo pa priznati, da gre Srečki res kar dobro od rok oz. prstov.... user posted image . A ti si pa potem nočno bitje, mene pa že pred 22. uro ponavadi pobere, hehe. Med user posted image  je bila pa sploh kriza, se spomnim, da sem enkrat rekla MM, da je skrajni čas, da grem spat, ker je že petnajst čez devet!!! Me še danes zafrkava...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 19:42:19   
clericv6
Mamice: kdaj pa user posted image  nehajo dajati stvari v usta??? Mi je zdaj prišlo na misel, pa se mi ne da brskati po netu. Če se kateri da odgovoriti, mi je lažje... user posted image

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 20:01:54   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6

Mamice: kdaj pa user posted image  nehajo dajati stvari v usta??? Mi je zdaj prišlo na misel, pa se mi ne da brskati po netu. Če se kateri da odgovoriti, mi je lažje... user posted image

iz lastnih izkušenj ne vem ... če verjamem tistim, ki so mene vzgajali, zelooooooo dolgo ne user posted image user posted image user posted image
če pa gledaš, da imajo majhne igračke (oziroma tiste z majhnimi delci) napisano, da ni za otroke do 3 let, potem pa pomoje nekje takrat. je pa najbrž spet od otroka do otroka različno user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:10:44   
scorpiogirl
zgleda, da danes vse še otroke uspavate al pa se posvečate svojim dragim, tko da tud jst ne bom več imela monologov tukej. jutri zjutraj itak še počekiram, če je kej novega pa če bo katera za kavo user posted image

lepo in mirno noč user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:23:12   
lepa posadka
Hej hou!

Pri nas je že tišina v hiši. Otroci vsi spijo. MM je prišel s puncami domov in smo jih samo predevali v postelje. So imeli na poti na parih krajih prave snežne meteže. Ta velik je kar malo žalosten, ker pri nas pa nič ni bilo. MOrda pa nas jutri zjutraj pričaka presenečenje :-)))

Lahko noč.


(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:38:06   
simvir
Čer!

Pri nas je končno tišina, je kar nekaj časa trajalo, da sta oba zaspalauser posted image .

Pri nas še vedno malo sneži, vendar je na tleh le cca 5 cm snega. Se očitno sproti topi. So pa prejle tudi plužili.

Midva sva se kljub sneženju z letnimi gumami odpravila na obisk, pa ni bilo panike. Ko sem tam obračala je šlo le enkrat malo v prazno. Zdaj imam pa končno namontirane tudi zimske gume, hvala MM. Ja pri 500 m nadmorske brez tega ne gre.

Posadka a ste končno dobili avto. Upam, da je sedaj poštiman.
A Tomažek pa že kar cele stopnice prepleza, je pa res hiter. A jih imate v dnevni, ker potem je to res problem. Mi jih imamo na srečo na hodniku, tako da lahko vsaj vrata zaprem, če je treba.

Lunetka - tole pa tudi mene zanima, tudi cena se mi zdi ok. Joan če boš naročala, bi tudi jaz prosila, če jo še zame nabaviš.

Scorpio, ti si pa res pridna. Upam, da tudi vama samski dnevi čimprej minejo, pa da ni kaj hujšega.

Kruh, piškotki - jaz mu dam skorjo kruha npr ko mi jemo, če glih ne je z nami. Je sicer hitro v koščkih, ampak saj sem zraven. Moj sicer dela celo paniko iz tega, ampak saj se mora enkrat naučiti jest. Zdaj sem mu pa začela dajat tudi Mannerjeve piškotke (tatanke) in se lepo topijo, le zanji košček mu ponavadi vzamem, on pa protestirauser posted image .

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:39:07   
Jo@n
Čer Sonja27, se nam pridružiš s tvojim sončkom?

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:44:03   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Čer Sonja27, se nam pridružiš s tvojim sončkom?


ha, ha, frau šerlok je končala z nabavami, zdaj je pa spet staro obrt odprla...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:50:50   
Jo@n
IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Čer Sonja27, se nam pridružiš s tvojim sončkom?


ha, ha, frau šerlok je končala z nabavami, zdaj je pa spet staro obrt odprla...


Veš kaj Jabček, tale stara obrt se pa ob dejstvu, da MM ni doma, prav grdo bereuser posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:56:18   
JABOLKO3
mene pa sedaj malo zlobica daje, ha ha ... sem pred kakšno uro dala MM na izbiro (že lepo zleknjenemu pred TV), ali bo malega uspaval ali pospravil kuhinjo (kup posode od večerje), jedilnico (krožniki, napacana miza), dnevno sobo (igrače po vsej sobi, blazine, časopisi, knjige po tleh...) in pripravil stvari za jutri zjutraj... in se je seveda odločil za prvo... pa se še vedno merita kdo bo koga, jaz sem pa že zdavnej opravila 'svoj' del... ker sicer bi bila sedaj jaz še vedno v spalnici, potem bi me pa še spodaj vse pričakalo in bi bila spet slaba volja... no, morda se ga pa čez nekaj časa le usmilim in grem na pomoč?... bom še videla, ha ha...

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:59:48   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Čer Sonja27, se nam pridružiš s tvojim sončkom?


ha, ha, frau šerlok je končala z nabavami, zdaj je pa spet staro obrt odprla...


Veš kaj Jabček, tale stara obrt se pa ob dejstvu, da MM ni doma, prav grdo bereuser posted image


ne, ne, sem popolnoma nedolžna user posted image , ker tisto kar mislim, da ti misliš, je pa najstarejša obrt...

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 21:59:55   
NiLe
Čer!

Otroci spijo, MM je zatopljen v TV, jaz pa sama sebi tečna (sem ful utrujena in nekaj me tišči v prsih user posted image ) in po večrni dozi čokolešnika se bom kar počasi odpravila v sanjsko deželo ... nocoj nisem razpoložena za kakšen čvek ...

Jo@n; upam, da ti jutri uspe dobro zdilati copatke za mojo Tio. Za uslugo si zaslužiš velikoooo Milko user posted image !!!

Scorpio; se slišive, ko bom v PP in ti poročam, kaj imajo. Prav??

Majček; pismu, najprej nas zrajcaš s štrudlom, pol pa ne prideš javit, kako ti je ratal? Najbrž imaš polna usta in polne roke, a neuser posted image user posted image user posted image ??

Eva; glede dajanja stvari v usta, ti je Scorpio odgovorila ... čist odvisno od otroka, je pa res, da večino igrač v manjših delcih niso primerne tja do 3. leta.

Sasy: user posted image user posted image user posted image za prvi zobek

Želim vam prijetno noč ...


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:06:50   
Krista28
Čao,

Končno so vsi pospali....dons se je Kristjan kar dolgo upiral...Dons je blo kar nekaj...nič posebej delali, nič pospravlal, nč dost dogajal...ful čudn...

Dajanje stvari v usta- pri nas je ta faza trajala nekje do leta in pol, potem ga je le redko zamikal, da je kaj sprobal.user posted image

Scorpio....se vidi da je seminarska fertikuser posted image user posted image

Ej Majčka pa kar ni s štrudllom.....se tud tuki boji javt, da je ne bi kar snedle....haha...

Joan, če nam boš pomagala, se boš morala odpovedat hujšanjuuser posted image user posted image ...bodo padale zahvale...

Sneg - pr nas tud ni nč belga ostal....jutri bo samo mokro...user posted image

Moram še neki poiskat....se še oglasimuser posted image




_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:08:22   
Isabellabina
Čer

Jabček ..user posted image maš pa jaj.a,pa kar lepo pusti možeka da sam opravi delo ,on se sigurn tud obrne ne ,ko ti letaš okrog pa pospravljašuser posted image

Sicer pa grem jaz tud u mižale ,ker me tako nekaj hoče bolet glava,bo bolje da zaspim brez opojne substance...čimmanj tem bolj za telo sem itak še pod vplivom antibiotikov.

Lepo čvekajte in mirno noč želim vsem

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:32:42   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

mene pa sedaj malo zlobica daje, ha ha ... sem pred kakšno uro dala MM na izbiro (že lepo zleknjenemu pred TV), ali bo malega uspaval ali pospravil kuhinjo (kup posode od večerje), jedilnico (krožniki, napacana miza), dnevno sobo (igrače po vsej sobi, blazine, časopisi, knjige po tleh...) in pripravil stvari za jutri zjutraj... in se je seveda odločil za prvo... pa se še vedno merita kdo bo koga, jaz sem pa že zdavnej opravila 'svoj' del... ker sicer bi bila sedaj jaz še vedno v spalnici, potem bi me pa še spodaj vse pričakalo in bi bila spet slaba volja... no, morda se ga pa čez nekaj časa le usmilim in grem na pomoč?... bom še videla, ha ha...


Tole je pa kot reklama za Pril (kuža ali posoda)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:39:26   
Jo@n
Naš mali princ je sicer že dve uri v mižalah, ampak vsake toliko pa z jokom poskrbi, da podiram rekorde v teku na 10 metrov... Zgleda da ga mora tlači, ko sva bila danes cel dan noteruser posted image . Upam, da bo noč vseeno namenjena spanju.

Jabolko, super si tole splanirala s kuhinjo, tudi meni se je zdelo, da bo TM izbral kao hitrejšo pot. Kar pusti ga še malo z Jurčkom... Saj ti si na porodniški samo 8 ur.

Ketrin, daj ti malo pojasni to, kako vezat diplomo? Pa saj si že gospa dipl.

Majček, a je še kaj ostalo????

Sinska, kje si, zdaj nas pa firbec matra, pa spat ne bomo mogle... Kaj začneš, poveš pa ne. Ti, ti!! A je plusek, al kaj novega s službo? Selitev ne more biti, ločitev tudi (bognedaj) ne, da imaš ljubimca, pa tudi dvomim... Hana še ni shodila, da si avto menjala, bi rekla.... Pa daj no, več kako nas firbec matra (govorim v množini, da se malo ven vlečem).user posted image

Kje je pa srečka?

Madona babnce, ste čist zapele s to lunetko, pa šalčko al karkoli že. Dajmo se tako zmenit (simvir, posadka, srečka? pa še kakšna). Če se odločite, lahko nabavim še za ostale, ampak same naštudirajte, katero bi imele, katere velikosti in barve (kjer je v barvah), pa mi potem pošljite ZS. So pa Ladycup češke (proizvodnje, ne kakovostiuser posted image ) najcenejše na ebayu, so po cca 11 eur, ker je kao neka akcija in v Slo pošljejo brezplačno. Ni pa nič popusta, če jih več naročimo, tako da lahko nabavljamo vsako posebej. Vsaj po vtisih uporabnic so zelo ok. Lunetka je v DMu 30 eur, na ebayu pa 21 eur + poštnina.
Nekaj čtiva:
http://community.livejournal.com/menstrual_cups/tag/brand+comparisons
http://menstrualcups.wordpress.com/category/comparisons/
Drugače pa nobene ne silim, ste čisto same zapele za tole...

O kakšnem srečanju ste to klepetale? Scorpio pride v Lj, al kako? Jaz imam sicer enkrat ta teden še namen do kolegice v Lj na čvek skočit, ampak za jutri pa ne vem, odvisno od vremena... Veste, pri nas v hribih je že mal snegauser posted image .

OK, grem počasi F5 stisnit, pa pod tuš, potem pa da vidim, če bo kaj pametnega na računalniku. Čveke na RR, ali pa MM na gtalku.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:45:29   
lepa posadka
To, da moram preden ugasnem to škatlo še rr preverit, je že mal hudo...

No, v tretje gre rado... 2x sem vam namreč že voščila lahko noč. Če ne grem hitro spat, tudi moja ne bo prav fina.

Pa pa.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:46:37   
Jo@n
Posadka, lahko nočko!

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 22:54:36   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

O kakšnem srečanju ste to klepetale? Scorpio pride v Lj, al kako? Jaz imam sicer enkrat ta teden še namen do kolegice v Lj na čvek skočit, ampak za jutri pa ne vem, odvisno od vremena... Veste, pri nas v hribih je že mal snegauser posted image .

khm ... ne gre, da ne bi še mal tukej visela user posted image pa ni na ta drugi škatli nč pametnega, v kej resnejšega se mi pa ne da poglabljat (Krista, mam še ene tri seminarske na lagerju ... pa kar odlagam user posted image )
Joan, pr nas v hribih tud mal snega user posted image pa moram vseen v Lj in bi poleg koristnega še kej prijetnega user posted image
za srečanje je blo pa mal čveka za Tuš v Kranju (še nič datuma določenega, nč bat. bomo poskrbele, da ne boš zamudila user posted image )

a sem že rekla lahko noč? bom dons to še kdaj, očitno user posted image
dejmo čvekat user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 23:24:19   
scorpiogirl
čveke so dons pridne pa štrajkajo z RR, jst grem pa vseen kar spat. s študijem tud dons ne bo nič, ni tapravga navdiha user posted image

zdej pa res lahko noč user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 23:39:02   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma
Jabček ..user posted image maš pa jaj.a,pa kar lepo pusti možeka da sam opravi delo ,on se sigurn tud obrne ne ,ko ti letaš okrog pa pospravljašuser posted image



Saj če jaz začnem pospravljat okrog njega, hitro rit dvigne in mi pride pomagat - to sem ga že 'naučila', problem je v tem, da sam nič ne vidi in ko sem prišla dol in videla, da se je že razkomotil, mi je bilo jasno, da sam od sebe ne bo nič naredil, pa sem mu pač dala zadolžitve... in to na izbiro, ha ha... da še napišem, kako se je končalo... ko sem nehala tukaj pisat, sem še na hitro službeno in privatno pošto preverila, nato pa šla gor pogledat, kaj se dogaja... in sem že na stopnicah zaslišala smrčanje...pa ne Juretovo... našla sem ju pa v tako prisrčni pozi, da me je zelo mikalo skočit po fotoaparat, pa raje nisem, da ne bi malega zbudila... MM na hrbtu povprek čez obe postelji, mali pa na trebuščku na njegovem trebuhu... kot takrat, ko je bil novorojenček... pa glavico na stran in našobljena ustka...

No, pa lahko noč.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?