|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.11.2008 22:00:23   
frutolina
Junona upam da je vse vredu in da se s pikico dobro počutita!! Pa ne vem če si zgrešila.... zadnjič ko si napisala da bi se lahko kaj doble - ja itak user posted image  

BrinaBA čestitke za pupo in dobre rezultate!!

Kak rota virus spet razsaja?? In kje?
Jaz sem danes lepo presenetila prijateljico, sma čvekale skoraj 4 ure in pol user posted image   zdaj pa končno za knjige user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.11.2008 22:04:39   
simonaa
Junona user posted image user posted image user posted image , želim ti, da čimprej prideš domov in bo tale problemček kmalu že zgodovina......

BrinaBA user posted image user posted image user posted image  jupi super

Jaz se še trudim, pa bom že pogruntala, kako bi vam poslala kak fotič moje deklice. Nisem pa uspela izvedet kolk je težka in dolga, bom drugič vprašala.

Je pa res smešno, kolk bo aprila enih bab....user posted image . Sam da bo z našimi user posted image  v redu.

Lp od mene in moje princeske vsem user posted image  in user posted image !

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.11.2008 22:19:28   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: simonaa

Junona user posted image user posted image user posted image , želim ti, da čimprej prideš domov in bo tale problemček kmalu že zgodovina......

BrinaBA user posted image user posted image user posted image  jupi super

Jaz se še trudim, pa bom že pogruntala, kako bi vam poslala kak fotič moje deklice. Nisem pa uspela izvedet kolk je težka in dolga, bom drugič vprašala.

Je pa res smešno, kolk bo aprila enih bab....user posted image . Sam da bo z našimi user posted image  v redu.

Lp od mene in moje princeske vsem user posted image  in user posted image !
sem ti ene dve strani nazaj napisla kako naredi.probaj in boš videla .sarečno in user posted image za pregled

zdaj pa grem počasi spat ,ker me nekaj zvija ,mi zgleda ni pasal hamburger iz picerijeuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu simonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 5:19:15   
malcekvita
jaz pa ne morem spat...user posted image user posted image  sem se zudila že ob 3.40...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 7:31:32   
april09
Jutro user posted image user posted image user posted image  Petek jeeee juhuhu Ena kavica za vse user posted image , kakav user posted image
pa zajtrak
user posted image user posted image user posted image user posted image

Malcekvita ... joj, jaz bi pa komot se spala in velikoooo spala, pa je mala vstala ob 5 user posted image  

Punce, v ponedeljek se ze december zacne.. kok siba cas..

BrinaBA ... se za vceraj user posted image     

Junona- da danes zves dobre izvide user posted image

Vsem pa zelim... user posted image


(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 8:21:33   
Pat74
Dobro jutro,

april09 hvala za zajtrk.

jaz pa kar dobro spim, zaenkrat, user posted image pa tudi - če primerjam vse 3, se mi zdi, da bo ta najbolj mirno dete.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 8:39:11   
sonček85
uu april danes si nas pa lepo postregla,vse kar je gor bi jedla.njamiuser posted image user posted image user posted image user posted image
No junona ni še nič javila,takoj ko bo kaj vam javim.Držim pesti za dobre rezultateuser posted image user posted image user posted image

vsem pa želim veselo in sončno dobro jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 8:52:08   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: pikaro
Imam pa eno vprašanje, če mi lahko katera pomaga. Živim pri fantu, stalno prebivališče pa imam prijavljeno na mojem domu. ker sem absolventka me še starši uveljavljajo pri olajšavi, otroški dodatek,... dobivam tudi štipendijo.
Kje naj potem prijaviva otroka?kaj je boljše?ali se naj tudi jaz prijavim pri fantu (stalno/začasno)?
upam, da ste me razumele.


Vprašaj na CSD, menim da ti bodo oni najbolj znali pomagati. Otroka bi jaz na tvojem mestu prijavila k fantu in potem on uveljavlja pravico do otroških dodatkov itd. Ti pa potem nikar ne spreminjaj prebivališča (tudi začasno se ne prijavljaj k fantu), če želiš da te bodo starši imeli prijavljeno kot vzdrževanega družinskega člana.
Mislim, da bomo resnično doktorirale iz te birokracije ob porodu user posted image

April09...mljask je bilo dobro! user posted image user posted image user posted image

Sonček85 hitro nam javi kako je z našo Junono in njenim user posted image . Upam, da je imela mirno noč ter da se je lahko odpočila.

Drugače sem bila pa včeraj na obisku pri svoji sodelavki (btw, kako luštne pupike ima doma user posted image ), ki mi je posodila eno goro oblačil za nosečke user posted image user posted image user posted image Joj kako sem vesela, ker to pomeni, da lahko sedaj vse dinarčke šparamo za koderčka, pa stanovanje (za tega bi lahko še 30 let šparala pa ne vem, če bi se mmi izšlo) in kakšno darilce za razvajanje.

Punce, vse želim čimkrajši delovni dan in potem super uživaški vikend!!!!

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:01:53   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28
Sonček85 hitro nam javi kako je z našo Junono in njenim user posted image . Upam, da je imela mirno noč ter da se je lahko odpočila.

bom poročala takoj ko kaj sporoči in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za toliko cot,so še dobri ljudjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:02:21   
zojaB
april09 hvala za tale okusen zajtrk, si me naterala, da sem odprla ene čokoladno-kokosove politanke, ki jih skrivam tle v predalu sama pred sabo, zdele pa nisem več zdržala in sem jih napadla z vso silo.user posted image

BrinaBa iskreneuser posted image user posted image user posted image čestitke za dobre rezultate in pa za malo princesko

Junona user posted image user posted image user posted image user posted image  upam, da je že vse hudo za tabo.

nmag tebi pa veliko pozitivne energije, da boš lažje prenesla vse skupaj. Brata pa mal na trdna tla postavi, mislim, da je že dovolj star da sam poskrbi zase. Tvojemu očetu pa želim čimprejšnje okrevanje.


(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:12:09   
rmmaja
April09, hvala za zajtrk. To je že moj drugi danes, zdaj pa razmišljam, kaj bi še snedla, tako si mi naredila "lušte".

Junona, me smo s tabo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz vam pa ne pošiljam hrane, ampak sonček.

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:15:14   
frutolina
april09 hvala za zajtrk user posted image  
pikaro vprašaj na študentski svetovalnici http://www.svetovalnica.com/klepetalnica/ pod študentske družine.

Pa vsem lepo jutro in še lepši dan!

Sonček85 ti pa obvezno poročaj kak je z našo Junonco!!

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:26:41   
april09
Ni kaj za zajtrk user posted image  Se pozna, da sem nazaj pri energiji user posted image  Sploh ne morem verjet, da lahko doma kaj naredim, ne da se zadiham ze, ko vstanem s kavca juhuhuhu
No da se pohvalim ... z malo sva ze  user posted image   user posted image  in delovno povrsino in fronte kuhinje spucali, pomila po tleh, mal pospravljam svoje odlagalne povrsine user posted image

skratka  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:29:08   
april09
Rabim ideje za kosilo user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:33:26   
sonček85
april :pridna si ko mravljicauser posted image user posted image user posted image user posted image

nO JAZ pa sedaj poročam :

Rezultate dobi  komaj čez 1 teden,naredili so ji UZ zjutraj in je z user posted image vse ok ,plodovnice je dovolj ,je ok,njo pa boli ko sam user posted image ,včeraj je bruhala in G ji je rekel da lahko da jo špika v luliki zato ker jo user posted image brca in jo boli to.Bodo videli kaj bo in vam poročam
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 9:34:31   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: april09

Rabim ideje za kosilo user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  
*špinača,pire krompir,hrenovke
*slivovi cmoki,kompot
*svaljki,zrezki v omaki,solata
*zelenjavna juha ,palačinke


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 10:01:49   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: april09
Rabim ideje za kosilo user posted image

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  


Danes je petek in pri nas dan za ribice...zato ribica, blitva in krompirček, pa veliko zelene solate

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 10:02:57   
Cveta28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JUNONA in tvoje user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 10:38:31   
nmag
Drži se Junona,mislim nateuser posted image user posted image user posted image ,saj bo.
Moj oči je danes malo boljše spal in je tudi boljše volje,zjutraj sva ga z mami skopale,da se malo boljše počuti,boli ga pa še kotuser posted image .Včeraj sem čist popizdila,je prišel bratec papat in povedat očiju,da bo moral del strehe zamenjat,ker je hin,haaalllooooo,moj oči bo moral,a gospodič on živi tam,se mi je kar scufalo,svakinja ga pa tud pogledat ni prišla niti ni poklicala kako je,sam baje je razglabljala dol v bifeju,kok je moj oči prsmojen k leze gor po strehi,ma če ne bi bla noseča,bi jo šla dol skloftat,še zmeraj sem jezna ko ris.Ne vem a ima še katera tako lenega in brezbrižnega brata,pa žleht svakinjo.Saj imam rada svojega brata,samo to je pa preveč.Midva doma vse rihtava sama,tudi večino stroškov za hišo sva prevzela midva,mami in oči imata penzijo zase,saj si zaslužita,da uživata na stara leta,še tako se lahko hitro kaj zgodi,oči je imel srečo.Dve leti zidava in opremljava mansardo,da bodo otroci imeli vsak svojo sobico,ampak delava sama,ta pa.....Spet sem se razpisala,gre jeza ven.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:05:54   
Cveta28
nmag te popolnoma razumem!!! Mi 2 imava kar srečo, da se v takšnih primerih lahko obrneva na starejšega brata oz. sestro in njihove družine. Predvsem moj brat je resnično dušica in zanj sem ful vesela, da je dobil eno pridno, pošteno, delavno dekle!
Drugače pa imam dedka (bivši oficir JLA in še srb), ki je navajen takega življenja, da mu vsi rit odnašamo. Sedaj na stara leta je pa samo hujši. Ne me narobe razumeti, imam ga ful rada in vedno mi je hotel samo dobro, tudi za malega kodrčka bo prispeval dinarčke, ampak v večini stvari je pa pravi les...sam ni sposoben poskrbeti zase, ker ne zna ničesar...picture this: dedek v dnevni gleda TV, poleg njega stoji telefon, telefon zazvoni, on pa je kliče druge naj se oglasijo. In tako pri vsaki zadevici!

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:08:33   
aprilko
Pozdravljene vse,

trenutno sem nova in tudi pričakujem otročka  aprila.
V ponedeljek imam UZ morfologijo al kako se že reče, pa me prav zanima oz se veselim
da spet vidm svojga metuljčka.
Joj, kar mal sm zaskrbljene zdele ga že dva dni nism čutila, pa upam da je vse ok.
Včerej sm šla pa na en trimček in ko sem prišla domov sem čutila take bolečine med popkom in spodnjim delom da sm komej hodila, sploh nevem kva je to. danes tudi še  ni čisto popustilo upam da ni kaj narobe.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:09:08   
zupancdam
Ojla! Nisem bila včeraj nič na rr, zdajle pa sem si vzela čas in vse prebrala, pa me je skoraj kap. Pa še iz sončkom nisva nič včeraj govorile. Junona, ojoj, upam da si uredu, da sta oba zuser posted image  uredu, boš vidla vse bo uredu, joj kako mi je hudo, drži se!!!!!!
BrinaBa, čestitam iz srca za lepe razultate in zauser posted image
Pozdravljam tudi vse ostale!
No, jaz sem iz pregleda, me je samo pregledala, ker od kar je direktorca zd, nima nič časa, srčeka sva poslušale, morfologijo pa mam 17.12, ker je rekla da rabiva več časa, danes ga pa ni imela. Aja, pa 17.12. dam še kri, potem spijem 3dc sladke vode in čez kako uro spet kri, ojoj, to sem že pri Lari naredila, sem tako bruhala. Moram pa, ker imamo v družini sladkorno bolezen.
Vsem, ki imate danes preglede, veliko sreče!

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:13:01   
frutolina
Joj nmag, ti si kar daj duška da gre jeza ven! Probaj se čimmanj sekirat ( čeprav vem da je težko). Tvoj bratec je pa res ekstremen primer user posted image  no, moj bratec je super...od ene kolegice brat pa je kot tvoj.In se ji isto kar meša zraven user posted image .  Meni samo ni jasno kak tvoj brat hodi k vam domov jest? user posted image  Kaj z njegovo drago si nič ne skuhata? user posted image  
Mogoče bi se moral tvoj ati lepo z njim dol vsest in vse pomenit... ker brezveze da se ti sekiraš, ker ne moreš nič spremenit. Edino kar se bo zgodilo bo, da se boste čisto vsi skregali. Atiju bi blo pa fajn dopovedat da pač naj tako delo prepusti drugim - čeprav vem kak so očetje, prvič kot prvič mislijo da so še zelo mladi  user posted image  in drugič  kot drugič si pač ne morejo pomagat ko gre za pomoč njihovim otrokom.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:24:36   
april09
nmag, no samo da je oci bolje in naj se samo se boljsa iz dneva v dan.. upam, da bo pa tok pameten, da ne bo vec delal takih uslug sinu in mu bo pustil, da koncno odraste in skrbi za svojo rit. pa akr se prid ven dat jezo sem, vem kok pase user posted image

Aprilko - dobrodosla user posted image  glede gibanja poslusaj telo.. ocitno ti pravi, da je bilo prevec tko da naslednjic bolj na izi. zdaj pa pocivaj user posted image

Evo, mala spi, kopalnica pomita, zdaj napadem pecico.. joj kok je fino met energijo user posted image  Popoldne pa bom spet kot klada lezala, ampak z dobrim obcutkom haha

Aja, sem se odlocila, da ko se moja pika zbudi, da sibam v leclerca po ribice... pa morda se za jutri kupim hobotnice- muzgovce ... imajo pa v leclercu en fantasticen krompir za pect, francoski. NORO dobro. Se splaca mal vec denarja dat, ampak okus je bozanski.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.11.2008 11:25:35   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: aprilko

Pozdravljene vse,

trenutno sem nova in tudi pričakujem otročka  aprila.
V ponedeljek imam UZ morfologijo al kako se že reče, pa me prav zanima oz se veselim
da spet vidm svojga metuljčka.
Joj, kar mal sm zaskrbljene zdele ga že dva dni nism čutila, pa upam da je vse ok.
Včerej sm šla pa na en trimček in ko sem prišla domov sem čutila take bolečine med popkom in spodnjim delom da sm komej hodila, sploh nevem kva je to. danes tudi še  ni čisto popustilo upam da ni kaj narobe.


aprilko morda bi pa morala tole trimčkanje malo opustit, saj lahko namesto trimčanja čisto lepo hodiš..ne me narobe razumet - tudi sama sem bila 10 let aktivna športnica in mi je zdaj prov hudo, ko gledam kako drugi tekajo oko in joggirajo, sama pa le počasi - po nasvetih G - hodim po goxdu ali parku. Tako ali tako pa sedaj, ko si na polovici, če sem prav razumela, je priporočen pulz nosečke tam okoli 140 udarcev..tako da..slow down! hehe

Junona...vsa moja pozitivna energija zate!!! user posted image

(odgovor članu aprilko)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?