|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 18:31:15   
*Junona*
Tole sem zadnjič v Leclercu kupila za user posted image , da bo poleti ležal lepo v senčki.

user posted image

user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 18:32:13   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

evo..jst sem pa spekla krofe..pa še ratali so mi..sam se mi zdi,da ne bodo imeli dolg rok trajanja...

pa opazla sem,da me ni na seznamu za RD...rojena pa sem 15.9.1983

pa zabeležena sem pod napačen PDP..če se bo slučajno aketri dalo to popravit...rok imam 22.4.



Bravo za krofke, sigurno so dobri.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 18:35:30   
*Junona*
Še moji slikici iz srečanja(naju s Sončkom nimam).

user posted image


user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 18:37:45   
*Junona*
In moj bušek. Stari smo 31t1d.user posted image


user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:11:37   
april09
Tole brosuro priporcam, da jo najmanj natancno preberete, ce ne natisnete... Handling otroka.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:17:05   
jernejav
Evo tudi mene iz pregleda....user posted image  v redu, ima 21000g in prav živahen. Nama je med UZ pokazal jeziček, tako da sva se z G tako smejala, da je prišla sestra v ordinacijo pogledat kaj se dogaja....že zdaj pravi lumpuser posted image user posted image . Potem mi je pa še lepo slikico za očka naredil.
Jaz pa sem od danes naprej v bolniški in moram več počivati, ker mi krvni tlak močno niha. Naslednji pregled pa imam še vedno 3.3.2009, mi bo delal CTG in test toksoplazme.

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:18:36   
jernejav
IZVIRNO SPOROČILO: april09

Tole brosuro priporcam, da jo najmanj natancno preberete, ce ne natisnete... Handling otroka.



Se strinjam, zelo dobra brošura. Nam so jih dali v materinski šoliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:23:12   
nmag
Anchika vse najboljšeuser posted image user posted image

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:26:41   
rea27
anchika tudi jaz ti želim vse naj naj!! Danes je samo tvoj dan, kar mal dirigiraj :)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:26:48   
april09
user posted image Anchika, vse naj naj

jernejav.. tvoj otrocek je pa fenomen user posted image  mal heca na napisane grame user posted image user posted image  Zdaj pa le pocivat user posted image

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:28:37   
rea27
eno vprašanje: e je še kateri slabo po vsem kar poje? Ne vem, počutim se dobro, ne bi rekla da se me kaj loteva..A mislite, da je to krivo zadnje trimesečje in mi je zopet slabo kot na začetku?
Sem bila na prehodu, je bilo vse ok, drugače počivam na veliko, tako da ne vem kje bi staknila karkoli..hmm...

Lepo bodite..in aja, prov luškane slikice ste lepo nalimale...!!! Vse ste take lepe nosečkice :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:31:51   
*Junona*
Rea, po moje je to zato, ker ti maternica pritiska na želodec. Jej večkrat in po malem.

A si že naročila Angelcare?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:32:00   
Cveta28
Junona kako lepo ležalko si kupila za user posted image . Sigurno ti bo v toplejših dnevih prav prišlo. IIIII kak lep buši. Tudi v 'živo' je izgledal fenomenalno.
April09 THX ta brošuro. Sem si jo kar sprintala in jo bom prebrala za lahko noč.
Krofi - neverending story. Imam občutek, da bodo naši malčki zrasli v velike krofke user posted image user posted image user posted image Že zjutraj sem omenila, da je tast prinesel domov krofe. No, da pa je bila mera za danes resnično polna nam je prinesel še blejske kremšnite. Potem se pa čudimo od kod ves ta cuker in kg user posted image
Ravnokar sem se vrnila iz faksa, da sem s profesorjem uredila vse potrebno glede izpita. Upam, da bom junija resnično šla na izpit.

< Sporočilo je popravil Cveta28 -- 24.2.2009 19:35:48 >

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:36:09   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Junona kako lepo ležalko si kupila za user posted image . Sigurno ti bo v toplejših dnevih prav prišlo.
April09 THX ta brošuro. Sem si jo kar sprintala in jo bom prebrala za lahko noč.
Ravnokar sem se vrnila iz faksa, da sem s profesorjem uredila vse potrebno glede izpita. Upam, da bom junija resnično šla na izpit.



Hvala.user posted image Enako.user posted image user posted image user posted image

Pridna.user posted image Js se pa učim ampak gre tako počasi... pa misli mi uhajajo k user posted image .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:36:14   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Rea, po moje je to zato, ker ti maternica pritiska na želodec. Jej večkrat in po malem.

A si že naročila Angelcare?



ja, Junonca..ga imam že kak mesec..:) Dober nakup!! Sem ga naročila preko prijatelja iz Anglije, tako me je prišel 100 EUR, namesto 160 EUR. Pa ti? Si ga tudi že kupila?


_____________________________

rea27


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:37:31   
jernejav
IZVIRNO SPOROČILO: april09

user posted image Anchika, vse naj naj

jernejav.. tvoj otrocek je pa fenomen user posted image  mal heca na napisane grame user posted image user posted image  Zdaj pa le pocivat user posted image


hihi, ja mi ena ničla ušla....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:37:39   
*Junona*
Ne, mi je tako žal, da ga nisem preko tebe. Iščem sedaj najugodnejšo varianto, časa pa ni več veliko. Upam, da najdem kaj pametnega.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:39:23   
*Junona*
Anchika, vse naj naj za tvoj praznik!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:39:55   
jernejav
Anchika
user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:49:58   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ne, mi je tako žal, da ga nisem preko tebe. Iščem sedaj najugodnejšo varianto, časa pa ni več veliko. Upam, da najdem kaj pametnega.


ja, žal, saj sem takrat spraševala..zdej pa na žalost ni več mogoče, ker je kolega na dopustu...mislm, potem bo že verjetno prepozno..
Poskušaj se tako zment - sej boš kaj dobila - kake bone pa to, pa takrat kupi, že če ti kdo da dva bona po 20 eur, je to ugodno, tako še vedno nekaj prišparaš :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:53:58   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: rea27


IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Ne, mi je tako žal, da ga nisem preko tebe. Iščem sedaj najugodnejšo varianto, časa pa ni več veliko. Upam, da najdem kaj pametnega.


ja, žal, saj sem takrat spraševala..zdej pa na žalost ni več mogoče, ker je kolega na dopustu...mislm, potem bo že verjetno prepozno..
Poskušaj se tako zment - sej boš kaj dobila - kake bone pa to, pa takrat kupi, že če ti kdo da dva bona po 20 eur, je to ugodno, tako še vedno nekaj prišparaš :)


Saj vem, saj ni panike... takrat še nisem bila prepričana v nakup, zdaj pa sem se pozanimala in vse mamice pravijo, da je to najboljši nakup, ki so ga napravile. Vsekakor ga bom kupila.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 19:59:55   
*Junona*
Rea, kateri model imaš ti? AC 401?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 20:07:30   
rea27
ja, točno tega. Veš je moj dragi bl tehnični tip in pravi, da je ta najboljši :) Saj veš igračke pa atiji :)


_____________________________

rea27


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 20:10:50   
sonček85
ja kr countryja,sem ga zagledala in se mi ga je zluštalouser posted image user posted image user posted image user posted image

krofi jajaj ,ni panmike tud če ob 24.00user posted image user posted image user posted image user posted image
mlavla :urejeno,to so zadnji podatki ki si nam jih posredovalauser posted image
junona:u kako bo otroček ležal lepo poleti pa še vroče mu ne bouser posted image user posted image
jernejav:super za pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Aprilčice 2009-II.del
24.2.2009 20:14:59   
brigita23
Ojla punce

Kako ste kaj danes? Ste dobile kaj za pusta hrustauser posted image ? Jst sem.....krofe.
Midva z dragim sva šla danes zopet po nakupih. Prvo sva šla v Mb v Ruterja in sva mislila, da se bova tudi kr obrnila ko je pa tako snežilo. No po urici in pol je prenehalo in midva sva se odpravila proti Avstriji. Prvo sva šla v Ikeo po omarico za našga sončka, nato pa še po cotke.
Me je moj skos gnjavu, da ne bom preveč kupovala, na koncu je pa on prišel z večjim kupčkom cotk na blagajno kot jstuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jst sem bolj bodije pa trenirkice kupovala, on pa je nabral vsega po malo. Pa sej se je res težko upret ko majo pa same lepe stvari.
Po težkih nakupih me je povabil še v Burger King, kjer sem brez slabe vesti zmazala en Burger King XXLuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmmmmmm, je bil dober.
Tudi zase sem kupila ene hlače in srajčko, ter v garderobni omari pod tistimi svetlimi lučmi ugotovila da sem po stegnih dobla strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sem mojga nakregala, češ da bi mi lahko povedal, pa je bil zelo uvideven in me tolažil češ lubica sej to bo po porodu vse zginal, teb ko si taka migica drugačuser posted image user posted image user posted image
No vidim, da ste ble danes zlo pridne s pisanjem, tko da grem zdej mal nazaj brat.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?