|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 13:13:30   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Se opravičujem. Masturbiram. user posted image  

---------------------
Je že okay, samo ti uživaj, sine user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 13:19:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

.a šit jih ne smem, me bo monti kregal

A kokice so prepovedane? Tudi če jih narediš v mv, brez maščobe? Saj potem so samo OH, nič drugega... Nimam pojma sicer, vem samo kolikor je oče nekoč delal to dieto (je delovala, samo se mu ne da več ubogat, ehheuser posted image )




Saj to, da je samo OH je ok. Samo višina GI je pomembna. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 13:22:42   
Anonimen
A smo na kulinariki,al kaj? Dajmo kaj bolj gajsnega.user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 13:26:58   
tanikaa
Saj na službeni poti moraš tudi jesti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 13:51:30   
ronja
Saj to, da je samo OH je ok. Samo višina GI je pomembna.

Ajajaj, a vidiš, ko še nisem hujšala pa ne vem! no, hvala, bom vedela, če bo treba po porodu kaj dol sklatit (upam, da bo vse šlo kot prvič samo in hitro...)

anonimna, pa saj kokice se da prav seksi jest... Jih mečeš lubiju, on jih pa lovi z usti... pa delaš to na postelji in potem moraš pojest vse kokice, ki so pristale kje drugje na njegovem telesu... In če dobro ciljaš  oz. če ravno prav fališ usta, ni vrag, da ne bi ratalo gajstnouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 19:40:07   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Med poslovno večerjo in po nežnih dotikanjih pod mizo, mi je zašepetal številko sobe, če sem pri volji.


Pa milijon dolarjev je ponudil, a ne?

Preveč filmov gledaš punca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 19:47:05   
Anonimen
ok, jaz sm blond pa ne štekam....zakaj je treba kle gor vsakč k ga fašete povedatuser posted image
A to za evidenco?user posted image

Pa ok, to me sploh neb motilo če bi celo mela kkšna mal jajčk pa napisala kkšno sočno kaj so počele s temi ljubimci. K tisto šepetanje pa iskrce pa bla bla bla.....mislm, kej bl pikantnega biuser posted image

Za nas reve, k na poslovna potovanja ne hodmo al pa spimo same tamuser posted image

(odgovor članu RayBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:16:58   
sanja nk.
hello
sej mogoče sem prepozno to napisala, user posted image user posted image user posted image user posted image , ni mi jasno zakaj te matra drugi user posted image user posted image , ne vem ajde te ne poznam , ampak kako naj to povemuser posted image , očitno ti ni mož dovolj dober ali pa si se ga naveličala.....dobr to sem mogoče preveč napisala, samo jaz ga nisem nikoli in ga ne bom prevaralauser posted image , ne vem zakaj , sva skupaj že 14 let pa še pred tem sva bila skupaj 3 leta, samo če bi pa ga že , bi me pa tako žrlo da bi mu takoj vse zblebetala......, sej je to res da smo ženske vedno polne skrivnosti, samo ne vem za druge ampak midva sebe do potankosti poznava user posted image user posted image in sva še danes enako privlačna eden drugemu ker počneva kar naprej nekej novega .............saj veste kje pa kaj mislem user posted image user posted image user posted image user posted image , popestri si spolno življenje pa ne bo potreben ljubimec.............sej vem zdej me boste pa vse napadle..........user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:19:06   
ssevin
Seks na službeni poti? Po mojem ne more bit slabo.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:21:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Seks na službeni poti? Po mojem ne more bit slabo.
Evribadi spredi, zadi. A stara?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:21:12   
Anonimen
Nikoli ne reci nikoli. Zarečenega kruha se največ poje.user posted image

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:21:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nikoli ne reci nikoli. Zarečenega kruha se največ poje.user posted image
Sexa, ne kruha. SEXA!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:22:37   
Anonimen
...si ga je katera/i privoščil/a?


Pri nas gre vse v boniteto, tak da se ne splaca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:23:56   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Seks na službeni poti? Po mojem ne more bit slabo.
Evribadi spredi, zadi. A stara?



Ja, ja. Mislim že sam naslov seks na službeni poti, te pritegne. Sliši se že dobro.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: seks na službeni poti
26.11.2008 20:55:09   
bibica1
jest tega nism nardila in pomojem tud nebiuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: seks na službeni poti
27.11.2008 9:01:36   
Anonimen
Kot da se še nobeni izmed vas ni zgodilo, da je kdaj flirtala z nekom, no jaz sem šla pač korak dlje. Malo je bilo tudi alkohola vmes, ki nama je dal pogum, da sva šla tako daleč. In ne ni mi žal.

In ja, z možem imava probleme. Sva jih imela že preden sem šla na službeno pot. Samo varanja nisem načrtovala, se je pač zgodilo. Prilika dela tatu, al kako že. Tip je bil pač za moje oči vreden greha. Tukaj nisem pisala zato, da bi se hvalila, ali da bi »jokala«, kaj mi manjka doma pri možu, samo zanimalo me je, ali je še kje kakšna/kakšen izmed vas, ki se mu je to zgodilo.

Očitno ste vse zelo zveste in se vam v cca 15/20 letih zakona/zveze ni zgodilo niti enkrat, da bi si kdaj želeli s kom dlje od nedolžnega flirtanja oz. ste željo tudi udejanili.

Očitno sem samo jaz taka »packa«. So what.

(odgovor članu bibica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: seks na službeni poti
27.11.2008 9:09:36   
tweed
midva sebe do potankosti poznava


user posted image  SOrry, poklicna deformacija... Jaz tudi sebe poznam do potankosti...user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: seks na službeni poti
28.11.2008 17:48:09   
RayBan
Dajta se z možem doma malo vsest in predebatirat stvari. Lahko ga za začetek vprašaš to kar si nas.  Bo pogovor ziher stekel. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: seks na službeni poti
28.11.2008 23:17:59   
izkušen
Vsi bi kradli. Eni upajo drugi ne upajo. Ti drugi delijo moralne nauke onim prvim.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
28.11.2008 23:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu izkušen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: seks na službeni poti
29.11.2008 9:33:19   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: izkušen

Vsi bi kradli. Eni upajo drugi ne upajo. Ti drugi delijo moralne nauke onim prvim.



Aha, res rabiš ornk jajca za delovat za hrbtom nekoga. Kolko si pa star....16 in pol?

(odgovor članu izkušen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: seks na službeni poti
11.12.2008 0:19:51   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

hello
sej mogoče sem prepozno to napisala, user posted image user posted image user posted image user posted image , ni mi jasno zakaj te matra drugi user posted image user posted image , ne vem ajde te ne poznam , ampak kako naj to povemuser posted image , očitno ti ni mož dovolj dober ali pa si se ga naveličala.....dobr to sem mogoče preveč napisala, samo jaz ga nisem nikoli in ga ne bom prevaralauser posted image , ne vem zakaj , sva skupaj že 14 let pa še pred tem sva bila skupaj 3 leta, samo če bi pa ga že , bi me pa tako žrlo da bi mu takoj vse zblebetala......, sej je to res da smo ženske vedno polne skrivnosti, samo ne vem za druge ampak midva sebe do potankosti poznava user posted image user posted image in sva še danes enako privlačna eden drugemu ker počneva kar naprej nekej novega .............saj veste kje pa kaj mislem user posted image user posted image user posted image user posted image , popestri si spolno življenje pa ne bo potreben ljubimec.............sej vem zdej me boste pa vse napadle..........user posted image



Jaz se pa absolutno strinjam s tabouser posted image Mislim da če si s partnerjem dovzeten za kakšne nove vragolije mislim da ti jih še kje drugje ni treba početi?Ali pač nekaterim pa to ni dovolj...Sem v zvezi 3leta in nebom zaj nekaj pametovala ker nekatere imate res že zelooooo dolgo dobo za seboj in se svojimi partnerji še vedno super razumete in to je prav!!user posted image user posted image Fajn se mejteuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: seks na službeni poti
12.12.2008 15:28:54   
Anonimen
Anonimna sem zato, da ne boste srale po meni.
Anonimna: jaz te pa čisto razumem in user posted image  user posted image  user posted image . Na tvojem mestu bi naredila enako. Ampak samo, če bi ga poznala od prej. Sem bila pred letom dni v isti situaciji, ampak nisem šla tako daleč kot ti. Mi je pa žal, da nisem!!! Tudi midva z možem sva imela probleme in zgodilo se je... Sem sicer taka, da imam hitro slabo vest, ampak takrat je nisem imela. Sploh nič. Vsi ti najini SMS-i, pa ... Ko bi le lahko zavrtela čas nazaj, bi ga bolj izkoristila.
Pa ne govorit punce, da vam ne paše, če se kdo obrača za vami. Imate znova občutek, da ste lepe in zaželjene, po vseh teh dolgih letih samo z enim partnerjem. No, mogoče ste pa vse svetnice z obročkom. Jaz nisem in nobene take niti ne poznam.
Zato Anonimna: če nimaš slabe vesti user posted image , in še enkrat user posted image  user posted image  user posted image  za pogum. Vseeno pa premisli preden boš še enkrat v tej situaciji. Mogoče bi pa vseeno bilo vredno, da se pogovoriš z možem (sicer mu tega ne priznati ali omenjati. To je samo tvoja skrivnost. Tudi jaz imam eno user posted image , ki mi greje srce in vabi solze v oči) in probata rešiti težave, ki jih pač imata. Je pa res, da samo ti veš, kaj si želiš!

Bravo punca user posted image

(odgovor članu Mariposy)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: seks na službeni poti
12.12.2008 16:49:34   
Anonimen
Zadnja Anonimna, da nisi ti bila z mojim možem, ker je zgodba čisto ista. Moj mi je povedal celotno zgodbo in v njegovi glavi ni bilo tako romantično kot si ti predstavljaš. Midva sva bila na robu ločitve, ker sva se kregala in takrat je šel na službeno pot kjer se mu je ena skoz ponujala in njegove besede so bile moški **** se mi je dvignu in hotel sem jo izkoristiti in ja pihal sem ji na dušo ampak zgolj samo zaradi seksa. Drugače se mi pa ženska smili, ker je mislila kako sem zaljubljen v njo. In ja ni šel z njo nikoli naprej tudi ko so prišli iz službene poti zato ker je ugotovil, da ima ženo vseeno najraje. Ženska se mu je ponujala še naprej in bilo mu je že vse skupaj bolno in takrat je meni tudi vse povedal.

Lej lahko, da nisi ti samo ne si predstavljati pri moških, da so takoj zaljubljeni in joh in sploh pri njih gre samo za potrebo če vidijo možnost, da bi lahko bilo kaj. K sreči je meni moj vse priznal in od takrat sva se zmenila, da morava delati veliko na najinem odnosu, da se več ne odtujiva. Tudi sam je priznal, da bi mu bilo hudo če bi naredil korak naprej ker mene nebi rad izgubil nikoli.

Moje mnenje, da je potrebno prvo delati na odnosu s partnerjem preden se spustiš v avanturo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: seks na službeni poti
12.12.2008 16:51:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: izkušen
Vsi bi kradli. Eni upajo drugi ne upajo. Ti drugi delijo moralne nauke onim prvim.

Se strinjam. Kruto, ampak resnično.

(odgovor članu izkušen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?