|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 7:26:59   
pika_b
Pozdravljene

Konec meseca julija pričakujemo :duda:, v včerajnšnji Mercatorjevi reklami pa sem zasledila zložljivo posteljico po ugodni ceni cca.10.000,00sit.

Ker smo večkrat z doma (babice,dedki,vikend,morje) bi nam takšna prenosna poseljica prav prišla, vendar sem malce skeptična, saj ne vem kako je z dnom ali je potrebna še dodatno nabaviti kakšno trdno podlogo ali je že sama po sebi fiksna, ko jo sestaviš.

Morda se vam bo zdelo vprašanje malce :),vendar to bo naš prvi:duda: in še takšne stvari sedaj spoznavamo.

Prosim vas za kakršen koli nasvet glede uporabe (praktičnosti) ali nakupa zložljive posteljice, saj se cene gibajo od 10.000,00 pa tja do 30.000,00 sit.

Za kakršenkoli nasvet vam bom zelo hvaležna.
Pa lep dan želim vsem.

pika_b
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 7:42:16   
lin
Tako ti bom svetovala kr kupi jo ker je res zelo ugodna cena.
Mi jo imamo in je zelo praktična za na potovanje ali ko prespimo pri noni,pa zdaj jo doma uporabljam še za stajico,tako da je še en strošek manj,nisem rabla kupovati stajice:):bravo:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 7:51:11   
Jančika_
Dno je trdno, ponavadi je zraven še taka malo mehkejša podloga. Da se kupiti tudi zložljive jogije za te posteljice, samo cena ni glih simpatična ponavadi (skoraj toliko, kot posteljica).

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 8:16:38   
sa
pika v Baby centru je akcija in je prenosna posteljica 8.990,lp

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 10:10:50   
tinadvojčica
Sa katera posteljica pa je v BC?

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 10:13:00   
Carovnica Mica
dans je prisel nov katalog od bc,cena je 8.990sit.je od abc-ja:duda:

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 10:16:05   
Žan Luka
Mi smo od abc-ja zložljivo posteljico kupli našmu malemu :duda:, pa je prav fajna:bravo:. Če gremo kam mali vedno prespi v njej celo noč in se sploh ne zbuja, tk ko se mogoče kdaj doma in hoče čaj! Ne vem al ga klima zdela al kaj?!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 10:55:27   
tejč
Ej, punce, a se tem prenosnim posteljicam da dvignit dno na višji nivo? Enkrat sem slišala, da se to priporoča, da se tok ne sklanjaš tja dol...

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 10:58:15   
sa
Po mojem odvisno od modela,ene sem gledala v katalogu imajo zdraven se igralo,pa povijalno desko,pa dno se da spreminjat...8)

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zložljiva posteljica
31.3.2005 14:24:13   
pika_b
sa hvala za nasvet.
Sem danes šla pogledat v BC kateri model je to in jo grem jutri kar kupit.
Modeli, ki jih opisuješ (z igrali, previjalna,...) so prav tako na razpolago v BC vendar je temu primerna cena 30.000,00 sit.

Mi jo potrebujemo samo za k babici, itd. je tale, ki je znižana na 8.900,00 super. Akcija se začne jutri 1.4.2004. Pri znižanem modelu je na razpolago več barv posteljic.

Hvala še enkrat vsem za pomoč.

lp pika_b

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?