|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gorenjske nosečke
21.2.2009 15:16:04   
Janci F
Jaz se nisem nič našemila, ker nisem prevelik oboževalec pusta in zamaskiranih ljudi, predvsem v večernih urah.
Verjetno imam neke vrste fobije.user posted image

Otroci maškare so pa fuuul luštkani.
Rodila bom v Kranju in moram reči, da sem kar nekaj lepih stvari slišala o tej porodnišnici.

Verjetno bom pusta bolj praznovala, ko bom lahko otroke našemila.
Krofi so pa itak zakon, ponavadi ji kar kupim, vedno ratajo. user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 8:41:02   
*kinnie*
Dobro jutro Gorenjkeuser posted image

Vidim, da ste pridno uživale vikend, ko je bil tuu na RR kar mali mrkuser posted image

Mene še vedno mučijo obupne slabostiuser posted image ...no saj bo bolje. V nedeljo pa smo šli na enodnevni izlet na Dolenjsko in raje ne povem, kako je izgledalouser posted image .

Nič, do konca popijem kavico, potem pa ven na sončkauser posted image

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 8:53:56   
baby blue
dobro jutro gorenjke

vidim da nas je kar veliko na seznamu... PDP imam 13.09.2009 to je moja prva nosečnost, stara sem 25 let, okolica Jesenic

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 9:20:24   
maayaa
Dobro jutro tut v mojem imenu


baby blue  dobrodošla med gorenjkami.


Moje počutje se je zadnji teden res izboljšalo, zdej smo v devetem  tednu.
Nekaj me skrbi: prvi UZ pregled sem imela 4.2, naslednjega (posvetovalnico) imam pa šele 31.3, dan prej pa NS - a ni to nekam pozno za posvetovalnico, šele v 14 tednu, ne vem. Do takrat je še dolgih pet tednov pa me mal skrbi.   user posted image  user posted image  user posted image


user posted image    Lepo se mejte, pejte mal ven na sončka

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 11:13:51   
anny1
Hallo,
Prvo da napišem podatke : PDP:30.5.09, bo fantek, user posted image *3, 26 let, dopolnila pred 10 dnevi, skratka, upam da sem vse napisala,
*kinnie* , hvala, sem bila v porodnišnici in plodovnica je spet primerna hvala bogu, se pa še odpiram in lahko samo čakamo kaj bo, no sedaj mi je važno da sem iz krize ven, otrok bi sicer moral v ink. a vseno bi preživel, sem malo pomirjenauser posted image , tko da čakamo kaj se bo dogajalo, uf ta negotovostuser posted image , punce kako ste kaj ve?
Lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 11:19:36   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: maayaa

Dobro jutro tut v mojem imenu


baby blue  dobrodošla med gorenjkami.


Moje počutje se je zadnji teden res izboljšalo, zdej smo v devetem  tednu.
Nekaj me skrbi: prvi UZ pregled sem imela 4.2, naslednjega (posvetovalnico) imam pa šele 31.3, dan prej pa NS - a ni to nekam pozno za posvetovalnico, šele v 14 tednu, ne vem. Do takrat je še dolgih pet tednov pa me mal skrbi.   user posted image  user posted image  user posted image


user posted image    Lepo se mejte, pejte mal ven na sončka

ne ni pozno, jez sem isto imela, pa sem se pol tko slab počutla pri moji G pa je treba čakat 2h, in sem pol za mal prestavla, tko da sem dobla termin k sem malo manj čakala, drugače pa je to normalno, sej tko ne morjo nič na začetku in manj ko rofkajo bolje je- mislim, manj problemov ti lahko povzročijo, saj je za izognitev ss najbol pomembno da pride ženska čez cca 16t-potlej pa je verjetnost vse manjša, tko da nič ne skrbi, in
lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 15:25:36   
BarbyD
Lep dan še od meneuser posted image

anny1 kako pa to da se že odpiraš? saj lahko da si že kaj napisala samo nisem zasledila...meni je tudi grozil prezgodnji porod samo se je za enkrat kar umirilo vse skupaj...tako da upam da bo čim dalj zdržal user posted image je pa že izven tiste nevarnosti da nebi preživel tako da sem bolj mirna če se slučajno kaj začne...

Drugače je pa danes prov pčuden dan se mi zdiuser posted image alpa sem jaz čudnauser posted image kar tak čuden pritisk imam v glavi da sem komaj pokonciuser posted image

maaya na začetku so pregledi približno na en mesec če je vse ok, bolj proti koncu ko si bolj so pogosti user posted image tako da nič skrbet, če te pa slučajno kar matra pa pokličeš pa greš preden imaš posvetovalnico...se pa na začetku zelooo vleče ja ker komaj čakaš da izveš kaj novega in potem se ti te pregledi zdijo res daleč narazenuser posted image

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 15:42:35   
BarbyD
FEBRUAR

* Mačka 27 20.02.2009, 1 user posted image , 25 let, Šenčur ?



MAREC

* Janaja 30.03.2009, ?user posted image , 25 let, Šk.Loka user posted image



APRIL

* Cveta 10.04.2009, ?user posted image , ? let, Ljubljana user posted image



MAJ


* BarbyD 09.05.2009, 2user posted image , 25 let, Kranj user posted image
* Mary12 12.05.2009, ? user posted image , 28 let, Jesenice ?
* Anny1 30.5.2009, 3 user posted image , 26 let, Predvor user posted image
* Helikop 30.05.2009, 1user posted image , 25 let, Kranj ?
* Shirley 31.05.2009, 1user posted image , ? let, Bled ?



JUNIJ

* JanciF 05.06.2009, 1 user posted image , 27 let, Kranj user posted image
* Tadejluka 08.06.2009, 3user posted image , 27 let, Podnart ?
* Dodi 20.06.2009, 8user posted image ,11user posted image 34 let, Selška Dolina user posted image
* Ninta 22.06.2009, ?user posted image , 32 let, Kranj ?
*Luši 30.06.2009, ?user posted image , ? let, Tržič ?



AVGUST

* Alisa ?.08.2009, 2user posted image , ? let, ? ?



SEPTEMBER

* *Blu* 05.09.2009, 2user posted image , 29 let, Kranj user posted image
* baby blue 13.09.2009, 1user posted image , 25 let, Jesnice ?
 
 


SKUPAJ: 18

PRIČAKUJEMO : 
4 user posted image user posted image
1 user posted image user posted image  
3 user posted image user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 16:00:35   
maayaa
user posted image     A s septembrom se pa pri gorenjkah seznamček neha???   user posted image

Name si pozabila, sem oktoberka    user posted image user posted image user posted image

(zdej sem pa mal zalostna...)


papa user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 17:52:58   
BarbyD
oo sory...sem zgleda spregledalauser posted image v bistvu sem te po nesreči ven zbrisala...ker vem da asem te imela zraven...bom dodala nazaj...

veš da te ne damouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 17:55:50   
Janci F
Moram priznati, da komaj čakam na porodniško.
Ko se bomo srečevale z vozički in delale ogromno kilometrov s svojimi user posted image .

Upam, da se bomo kdaj še prej srečale na kakšni kavici, da ne bomo ostale znanke samo na forumu.
Jaz sem v Kranju šele par let in tukaj nimam kaj dosti prijateljic, saj večino časa preživim v Ljubljani zaradi službe.
Ko bom pa na porodniški, se bom pa maksimalno potrudila, da se bom čimbolj izogibala Ljubljani, saj sem je že ful naveličana.

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 17:57:18   
BarbyD
FEBRUAR

* Mačka 27 20.02.2009, 1 user posted image , 25 let, Šenčur ?



MAREC

* Janaja 30.03.2009, ?user posted image , 25 let, Šk.Loka user posted image



APRIL

* Cveta 10.04.2009, ?user posted image , ? let, Ljubljana user posted image



MAJ


* BarbyD 09.05.2009, 2user posted image , 25 let, Kranj user posted image
* Mary12 12.05.2009, ? user posted image , 28 let, Jesenice ?
* Anny1 30.5.2009, 3 user posted image , 26 let, Predvor user posted image
* Helikop 30.05.2009, 1user posted image , 25 let, Kranj ?
* Shirley 31.05.2009, 1user posted image , ? let, Bled ?



JUNIJ

* JanciF 05.06.2009, 1 user posted image , 27 let, Kranj user posted image
* Tadejluka 08.06.2009, 3user posted image , 27 let, Podnart ?
* Dodi 20.06.2009, 8user posted image ,11user posted image 34 let, Selška Dolina user posted image
* Ninta 22.06.2009, ?user posted image , 32 let, Kranj ?
*Luši 30.06.2009, ?user posted image , ? let, Tržič ?



AVGUST

* Alisa ?.08.2009, 2user posted image , ? let, ? ?



SEPTEMBER

* *Blu* 05.09.2009, 2user posted image , 29 let, Kranj user posted image
* baby blue 13.09.2009, 1user posted image , 25 let, Jesnice ?



OKTOBER


* Maaya 1.10.2009, 1user posted image , 27 let, Kranj user posted image    

  
 


SKUPAJ: 18

PRIČAKUJEMO : 
4 user posted image user posted image
1 user posted image user posted image  
3 user posted image user posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 18:00:07   
BarbyD
JanciF bi blo fino ja da se dobimo kaj pred porodmuser posted image  iz katerega konca Kranja pa si? tudi jaz sem šele 2 leto tukaj, in vse ki jih poznam so ta mesec zaklučle s porodniško user posted image  malo zaostajam za njimi heheuser posted image user posted image  

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Gorenjske nosečke
23.2.2009 19:08:38   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: BarbyD

JanciF bi blo fino ja da se dobimo kaj pred porodmuser posted image  iz katerega konca Kranja pa si? tudi jaz sem šele 2 leto tukaj, in vse ki jih poznam so ta mesec zaklučle s porodniško user posted image  malo zaostajam za njimi heheuser posted image user posted image  


Jaz sem doma na Primskovem, blizu planine.

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 8:12:48   
*kinnie*
anny1, jaz držim pesti, da bo mali še nekaj časa počakal v tvojem bušijuuser posted image ...tako sem jaz vedno trepetala pri teh tednih, tja nekako do 32. tedna,...potem pa sem se končno sprostila....

maayaa: Pri nas G naroča na 4 tedne, čeprav mislim, da ni nič narobe, če je razmak med pregledi v začetku nosečnosti malo večji...

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 8:15:09   
BarbyD
Jutro punceuser posted image

Dans sm za razliko mal bolj zgodnauser posted image

Janci F jas sm pa iz planine...pol pa nisva daleč narazn domauser posted image kakšn sprehodk bo mogu kdaj padtuser posted image

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 8:15:23   
*kinnie*
In še krofi za pustni torek user posted image

user posted image

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 8:17:32   
*kinnie*
uuuu zdaj sem pa še jaz izpadla iz seznamauser posted image user posted image

PDP 25.september, 3. otroček, Radovljica, 29 let

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 8:27:19   
*blu*
Dobro jutro!

Danes pa navali na krooofeeee. Njami, jaz jih obožujem.

Na seznamu je prišlo do manjše napake, moj PDP ni septembra ampak 7.6. (junij). Bi prosila tisto ki ureja, če popravi. Hvala! Rodila bom pa v Trbovljah.



_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:13:44   
baby blue
Dobro jutro

Sem opazila da imam za spol še vprašaj napisan.. ne veva še kaj bo imava sicer občutek da bo punčka ampak se nikoli ne ve :)

in kako ste kaj?... greste kaj v maškare? :)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:23:34   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*


Danes pa navali na krooofeeee. Njami, jaz jih obožujem.



Jaz sem se jih pa že v soboto takooo najedla, da mi sedaj niti na misel ne pridejo večuser posted image

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:24:36   
BarbyD

MAREC

* Janaja 30.03.2009, ?user posted image , 25 let, Šk.Loka user posted image



APRIL

* Cveta 10.04.2009, ?user posted image , ? let, Ljubljana user posted image



MAJ


* BarbyD 09.05.2009, 2user posted image , 25 let, Kranj user posted image
* Mary12 12.05.2009, ? user posted image , 28 let, Jesenice ?
* Anny1 30.5.2009, 3 user posted image , 26 let, Predvor user posted image
* Helikop 30.05.2009, 1user posted image , 25 let, Kranj ?
* Shirley 31.05.2009, 1user posted image , ? let, Bled ?


JUNIJ

* JanciF 05.06.2009, 1 user posted image , 27 let, Kranj user posted image
* Blu 07.06.2009, 2user posted image , 29 let, Kranj user posted image
* Tadejluka 08.06.2009, 3user posted image , 27 let, Podnart ?
* Dodi 20.06.2009, 8user posted image ,11user posted image 34 let, Selška Dolina user posted image
* Ninta 22.06.2009, ?user posted image , 32 let, Kranj ?
*Luši 30.06.2009, ?user posted image , ? let, Tržič ?



AVGUST

* Alisa ?.08.2009, 2user posted image , ? let, ? ?



SEPTEMBER

* *kinnie* 25.09.2009, 3user posted image , 29 let, Radovljica ? 
* baby blue 13.09.2009, 1user posted image , 25 let, Jesnice user posted image
  
 


SKUPAJ: 18

PRIČAKUJEMO : 
4 user posted image user posted image
1 user posted image user posted image    
4 user posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:29:31   
BarbyD
No upam da mi bo le uspelo spacat tale seznamčekuser posted image  mi mal nagaja ko ga hočem kopiratuser posted image

Js bi tud kakšen krofek lahko danes user posted image

blu kako pa to da v Trbovljah? jaz sem ravno zdej brala od Kranjske porodnišnice in imajo ene res grozne izkušnjeuser posted image user posted image  zdej pa res ne vem če nebi šla še enkrat na Jeseniceuser posted image user posted image user posted image  jaz sem že tako bolj taka da se ne znam postavit zase in če bom naletela na kakšno nesramno babico ne vem kako bom speljala poroduser posted image  že tako sem ena jokica zdej ko sem nosečauser posted image  

Zdej me je še bolj strah kot me je blo prejuser posted image

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:32:39   
anny1
BarbyD - nevem točno a sem napisala ali ne, ja odpiram se ker sem imela že prej probleme z maternico, potlej pa še 2*user posted image  oz.to je sedaj peta sam sta bla 2*ss med prvo in drugo user posted image , zdej je pa tudi user posted image  kar ena za drugo, sej sem 27.1.2008 rodila, 23.8.2008 pa ponovno user posted image , tko da je zlo blizu 2 in 3-jauser posted image , so mi že od začetka povedal da bo precej naporo, samo če se je že po čudežu dogodilo naj saj poskušam zdržat sej sem imela že tko pod 1% možnosti da bi sploh lahko user posted image  v tretje, in je takoj doc.dr. k me je že 6*operiru na maternici povedu da bo kriza in da bom mogla ful počivat,mirvat...blablabla, če bom hotla do konca prit. No sej če tko pogledamo sem jaz zdej tud čez kritično obdobje 26/27t, tko da kar bo bo, sem pomirjena da bo otrok preživel če se bo že zgodilo da se prej rodi, no sej sem imela pri prviuser posted image  tud probleme sam ne tko hude in tud odpirat se nisem začela pred 39t čeprav sem krče imela od 10t dalje, pri drugi user posted image pa morem reč da sem šla zlo dobro čez, sem se soočla z problemi šele po 32t rodila pa 39t 4/7 tko da nisem imela velik problemov, zdej pa user posted image  nevem krči že od 6t popadki pa kar vrstijo kljub boscopanom,magnesolom in počitku, tko da ne vem niti sama kaj naj pričakujem in kaj ne,
no kar bo bo
spet preveč blabla bla delam
lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Gorenjske nosečke
24.2.2009 10:38:13   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbyD

No upam da mi bo le uspelo spacat tale seznamčekuser posted image  mi mal nagaja ko ga hočem kopiratuser posted image

Js bi tud kakšen krofek lahko danes user posted image

blu kako pa to da v Trbovljah? jaz sem ravno zdej brala od Kranjske porodnišnice in imajo ene res grozne izkušnjeuser posted image user posted image  zdej pa res ne vem če nebi šla še enkrat na Jeseniceuser posted image user posted image user posted image  jaz sem že tako bolj taka da se ne znam postavit zase in če bom naletela na kakšno nesramno babico ne vem kako bom speljala poroduser posted image  že tako sem ena jokica zdej ko sem nosečauser posted image  

Zdej me je še bolj strah kot me je blo prejuser posted image

jaz ti svetujem v Lj da greš, sej je kaka k je mal čudna sam so pa prijazne jaz sem že 2*tam rodila pa sem ful zadovolna pa še obakrat sem isti tim dobila dr.Pušenjak in babco Katarino k je iz Golnikauser posted image  tko da sem bla v dobrih rokah čeprav sem ful tečna pacienka so zmano lepo ravnaluser posted image
lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?