|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 17:22:09   
Anonimen
Od A do Ž vse dni v letu 2009 želiva Sara in Didlinaa

Atraktivno Bogato Cvetoče Čilo Darežljivo Enkratno Fino
Genialno Hvaležno Igrivo Jasno Kulturno Lepo Mirno
Naravno Opazno Pravično Radodarno Svetlo Šarmantno
Toplo Ustvarjalno Varno Zadovoljno Živo.


Punce, uživajte zadnjo noč v letu 2008.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 18:49:37   
*Mojca*
Fajn praznujte in vse najlepše v letu 2009 tudi od moje malenkosti in Lukija user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 21:07:08   
sasa.vracko
hej
vsem skupaj želim SREČNO NOVO LETO 2009, da bi bili naši čmrlji zdravi in da bi še naprej uživale z njimi!

ninny - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čimprej okrevajta in javi se kaj!

kljub temu, da sem rekla, da sem bolj v penzionistični ulici, zunaj kar lepo pokajo user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 21:07:57   
Samsa
user posted image še od nas.

Hvala za družbo punce, se priporočam še za drugo leto user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še malo glasbe: TU , TU , TU....

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 21:14:45   
lunca14
niny.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da pridete čim prej domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....................vsem ostalim,ki ste bubani koš pikapokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......................in kar je najpomembneje srečno v novem letu,jaz vam želim predvsem zdravja,ker če nam bo to služilo,bo vse ostalo že kako............v tem letu si želim le veliko zdravja in nasmeh na ljudeh ki jih imam rada-to želim tudi vamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
31.12.2008 22:20:19   
Cofijana
Zivjo cveke , no da vam samo voscim srecno novo leto velik zdravja srece in predvsem zadovoljstva z vasimi soncki. Se slisimo drugo leto, ki zdaj kmalu bo. Caw bawuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://cofijana.moj-album.com/

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 0:35:53   
l.daisy
user posted image

vsem vam, drage moje in vašim najbližjim, še posebej pa junijčkom 2008 želim toplo, iskreno, vedoželjno, igrivo novo leto, polno smeha in radosti..... imejte se radi... user posted image



< Sporočilo je popravil l.daisy -- 1.1.2009 0:37:09 >


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Cofijana)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 0:56:51   
polly80
SREČNO 2009 DRAGE JUNIJKE!!!!!!!!!!!!

PREDVSEM ZDRAVJA NAŠIM PRINCEM IN PRINCESKAM!!!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

od 7.6.2008 naju razveseljuje najina zlata princeska Vita

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 9:42:54   
Anonimen
Dobro jutro.

Najprej  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse bolančkane.user posted image Posebej za Emo, ki je v bolnici.user posted image user posted image user posted image user posted image
Da čimprej ozdravite vsi skupaj.

Mi smo vstali ob 9-ih, po eni taki živčni noči. Sicer praznovanje je bilo ok, sam Sara nam je včeraj popoldne padla iz počivalnika na tla.user posted image Še dobro, da je bila privezana in je bil padec v milejši obliki. Padlča je iz jedilne mize, ko se je preveč stegnila za igračo pred sabo, bila je sekunda nepogleda nanjo. Hb je ve ok, smo jo pa opazovali celo noč, vsake pol ure. Je pa veseljak kot je ponavadi, tako da skrbi zaenkrat več ni, edino duša močno močno boli.user posted image

Skratka, uživajte še preostali dan v družbi najdražjih.user posted image

(odgovor članu polly80)
  Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 13:48:07   
Anonimen
Hvala punce za sms-e, stanje je danes malo boljše, sva bile dopoldne brez kisika,potem pa je spet padel na 92 tako, da ga spet malo dobiva. Je pa rekla dr. da je danes boljš, da ne sliši več toliko v pljučih in upam, da se stanje počasi izboljšuje in da prideva kmalu domov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 16:16:45   
slovenka
Drage junijke in mali princi in princeske:
tudi jaz vam vsem želim Z D R A V O   in   L J U B E Z N I   P O L N O 2009!

Itak čez 2008 ga ni, bodo tudi naši mali vse življenje omenjali to letnico, ampak samo da bo zdravo in zaljubljeno, pa bo super. 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 16:28:37   
HEI
živjo punce...

kot se za današnji dan spodobi najprej 
SREČN'GA PA ZDRAV'GA  user posted image  PA VSE LEPO V 2009 !!!
 
za vse bolančkane, predvsem Emo pa  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
lunca tvoja zgodba... noro... za pop.... to je samo potrditev da mormo bit super sitni in nadležni ko se gre za naše mulčke, ane? brez popuščanj user posted image user posted image
 
 

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 17:56:11   
babysolza
IZVIRNO SPOROČILO: polly80

SREČNO 2009 DRAGE JUNIJKE!!!!!!!!!!!!

PREDVSEM ZDRAVJA NAŠIM PRINCEM IN PRINCESKAM!!!user posted image user posted image user posted image




Se kr podpišem še jaz pod to! user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 18:00:46   
babysolza
Slovenka, ti si tudi lepo napisala! user posted image user posted image

Ninny, vidve pa čimprej domov in nazaj na RR! user posted image user posted image user posted image user posted image

Didlina - user posted image  Najbrž res tebe boli bolj kot Saro.

Sabina še vedno kašlja - začne okrog 1-ih ponoči in potem vstajamo do kakih 5-ih na pol urce, urco, potem pa še kaki 2 uri zaspi. Čez dan je skoraj čisto ok, vsake tolko mal pokašlja, ponoči jo pa prou meče. Smo šli še po ene kapljice za kašelj (Sinecod), mažemo, toplo cunjico dajemo in držimo pesti, da bo kmalu bolje.

Se grem še mal crkljat z mojima sončkoma, imejte se rade! user posted image user posted image  

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 19:19:46   
alea01
Drage junijčice 2008, vaše princeske, princi in partnerji.

Z letom, ki je prišlo ravnajte kot s čokolado......odvijte, ugriznite in uživajte.......
Naj bo sladko in srečno 2009

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 19:27:25   
alea01
no, da se še mal razpišemuser posted image

najprej bilijon pikalon za vse bolane.....predvsem za Emouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo čimprej doma pri sestrici in očiju

lunca14, lonapo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo zdravi, zaenkrat. Vozimo se še v lupinici in nismo več manekenske postaveuser posted image . Jemo kot se spodobi in HB ni več nobenih težav pri hranjenju. Imamo 3 obroke GH...zelenjavni, sadni in kaša zvečer. Od sadja jemo samo jabolko in hruško. Banane ne maramo. Jemo tudi še samo zelenjavo, nič še mesa, ne mlečnih izdelkov.... Imamo še bolj enolične obroke....
Špartanske vzgoje pri nam še ni bilo...ni potrebeuser posted image ...upam, da bo tako naprej. Izabela je strašno priden otrok.... in sem jo zadnjič vprašala, če je lahko še bolj pridna in mi je rekla; JA...user posted image . Prav, bo pa še bolj pridnauser posted image .

sasa.vracko- preobrazba je super, pa meni se nič takega ne zdi, da bi bilo napisano. aja, pa še to. Če si bila v ponedeljek v šparu z lukijem in z user posted image  in če ima luki rdeč voziček, potem sem te videlauser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 19:59:12   
anaj22
user posted image user posted image user posted image
pikepoke za male bolnike, da kmalu ozdravijo in za Emo da pride kmalu domov

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 20:08:22   
*anamor*
ninny res vama želim srečo z Emo. Pridita čimprej iz bolnice in se vrnita k nam na rr. Me je kar stisnilo, ko sem prebrala kaj se dogaja z vama, sploh zato, ker sva na isti dan rodile in imam posebna čustva do vaju oz. bolj vaju spremljam.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 21:04:52   
sasa.vracko
alea01 - žal nisem bla v šparu v ponedeljek, v bistvu kar cel nori december nisem šla z vozičkom v centre, ker je bla gužva user posted image  si eno drugo vidla, mam pa rdeč voziček od PegPeregotauser posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 21:09:23   
sasa.vracko
Razumem, da so prazniki, samo na RR je pa res ful mrtvilooooo. Pogrešam tud Kleopatro, pa Nyo, pa Tino28, pa še cel kup drugih punc...user posted image user posted image  pa po eni strani mam že povn kufer praznikov in bo kar pasal, ko gre moj v ponedeljek v službo!

(odgovor članu sasa.vracko)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 21:14:24   
alea01
sasavracko.......voziček je bil rdeč od pegperegota...špar je bil pa drug......ni v citiju....mal pomisli, če res nisi šla v kakšen majhen špar v ponedeljek, ne v mesto..na vas..user posted image

(odgovor članu sasa.vracko)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 21:24:33   
tteeaa
 Cenite življenje, radi se imejte in veliko se smejte!
SREČNO 2009!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
1.1.2009 21:25:37   
tteeaa
ninny- tebi  in tvoji malčici pa čimprejšnje okrevanje, mislim na vaju in vama res želim vse dobro.user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 7:14:49   
babysolza
Jutrčka!

Evo eno kavico za vse. user posted image

Mi smo spali tako tako, malo bolje kot prejšnje dni. Sabina še kar kašlja, v grlu se ji nabira sluz, sam kaj ko ne zna ven pljunit. Danes nam je končno ratalo, da jo je fajn zagrabilo, ravno ko sem jo imela na rami - je šla taka porcija ven, da nisem mogla verjet. Upam, da to pomeni, da nam gre na bolje. user posted image user posted image

Kaj mislite je po vašem mnenju manjše zlo - da peljemo Sabino k moji mami in greva midva voščit še vsej njegovi žlahti sama, al da smo doma in 'tvegamo' kup obiskov? Jaz se nagibam k prvi varianti, sploh ker bi paket obiskov vključeval tudi male otroke.

Hitr povejte, v kaki uri moram vedet. user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
2.1.2009 7:36:53   
*Mojca*
babysolza: definitivno prva varianta user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?