|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:32:16   
Lenny
3+. Preverjeno obvladajo brez težav user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:37:24   
Lianna
Novoletna darila, ki jih bom dala tamalim:

Nečak 1 (7l) - žuželka, ki je v bubi in jo je treba ven izkopat
Nečakinja 1 (4l) - blokec na katerem so 3 princeske, špangice na katerih je trnuljčica
Nečakinja 2 (6m) - tople rokavičke, na katerih je hello kitty
Fantek, ki ga pazim (2,5l) - lesena sestavljanka ali kaj iz play mobila
Punčka, ki jo pazim (5l) - blokec na katerem so 3 princeske, špangice na katerih je trnuljčica

No to je vse. Se mi zdi, da tamali dobijo vsako leto več stvari, tako da sem se odločila, da dajem samo še simbolična darila.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:38:46   
NATAŠI
pri nas pa miklavž kar prinese tisto, kar na listek napišejo otroci ... tako da so to vedno igrače .... mala darila pa pusti božiček .... to je pa velikokrat kakšna knjigica, ...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:40:17   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Aja, pa po tisto izkopanino iz kamnov še moram it v Mullerja. Upam, da ne bom prepozna.user posted image


U, saj res, dobro da si me spomnila. Tisto bom še zraven, in enega gormita. To so ene spake spakaste, ki so zdaj tudi IN.

Pa kinderjajčke, potem ima pa polno kapo.


Mišni moj nečak, ki je star 7l je navdušen nad dinozavri, ki jih je potem potrebno izkopat ven. Je zelo fajn zadeva, ker se ga na koncu še sestavi. Tukaj na Poljskem sem pa celo našla žuželko, ki jo je potrebno izkopat.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:48:32   
DaniNeli
 Tiste igrače,ki jih je FRUTKA, predstavila na prejšnji strani(lesene sestavljanke iz Pikapolonice) so res odlične.Jaz sem moji 21 mesečni Neli kupila iste,samo da so na živali...res dobra igrača za učenje,motoriko.

Jaz pa bom moji hčerkici kupila verjetno kak mali pralni stroj,ker je nora na te zadeve.Verjetno kar v Pikapolonici,od Tefala.
Moja mama pa je izrazila željo,da bi ji kupila zimsko obutev od Geoxa al Cicibana.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:53:13   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Aja, pa po tisto izkopanino iz kamnov še moram it v Mullerja. Upam, da ne bom prepozna.user posted image


U, saj res, dobro da si me spomnila. Tisto bom še zraven, in enega gormita. To so ene spake spakaste, ki so zdaj tudi IN.

Pa kinderjajčke, potem ima pa polno kapo.


Mišni moj nečak, ki je star 7l je navdušen nad dinozavri, ki jih je potem potrebno izkopat ven. Je zelo fajn zadeva, ker se ga na koncu še sestavi. Tukaj na Poljskem sem pa celo našla žuželko, ki jo je potrebno izkopat.


Ahaaa, a na Poljskem, sem ravno hotela vprašat, kje te žuželke prodajajo.

Dinozavre sem pa že nekje videla, ampak ne vem več kje. Mislim da na netu, da jih Pikapolonica prodaja. Ja, to je tudi fajn ideja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:00:58   
PIRANJA
Se pravi, če prav razumem, so te izkopanine za starejše otroke?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:02:30   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Se pravi, če prav razumem, so te izkopanine za starejše otroke?


Ja, po mojem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:12:51   
PIRANJA
no in sem dobila še eno idejo za simbolična darila. Nakup karte za gledališče in predstave, ki bo otroke navdušila. Karta stane 3 €. super ideja kajneda?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:13:39   
PIRANJA
za druge otroke mislim, lahko kot darilo. Pa še poučno je.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:15:46   
kmarija
Tiste magnetne palčke in kroglice za sestavljat v like sem kak mesec nazaj kupila v Mullerju user posted image  (geomar - neki takega)
Pa mulček 4 l je bil prov navdušen (pa starejši 6 l tudi). Pa ni bilo drago in jih imaš tudi po starosti malo razdelljene .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:23:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

za druge otroke mislim, lahko kot darilo. Pa še poučno je.


Samo prej se pozanimaj, če nimajo že kakšen abonma. Mi npr. ga imamo za gledališče. Drugače pa fajn ideja, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:29:50   
PIRANJA
ah, Mišni, veš, v glavi sem imela svojo sestro, ki mu vrit vtaknejo od A do ŽNJ, vse hude igrače, za gledališče in kaj podobnega pa nimajo posluha.... zato bo tetica poskrbela da dobi za Božička eno predstavico, pa mal sladkiša

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:32:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

pa dobro, kaj pa kupite za približno 2,5 let stare otroke, pa da je še kaj vsebinskega? Ker mi mu igrač ne kupujemo vsak mesec, dobi jih za r.d. za miklavža, dedka mraza in sem in tja še kaj. Mislim kaj bolj didaktničnega?


Za 2,5 letnika so res super tiste lesene sestavljanke, ki jih je ena omenila, imajo jih pa veliko izbiro v Pikapolonici.
Drugače pa še kakšna knjiga, puzzle, plastelin... Kaj za ustvarjat.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:34:45   
PIRANJA
ja. plastelin. ampak kaj ko je potem po vsej hiši in vsepovsod. Smo ga kar eliminirali. Če pa kak nasvet dobim kako vi delate z njim, da ni potem pet ur pospravljanja bom pa nadvse srečna

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:38:27   
Mišni
Za plastelin sem jaz enkrat ali dvakrat (ker zdaj ni več zanimanja) dala na tla in na mizo en tak polivinilast prt, ki sme ga prav v ta nemn kupila v Obiju. Pa za tempere in take svinjarijčke. Za na mizo ga prepognem, za na tla pa raztegnem. Moga biti dovolj velik.
Drugače pa je na balkonu tudi gnetel, se še zdaj pozna - sprijeta umetna trava.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 14:47:02   
PIRANJA
Mišni, mislim, da si dala dobro idejo. Kocke za Miklavža, knjigico s tistimi pravljicami, kjer so vse notri pa za Dedka Mraza. Božiček pa morda kakšen avtoček.... Sedaj me zanima, če je kakšen specifičen naslov za tiste pravljice, kjer so vse notri? imam občutek, da sem danes ves dan že tu na tej temiuser posted image  in upam, da me niste siti...

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 15:24:56   
BarbaraE
Mišni - eno vpr.  - koliko pa so te smrekce iz Bultersa - ker se mi zdijo fajn ideja. Kako pa izgledajo?

Bom torej morala še malo na drug konec Lj skočit - danes sem malo v centru zapravljala, par malenkosti mi pa še manjka.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 15:26:07   
Ribica **
Pri meni dobi rocno lutko (3€ v Ikei) in piskote (ker ze en mesec gledamo, kako Miklavz piskote pece), doma pa dobi 3 spodnje majice in spomin z Wall-Ejem + sladkarije.

Moj kuza dobi pa plisasto zogico iz Ikee (se mi zdi, da je notri zvoncek), ce koga zanima user posted image  To kar dobi mali pri meni, bodo dobili otroci od prijateljev za Dedka Mraza.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 16:07:26   
TRIŠ
Adventni koledar,čokoladne figure miklavža in pikapolonic,žogo,lego paket mini za 6 eur in telefon Winx.Imam pa tri otroke.Miklavž je skromen mož zato so darila tudi skromna.Pod smrekico pa je vsegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 17:20:56   
rija
jaz sem danes vzela v ikei pobarvanke, 5 kosov 9,90 in to razdelom med 5 otrok, pa mandarine zraven.

basta. pa se ja hecate eni z dariliuser posted image

za božič smo nabavili vsmile, za rojstni dan takoj po praznikih pa neki creativ center za risanje. in basta.

aja, pa še ognjemet dobi za rojstni dan, takega konkretnega, ker je nor na raketeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 18:34:41   
K_a_t_i
za Miklavža pri nas ni daril



_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 18:42:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mišni - eno vpr.  - koliko pa so te smrekce iz Bultersa - ker se mi zdijo fajn ideja. Kako pa izgledajo?


Po 5 evrov so. Ma izgledajo bolj nikakvo. Kot iz enega kartona, pa zraven je tekočinica (piše"čarobna" - in tem je pointuser posted image ) za zalivat in ena rdeča girlandica. Veliko je kakšnih 15 cm, je pa pakirano v tako prozorno, bolj ploščato plastiko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 18:58:17   
Nončika
Miklavž bo prinesel naslednje:
hčerka-knjiga, ki govori, pripoveduje ali nekaj takšnega, parkelj, snežna krogla
nečaki in nečakinje, jih je kar 5, pa snežna krogla. saj veste krogla, s zimsko podobico, jo obrneš in pada sneg, parkelj.

za Miklavža mamo simbolična darilca, tolko, da se malo poruži in grejo iskat kaj majo v škornjih. za Božička je pa druga pesem. tem bo pa kaj konkretnega.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 21:34:53   
muška
moja dva bosta za Miklavža dobila peresnice in nove barvice, ker sta vse zagonila in barvanje je trenutno  de best v naši hiši , tako da mogoče še kakšno barvanko zraven.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?