|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpis v vrtec, a je res taksen problem?
4.4.2005 22:28:20   
Anonimen
Amadeusa, če želiš otroka vpisat na C. zmage v jaslice, ti moram povedat, da razmišljajo, da bi jih tam ukinili zaradi stopnic. Tako mi je vsaj rekla pomočnica, ko sem se tam pozanimala, kako in kaj je z vpisom. Zato bomo mi našega vpisali kar na Betnavsko.

V "tvoj" vrtec pa bo šel, ko bo star tri leta, oz. bo prerastel jaslice.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Vpis v vrtec, a je res taksen problem?
13.4.2005 17:57:47   
benita
Draga Anitka,
to verjetno pomeni, da delaš kot vzgojiteljica. Ne vem sicer, kako je drugod po Prekmurju, a kolikor vem so vrtci, ki spadajo pod MS polni in to še preveč. Konkretno v vrtcu, kjer je moj sin, so polni že nekaj časa, otroke pa še kar naprej sprejemajo!?!?! Lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Vpis v vrtec, a je res taksen problem?
22.4.2005 23:02:20   
babylove
Draga frutka!
Mamice, ki so na žalost brez zaposlitve, res lahko doma sedijo in čuvajo svoje otroke, ampak posledično se pa zaposlit ne morejo. Začaran krog: otrok je sprejet v vrtec, če si zaposlen, zaposlitve pa ne moreš dobit, če nimaš otroka kam dat :zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Vpis v vrtec, a je res taksen problem?
22.4.2005 23:33:32   
frutka_
Babylove razumem.
Tako je...saj to ne velja za vse vrtce. Takšno je stanje v vrtcih kjer so skupinice polne.Če pa se mamici nasmehne sreča in dobi službo med letom je potrebno napeti vse moči in si poiskati primerno varstvo za otročka. Ta skrb pride ko se odločiš biti starš, poskrbeti za otroka, mu najti vasrtvo, ga zdravo prehranjevati...
Problem iskanja varstva med letom ni samo problem pri mamicah, ki iščejo zaposlite temveč tudi pri mamicah, ki so zaposlene pa potrebujejo varstvo sredi leta, ker se jim tako izteče porodniška. Lahko pa ga seveda vpiše npr. s septembrom, porodniško konča januarja vmes pa plačuje kot da je tam. To je pošteno? Nikoli ni v redu...
Meni se izteče porodniška junija, julija in avgusta je že vpisan...vmes so počitnice, ko bo z nama na morju, pa z babico...vsega skupaj ne bo za mesec dni ko bo v jaslih...pa bom plačala ormalno. In kaj naj naredim?! Plačevala bom krepkih 40tisoč jaslic zato da bo mali na dopustu. Mamici,k i jasli/vrtec plačuje manj, minimalno, je ta velika finančna briga odveč...ne me narobe razumeti, ampak nikoli ni v redu in fer.

LP

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Vpis v vrtec, a je res taksen problem?
23.4.2005 12:58:45   
babylove
Seveda ni pošteno. Ampak tebi bo ta strošek pojedel mogoče eno plačo ali dve, jaz jih pa 12 nimam... Pri nas (Francija) je tako kronično pomanjkanje prostora v jaslih, da se prostor za otroke rezervira, ko ti clearblue pozitivno pokaže! Se ne zafrkavam, mojega sem vpisala septembra lani, pa sem bila pozna - rodil se je pa januarja 05. Sprejet ne bo nikjer, ker ne delam; imam 2 obljubi za zaposlitev, pa otroka nimam kam dat, posledično zaposlitve ne morem sprejet. Živimo z eno plačo in bi si z drugo lahko standard izboljšali, pa žal ne gre.
Mogoče za zanimivost podatek, da sem recimo v enih jaslicah, kjer imajo za sept. 05 itak vse polno, 27. na čakalni listi za 06, sprejemajo pa po 12 otrok. To pomeni, da bo moj za jaslice na vrsti takrat, ko bi moral že skoraj v šolo it...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?