|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 14:53:49   
piule
ne se obremenjevat,jaz prve 2 mesece nosečnosti +8kg
potem pa po 1kg na mesec,sedaj pa jem zelo malo ker mi
otročiček na želodec pritiska in je 1kg minus.Rok pa ma 27.1.09
tako da je res oidvisno

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 15:14:10   
lananai
Ja, po moje je zdej tud drugač kot včasih. Moja mama je rekla, da se ne pri meni ne pri bratu ni zredila za več kot 8kg. Jst sem zdej v 17. tednu in sem še vedno na -1kg kot pred nosečnostjo. Sicer pa tudi trebuh še ni začel rast, tko da... ko se bo začelo, se bo najbrž začelo konkretno. user posted image

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 16:22:13   
sabina1345
Dokler meni ni začel trebuh rasti se tudi na kilaži ni kaj dost poznalo. FUl so se povečale joške (na ta račun je šlo nekaj gor), zdaj v 35 tednu pa sploh ne zgledajo velike, ker je trebuh ogromen - kot bi pojedla eno ogromno žogo? Ostalo zgleda enako kot prej, pa sem med tasuhimi, v glavnem se počutim kot en cel balonček.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 17:29:16   
ajam27
Jaz sem pa šele v 25. tednu pa sem že pridelala 13 kg.user posted image  Sem G vprašala kaj naj naredim in če je kakšna varjanta po zdravem hujšanju. Pa dobim odgovor, da NE! Je pa res, da cele dneve (skoraj) preležim in jem, jem, jem...zaradi dolgčasa.
Nikoli nisem bila pristaš sladkarij. Sedaj pa bi lahko vsak dan pojedla čokolado a le MIlko. Sem že prepovedala nakupe, da me ne premami skušnjava.
Se pa s težo borim že vse življenje. Včasih gor. Potem spet dol. Začaran krog.
Si pa sebe ne predstavljam tam ob koncu nosečnosti, če bo šlo tako naprej.user posted image

(odgovor članu sabina1345)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 17:35:26   
Anonimen
Med nosecnostjo sem pridobila,pozor...30kguser posted image .Se malo in bi bila 100tka.Na sreco sem rodila 14dni prej.Med user posted image sem krvavela,bila zelo vodena,mocno imela otekle in bolece gleznje...sem veliko prelezala in seveda jedla.Pa se kaditi sem prenehala,koj ko sem ugotovila,da bo jencek...in temu primerno so se mi kg kar nabirali.Sem pa sedaj,po 6m skoraj na stari tezi,no 5kg imam se odvecnih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 21:11:12   
daisyb
pozdravljene,

se še jaz mal oglašam. zaenkrat sem v 10 tednu in sem se že na začetku takoj zredila za 2 kg....najbrž zaradi zadrževanja vode v telesu. sm se že ustrašla, da bo kar šlo naprej je pa res, da sem mela zelo malo kil (42). sedaj jih mam slabih 44 in se tud malo sekiram, da je premalo. mam pa jurti pregled in bom vidla kaj poreče G.

lp,

daisy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: teža v nosečnosti
1.12.2008 21:29:38   
acitak
punce pa vi ste se vse vredu...js sem v 35 t pa sem + 17 kg...startala z 53 kg,  zdj pa jih je ze 70 kg...tk mi je neobicajno pa tolk velik sem mi zdi...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: teža v nosečnosti
9.12.2008 22:36:55   
xmarijanax
Hej! Jst sm danes šla na tehnico in sem bila presenečena ko sem videla da mam 54 kg, sicer sm pred nosečnostjo imela 50,5 oz.51 (dedno je)user posted image  Sem pa v 16.tednu in sem zaskrbljena, vidim da se ene ženske prve 3 mesece nič ne zredijo...???user posted image  Pa mi je ful žal da nisem prej gledala kako ''napredujem'' in da nikoli nisem videla številko 53 na tehniciuser posted image  Samo upam da bom normalno dojila, potem bo vse (upam) šlo dol.....user posted image a ne? Zaskrbljena sm ker pač znam kako se občasno prejem...kriva sm, priznamuser posted image  saj nočem da bi otrok trpel, seveda se bom zredila kolikor je pač treba, samo zaradi sladkarij se mi zdi neumno pol trpeti....lepo se imejte in uživajte v zelenjavi, čau user posted image

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: teža v nosečnosti
9.12.2008 23:15:55   
Tanja_
Hej!
Jaz sem 16. teden in sem od prejšnjega ponedeljka šla gor za 1 kilo. Prej pa nič. Pa zdej ne vem, ali je to od tega, ker sem že cel teden doma, ali se je pač začelo z naraščanjem teže na katerega nimamo vpliva?Mi je pa v tem tednu fejst trebušček ven stopil, kar tako, čez noč. Tko da najbrž ni krivo samo to, da več jem? Komaj čakam petek, da grem v službo in se zamotim, ker tako samo razmišljam kaj bi jedla, kaj bom skuhala, spekla... Me tudi skrbi zaradi kil, ker se bojim, da se je po porodu tudi ful težko vrnit nazaj telovadit, k si iz forme. Vsaj meni je vedno težko začet, ko sem povsem brez kondicije... Ma ful dobro, da ste to temo odprle, se bomo malo tolažile in spodbujale, pa bo punce, boste vidle!

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: teža v nosečnosti
10.12.2008 7:41:36   
detelja
mamabranka daj zaupaj mi tvojo dieto-dieto pri diabetesu....

jaz pa sem v 22t5d pridobila pa sem 7 kguser posted image  se mi zdi, da se norme držim kot pijanec plotauser posted image  dolgo časa sem držala 2,5 kg potem pa je prišla požrešnost, pa to samo sladkarij potem pa so šle kg k vragu...moram se spet malo skup pobrat pa to poštimat, ker če ne bom aprila "atomska bomba"...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: teža v nosečnosti
10.12.2008 8:02:57   
maja24
Ne saekirajte se preveč vse bo šlo dol,saj jest se tko tolažim.Ko sm bilauser posted image  sm se zredila za celih 26kguser posted image ,predn sm zanosila sm imela 64kg velika pa 175cm na koncu pa 90,groza,počutla sm se kot slonuser posted image ,ko sm prišla domov iz P sm  komi 6kg zgubila,ker pa sm v nosečnosti ful otekala sm jih v roku enega tedna še dodatnih 6kg izgubila,ker je šla vsa voda vn iz mene,bla sm ko en preznojen moškiuser posted image ,no dones skoraj 5 mesecev po porodu jih mam pa 71,5kg,če bo šlo tko naprej bom prišla še predn grem v službo na staro težo,upam res upamuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: teža v nosečnosti
17.12.2008 12:00:29   
veronikab
Živijo!

Tudi mene je ginekologinja prejšnjič fino okregala, ker sem se poredila za 4 kg. Sem bila kar šokiran, glede na dejstvo, da sem na začetku nosečnosti shujšala iz 52 kg na 47 - izgubila sem torej kar 5 kg.
Sedaj sem v 23. tednu in mi tehtnica kaže 56 -57 kg. Imam občutek, da bo pri naslednjm pregledu ginekologinja spet jezna.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: teža v nosečnosti
17.12.2008 13:25:20   
bjondi
Jz sem v 1.user posted image štartala iz 49 kg in sem jih do konca pridobila 13-rekla mi je da sem vzorna nosečnica.
No iz porodnišnice sem šla brez trebuhauser posted image ,pol sm še dojila 14mesecev in se bla na konc že čist presušena,
pa tok sm hotla bit vsaj med nosečnostjo bajsiuser posted image ...



Zdej v 2.user posted image štartala iz 49kg ,sem v 13-tem tednu in sem komaj na 50-ki,jem kar precej več kot prej sam ne vem kam gre vseuser posted image ...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: teža v nosečnosti
17.12.2008 14:07:55   
zorica


Jaz sem sedaj v 31t pa sem pridelala že +17kg, pa se ne sekiram.Pred nosečnostjo sem bila celo podhranjena user posted image .Moj G pravi da je čisto vse ok, sladkorne nimam in ker sem ful visoka se mi pridelani kg niti tako ne opazijo.Rečejo pa vsi da sem ful lepa nosečnica user posted image



(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: teža v nosečnosti
17.12.2008 20:11:52   
mišk
Jst sem se v prvi nosečnosti zredila 16 kg, s porodom sem jih izgubila 10, potem pa v 10 mesecih še enega.user posted image

Takrat sem tudi drugič zanosila, torej s 5 kg več, kot pred prvo nosečnostjo. Tudi sedaj mi teža narašča enako iz tedna v tedan kot v prvi nosečnosti, s tem, da imam še 5 kg podlage več.

Sedaj sem noseča 21 tednov in na +5,5 kg. Res pa je, da pojem ogromno in to nonstop!user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: teža v nosečnosti
18.12.2008 11:45:59   
lilka
Jaz bi tako rekla, odvisno koliko kg imaš na štartu, toliko se potem lahko rediš, vsaj pri meni je blo tako, ker sem imela že na štartu 97 kg(sem visoka in nisem bla lih zelo dobela), me je G. skos opozarjal, da se ne smem preveč zrediti. Pol sem pa mela še tažave z visokim pritiskom in so mi sploh rekli, da naj pazim kaj jem, potem sem mela 2 meseca neslano dieto in pol sem šla rodit z istimi kg kot sem zanosila in so skos govorili, da sem pridna, jaz se pa več kot 3 kg nisem zredila skozi celo nosečnost.

Zdej sem 2 meseca noseča in štartam z 84 kg(sem shujšala v enem letu), zdej bomo pa vidli kako bo.

ne vem no, ne zdi se mi prav, če je ženska močnejša se pa naj nebi redila....hm, čuden ta moj G.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: teža v nosečnosti
18.12.2008 22:28:46   
bati

jaz sem se med nosečnostjo zredila za 22kg....ampak tko je bilouser posted image ...najbolj so me zredile banane,testenine, krompir....no potem sem se tem stvarem odpovedala in kg so se tudi nekak ustavljali.....ampak ni tko hudo....

zdej mi manjka še 5kg do moje teže...priznam pa da tisto tehtnico pri ginekologinji prav nisem rada vidla....res prav bed mi je blo stopt nanjo.....

tko da ne se obremenjevat tok s tem....jaz sm velik sadja jedla pa miksala sm ga velik pa sama sm si delala te naravne sokove pa ogromen mleka jogurtov sm spila pa konjsko meso sm jedla itd.....skratka kr nekaj dobrih in zdravih stvari...

sm pa obvezno vsako dop zmiksala...kivi,jabuk,korenček,pomaranče...en tak napitek sm zjutri spila......to se spomnim..

no telovadila sm pa tud...2x tedensko sm šla na aerobiko za nosečnice....pa pohvalit se moram da sm tud v 6m šla na šmarno goro peš gor....tko da je to to...ampak 22kg je pa blo vseeno....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: teža v nosečnosti
19.12.2008 8:17:47   
evi28


jaz sem se med nosečnostjo zredila za 22kg....ampak tko je bilo



Tudi jaz, vendar je bil pritisk skoz bp, pa tudi drugih problemov nisem imela, tako da mi G ni nikoli rekla nič zaradi kg.

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: teža v nosečnosti
19.12.2008 9:10:32   
dito
Jaz sem se v prvi nosečosti zredila za 24 kg.  user posted image    Do 20 t nič potem, pa ko sem začeta zatekat pa so kg šli na kar po 4 kg na 14 dni. user posted image     Ginekologinja mi je samo na koncu rekla naj malo pazim. Res je da sem jedla ful banan, grozdja... sadje ki redi. ostalo mi je le še 4 kg.   user posted image V 4 letih od poroda nisem imela nobene shujševalne, pa tudi tamala mi je spala po 12 ur. Niti ene noči nismo bedeli. Tako, da sem imela vedno čas jesti.

Sedaj sem pa v 19 t pa sem se zredila 2 kg. Me je kar malo strah, pa banan ne jem. Upam, da se mi je bo začela voda spet nabirat.user posted image

Pa še nekaj moja prijateljica se je v 1user posted image  zredila za 34 kg, štartala z 50 kg (ni imela vode). V kar 6 mesecih prišla na svojo težo (koliki in neprespane noči), v 2.user posted image  pa samo 17 kg pa po 1,5 letu še ima kar 5 kg viška (mali je ful priden). Pa še dieto je imela zaradi sladkorne.

Tako, da svetujem jejte kar vam paše, ker mislim da psiha vpliva na našo bebico.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: teža v nosečnosti
6.12.2010 14:37:19   
rokii
Pozdravljeni,
zanima me če ima katera problem z apititom v nosečnosti? Jaz imam velik problem sem v 29 tednu nosečnosti in sem iz 66,5 zredila na 81, ampak sem zelo brez apitita in mi hrana zelo smrdi. Kaj naj naredim ? Naj povem da je moja plunčka ki jo nosim pod srcem težka  1128g v 26/27 tednu. Strah me je da je prlahka, zelo me skrbi.  Zelo prosim za informacije.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: teža v nosečnosti
6.12.2010 14:45:37   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: rokii

Pozdravljeni,
zanima me če ima katera problem z apititom v nosečnosti? Jaz imam velik problem sem v 29 tednu nosečnosti in sem iz 66,5 zredila na 81, ampak sem zelo brez apitita in mi hrana zelo smrdi. Kaj naj naredim ? Naj povem da je moja plunčka ki jo nosim pod srcem težka  1128g v 26/27 tednu. Strah me je da je prlahka, zelo me skrbi.  Zelo prosim za informacije.


Jaz sem se do 29. tedna zredila samo kakšnih 5kg pa je bil otrok normalno težek tako da ne skrbi, tudi če ti nimaš apetita, bo otrok vse potrebne snovi dobil. Sicer pa si dobila do zdaj gor 15kg kar ni tako malo... user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 6.12.2010 14:46:00 >

(odgovor članu rokii)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: teža v nosečnosti
9.12.2010 19:17:36   
maktub
ah kaj te briga:)... dokler ti g nič ne reče je ok... jaz sem sla v nosečnosti gor kr celih 26 kg in mi noben dr. ni reku niti a....odvisno je ... jaz sem toliko sla gor ker sem imela strogo lezanje in sem samo jedla... apetit je bil tak da je blo groza... je pa res da sem bila jo sem zanosila zelo presuha... je pa res da od poroda nisem sla dol nti 1 kg....pa sem polno dojila do 8 meseca.... 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: teža v nosečnosti
10.12.2010 12:16:33   
ellie
Jaz sem se na začetku redila tud po 1 kg na mesec. In pri 13+ mi je G rekel...tak zdaj pa še največ 2 kg do konca. Mhm...ja...pristala sem na 20+. Ampak se mi zdi, da se mi ni kaj dosti videlo. Sem štartala s 50 kg. Sem pa skoraj celo nosečnost živela od čokolade. Na srečo sladkorne nisem imela. Imam pa zdaj pomoje enih 8 kg še dol za spravit...ampak kar ne gre in ne gre. Še dobro, da se nam je tehtnica pokvarilauser posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: teža v nosečnosti
1.1.2011 8:20:11   
Nergy
Teža res kar narašča ;)... Jaz kr upam na dojenje .. sem v 26.tednu in sem pridobila 7.5 kg, Rok imam 12ga aprila, pa pravijo da zdej šele dobr začne naraščat ;)).. OMG kam to pelje?? Ha ha ha ja tekl bomo z vozičkom vred pa na klopcah dojil med postanki user posted image .. Sej nima veze, sam da bo otročič zdrav ..

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?